TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Opinie o TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Kierowca

Cześć Koledzy kierowcy . Co do handlowców i ich pracy to mam pewien pomysł na 3 tyg przestajemy plusowac dzwonić o nowych budowach itp i może wtedy zarząd przejzy na oczy kto ile w tej firmie robi ?!?!? Ja z Naszą Panią " Handlowiec " nie potrafię się dogadać nie tylko ja my mówimy o budowach A ona zero reakcji po 3 tygodniach dzwoni i mówi że tam stoi konkurencja. Uważam że Handlowcy też powinni mieć gpsy i w momencie kiedy ja daję namiar to ktoś powinien za 2 tyg sprawdzić czy Koleżanka była. I uważam że kierowca powinien dostawać jakis wykaz miejsc po nadaniach kiedy był handlowiec co i jak . Bo jak dzwonią o 16 że jutro pilne wziąść kabinę bo doszło coś to mają odwagę Ale na nasze nadania nie jadą wogle albo po 2 tyg kiedy już stoi konkurencja. Za nami jeżdżą kontrolni to niech też za nimi jeżdżą . Jeździmy w te same trasy i czy są gdzieś ulotki? Czemu Handlowiec będąc na miejscu nie robi w aplikacji zdjęcia z czasem i pozycja GPS? My musimy robić zawsze po 3 więc niech oni robią 1 żeby można było zweryfikować czy był tam handlowiec. A nie jak ja słyszę byłam tam Ale nikogo nie ma A ja jadę co parę dni i są ludzie budowa rośnie no chyba że to jak w rządzie w nocy budują. Zmotywujmy handlowców jakaś nie wiem premia albo mówię nie róbmy nadan to będą musieli wypeznac z domów łóżek biur. Chętnie poczytam jak wygląda sprawa na waszych bazach z waszymi handlowcami.

@Kierowca

Kolego z tym masz racje oni też mają telefon i powinni robić zdjęcia że byli nią po 2 tygodniach tylko ot nadania 24 h

Szef sprzedaży

Ja bym tak szybko nie odpuszczał. Macie rację, że ten proces (nadania) działa kulawo,a czasami wcale... :( Trzeba to zmienić! Weźmiemy się za to.

Piotr Stopczyk, Dyr.Zarz. TTPL

Szanowny Kolego, Zanim się kogoś oskarży wypadałoby mieć dowody, bo inaczej można komuś zrobić niezasłużoną krzywdę. Sprzedaż starych kontenerów, których koszt przywrócenia do stanu używalności byłby za wysoki, odbyła się w porozumieniu i za zgodą Zarządu TOI TOI Polska, w sposób całkowicie trasparentny i czysty. Koniec i kropka. Zarząd TTPL nie ma do tego procesu najmniejszych zastrzeżeń. Jeśli chodzi natomiast o firmę zewnętrzną, której pracownicy pojawili się w Firmie celem reperowania/remontowania naszych kontenerów - nadchodzi sezon i będziemy potrzebowali każdej sztuki sprzętu, którą możemy pozyskać. Jednocześnie w chwili obecnej mamy na naszych placach dużą ilość kontenerów wymagających napraw i na pewno nie bylibyśmy w stanie tego dokonać własnymi siłami przed nadejściem sezonu. Stąd rozwiązanie "awaryjne" sięgnięcia po firmę zewnętrzną, która pomoże nam uporać się z tym "nawisem" i uruchomić sprzęt przed sezonem. Jak zrobią swoje, to znikną. Nie ma żadnych planów ograniczania naszych własnych, firmowych mocy naprawczych - nie planujemy zastępować naszych techników firmami zewnętrznymi. Nie ma najmniejszego nawet zagrożenia utraty pracy przez któregokolwiek techinka, w którejkolwiek bazie, pod warunkiem oczywiście, że będą swą pracę wykonywali efektywnie i rzetelnie. Dlatego proszę o obniżenie temperatury dyskusji, bo nie ma powodu do jej zaogniania bezsensownymi wpisami. Życzę zdrowia! Piotr Stopczyk Dyr. Zarządzający TT Polska

Monter
@Piotr Stopczyk, Dyr.Zarz. TTPL

Skoro stać firmę nasza na zatrudnienie firmy zewnątrznej do remontow kontenerów to dlaczego nie wykorzystuje się nas monterów aby zarobili przy nadgodzinach. Czasy trudne i kazda złotówka w domu na wagę złota. To tak się dba o swoich pracowników?

