TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Opinie o TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Serwisant

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) .Atmosfera równa (usunięte przez administratora) robocie.Dobra kasa tylko na początek że by złapać chętnego ,puźniej gdy jest dobra ocena to co chwilę sprawdzają że by była gorsza a gorszą już się szybko nie kwapią że by sprawdzić..Odradzam .

Serwisant 2
@Serwisant

Jak jest 4ech kontrolerów na 300 serwisantów na cały kraj to chyba tak ciagle cię nie gnębią z tymi kontrolami, co..?

Serwisant
@Serwisant 2

W takim razie skoro jest 4na całą Polskę to te śmieszne ocenki zmieniające się z chwili na chwilę są wyssane z palca.(usunięte przez administratora)

Pracownik Łódź

Panie prezesie w toi toi pracują ludzie a nie roboty my też mamy rodziny

...

Dodam jeszcze że W OBECNEJ SYTUACJI KORONY TRZEBA LICZYC ZE PRQCODAWCY I J3DNEJ I DROGIEJ FIRMY DOCENIA NASZE POSWIECENIE I RYZYKO KTORE WIAZE SIE Z OBECNOSCIA BAKTERII W NASZEJ PRACY. MY NIESTETY NIE MAMY BIERZACEJ CIEPLEJ WODY HERBAYY KAWY ITP JAK NASZE KOLEZANKI O KOLEDZY W BIURACH

TT

Czyli twoim zdaniem myjąc kabinę niemożna się zarazić korona wirusem nawet jeżeli 15 minut przed serwisem korzystała z kabiny osoba zakażona jesteś tego pewien ? A co do tych pryszniców to chyba narazie nie aktualnie bo przenoszą ludzi do kontenerów i o prysznicu i bieżącej wodzie można zapomnieć

@TT

Dokladnie, do czego to doszlo zeby w tej pracy miec zakaz kapieli i swobodnego umycia sie tym bardziej ze tdraz jeszcze bardziej wskazane jest czestsze mycie sie poczawszy od rak itp. Ale firma zamiast zadbac o pracownikow to woli zaspokoic klientow wciskajac im kontenery zanitarne, kabiny vip oraz umywalki. Po co? Klient zaplaci pracownik jak sie zarazi to sie go wyje...! Ja sie pytam gdzie jest sanepid??? Jeszcze Ci zadnego dodatku premi nic nie dadza tylko wysla na zdalna prace dla handlowcow, dyspozytorow byle nie pracownicy kontenerowi, kierowcy magazynierzy. Oni maja zamknac sie i (usunięte przez administratora) Na cala gore bez profesjonalnego zabezpieczenia. Kontenery postawili i rozkaz by po 1 osobie w nich przebywac? Odstepy czasowe wejscia i wyjscia? Szkoda ze jak trzeba jechac do klienta na serwis to w (usunięte przez administratora) Nas maja mimo ze tam jest w (usunięte przez administratora) Ludzi!!! Firma potrafi dawac kase na jakies lego i inne (usunięte przez administratora) Wie smieci ale dla Pracownikow nic!! Tyle w temacie Pogratulowac pany prezesowi kariera pelna geba

handlowiec
@Kierowca

(usunięte przez administratora) Jestem handlowcem i nie mam żadnej pracy zdalnej. Muszę jeździć do biura lub w terenie, bez wychodzenia do klientów. Nie ma żadnej pracy zdalnej gdyż zostało założone że będziemy robić pranie, sprzątać itp tylko nie pracować. Ciekawe kto by zrobił w takim razie za nas, te codziennie wymyślane nowe zadania. Jeśli jednak część handlowców może pracować zdalnie to w takim razie w firmie są podwójne standardy lub góra nie wie co się wyprawia na oddziałach.

@handlowiec

A gdzie pracujesz?

@handlowiec

Dokladnie gdzie pracujesz?? ktory oddzial? zapewne nie powiesz bo gadasz glupoty. Lizesz komus (usunięte przez administratora) wyzej? kazdy oddzial w Polsce dostal te same emaile i stosuja te same zasady! Co Ty myslisz ze kierowcy oraz inni pracownicy nie rozmawiaja ze soba? niewazne czy ktos jest z bydgoszczy i rozmawia z kims z lublina. Wystarczy pomyslec skad wszyscy i o wszystkim wiedza!!! przedstawiciele pracuja zdalnie moze poza paroma osobami ktorzy dla prowizorki musza byc i odbierac telefony! a reszta? chyba ze jestes swiezakiem to (usunięte przez administratora)a inni w domach siedza. Wiekszosc firm w Polsce zaiwesza badz chwilowo wstrzymuje prace i nie bo tej pracy nie m tylko dba o swoich pracownikow! a toi toi poki co to zeruje ze teraz firmy wynajmuja kabiny vip badz umywalki naprzyklad bo to sa dla nich zniwa gdyz juz w tym roku nie bedzie wiekszych imprez i gora nie nazre sie jak co roku naszymi rekoma. Podkresle i to kwestia czasu jak wszystko stanie! bo grzebac w (usunięte przez administratora). i byc traktowanym jak (usunięte przez administratora) to nikt tu sie nie da!

