TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Opinie o TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Monter

Jeżeli chcecie pracować jako monter kontenerów we Wrocławiu u Pana Sta.....go za 2000 tys netto to zapraszam do Siechnic

Monter
@Monter

A wszystko zawdzieczacie nowemu prezesowi Robert W oraz Robert G. To przyszłość TT

Lodz

Jak dlugo bedzie ten operacyjny bo ludzie chca sie zwalniać moze w koncu ktos sie nim zainteresuje

Kierowca

Jak Ci nie pasuje , to się zwolnij

Lodz

Kiedy wywala kierownika operacyjnego z lodzi

Bo to nie kierownik

@Lodz

Moze ktos by sie nim zainteresowal

Zielony

Nie badzcie glupi i nie wiezcie operacyjnemu ze jaka super to atmosfera i praca jest w lodzi bo tu juz nikt z nim niechce pracowac niech wraca do kalisza bo nawet do gowna sie nie nadaje

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOI TOI Polska Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Nowy rok i nowe zwolnienia . Czarna lista już gotowa

Clipper

Jakie zwolnienia...?! Jakieś przykłady...?

Ktoś
@Clipper

Czekamy na konkrety!

Maly

A ja do toi toi wrócę jednak jak było tak bylo Udowodnie wam że jeszcze stanom na nogi.

bb
@Maly

No na pewno ,,stanom,, chyba zjednoczonym....

anonimowy

Byli pracownicy To.... a obecni Mto.... wypisują swoje negatywne opinie o ToiToi bo są sfrustrowani że przenieśli się do MT a biznes im nie idzie.... Naobiecywali im złotych gór a tutaj klapa Toi Toi jest porządną firmą z ludźmi którym się chce pracować a nie tylko czekać aż kasa wpadnie i siedzieć i narzekać.

@anonimowy

Kasę dostajesz za wypisywanie takich głupot?

Anonimowy

Wiesz to z własnego doświadczenia? Widać jaki poziom sobą reprezentujesz

@Anonimowy

Na pewno większy niż twój pracowniku roku. Pewnie często się podlizujesz i tutaj też musiałeś ????

Anonimowy

W Mtoilet też jesteś takim malkontentem czy tylko tutaj płaczesz? Sądzę że tak

@Anonimowy

Strasznie długo zajelo ci wyszukanie odpowiedniego słowa. Internetu zabrakło?

Anonimowy

W odróżnieniu do Ciebie mam jeszcze inne życie niż praca i narzekanie....

@Anonimowy

Zabawny człowieczku... Bardzo się cieszę że masz. Tylko że to nie ja obwiniam pracowników innej firmy o wypisywanie głupot. A może po prostu pracownikom z tt nie podoba się kilka rzeczy i dlatego opisują co się dzieje. O tym nie pomyślałeś?

Byly
@anonimowy

A gdzie ta baza kontenerowa w Drawsku he?

Po takiej wypłacie to tylko na zwolnieniu lekarskim być. Miały być premię i mamy wypłatę że szkoda gadać ????

PRACOWNIK zadowolony

I to jest TWÓJ problem, że tak myślisz. (usunięte przez administratora) Dobra rada, nie podoba się to zmień pracę. Powodzenia

Pracownik roku

Oj coś tu cicho ostatnio. Mr Wloclawek poleciał to wszyscy w strachu??? Oj będą następni niebawem.

@Pracownik roku

Ponad połowa z Was do końca życia i tak nie osiągnie tego co Krzysiek. Tyle waszego co sobie popiszecie. Nieudaczniki życiowe, którzy wszystko wiedzą, na wszystkim się znają.

Po rozmowie

Pozwole podzielic sie opinia po rozmowie o prace w firmie toi toi na stanowisko przedstawiciela handlowego. Rozmowa bardzo mila - na plus, stanowisko przedstawia sie dobrze - na plus, auto slozbowe od razu jednak, nie jak w ogloszeniu - po okresie probnym- na plus. Siedziba firmy - nie to czego sie oczekuje od firmy z takim stazem, ale ok. Atmosfera wydaje sie byc mila. Pani kierownik urocza osoba na pierwsza rozmowe. Jedyne co na minus to niestety zarobki. Czytajac komentarze pojawil sie raz ten watek. Myslalam, ze to zart, pomylka, badz proba zniechecenia przez bylego pracownika. Tak wiec po samej rozmowie polecam prace osobie ktora nie ma doswiadczenia zadnego na rynku pracy, badz bardzo zalezy jej na pracy handlowca. Zarobki w granicy 2200zl netto (w tym juz premia i odjete 300zl za mozliwosc uzywania samochodu do celow prywatnych) O ile rozmowa na prawde byla mila, tak mam poczucie zmarnowanego paliwa i czasu. Panstwo prowadzacy rekrutacje przekonywali jak ciezka i odpowiedzialna to praca, co wg mnie powinno sie wiazac z odppwiednim wynagrodzeniem. Nie wystawiam oceny ani pozytywnej ani negatywnej. Komentarz jest jedynie do celow informacyjnych, zeby potencjalny kandydat przed wybraniem sie w trase oszacowal czy takie warunki mu odpowiadaja:)