@Piotr Stopczyk, Dyr.Zarz. TTPL

Witam. Cieszę się , że sam p.Dyrektor zabrał głos tutaj na forum. A co dalej z naszym transportem? Bo chyba ten dział , oprócz logistyki nie istnieje? Nie licząc , aż trzech operatów HDS. Pamiętam czasy jakieś dwa może trzy lata wstecz, jak chłopaki jeździli i robili kawał dobrej roboty, byli od wszystkiego. A teraz?? Jaki plan na przyszłość?? Transport tylko zewnętrzny??

@Piotr Stopczyk, Dyr.Zarz. TTPL

Panie dyrektorze a gdzie był Pan do tej pory?! Teraz Pan reaguje jak ludzie piszą prawdę! Przecież cala ta wasza strategia to jedna wielka ściema ! Chce Pan poznać prawdę to proszę wybrać się do oddziałów a nie wstawiać tu postów ze zyje się dobrze bo śmiech na sali .

Przemek Rosiński
@Monter

Szanowny Kolego, Każdy monter jeśli tylko chce i ma ochotę, to firma stwarza mu możliwość jak to ładnie nazwałeś "zarobienia przy nadgodzinach". Oczywiście po akceptacji swojego kierownika. Niestety niektórzy monterzy nie chcą pracować w nadgodzinach. Na chwilę obecną mamy jeszcze sporo kontenerów do wyremontowania, a więc roboty full. Niestety rozpoczęcie sezonu budowlnego nie poczeka, aż wyremontujemy wszystkie kontenery. Brak kontenerów do wynajmu może nas narazić na utratę przychodów,a także na pogorszenie relacji z klientami czego bardzo byśmy nie chcieli. Stąd takie, a nie inne działania mające na celu jak najszybsze udostępnienie kontenerów do wynajmu dla naszych klientów. Chciałbym zaznaczyć, że obecnie na terenie całego kraju prowadzimy procesy rekrutacyjne mające na celu pozyskanie dodatkowych rąk do pracy. Jest to potwierdzenie tego, że nie planujemy naszej kadry technicznej zmniejszać a wręcz przeciwnie - zwiększać. Gdybyś miał jakieś dodatkowe pytania zadzwoń do mnie i przegadamy twoje wątpliwości. Pozdrawiam,

Monter
@Przemek Rosiński

To musisz pozwalniać kierowników baz ponieważ to co tutaj wypisujesz nie ma pokrycia w rzeczywistości. To co się wyprawia na bazach kontenerowych to skandal. Jesli kierownicy robią to bez twojej wiedzy to znaczy że .....? Lub wykonują twoje polecenia? Wystarczy przyjechać na bazy spotkać się z pracownikami a nie zamykać z kierownikami kawa i do domu.

Michal

Prosze w końcu przyjechadz do lodzi zobaczyc co sie dzieje porozmawiac z ludzmi bez operacyjnego gdzie pan jest wkoncu za cos bierze pan kase

Kontenery
@Przemek Rosiński

Panie Przemku jest pan poprosi kłamcą i śmieszny. Dlaczego? To wyjaśnię to w kilku słowach. Jak sprzedawał Pan kontenery to Pana kolega panoszył się po bazach i kupował najlepsze kontenery jak ktoś mówił że kontener nie do sprzedania to był telefon na drugi dzień (zmienić w erpie do sprzedaży, dziwne ale prawdziwe). Dziwne teraz jest wprowadzanie firmy zewnętrzne zewnętrznej do remontów ( przez 25 lat robiliśmy to własnymi siłami), teraz kolega się dorobi i podzieli tak to rozumiem(żałosne i na stanowisku dyrektora). Dlaczego Pana zwolniono z Ramirent (usunięte przez administratora). Panie Storczyk proszę przyjżeć się bardziej fakturom, kto kupił kontenery od nas i dlaczego chodujemy konkurencję z udziałem dyrektora od kontenerów, a teraz wpuszczamy drugą. Dziwna praktyka i nie jest transparętna.