Handlowiec

Widać typowy GoWorkowy maruda, a już jaj brakuje, żeby się bardziej otworzyć.

Barany

Jakie barany pracują w toi toi nawet w sklepie jest dodatek do wypłaty za pracę z wirusem a tu się boją o robotę

@Barany

To My z wirusem Baranie pracujemy? Chyba Ci się z ratownikami medycznymi i lekarzami pomyliło.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOI TOI Polska Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Jaka będzie wypłata. Czy warszawa doda dodatek do wypłaty za pracę takich warunkach a jak nie to po świętach zwolnienia lekarskie i nie sobie robią sami człowiek nie będzie się narażał na zakażenie wirusem pa pa

Dostaniesz najniższą krajową i się ciesz że prace masz

kierowca

Mów za siebie kolego. Znikły nam imprezy, znikło wojsko to za co oczekujesz kolejnej kasy..? Ja bym się cieszył jeśli przy takiej sytuacji nie zaczną zwalniać. A jeśli już to mam nadzieję że takich miglanców, którym sie nie chce robić jak ty.

@kierowca

Dobrze. Zwolnią mnie a ty zostaniesz. Skoro jesteś takim wspaniałym pracownikiem to dla dobra firmy nawet sam się zwolnię żebyś miał pracę i cieszył się że ciągniesz kupe

To się zwolnij. Wy tylko narzekać potraficie w internecie, mądrzyć się i siać ferment, a jak przychodzi przychodzi co do czego to tylko usta macie czerwone od ssania hemoroidów swojemu przełożonemu. Dobrze że ten kryzys znów zmieni rynek pracownika na rynek pracodawcy bo co niektórym w głowach się przewraca.

Jeżeli jesteś uczciwy i dobrze pracujesz to i masz odpowiednią zapłatę i premię. Jednak wielu pracuje zwłaszcza starych pracowników którzy tylko podburzaja innych nie może się pogodzić ze za siedzenie i nic nie robienie wszystko się należy. Ogólnie polecam pracę w tej firmie wiadomo w sezonie jest zapierdziel ale i wyższe wynagrodzenia. Za to w sezonie zimowym jest luźniej. Praca jak każda inna jak pracujesz to tak masz

Jeśli jesteś nieuczciwy i prawie wg nie pracujesz lecz masz znajomego kierownika lub z nim układy to masz odpowiednia zapłatę i premie. Reszta za miske ryżu

Mam pytanie związane Koronawirusem jak Firma zabezpieczy pracowników przed wirusem

Wirus

Dają rękawice dwa razy w miesiącu. Oprysk reszty ciała kwasem we własnym zakresie.

KOLO

Nowe władze tylko dużo obiecują żeby pracownicy nie uciekli. A po nowym roku sami będą zwalniać. A już to widzę jak zobaczycie obiecane nagrody roczne. Na święta też obiecali ...I co??? (usunięte przez administratora)

@KOLO

Tak bardzo martwisz się o mnie (o nas)? Nie musisz. Zajmij się wynajmem kabinek mT;-)

Clipper
@KOLO

I były w postaci bonów - chyba jednak się czepiasz...

@Clipper

Kolego te bony na święta to jakiś niesmaczny żart, a i tak o te bony lub nawet więcej mieliśmy obcięte wypłaty. Reasumując bony na święta kupiliśmy sobie sami

Clipper
@GM

Nic nie słyszałem o żadnych obcięciach wypłat... Może wyrobiłeś niższą premię i dlatego niższa wypłata?

St. Monter
@GM

Zgodzę się z tym. Bony to żart który i tak sobie odliczyli w wypłacie za Grudzień. Zaczyna się powoli szukanie oszczędności. Ja się pytam gdzie ta obiecana premia roczna? Bo chyba już była a gdzie wypłata za Grudzień.

@KOLO

Rok 2020 brak nagrody półrocznej, rocznej, cięcie etatów ( mniej tras mniej kierowców) oszczędności na wszystkim. Czekam kiedy zlikwidują nagrody za jubileusz pracy.

@KOLO

byly buraku karty podarunkowe zawsze cos do wykorzystania w kazdym sklepie

@St. Monter

ja slyszalem o premi co pol roku tylko w ubiegle wakacje byly premie teraz cisza

Diablo
@kierowca

Jeśli kretynie zadowalają cię takie kwoty na święta to dalej możesz lizać buty szefom i robić za gówniane pieniądze

Poważnie 5000 netto

Chciałem aplikować na elektryka do bazy na Trzebinie. Jaka stawka na początek i jakie narzędzia pracy? Posiadam wszystkie uprawnienia i 20 lat doświadczenia w zawodzie.

