TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Opinie o TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Nick april

Od początku koronawirusa całe szczęście wypłata jest coraz lepsza. Nigdy nie było tak dobrze w tej firmie. W końcu zarządzają kompetentni ludzie którzy walczą o poprawę statusu zwykłych pracowników. Raj na ziemi.

Pogodzony
@Nick april

Ale o co chodzi ? Skoro wszyscy siedzą cicho i godzą się na takie warunki znaczy się wypłata im odpowiada. A to dla góry oznacza że można jeszcze trochę przyciąć a by do Niemiec poszedł większy przelew. Wykażą się to pewnie skapnie i dla nich jakaś większa premia. Przepraszam bardzo ale liczenie w Toi Toi-u na szacunek i godne traktowania pracownika jest daleko idącą naiwnością. Pracownik to tania siła robocza co ma (usunięte przez administratora)za miskę ryżu i być wdzięcznym swoim przełożonym że dostanie ją na czas, bo podobno gdzieś indziej jest gorzej. Szkoda tylko że młode wilki u steru zapominają że firma to nie logo a ludzi, a tych jeszcze trochę i zabraknie.

Nick april2
@Nick april

Coraz większą wypłatę masz tylko Ty jak dopisujesz godziny, których innym nie chcą płacić albo są dni do odbioru. Dobrze w tej firmie mają Ci, którym sprzątasz samochody. A raj na ziemi masz klęcząc pod biurkiem przed wypłatą.

Zastępca
@Nick april2

Nie pasuje to się zwolnij.

Mam pytanie odnośnie 5%obniżenia pensji. To dlaczego praca nie jest obniżona tylko pracujemy na 110%a kasa mała

Janusz

Gratulacje kolejny przetarg przegrany... Pion wojskowy" the best "

Handel
@Janusz

To już nawet nie pion Harcerski hahahs

GM

Prezes to ma wy&_$@$_e co się dzieje ,a firmie brak osób decyzyjnych. Czasy drygu do biznesu się skończyły pracujemy już w korporacji gdzie liczą się tabelki i cięcie kosztów. Nikt z nami pracownikami nie będzie się liczył. Rysiek był i niby kradł i cała reszta też, tylko że za czasów Ryśka była robota były podwyżki i osobiście można było z prezesem pogadać o pracy i o domu. Teraz masz zapoer1$#ć i nie gadać. A Pentagon na Płochocińskiej 99 pęka w szwach, tam bym zrobił czystkę i tw wszystkie wypasione osobowe audi i VW oddał do leasingu. Teraz będzie obniżenie płac o 5% i wycieranie ryja kryzysem. Na chwilę obecną zarobki kierowców jako kierowców zawodowych ( chociaż w tej firmie kierowca to dodatek do czyściciela ) to powiem pie$#@&_ony żart.

@GM

Tak zabierają z wypłaty itp A tu miały być 13 wczasy pod gruszą itp Panowie może czas pomyśleć o ZWIAZKACH ??? Ale może najpierw zacznijmy też pracować mniej o te 10 % I skończmy z naprawianiami aut itp na własną rękę bo po co dawać coś od siebie !!!! Dali na zachętę 13 żeby nie odejść do mt A teraz nawet już nam paliwo zabierają.

@Kierowca

Miały być... a czy myślisz, że można było przewidzieć Koronwirusa?

@Kierowca

Paliwo to chyba nigdy nie było twoje, co...? A ze je podbierales czyli kradles z firmy to juz inna sprawa.

BR
@GM

Ja się tylko zastanawiam, dlaczego wszyscy piszą że (usunięte przez administratora) kradł. Przecież to propaganda, żeby wytłumaczyć pracownikom to co sie wydarzyło. Nie bądźcie pelikanami. Przecież sam Pan (usunięte przez administratora)z Gór powiedział, że (usunięte przez administratora) zostawił firmę w doskonałej kondycji odchodząc i należą mu się wyrazy uznania.

