TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Opinie o TOI TOI Polska Sp. z o. o.

IT

Ktoś mi powie czemu firma szuka informatyka? tak beznadziejna praca że się zwalnia? Czy rozbudowują siedzibę?

@IT

Podobno ma być system monitoringu kabin tp pewnie dla tego kogoś szukają

Żaba

Środek sezonu a w Koszalinku szukają serwisanta. Czyżby ktos nie chcial byc dalej frajerem? I oj, oj. Wystarczy tylko "C". Już nawet nie C+E. Takie w Koszalinie bezrobocie a oni szukają? A ta pijaczyna placowy dalej tam robi i sprzedaje co się da? Niech odzyska prawko i jeżdzi. Może weżmie się za pracę wtedy i przestanie innym obrabiac cztery litery.

Były

Poopowiadaj nam dalej. Posłuchamy do snu. Wiesz gdzie płacą za starania przedstawicielom? Tam gdzie jest zielono. ; )

Kierowca c+e za 3000.? Żenada... ja pracowałem jako ph na Kujawach i nie polecam... wypłata to jedna wielka pomyłka... premie wdg widzi misie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOI TOI Polska Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
tyu

W skrócie: żadnych wrażeń - jeśli były to negatywne i spłynęły do szamba bo tam ich miejsce.Nie polecam.

małpa

Jak już skończysz tam pracowac to opisz swoje wrażenia ; )

nm

2 koła premii czy 2 koła w pakiecie? raczej w pakiecie z masą obowiązków :)ale spox teraz smieciówki idą w odstawę i krajowa wzrośnie to kto wie? :) za służbowe auto zapłacisz to z 2 koła wyjdziesz :)

Peter

Jutro mam rozmowe w toitoi na przedstawiciela handlowego. Mam pytanie, ile zarabiają podstawę przedstawiciele w tej firmie?

tes

widzę, że ogrom przedstawicieli jest poszukiwanych, źle się dzieje...?

ebh

jaka tu cisza a sezon ruszył.Chyba wszyscy zapracowani walką z konkurencją?

ccc

co do szkoły to śmietanka artystyczna czyli kierownicy itp. wcale wykształceniem nie błyszczą ale patenty na lizanie gdzie i kogo mają obcykane

hjk

o ile umie czytać?

Haha
@hjk

Nie miendzy tylko między tłuku bez szkoły. Jaka szkoła taka praca.

ggg

zaduzo maja i dlatego tak sie dzeje... ze kadra kierownicza miendzy soba o stolki sie gryza mam nadzeje ze najwzniejszy to przeczyta%-)

Lesny

Witam, Ile moze zarobic przedstawiciel handlowy w toi toi polska w regionie wschodnim?

Lesny

miska

Hej. Co tu taka cisza? Jak tam na południu?, bo północ już zaczyna sezon świstaka . Byle do wiosny :)

uchachany

Jak w niczku ; )

stary osioł

Co się dziwisz. Nie tylko w GD tak jest. W Koszalinku placowy to szara eminencja. Kogo akurat nie ma to mu (usunięte przez administratora) obrobi u innych albo do Szczecina. Ciekawe czy dalej sprzedaje rękawice i środki stary alkoholik?

nowybył

Byłem dzień na przeszkoleniu i poznaniu roboty nasłuchałem się jaka panuje w GD. atmosfera między kierowcami jak to jeden drugiego obsrywa u dyspozytora a ten siedzi jak Panisko mina wredna i czeka na daninę(walizka tygodniowo)będziesz chroniony i dostaniesz lżejszą robotę.Niestety musiałem zrezygnować w takim syfie nie będę pracował i nie polecam.

ASTA LA VISTA BABY

łysy wariuje, królowa fuj fuj już dawno nie panuje, woodstokowy smód startuje, a Zielonej Górze Witnica Efekt panuje Oby tak dalej stare ch...

Zostaw merytoryczną opinię o TOI TOI Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOI TOI Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 14 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOI TOI Polska Sp. z o. o.