@Po rozmowie

Kolego o 2200 zł netto to ty zapomnij na początek, wręcz możesz pomarzyć.

zainteresowany
@Po rozmowie

2200 na rękę z premią?? A bez premii ile? Za to w dzisiejszych czasach da się przeżyć? Rata kredytu za mieszkanie, czynsz, rachunki, jedzenie... jeśli nie jesteś na garnuszku mamusi, to chyba ciężko. Za dużo by umrzeć z głodu, za mało by przeżyć. Żenada.

@zainteresowany

Wlasnie o to chodzi. Padl komentarz, ze oni wiedza ile sie zarabia w biedronce czy fabryce, ale cytuje pania kierownik "pozniej sie widzi ludzi zmarnowanych psychicznie i fizycznie, smutni pogarbieni pracownicy fabryk" Troszke zenujace. Proponuje powstrzymac sie od takich komentarzy. Nigdy nie wiadomo czy maz/zona w fabryce nie pracuje i nie jest wrakiem czlowieka;) Ps. Tak za 2200 zl ciezko przezyc osobie doroslej zyjacej na swoim garnuszku. Ps2. Tak, w fabryce nie trzeba nartwic sie o target i odbierac telefonow po czasie pracy ps3. Dluga jazda samochodem to nie zbawienie bo "mozna siedziec w pracy" ale morderstwo kregoslupa z premedytacja ;) wiec aspekty zdrowotne przekonujace do pracy do mnie nie przemawiaja. Dodam roabiez, ze mozna bylo uslyszec, ze ludzie niemalze bija sie o miejsce w firmie i ze wcale nie ma rynku pracownika. Otoz drodzy panstwo, szczerze zycze powodzenia, po tej rozmowie odbylo aie jeszcze kilka z moim udzialem, we wszystkich firmach kwota wyzsza niz 2200 padala jako podstawa;)

@pracownik

Drogi pracowniku - kolezanko, nie kolego ;) Ale do rzeczy na prawde zastanawiajacy jest system prowizyjny ktory zaklada maksymalne wynagrodzenie w kwocie 2200zl. Nie wnikalam juz i nie zadawalam pytan, bo po uslyszeniu wyganrodzenia maksymalnego poczulam zlosc, ze zmarnowalam 60zl na benzyne i 5h zycia.

Hanna
@pracownik

Najczęściej przedstawiciele handlowi mają premie od zrealizowanych celów. Jak to wygląda u tego pracodawcy?

inny pracownik
@Hanna

Premia składa się z dwóch elementów. Na pierwszy pracują wszyscy w danym obszarze sprzedaży, co ma swoje dobre i złe strony. Jeśli ktoś ma gorszy miesiąc, ale reszta zespołu wyrobi plan - dostajesz premię. Jeśli ciężko pracujesz, ale inni się mniej przykładają - masz po premii. Na drugi element składa się premia uznaniowa szefa. Tu, mimo że nie ma zrobionego planu zaspołu, szef może i tak przyznać premię za solidnie wykonaną robotę. Niestety nie ma tu premii od sprzedaży usług / serwisów. Było by to pewnie najlepszą motywacją.

@po rozmowie
@Po rozmowie

Co wy się czepiliście tego 2200 na rękę, albo pasuje albo nie. Byłem na rozmowie i na zadawane pytania dostałem konkretne odpowiedzi. Jak mi nie pasuje to nie korzystam. Spotkanie poprowadzone w bardzo dobry sposób, dawno nie byłem na tak dobrze zrobionej rekrutacji. Szacun dla Pani Prowadzącej.

@@po rozmowie

Drogi kolego. To też napisałam powyżej. Po to jest ten portal żeby się dzielić informacjami a kwestia wynagrodzenia jest kwestia ważna. Jeśli ktoś tak jak ja nie widzi sensu marnowania czasu na rozmowę o pracę z której nie dostanie więcej niż 2200zl niech o tym wie. Jeśli ci to nie przeszkadza to powodzenia szczerze życzę:)

Pracownik roku

Co tu tak cicho po rozstaniu z Mr Włocławek? Ciekawe kto po nim na liście?