Tak tak
@BR

Nie kradł ? Kradzież to mało powiedziane. Wyprowadzanie pieniędzy na potęgę , przez inne firmy . Np. Leasing kontenerów od swojej firmy a nie zakup. A jak przez lata w weekendy przysyłał auta po ogrodzenia gdzie nie było zamówień? Czemu dokumenty ( własność firmy) poginęły po zwolnieniu tych wszystkich (usunięte przez administratora)To czemu(usunięte przez administratora) nie jest właścicielem mT ? mT upadnie szybko i wcale nie daje niskich cen, wykorzystali wiedzę przedsiębiorstwa i przejęli droższe zlecenia - nie przejęli żadnego dużego developera który ma niskie stawki bo ich nie stać na to . A inwestor z Wrocławia ( koledzy od hal namiotowych ) chce zarobić , nie utopić miliony. A sprawa z ustawianiem przetargów im nie pomogła ( siedzieć poszło 2 pracowników i kilku wojskowych ) - to są praktyki starej gwardii...

@Tak tak

Jeśli już piszesz o firmie z Jelcza. To nikt nie poszedł siedzieć, dla jasności był przesłuchany tylko. A firma (usunięte przez administratora)ma się dobrze i inwestuje w firmę,ludzi i sprzęt. Sorki ale toitoi to juz nie firma tylko korporacja, liczą się tabelki a nie ludzie.

Dyspozytor
@GM

No chyba mocno przesadzasz - TT jak wszyscy wziął w plecy na zakazie zgromadzeń, a mimo to nie było żadnych zwolnień, jedyne co się stało to obniżenie wszystkim pracownikom czasu pracy i pensji o 5%, co jest pikuś na tle tego co się dzieje w innych firmach. Dla mnie TO JEST wlasnie TROSKA O PRACOWNIKA - z powodzeniem mogli obciąć o 20%, albo zabrać premie, albo zwolnić tych ktorzy obsługiwali obecnie nie istniejące imprezy. I nikt by nie pisnął. Ale tego nie zrobili, więc bądźmy sprawiedliwi. A ze zaczeli mierzyć tabelkami gdzie zarabiaja pieniadze, a gdzie je topia to dla mnie nic zlego - normalne prowadzenie biznesu, tak jak powinno sie go robic, czego nie robil R. i spolka.

Obecny pracownik
@GM

I bardzo dobrze, że już w firmie jest profesjonalne podejście, a nie pełne koryto tylko dla świty poklepywacza po plecach(usunięte przez administratora) Takiego go pamiętam klepał nas uśmiechnięty po pleckach a swoim kazał nas gnoić. Ale on wychodził na spoko gościa.

PL
@Dyspozytor

Pożyjemy zobaczymy, po twojej sprytnej,inteligentnej i jakże racjonalnej wypowiedzi wnioskuję ,że jesteś pracownikiem z biura. Jak zacznie odchodzić filar firmy ze względu na głodowe pensje , czyli my kierowcy asenizacyjni od gównianej roboty ,to kto bedy zarabiał na wasze wypłaty??

@PL

A na wasze kto? Oczywiście tylko Wy zasuwacie, a inni tylko po pensje przychodzą. Ogarnij się.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOI TOI Polska Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Do dyrekcji

Skoro handlowcy nie muszą jeździć po klientach bo covid to może zabierzmy im auta i przekierujmy infolinię na ich komórki. TO BEDZIE OSZCZEDNOSC PALIWA BAPRAW ITP . A MOZE MY CZYSCMY KAVINY TEZ NA ODLEGLOSC MNIEJSZE ZLO JAK SIE ZARAZI 5 HANDLOWCOW SIEDZACYCH W DOMU NIZ 1 KIEROWCA PRACUJACY W TERENIE

Hdjsks
@Do dyrekcji

Lepiej pić herbatę kawę i śmiać się z mt Ale tam przybywa ich i ich covid chyba nie dotyczy . Mam nadzieję że jak będą redukcje to zaczną od handlowców bo chyba najmniej pracują. PANOWIE HANDLOWCY DO PRACY BO UTONIEMY

@Do dyrekcji

Nie wiem co odpowie dyrekcja, ale handlowcy zap....ją po klientach normalnie, bo taka robota. Zdalnie to sobie może robić księgowa przy kompie w domku - my musimy wydziubać u klientów. Tak że oszczędności na paliwie nie będzie - sorki...

