ToiToi Polska

Opinie o ToiToi Polska

Czy jest możliwość pracy w ToiToi Polska na część etatu?

Ola S Nowy wpis

Oddział Koszalin. Zła atmosfera i pieniądze nie wartę zachodu. Handlowcy uciekają a na ich miejsce przychodzą osoby z konkurencji które zostały zwolnione dyscyplinarnie za kradzieże i powiązania z inną firmą wynajmującą z ażury. Kierowcy (usunięte przez administratora) byli na serwisie a tak naprawdę ich nie było. Trochę się nie dziwię ponieważ pracują po wiele godzin a pieniądze kiepskie lub muszą się wykłócać. Pracowałam w innymi oddziale ale często na Koszalinie pomagałam.

Czy ToiToi Polska zatrudnia studentów?

Czym w ToiToi Polska zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Cięciami. Dodatki są dokładają nam coraz więcej kabin co przekłada się na większą prowizję co z koleji przekłada się na mniejszą premie. Więc mimo że roboty jest więcej to tak czy inaczej wypłata taka sama

Przy wyjaśnianiu nie zgadzającej się wypłaty słychać z ust yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy .

Guliwer Nowy wpis

Szatnią w baraku robotniczym i umywalką plastikową przenośną brakiem dostępu do prysznica ,gòwno wartą atmosferą wiele by jeszcze wymianiać .

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ToiToi Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

(usunięte przez administratora) gòwniana specyfika pracy i (usunięte przez administratora) warta załoga firmy od gòry do dołu jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Zuzanna

@Oszukany mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jakie zmiany zaszły w firmie? Co konkretnie sprawia, że kierowcy szukają nowej pracy?

Komisja
@Zuzanna

Płace, płace i jeszcze raz płace. Zero pomysłu firmy i władz na lepsze jutro

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w ToiToi Polska?

Zaskoczony

Zaświadczenie od psychiatry. Chcąc pracować w toi ,w obecnej sytuacji (szanowania pracownika) to nikt normalny tam nie idzie

Czy pracownicy w ToiToi Polska dogadują się między sobą?

Nie nie dogadują się .jedynie podpieprzają się nawzajem

hiki
@123

W Lublinie jak najbardziej. Jednoczą się w celu uzyskiwania korzyści typu papier,ręczniki i środki czystości, które łatwiej upłynniać z firmy jak masz lojalnych kolegów lub kogoś z rodziny. Koledzy są bardzo dyskretni i wyrozumiali do tego stopnia że alkoholizm kierowcow cięzarówek trzymają w tajemnicy. Pewnie do czasu aż wydarzy się tragedia. Dziwne że zarząd kompletnie nie panuje nad tym miejscem...

Serwisant

W Poznaniu żenada. Dyrektor robi walki aż miło. Nikt nie może na niego patrzeć. Pora na zmianę kierownictwa, czy może centrali takie praktyki na rękę? Oszukiwać pracowników na pieniądze i tym samym robić jak największe oszczędności

Monter
@Serwisant

To samo jest we Wrocławiu.

GM
@Serwisant

Niestety p. P.K jest nietykalny jak i jedna p.Dyrektor

@Serwisant

Pracowałem w Zielonej Górze ten sam Cwaniaczek co w Poznaniu . Ma układy w innym wypadku wywalili by go na ryj.

GM

Napiszę jeszcze raz, może admin przestanie usuwać moje posty. Dlaczego na stanowiskach dyrektorskich i w biurach w Wawie ,pracują ludzie ,którzy działają na szkodę firmy i nadal współpracują ze starym zarządem i(usunięte przez administratora)

Basia

@monter ale dlaczego tak uważasz ? Jakaś słaba atmosfera jest ?

Monter

We Wrocławiu też jest (usunięte przez administratora) Ta pseudo firma już się kończy. Traktują pracowników jak psy!!! W ten sposób tylko się pograzają. Mam wrażenie że ktoś w tej firmie jest sabotażystą i dąży do tego żeby toi padł!

były pracownik 2020

Czytając opinie o toi toi polska widzę ,że cała ta firma to jedno wielkie śmierdzące (usunięte przez administratora) We wszystkich odziałach przekręty ,lizusostwo ,i (usunięte przez administratora) wypłaty . Wiem ,że w (usunięte przez administratora)wraz z jednym z kierowców gówniarzy podpierdalaczy pchali na lewo kibelki . Dyrektor z Poznania także swoje lewe interesy kręci . ich metoda na zwolnienie pracownika ? zaniżanie wypłat tak ,aby nie opłaciło sie pracować za np 3500 . (żaden normalny kierowca c+e nie (usunięte przez administratora) przy gównie za takie grosze) . firma (usunięte przez administratora) warta nie polecam

Lektyka100

Wypłaty na czas ,lecz grubo okrojone przez(usunięte przez administratora),który sam okrada firmę robiąc wałki z kierowcami będącymi na działalności w Poznaniu jest 2. Firma bazuje na zasadzie Dziel i rządządz , podpiedalaczy całe tabuny Dziadostwo

Dich

W Zielonej Górze także dziadostwo , mapowanie, I okradanie z wypłat na b duże kwoty !!!!!! Tak rządzi (usunięte przez administratora)który sam robi walki z kierowcami będącymi na działalności !!!!!