Ile zarabia dyspozytor?

Dyspozytor
@Wacek

100000 + premia Pomyśl trochę... czy to faktycznie miejsce na takie pytania?

@Dyspozytor

Zaprosili mnie na rozmowe i chce wiedzieć czego się spodziewać. 2,5? 3? Po tym co tu piszą handlowcy to boję się, że 2,5 to śmiesznie dużo jak na tę firmę.

@Dyspozytor

Ale 2,5? 3? czytam ile dostają PH i wydaje mi się to jakieś żałosne.

andrzej
@Wacek

Mogę wiedzieć do którego oddziału ?

adam/33

Pisze z ToiToia wiec znam sie na rzeczy. polecam serdecznie toitoi w warezawie pod pałacem kultury. zostawiłem krzyżówke więc nie bedzie wam sie nudzić.

Krzyś
@adam/33

Czyli nie za wiele tam rozwiązałeś. Jakoś mnie to nie dziwi po poziomie wpisu.

Pawełek

Dzień dobry. Coś nam się ostatnio klikacze z mK uaktywnili. Klikają, klikają buźki uśmiechnięte albo złe, jakby coś to miało zmienić. Mają dużo czasu bo biznesik nie idzie (i iść nie będzie). Zajmijcie się lepiej szukaniem roboty bo z tego już nic nie będzie. Ciekawe jaki pomysł na zimowanie macie, hahahaha.

Łódźi w toi toi jest mobbing ale Warszawa nic nie robi z tym operacyjny traktuje ludzi tak że to pod mobbnig podchodzi mam nadzieje ze toś z Warszawy to czyta i się tym zajmnie

TOI TOI Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Jesteśmy na etapie wyjaśniania całej sytuacji. Bardzo prosimy o skontaktowanie się bezpośrednio z Działem Personalnym w celu opisania szczegółów zaistniałej sytuacji.

@TOI TOI Polska

To trzeba przyznac ze slabo sie zajeliscie ta sprawa badz caly czas zajmujecie. Proponuje zorganizowac zebranie z pracownikami "na luzie" bez łysej pały z kalisza (zwanej kierownikiem operacyjnym) to moze cos sie zmieni

Mimo "wielkiej rewolucji", jaka miała miejsce w "Warszawa - Operacja ", niewiele się zmieniło. Wprawdzie pracownicy otrzymali obiecane półroczne nagrody, ale poza tym zmian niewiele... W dalszym ciągu panuje (usunięte przez administratora) i nepotyzm. Bardziej intratne stanowiska obsadzane są "synkami", "zięciami" i "kuzynami" bardziej lub mniej skoligaconymi z kierownictwem TOI TOI. Warto, żeby Ktoś się temu bliżej przyjrzał może wreszcie nieco uzdrowił sytuację...

My Słowianie

Jak cenisz stabilizację zawodową, przyjazną atmosferę pracy, a przy tym nie masz wygórowanych oczekiwań finansowych to jest to miejsce dla Ciebie. TOI TOI jest firmą, która daje realne możliwości rozwoju w każdym dziale.

@My Słowianie

a potem jak zmienisz pracodawce to Ci wyslą dyscyplinarke jak wielu osobom. i nie ważne czy oddałeś tej pracy rok, 5 czy 15 . tak nowa "góra" traktuje ludzi. powodzenia

Handlowiec
@My Słowianie

Nie daje możliwości awansu. Nie kłam. Awansować mogą tylko pociotki albo lizusy. Nie pozwolą wskoczyć handlowcowi np na dyspozytora lub kierownika bo nie chcą go wypuścić przełożeniu. Moim zdaniem realna szansa awansu jest zerowa. Zarobki na poziomie 2400 netto po 5 latach to kpina.

Ja Słowianin
@Handlowiec

Cóż, takimi właśnie kryteriami kierował się do(usunięte przez administratora) a'la zarząd. Szczęście, ze już ich (was) tu nie ma - można w końcu oddychać. Śmierdzi na odległość, że nawet tutaj pseudo manipulacje urządzacie. Oszczędzanie na ludziach (strategia RGTZSFDR) w TT już się skończyła.

Ja Słowianin
@Stefcio

tak się traktuje ludzi, którzy swoimi działaniami otarli się o kryminał - dyscyplinarka to podziękowanie - za machlojki.