@Hdjsks

Z pewnością Ty jesteś Tytanem pracy.

handlowiec
@Do dyrekcji

Może weź się do roboty i rób porządnie serwis a nie takie lipy jak odwaliacie. Klienci sami odchodzą przez kierowców którzy cały czas robią sobie żarty przy serwisach. Zachowujecie się jak święte krowy a kabiny umyć nie potraficie. Przesiadywanie na bazach, lewe serwisy, lewe kabiny, kradzież papieru, płynu, paliwa itd. Handlowcy maja całe zeszyty waszych lewuch więc sie nie odzywaj tylko zacznij robić swoje i nie okradaj firmy.

Rys

Przeciwnicy mt jak pracowali w tt to śmiali się z firm konkurencyjnych że dają kabiny za miskę ryżu A jak poszli do mt robią dokładnie tak samo i jakoś dziś się z tego nie śmieją że zanizaja rynet . BRAWO WY

@Rys

Wiele mówili o konkurencji, na ogół źle, że niby wszyscy niedobrzy tylko oni świetni. Teraz wychodzi całkowity brak klasy, nagle im się pozmieniało.

Handlowiec

Tak my nie możemy jeździć A raczej nie mogliśmy i rzeczywiście można było zostawiać ulotki Ale hm nic dodać nic ująć:-(

@Handlowiec

MY? Chyba TY, było się brać za robotę. Ciekawe czy ktoś z kiero wiedział, że biedaku nie jeździsz?

Pepa

Niestety wynagrodzenia zostały obniżone o 5 % ale pieniądze na kolejnego dyrektora od analiz się znalazły...lepiej byłoby zainwestować w handlowców którzy by coś zarobili dla firmy A nie generować straty kolejnym niepotrzebnym stanowiskiem. Brak jakiejkolwiek pomysłu na dalszy rozwój firmy przez zarzadzajacych to fakt.

Jan
@Pepa

Jakos w mt handlowcy jezdza po klientach a nasi hm maja zakaz.ale jak pojedzie na budowę i zostawi ulotkę to będzie źle..

Kaz
@Pepa

Nie narzekaj - 5% redukcji to pikuś w porównaniu z tym co się dzieje w innych firmach. A nowy gosciu to nie żaden dyrektor tylko zwykły analityk, bez fury - pewnie weźmie robotę od syna (usunięte przez administratora)który robił całe raportowanie na zlecenie.

@Pepa

To analityk nie dyrektor. Nie wszyscy w administracji są dyrektorami.

Gość.
@Jan

Bzdury piszesz. Handlowcy w TT jeżdżą nieprzerwanie i nic się w tej kwestii nie zmieniło poza zwiększonymi względami bezpieczeństwa sanitarnego (maseczki, rękawiczki etc.).

Kriss
@Pepa

Jakoś my kierowcy możemy jeździć po klientach a handlowcy nie mogę?? Przecież nikt nie każe się nikomu z klientem całować wystarczy zostawić ulotkę itp Ale jeśli handlowcy mogą "siedzieć w domu " za te same pieniądze to hm fajnie mają może MY też czyścmy na odległość. Panie prezesie jaki macie pomysł na dalszy rozwój firmy ?? Mt obniża ceny A my podnosimy ?!?!?!?!? Zwykle to Kowalskiego co wynajmuje kabinę dla 4 roboli interesuje cena A nie jakąś dezynfekcja itp bo on nigdy tam i tak nie zajrzy.

@Kriss

Kolego jeździmy też w terenie.