Kierowca

Oddział w Szczecinie to istny cyrk. (usunięte przez administratora)wypłaty robi wedle uznania ,możesz wykonać więcej serwisów kabin(usunięte przez administratora) Kierowcy z umową na stałe odchodzą ,bo mają dość współpracy z tym kierownikiem ,który buja w obłokach i nie zna się w ogóle na tej robocie. Zakopiesz się na budowie zero pomocy ,skazany sam na siebie . Wybrańcy mają lepsze trasy ,kończą o 9 rano ,pracują po 5 godzin a inni po 13 godzin. Druga sprawa dyspozytor z przypadku ,który się kompletnie nie zna na robocie . Trzeba mu (usunięte przez administratora) lizać ,żeby dostawać trasy. Podpuszcza kierowców by donosili na siebie i tym punktuje u (usunięte przez administratora),a ten punktuje u tzn "góry" czy Warszawy ,obcina premie kierowca . Nie polecam pracy w tym oddziale jako kierowca kat Ce ,czy nawet kat b. (usunięte przez administratora).

pracownik miesiąca
@Kierowca

Ciekawe czy kiero nadal pół czasu pracy przegląda facebooka. Jak przyszedł do Szczecina to mówil ze nie będzie malowania trawy na zielono, nie bedzie sie wtracal do roboty, pod warunkiem, ze kazdy bedzie robil swoje i ze nie mozna sie zameczyc robiac nadgodziny bo niewypoczety pracownik pracy nie robi. Wystarczyło pół roku aby zupełnie zmienil tok myslenia. Niedługo to w Toi Toi Szczecinie bedzie pracowało 5 kierowcow, poleci znowu jeden placowy i do tego dyspozytor, a trasy bedzie układał PO z Koszalina, ktory defakto stanie się Kierownikiem, a tego zdegradują. A dlaczego? Bo część pracowników ma go po prostu dość i przejdzie do konkurencji mToilet? którą zakłada stary prezes :).

@pracownik miesiąca

Mi wypłata się zgadza .

Anton
@Marek

Kolejna firma co szuka jeleni, niestety w każdej plotce jest ziarnko prawdy.

Kierowca2
@Kierowca

(usunięte przez administratora)napisz jakie wrażenia z pracy w mToilet, bo podobno wytrzymałeś tam aż 3 tygodnie.

Dawid
@Marek

Witam mam zamiar tam iść z KAT C czy można w przybliżeniu powiedzieć ile tam zarobilbym na rękę? I czy naprawdę tak jak piszą wszyscy robi się tam po 13godz? I całe tygodnie z weekandami? Czy tylko od pon do pt.? Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam.

Norbert
@pracownik miesiąca

Skąd takie podejrzenia że kierowcy przejdą do konkurencji? Mój znajomy pracuje od niedawna w firmie Toi Toi i jest mega zadowolony, kasy dostał prawie 5tys na rękę, więc wg mnie są to całkiem dobre pieniądze patrząc że ma gołą dwójkę, tzn kat C. O kierowniku mówił że jest w porządku, więc sam właśnie się zastanawiam czy nie sprawdzić na sobie jak tam praca wygląda zwłaszcza że mam C+E to myślę że będzie to też jakiś atut. Jakie negatywne wrażenia macie po pracy w oddziale w Szczecinie? Jak są jakieś pytania to mogę zapytać kolegi jakie ma spostrzeżenia w temacie.

Byly
@Kierowca2

Ja również odradzam mtoilet zwłaszcza oddzial JG ,jest prowadzony przez osobę o braku jakich kolwiek kompetencji wraz z mężem, który chodzi i nie wie co zrobić z czasem wolnym ..a kierownik myśli jakie zamówić ziemniaki na obiad .brak kierowców przepisy bhp to nie wiedzą co to jest .płaca szkoda gadać

Ktoś
@Kierowca2

2800 brutto i 18 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu... mtoilet szuka kierowców :D

Ktoś
@Byly

z tego co widzę to już desperacko handlowcy i dyspozytorzy jeżdżą na serwisy w mtoilet.... zobaczyć ich można o 4 nad ranem i 23 wieczorem... cały dzień w pracy robiąc nie swoją robotę... a klienci co raz bardziej niezadowoleni. Toi Toi stawia na jakość i umie to udowodnić.

Wacek

Wiecie czy potrzebują ludzi? Jaka atmosfera w pracy?

Norbert
@Wacek

W Szczecinie ponoć nadal potrzebują kierowców. Po odejściu trzech "krzykaczy" atmosfera zdecydowanie zyskała na jakości. Kolega tam pracuje, za czerwiec dostał 6tys na rękę więc wg mnie bdb. Ja kończę robić E i składam papiery.

Anba

Po rekrutacji przeprowadzonej na Podkarpaciu serdecznie się usmialam. Pracownik biura obsługi klienta okazał się pracownikiem call center. Okazało się także ze nie mam prawa zapytać o wynagrodzenie na rozmowie rekrutacyjnej. To jest śmiech na sali. Haha

K.G.

Firma porażka, narobisz się, napocisz, a wypłaty nigdy na czas nie ma !!!

Obiektywny
@K.G.

Totalna bzdura wypłata zawsze jest na czas !

Zuzanna
@Obiektywny

Skąd taka różnica wypowiedzi wśród Was względem terminowości wypłat pracodawców firmy ToiToi Polska z Wrocławia? Poza tym interesuje mnie to, jakiej wysokości ta firma świadczy pensje względem swoich pracowników. Czy można liczyć na godne, adekwatne do obowiązków w pracy wynagrodzenie?

M. K.

Pracuje w firmie od dwóch lat i jestem w 100 zadowolony. Nareszcie praca do której chce się iść. I WYNAGRODZENIE bardzo dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o ToiToi Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w ToiToi Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ToiToi Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ToiToi Polska