Rozbawiony
@Handlowiec

Dzięki zmianom i nowemu zarządowi wszystko sie zmieniło. Na szczescie to wszystko o czym tu się pisze to 25letnia przeszłość A w koncu nastały tu normalne rządy bez układów, ukladzikow itp. Jesteś dobry osiągniesz tu wiele. Jesteś do niczego to nie oczekuj zbyt wiele :)

Alicja
@Rozbawiony

Osobom wypowiadającym się powyżej przypominam o regulaminie GoWork.pl Proszę, abyście pamiętali o tym, że na forum nie obrażamy innych osób. @Rozbawiony, chciałabym Ci serdecznie podziękować za ten wpis. Mam tylko nadzieję, iż nie ma on wydźwięku ironicznego. Czym zajmujesz się w strukturach firmy TOI TOI Polska? czy oprócz pensji podstawowej możecie liczyć na jakieś premie? Na przykład kwartalne bądź roczne?

@Stefcio

Zwolnienie dyscyplinarne dostaje się wtedy kiedy np. świadczy się jawnie usługi na rzecz innej firmy w czasie trwania okresy wypowiedzenia. Trzeba być bardzo zapatrzonym w siebie żeby tego nie rozumieć. Praca w Toi Toi na stanowisku kierowcy musi być dobra skoro te osoby pracują tam z zadowoleniem od wielu lat i nie udało się jeszcze żadnej konkurencji tych pracowników podkupić :) Praca na stanowisku PH dobra jeśli ktoś stawia na rozwój, można się wiele nauczyć, praca przyjemna, auto już od pierwszego miesiąca pracy, do dyspozycji również prywatnej, zarobki może nie są wysokie ale jeśli zapracujesz na podwyżkę to ją dostaniesz. Ważne jest zaangażowanie. System premiowy mniej motywujący bo cały oddział musi wyrobić plan żeby dostać premię, ale co za tym idzie, jak masz słabszy miesiąc a plan jest wykonany na cały zespół Tobie też należy się premia. Pozdrawiam

@Stefcio

@Stefcio nie ma co się dziwić, skoro "wiele" osób odeszło do konkurencji zabierając ze sobą nie tylko doświadczenie.... a potem pracując na wypowiedzeniu u nowego pracodawcy :)

@Ja Słowianin

coś Wam nie poszło z tymi dycyplinarkami i niby machlojami HAHAHAHAHAHAHA słabe istoty muszą się zasłaniać nieprawdą, albo są naiwni do bólu życze powodzenia

@ktoś

Wnioskuje, że Ty nie odszedłeś z pracy i jesteś zadowolony z zatrudnienia. Prócz premii można liczyć także na inne benefity takie jak szkolenia lub pakiet socjalny? Takie dodatki są interesującym tematem dla osób zainteresowanych zatrudnieniem, wiec fajnie by było gdybyś rozwinął ten temat. Mogę Cię o to prosić?

Paweł Cz.

Witaj, 1.) Praca przedstawiciela związana jest z odwiedzaniem klientów w siedzibie firmy (Prezesi, Zarząd, Kierownicy) oraz na budowie - utrudnione warunki dojazdowe (jeżeli zniszczysz samochód to jesteś obciążany kwotą naprawy - mogłeś się przecież przejść 2km po błocie w deszczu) 2.) Warunki płacy wyczytasz z treści ukrytych pomiędzy wierszami poprzednich wypowiedzi (no ale w końcu masz samochód do celów prywatnych "gratis") 3.) Warunki pracy - decydujesz gdzie i do kogo jedziesz i w jakich godzinach Ci się podoba. Więc zwykle nie jedziesz nigdzie bo po 3 mc pracy nikt już nigdzie nie jeździ tylko siedzi na stacji CPN i co najwyżej obdzwania klientów 4.)Narzędzia do pracy - auto służbowe otrzymujesz po 3mc okresie próbnym - tzn. że albo jeździsz przez ten okres własnym autem, autobusem bądź rowerem do siedziby firmy skąd wyruszasz dalej w trasę z kimś starszym stażem 5.) Przemyśl 2 razy gdzie i po co aplikujesz - jakie korzyści przyniesie Ci praca do której aplikujesz

Generał Italia
@Paweł Cz.