Koleś
@Przemek Rosiński

Firma szuka dodatkowych rąk do pracy???? Człowieku to jakiś żart!! Szukanie pracownika z uprawnieniami SEP lub hydraulika za najniższą krajową?? Pytam kto tu przyjdzie za taką stawkę ? Desperat lub idiota ????????????

Pan aparacik

Tak jestem za robieni3m zdjęć przez Handlowców zaj .... pomysł. Jeśli my mamy 24 h na ustawienie to czemu Oni nie mają też np 24 że zrobieni3m zdj3cia itp brawo kolego za pomysł!!!!! A i przestanie plusowania też jest dobrym pomysłem jestem za tym .....

Kierowca

Tak czytam o tej Łodzi jak tam żle i że szef kiepski , to zapraszam do Włocławka tutaj dopiero się nic nie dzieje. Mały z Bydgoszczy nic nie robi , nie przyjeżdża bo zaszył się w magazynie bydgoskim i ma za nic problemy. Wszyscy wiedzą że nie cierpi kierowców z WLO i ma ich gdzieś. Zgania wszystkie niepowodzenia na dyspozytora, która tez jest słaba. Kto rano wstaję ten rządzi a problemów nie ma kto rozwiązać.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOI TOI Polska Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Lodz

Piotr Stopczyk Dyr. Zarządzający TT Polska proszę pana ja pracuję już ponad 5lat w Toi Toi. I nie było tak źle jak jest teraz od nas się wymaga a co Zarząd daje ot siebie nic. Nawet niema część do kabin Kierowca Łódź

Kierowca

Jak to jest że handlowcy dostali ot stycznia jakiś pakiet a inni to co nie pracują dyby nie kierowcy to by była sraka a nie toi toi

Handel

Gdzie i kiedy beda podwyzki dla handlowcow? Dlaczego kierowcy dostaja a my nie? Drugi rok bez kasy bedziemy chodzic. Rozumiem zmiane systemu wynagrodzen bo musielismy w covid po budowach latac a inni se z biura sprzedawali bo cieplo i fajnie.

Nikt

Ale nie pykło kolesiowi ☺

Poinformowany
@Handel

Handel: Kierowcy dostali, żeby nie odeszli do konkurencji, a ostatnimi czasy powstało sporo nowych. Z kolei handlowców nikt nie chce z tej firmy, bo najlepsi już poodchodzili. Kierowniku i Dyrektory mają za dobrze dobrze, jak na swoje umiejętności więc sami nie odejdą. Taki życiowy psikus.

Krzyś

No proszę Znafca;-)

Nicky
@Poinformowany

Podchodziły pieski wiadomo kogo, bez własnego zdania i bojące się, że w normalnej firmie nie dadzą rady (to się akurat zgadza). I o to cała prawda.

@Poinformowany

Gdzie dostalismy? Bo dostac to moglismy jedynie informacje o zalewaniu wody w umywalkach vipach itp... A nie podwyzki itp... Wiec jak chcesz blysnac to wal do mtoileta tam blyszcza wciskajac klientom kit ze TT to zagraniczna spolka a mt to polska i trzeba wspierac naszych ???????????????? tt byl jest i bedzie i ta nazwa mowi za siebie, mt? Jakis odlam tt czyli cos jak wc partner, brzeziny, wc serwis, nazwy nie zmienisz skojarzenia juz tak ???? tak wiec sorryy ale albo chcesz albo ciagniesz jak chcesz...