Jak długo czekaliście na odzew z TOI TOI Polska Sp. z o. o.? Oddzwaniają zawsze?

Kierowca

Ale i jakie oddzwonienie chodzi? Jeśli potrzebujesz wynająć kabinę podaj nr to jutro będzie z rana tel.

Dzień dobry Koledzy dają nam jakieś porozumienia itp Ale z nikim na dole nie rozmawiają co jak ma być dalej. Mt schodzi z cen stawiają za pół darmo A u nas podnoszą ceny więc hm czy to nie jest gra na niekorzysc firmy ?? Może powinni zr9bic 3 porozumienie co do przyszłości i polityki żebyśmy wiedzieli

Kierowca

Cześć koledzy Czy ktoś wie o co chodzi z tymi gpsem czy co to tam montowal

Wirus
@Kierowca

Każda czynność (jazda, pompa, paliwo) jest monitorowane. Niestety nie wiem kiedy i kto to sprawdza, ale jak spuścisz paliwo albo zrobisz fuchę, będziesz musiał przenieść się do Mt...

@Wirus

Mylisz sie ;)

Mooooo

Firma padła sami widzicie A było tak fajnie. M toilet wykończy Toi Toi jestem pewien tego.

@Mooooo

Haha, mT to się akurat samo wykończy.

handl
@Mooooo

Jeszcze trochę takiej polityki w TT, to MT będzie musiało sprzętu dokupić aby móc zatrudnić wszystkich chętnych.

Uuuuuuuu

Kierowcy uciekajcie puki możecie. Strata czasu i wszystkiego.

Też kierowca

Tyle to było teraz, poza sezonem czyli jak co roku jak siegne pamiencia. A w sezonie to mozna i prawie dubla wykrecic. a ze na to to trzeba (usunięte przez administratora) to inna sprawa.

Hehe

Zadne gps, zadne nadania, zadne rygory nie pomoga! Nowa wladza wlasnie(usunięte przez administratora)sie! Nikt juz nie pomoze. Zganiaja na wirusa itp..(usunięte przez administratora)Montuja gps, aplikacje, kamery na oddzialach itp ale podwyzek brak. Chca zwalniac itp ok... Ale z kazdym zwolnieniem TT zniknie. Najwazniejsze ze smieszna firma z gory obiecala wczasy pod grusza, dodatki sratki itp! (usunięte przez administratora) Nie mowie juz o innych ktorzy podkreslali ze pracownicy sa zyla tej firmy! A teraz co? Roboty tyle sami poza weekendami a ciecia szykuja... P.s. powiem krotko jak TT obnizy place to daje max rok i nie ma firmy!!! Pozdrawiam magazynierow, kierowcow, kontenerowcow :)

@Hehe

A zauważyłeś może, że znikły wszystkie imprezy? Tego we wiosne i w lecie było od groma, więc pewnie będzie brakowało kasy z tych imprez i wojska. Montuja gpsa bo nie chcą żeby kroić firme na lewiznach i paliwie - niektórym to nie po drodze, ale szefostwu trudno sie dziwić, za to i płacą żeby pilnowali. I bądźmy sprawiedliwi - od początku wirusa nikt roboty nie stracił, a przynajmniej nie było o ty słychac i całą kasę płaca na czas, co do dnia i centa.

@Hehe

To idź do innych firm, gdzie nawet setki ludzi straciło robotę albo były cięcia o 40-50%. Masz Internet, telewizję, radio? Czytasz, oglądasz, słuchasz ze zrozumieniem?

Koerowcca
@Hehe

Panowie to nie miejsce na obrzucanie błotem. Lepiej zróbmy coś żeby nam lepiej było żebyśmy dostawali normalne pieniądze premie itp . PAMIETAJCIE TA FIRMA NIE MOZE FUNKCJONOWAC BEZ KIEROWCOW . TO JEST NASZ AS. TO TAK JAK W ZESZLYM ROKU W SZPITALACH KTORE NIE MOGa DZIALAC BEZ PIELEGNIAREK JAK ZACZELY STRAJKOWAC TO I KASA SIE ZNALAZLA.