Niestety nie mogę zgodzić się z opiniami tutaj wyrażanymi. Obecnie wszystko się zmieniło na lepsze. 1) Praca przedstawiciela polega na odwiedzaniu byłych i obecnych klientów firmy. Przekonać ich do siebie jest niezwykle prosto z powodu promocji jak w MediaExpert( Toi toi polska, włączamy niskie ceny). Przy wizycie nie zapomnij wspomnieć o programie byłej premier Beaty, Poprzedni pracownik+( musisz mówić : przez 20 ostatnich lat nasi poprzednicy (usunięte przez administratora)wymyśl coś sam). 2) Co do warunków pracy to trochę się pogorszyły, kiedyś była kawa i herbata gratis, teraz tylko jedna kawa dziennie bez mleka. 3) Obecnie trzeba dużo jeździć i realizować program pracownik+ 4) Auta same nowe z powodu ogromnych nadwyżek w kasie firmy(kasa z akcji niskie ceny) 5) W firmie jest dużo programów pozapłacowych takich jak multisport, luxmed, imprezy firmowe(wódka w garażu). Firma docenia zainteresowania sportowe swoich pracowników(strzelanie z ucha). 6) Pamiętaj, że jak już ustawisz się na rynku i zdobędziesz zaufanie klientów, najlepszych klientów dostanie najlepszy "strzelec" albo materac dyrektora. 7) Pamiętaj o głównej dewizie firmy : Kto w toi toi pracował, ten się w cyrku nie śmieje.

Jerzy
@Generał Italia

Sporo wiemy już na temat pracy przedstawiciela handlowego w firmie TOI TOI Polska natomiast brakuje opinii o stanowisku kierowcy. Możecie napisać, czy warto aplikować na to stanowisko? Widzę, że obecnie pracodawca poszukuje pracownika na to stanowisku i chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda zakres obowiązków, który czeka na nowo zatrudnioną osobę. Wiecie coś na ten temat?

@Generał Italia

Widzę musiało Tobie nie iść w tej firmie :) Dobrze, że już w niej nie pracujesz. Masz teraz szansę wykorzystać nabyte umiejętności sportowe w innej firmie, może tam to docenią. Prawdą jest to, że były tu dziwne układy i układziki więc i ten "najlepszy strzelec"... jednak na szczęście osoby, które te układy prowadziły od tego roku nie pracują już w tej firmie. Atmosfera się oczyściła i liczą się w końcu umiejętności i wyniki a nie znajomości :)

@ktoś

wyczyszczą ale Was niedługo powodzenia

@Stefcio

Jesteś jakoś związany z firmą? Co możesz więcej powiedzieć na jej temat? Twój wpis jest bardzo krótki, jestem ciekaw jakie masz zdanie o TOI TOI Polska i czy warto myśleć o zatrudnieniu w tej firmie, może napiszesz coś więcej? Takie informacje będą cenne dla potencjalnych kandydatów.

Ireneusz

Najlepsze w tych wszystkich opiniach jest to, że wypisują je szczególnie w ostatnim czasie, później czytają z wypiekami na twarzy i komentują ludzie, którzy uciekli do nowo tworzonego bajkowego świata lub tacy, co popracowali 2 - 3 miesiące, wiedzą wszystko najlepiej i są autorytetami dla innych. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Gdyby się sugerować opiniami wypisywanymi na tym i innych portalach to żadna firma nie miałaby pracowników, a jednak bezrobocia w kraju nie ma :-)

@Ireneusz

Masz rację, pracując trzy miesiące nie można dobrze poznać firmy i warunków zatrudnienia. Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś doświadczonym pracownikiem. Może mógłbyś bardziej szczegółowo opisać warunki pracy w TOI TOI Polska. Interesuje mnie rodzaj zawieranych umów z nowymi pracownikami. Są stabilne i długoterminowe, czy raczej zlecenie?

Rabin
@Ireneusz

Masz rację kolego,malkontentów nie brakuje. Osobiście uważam że opinie potwierdzają się w 85 % . Żyjemy w małym bagienku gdzie prawo pracy to fikcja. Ludzie są gnojeni i upokorzeni, większość pracuje za jedzenie.

@Rabin

W jaki sposób są upokarzani? Jak Twoim zdaniem łamane jest prawo pracy? Twoja wypowiedź jest mocno niepokojąca, może napiszesz coś więcej na ten temat? Jestem ciekaw co miałbyś do powiedzenia, takie wpisy na pewno będą cenne dla innych osób odwiedzających ten wątek. Daj znać koniecznie.

Kandydatka

Dzień dobry, czy ktoś mógłby podzielićsię opinią o pracy w dziale finansowych? Pojawiła sięoferta pracy dla Księgowych i zastanawiam się nad czy składać swoje CV.

Irena
@Kandydatka

Widzę, że jesteś zainteresowana podjęciem pracy w dziale księgowości w TOI TOI Polska. Co sprawia, że właśnie tego pracodawcę w ogóle bierzesz pod uwagę podczas szukania pracy? Do tej pory nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie, ale trzymam kciuki, aby niebawem uległo to zmianie!

Zostaw merytoryczną opinię o TOI TOI Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOI TOI Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 204.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 14 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOI TOI Polska Sp. z o. o.