@Nicky

Dokĺadnie odeszli głównie ci mierni, bierni ale wierni. Dożywocie przy swoich mentorach spędzą:-)

Konrad Trzebinia

Z racji tego, że pojawiły się insynuacje, że to ja dodaję wpisy pod nickiem Pracownik z Trzebinii pragnę wyjaśnić, że do tego momentu nie dodałem nigdy żadnej opinii o żadnej firmie na goworku. Ponadto bardzo dobrze wspominam 9 lat pracy w Toitoi, wszystkich ludzi z przedstawicielstw Kraków i Będzin. Normalne, że zdarzały się różne zgrzyty i czasami nieracjonalne postępowanie ale to raczej marginalne przypadki. Faktem jest, że w firmie nie ma możliwości rozwoju zawodowego, przynajmniej z pozycji montera kontenerów, ale jeśli komuś na tym nie zależy to ma pewną i dobrą pracę zapewnioną z całkiem niezłym wynagrodzeniem. Faktem jest również, że od czasu ŚDM, w firmie trochę morale pracowników podupadały z roku na rok. Faktem jest, że odszedłem do konkurencji z własnej woli, z powodów stanowiska (brak rozwoju) i finansowych. Dodatkowo wspomnę tutaj, że forma nie robiła mi najmniejszych problemów, kiedy zapytałem o możliwość rozwiązania umowy za porozumieniem stron z konkretnym dniem. Co do kwestii podwykonawców o których tutaj pojawiło się kilka wpisów mogę powiedzieć, że moja obecna firma bazuje również na podwykonawcach, ale nie zrezygnowała ze swoich pracowników.

Kiedy
@Konrad Trzebinia

Niektórzy na tej trzebini zachowują się jak byliby szefami ale wcale nie są. Więcej potrafi marudzić niż robić. Jak tej osoby niema do jest całkowicie inaczej i dniówka jest lepsza.

Wyplata

Jeszcze jedna taka wyplata i te twoje tabelki to zostaniesz bez zalogi albo spotkamy sie w warszawie

Krakow

Co to w lodzi sie dzieje pdobno nastpni kierowcy odchodza gratulacje kierownika widac ze go chyba mocno lubicie ja tez bym z nim nawet dnia nie siedzial powodzenia

@Krakow

Ty naprawdę chory jestes , dzien bez wpisu dniem straconym ????

Dajcie chłopu spokój

Mariusz
@Krakow

Przynajmniej jeden ma odwage powiedziec o łodzi (usunięte przez administratora)kierownika pracuje w tej firmie dlugo ale takiego kierownika to jeszcze nie bylo ale za to mieszkanie oplaca za nasze pieniądze a ludziom mowi jaka to firma biedna a on to juz wogule

Do Przemysław (usunięte przez administratora). Szkoda że z każdej nadgodziny kierownicy muszą się tłumaczyć-pisać wręcz sprawozdania!Był już nawet taki moment że te nadgodziny trzeba było odbierać bo nie chciano za nie zapłacić! A ogólnie to podobną wypowiedź już tutaj widzieliśmy tylko podpisał się ktoś inny! Masz ciekawe pomysły,problemy zadzwoń....

Mlody

Przemku skoro tak mówisz to trzeba było nie sprzedawać swojemu koledze kontenerów które nie wymagały dużego remontu a on bez dużego wkładu sprzedaje je z zyskiem

Kierowca

Przestańcie się już kłócić w tej Łodzi

@Kierowca

Chyba ze operacyjny sie zmieni to moze wszystko wroci do normy

Kierowca

@OBCY można zarobić niezłe pieniądze jak uczciwie pracujesz

Były pracodawnik
@Kierowca

Nie da się, uwierz mi, że się nie da. Starałem się i łudziłem, że będzie lepiej. Ale z miesiąca na miesiąc tylko gorzej

K
@Były pracodawnik

Nie każdy ma takie zdanie

Kierowca 2

Większość osób tu piszących tylko jedzie po sobie,a ja mam taka propozycje dla rządzących... większość konkurencji ma swoje strony na portalach społecznościowych typu Fb na których doskonale się reklamują. Może pora żeby tt miał też taką stronę na której by mógł się reklamować, wstawiać zdjęcia z ustawień itp.