Monter
@Nowy

Spokojnie wolaj 5.000 netto

Lodz

podpicnikiem kierownika to ty jesteś Skowron jak masz coś do kierownika to mu powiedzieć a nie buntujesz ludzi

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

clipper

Pasowałoby określić się o jakiej robocie czy stanowisku jest mowa.... ;)

Handel

Narzędzia to mała pensja i obcinanie premii

Kierowca

Zobaczymy czy dostaniemy w tym roku 13. Zdziwisz się tak samo jak premia roczna za 2019. Dali 13 każdemu żeby ludzie nie odeszli.

Xxx

Na żadne

Lodz

I co kierowniczku z bozej laski znow sie nie popisales z wyplatami jak mozecie to omijajcie ten oddzial tu przy tym kierowniku mozesz sie garba dorobic gdzie ten zarzad z warszawy ze nie widzi nic ciekawe czy on by za te pieniadze (usunięte przez administratora) ciagnol

@Lodz

A ja jestem zadowolony i polecam pracę w Łodzi. Chyba że komuś się nie chce to wypłata słaba.

@Kierowca

Pracowac to sie chcialo a wyplata slaba dobra pewnie to ty miales .Albo jestes kierownikiem albo podpicnikiem kierownika bo jakos nikt niebyl zadowolony to dziwne ze tylo ty .A w lodzi praca super duzo pracy malo kasy

@Lodz

Pewnie by za ta kasę by nie robił ale ludzią fajnie kasę się zabiera A jak nie ma powodu to oceny się zanizy i już są oszczędności też popieram omijajcie w tym oddziale prace

Oj nie ładnie panie kierownik zanizac oceny swoim ludzie i czego tu polecać pracy w łodzi chyba że zanizonych ocen i słabej kasy

Berlo

Gdzie ten kieras z Koszalina plecy go bolom Czy się zapił w wandecie. I tak go dorwiemy on prym wie

Xxx
@Berlo

Masakra naucz się pisać. ????

Lodz

Od ciec i zwolnien to powinien zaczac najpierw sam operacyjny z lodzi bo to mu najlepiej wychodzi nikt go nie lubi a on jak Ś nadal przy korycie

Lodz

Dla ciebie to pewnie roboty nie będzie bo takich ludzi w tej firmie tam nie potrzeba. A spada to chyba tobie sprzedaż ale serwisów i paliwa na lewo. Cierpisz bardzo z tego powodu. To widać.

@Lodz

Możesz powiedzieć na ile może liczyć kierowca C?

Janusz
@Lodz

Takiego napewno nie chca kierownika a co do paliwa to jeszcze nikt nie slyszal zeby ktos mial jakies oszczednosci jak normy sa takie ze ledwo kierowcy sie mieszcza

na samo C minimum 3-3.5tys

Lodz

W Łodzi ogł. zatrudnią kiero C ewent E ale chyba zwalniają stary skład więc sobie odpuszcze pracę z mobbingiem a był ktoś na spotkaniu i jaką kasę zaproponowali ?

GM

Dodałem post o ludziach na wyższych stanowiskach w TT i bardzo szybko jest usuwany, napisałem o tych osobach ,że działają na szkodę firmy pracując dalej dla starego zarządu,dla kogo jest to nie wygodne ......?

heman
@GM

(usunięte przez administratora) Powiem więcej, w większości to szeregowi pracownicy mają lepsze wykształcenie, wiedzę, są inteligentniejsi, większe doświadczenie zawodowe, niż kierownicy, dyrektorzy i ich zastępcy. To jest jakiś żart.

PTT
@heman

tak to taki żarcik ze strony firmy;-) a tak naprawdę czekają na powierzenie berła Tobie. Ty jesteś gwarantem naszego wspólnego sukcesu. Heman na prezydenta. Hahaha

Słuchajcie, Czy jest jeszcze miejsce w mT? Bardzo chciałbym pracować z profesjonalistami, autorytetami i wielkiej klasy menedżerami;-) Bajkowy świat, bajeczne życie...

Zielony
@Zainteresowany

Tak zatrudnij sie w toi toiu i naj lepiej w lodzi to (usunięte przez administratora) ci przytnie pensje powie ze za malo serwisow robiles ale niech robi tak dalej to bedzie musial przypomniec jak to sie jezdzi bo z lodzi kierowcy chca odejsc

@Zielony

To jest prawda coś nie tak w tej lodz

GM

Jak długo w firmie będą pracować ludzie związani z byłym zarządem, w ten sposób działając na szkodę TT? Ludzie na stanowiskach dyrektorskich i kilka osób z biura w Wawie, dalej udaje ,że pracuje w TT

Zostaw merytoryczną opinię o TOI TOI Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOI TOI Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 204.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 14 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOI TOI Polska Sp. z o. o.