@Kierowca

Wypłaty jak na kierowców to śmiech na sali, za mycie gówien i wdychanie tej chemii , to (usunięte przez administratora) żart

Belmondo

Panowie panie Toi Toi padł na pysk , trudno tak uwierzyć, każdy kradł spojszmy głęboko w oczy. Takie firmy tylko trzeba kroić kto modry to już zmienił pracę. A głupi został i nie wiem na co liczy?

Dyspozytor
@Belmondo

Kolego Belmondo - (usunięte przez administratora) takie, ze żal czytać.... A może to twoje pobożne życzenia? TT ma sie dobrze, nie zwalnia ludzi, placi o czasie - nie ma sie czego czepić. A że imprezy przysiadły? - no coz, takie czasy, kiedys wroca.

Sponsor
@Belmondo

Belmondo zgłoś się do nas osobiście to słownik ortograficzny dostaniesz. Taki gest od TT;-)

@Belmondo

Dyspozytor nie gadaj bzdur na dzień dzisiejszy rozważam pójście do biedronki na kasę. To co w obecnej chwili zarabiają kierowcy zawodowi to śmiech na sali

Niedoszły klient

Kabina z umywalką cena kosmos

PoVARIOWANY

Cześć czytałem tamto forum . Hehe całą prawda ciekawe czy ich handlowcy mogą sobie spojrzeć w oczy i powiedzieć prowadzę zdrowa konkurencję hehe Ja też parę lat pracuje i hm też mam kontakt z klientami i tez słyszę podobne historie czyli pewnie Z GORY DOSTALI NAKAZ KLAMAMANIA CZYLI MT JEST Z PIS

@PoVARIOWANY

Jaka firma tacy pracownicy i metody. Wielkim strategom coś nie wychodzi biznesik:-) Miała być kupa złota, a jest kupa błota (usunięte przez administratora)

Kierowca

Koledzy na takim samym forum tyko mt fajna wrzawa jest piszą tam i nasi i klienci można coś ciekawego się dowiedzieć:-) Pozdrawiam Was w tym ciężkim okresie i życzę powodzenia byśmy w tym samym gronie się zobaczyli w sezonie i żeby firma zrobiła wszystko żebyśmy się utrzymali !!!!

...

Te fora sa (usunięte przez administratora) 1 jeśli ktoś chce pracować to będzie pracować. 2 widząc opisy to są jakieś potyczki między firmami 3 powiedzmy jasno że każda podobna firma daje podobne warunki bo za ta sama pracę itp w jednej nie można zarabiać 2500 A drogiej 7000 . 4 tu jest walka o klientów w tej chwili niestety handlowcy nowej firmy mtoi.... To bylinptacownicy toitoi którzy wykradli klientów. Bo jeśli jakąś firma wynajmuje kabinę od iluś lat nagle handlowiec odchodzi i się zmienia dostawca to tak.jakby kradzież danych firmy. 5 w każdej firmie obiecują i nie zawsze spełniają to jest POLSKA

***
@...

Ad4. Uważaj na słowa, bo można za to nieźle beknąć. Nie rozśmieszaj mnie. Kradzież danych firmy, dobre sobie. To znaczy co? Kradzież NIPu, KRSu? Nie rozumiem, jak można wykraść dane Klientów firmy TT? Czy też w ogóle wykraść Klientów? Czy Klienci są zaaresztowane przez firmę TT? Czy TT ma Klientów na własność? Czy nie można wejść do firmy i zaproponować swoich usług? Czy to tajemnica, gdzie dana firma ma siedzibę? Czy tajemnicą jest numer telefonu do danej firmy? NIE!!! Wolny rynek. Uważałbym więc ze słowem "kradzież". Natomiast co do mT. Firma TT została potęgą dzięki ludziom, których już tam nie ma. Ci co zostali, spijają teraz tylko śmietankę. Najgorsza dla nich musi być właśnie ta świadomość. Nie ja jestem taka/taki zaje..sta/-y, tylko oni... moi poprzednicy. Ale prędzej czy później, Klienci sami dostrzegą różnicę. Zresztą, to już się dzieje.