Pracownik z Trzebinii

Panie Dyrektorze Zarządzający bardzo szanuje pana odpowiedź i zgadzam się ze ten wpis nie powinien mieć miejsca, był pisany pod wpływem emocji. Jedyne co mogę zrobić to przeprosić i również życzyć zdrowia!

Hmmm

Myślę że nie chodzi o to, że ktoś chciał komuś zaszkodzić tylko ludzie widzac co sie dzieje emocjonalnie zaczęli pisać różne głupie rzeczy być może w obawie o utratę pracy. Właśnie takiej informacji brakowało jaką właśnie wpisał PAN Dyr. Zarz. P. S. Dziękujemy za informację. Sądzę że teraz atmosfera się uspokoi :)

Bardzo dziękujemy za wspaniałą wypłatę za którą możemy przeżyć kolejny miesiąc. (usunięte przez administratora). Dziękujemy. Dziękujemy bardzo bardzo.

Polska
@Warszawa

Bo pracować to trzeba dla idei a tylko ciągle kasę liczyć. Od licznie to są kierownicy i dyrektorzy a im się wszystko zgadza, a pleps niech (usunięte przez administratora) za miskę ryżu i siedzi cicho.

Jak tam Panie dyrektorze z Poznania? Obca ekipa remontowa wykonująca prace przy remoncie kontenera popełnia błędy!? Mamy nadzieję że ktoś mądry przyjrzy się temu pomysłowi i jakości wykonanej roboty! Może mamy za nich poprawić to co spaprali!? Takim działaniem i pomysłami osób decyzyjnych nie buduje się dobrej atmosfery w firmie! Ale na tym to nikomu chyba nie zależy!

Doktor

Ważne , że kasa dyr. (usunięte przez administratora) do kieszeni spływa. A po (usunięte przez administratora) i tak dostaną monterzy. Kto to urwa liczy, że firma zewnętrzna jest tańsza?? Wały kręci na boku ,aż miło. I , że nikt na niego bata nie ma. Nie boją się i rujnują firmę tacy ludzie w biały dzień. Ktoś powinien ten proceder prywaty ukrócić. Dlaczego osoba , która jest z ramienia grupy ADCO nic z tym nie zrobi? I niczemu się nie przygląda??

Kierowca

Poniedziałek żebranie w łódź jak jest covid jestem ciekaw czy warszawa o tym wie bym się nie śmiał jak w wtorek połowa ludzi na zwolnieniu na pewno będzie dlaczego weekend ludzie nie pracują tak jak czeba to weekend płatne a jak nie to do odbioru nie sami sobie pracują

Lodz
@Kierowca

Sanepid powiadomiony oraz inspekcja pracy moze kierownik pompe zakupi do solanki odpowiednia a nie taka co prad kopie moze sam zacznie pompe wlanczac a nie oszczednosci na ludzkim zyciu

Były Pracownik
@Lodz

Jesteście zabawni że wierzycie że zgłoszenie czegoś do sanepidu i pipu coś zmieni. Każdy mądry pracodawca radzi sobie z takimi kontrolami w trybie natychmiastowym :)

Doktor
@Kierowca

Kolego sądząc po twojej pisowni ????????????, domyślam się , że ukończyłeś ledwo podstawówkę. Więc zamilknij, i ciesz się ,że masz pracę bo toitoi uratował Ci życie ???????? . I raczej lepszej roboty nie znajdziesz niż czyszczenie kibli ????

Zostaw merytoryczną opinię o TOI TOI Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOI TOI Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 14 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOI TOI Polska Sp. z o. o.