@***

Haha, sam w to wierzysz? Dobry jesteś, haha.

clipper
@***

ale można ukraść z bazą danych takie informacje jak ceny, rabaty, promocje, upusty, terminy platnosci, historia sprzedazy - to wszystko sa dane stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa... więc nie ma co sie tak nadymać i obruszać... to co ex-toitoiowcy próbowali zrobić firmie było skrajnie nieetyczne i niemoralne, było próbą "wydrążenia" firmy z jej podstawowej wartości czyli klienci+majątek+kluczowi pracownicy. Nie wierzysz - to opisz tą sytuację odchodzenia z TT i zakładania mT komukolwiek i zapytaj czy po tym wszystkim zatrudniłby byłego prezesa TT u siebie...- bardzo wątpię.

@***

Można i to bardzo prosto - odchodząc z firmy notujesz sobie nazwy firm, lokalizację gdzie jest wynajęty sprzęt, ceny w jakich jest wynajmowany i telefony do osób decyzyjnych. W nowej firmie dajesz lepszą cenę i na następnej budowie już jesteś ty a nie poprzednia firma. Takie zachowanie nie ma nic wspólnego z wolnym rynkiem. W przypadku mT to kilku dziadków stwierdziło że na starość coś jeszcze sobie i innym udowodnią i zrobili co zrobili. Czy im się uda? Patrząc po zainwestowanej kasie, sprzęcie i ludziach których zabrali z tt pewnie tak ale pytanie czy będzie ktoś kto to po nich odziedziczy w przyszłości i nie zmarnuje całego potencjału - tu już bym wątpił.

Obecny pracownik
@***

Firma została potęgą dzięki tym miernym menedżerom? Nie sądzę. Grupa ADCO pompowała kasę na rozwój i dawała cały know how. Każdy z takimi plecami rozwinąłby biznes do takiego poziomu. Poza tym potęgę budowało 100, 200...600 osób a nie garstka śmietanki towarzyskiej, kawę tylko potrafili profesjonalnie pić i gadać (usunięte przez administratora) całymi dniami. Cieszę się, że ich już nie ma tutaj. Aha, TT odnosi mega sukcesy na całym świecie, czy to także jest ich zasługą?Polecam sięgnąć po rozum i pomyśleć logicznie przed pisaniem takich bzdur.

uwolniony
@Obecny pracownik

Nie każdy, co dość skutecznie udowadniają obecni pseudo-dyrektorzy, z wielkimi sukcesami przez swoją niekompetencje i zadufanie tracąc kolejne wielomilionowe kontrakty. Ale grunt to wysokie mniemanie o sobie i przekonanie o swojej wielkości. Pozostawianie takich jednostek u władzy to najlepszy prezent dla wszelkiej konkurencji, która wystarczy że będzie zachowywać się przyzwoicie aby zyskać zaufanie klientów. Oczywiście że TT nie upadnie w przeciągu roku czy dwóch, ale straty finansowe i wizerunkową są ogromne a będą jeszcze większe i nie wszystko da się zwalić na kryzys.

Krzyś
@uwolniony

A tak gadali, że firma się zamknie i koło ratunkowe rzucali biednym pracownikom TT. Haha

Nieuwolniony
@uwolniony

Przyzwoicie to w tym przypadku słowo klucz!

Obserwator
@uwolniony

Ta TT przegrał milionowe kontrakty, które i tak obecnie nie przynoszą szanownej konkurencji kasy, a nawet są kulą u nogi. Gratki

Zostaw merytoryczną opinię o TOI TOI Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOI TOI Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 204.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 14 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOI TOI Polska Sp. z o. o.