TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Opinie o TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Do Św. Mikolaja

Czy w tym roku nasze dzieci dostaną paczki? I coś renifery mówią że może zaległe 13 będą:-)

Do handlowca

Dobre i te 3 bo u nas po 2 trasy :-/ A Pani handlowiec powiedziała że że względów bezpieczeństwa nie mogę jeździć po klientach . Zapytałem co z nami ???? To tylko popatrzyła. Jeśli pojędzie na budowę i położy ulotkę na ceglach to się zaraz ????? To sa jakies jaja w organizacji pracy itp.

Obserwator
@Do handlowca

Więcej pożytku będzie jak nie będziesz się krył na gowork tylko przemówisz w realu. Wtedy albo zostaniesz bohaterem, który dostrzegł coś czego mnóstwo innych osób niewidzi, albo ktoś tobie powie a może nawet pokaże, że nie masz co panikować.

Do handlowca

Oczywiście można handlować na wiele sposobów. Ale wy nie handlujecie popatrzcie w tabelki, pojedzie w teren i zobaczcie ile stawia się konkurencji Ja pracuje 3 dni jako kierowca bo nie ma kabin.

Kate

A jak wygląda praca w biurze? Czy atmosfera jest dobra i czy są nadgodziny?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOI TOI Polska Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Do glosu

Co za bzdura !?!?!? Hm sama nazwa mówi kierowca jest od jeżdżenia i robienia i serwisów A handlowiec to nie infolinia żeby odbierać tel z za biurka tylko jeżdżenia po terenie . Więc czego tu nie rozumiecie? To pracownicy infolinia też powinni mieć służbowe auta i kierowcy też:-)

Handlowiec
@Do glosu

A Handlowiec jest od handlowania, a handlowanie odbywa się wieloma sposobami Panie kierowco. Zajmij się swoją działką, a resztę zostaw innym Specu od wszystkiego.

Głos
@Do glosu

Kierowca serwisant ma do wykonania serwisy kabin (za to płaci klient), handlowiec sprzedaż usług (w tym kabin). Obydwaj muszą tak samo dojechać do klienta więc jazda jest tylko czynnością pośrednią. Choć nie do końca, tu właśnie jest różnica między kierowcą a handlowcem. Kierowca musi dojechać do kabiny, a handlowiec nie musi dojechać do klienta (telefon, e-mail). Teraz rozumiesz? Jak nie to ja już bardziej DRUKOWANYMI nie dam rady ci tego wyjaśnić.

Prywatnie

Handlowiec siedzi za biurkiem raz kiedyś wyjedzie klijentow znalesc i wielki mi handlowiec. Kierowcy robia i sa od czarnej roboty oni mecza sie z czyszczenie i dzwiganie kibli to takie osoby powinnj zarabiac 6 tys . A pozatym powiem tak nie sa doceniani ani troche, obiecuja ze na 5lecia pracy dostanie sie kase za starz pracy a tu masz nic nie dostaja obiecanki cacanki l. Tak samo ze swientami daja jakies smieszne bony do empiku itp kture czlowiek wywala bo sa nie przydatne lepiej by dali paczki dla dzieci . Powiem tak w tej firmie bylo dobrze ale 3lata temu bo teraz to jest (usunięte przez administratora) Teraz tylko czekac co bedzie po nowym roku jak ochrona im sie skonczy.

Głos
@Prywatnie

Co za bzdura, dawno czegoś takiego nie czytałem. Stwierdzenie, że handlowiec siedzi za biurkiem jest równe stwierdzeniu, że kierowca siedzi za kierownicą, a czasem wychodzi zrobić serwis. Czy to znaczy, że sobie tak siedzą bo lubią?

Głos 2
@Prywatnie

Nie bony do Empiku tylko karty i działały wszędzie - ja zrobiłem za nią duże zakupy. A jak swój „bon” wywaliłeś to tym głupiej zrobiłeś.

Go sila

Słuchajcie koledzy kierowcy idziemy na tydzień na l4 ?w końcu jesteśmy grupą pracowników najbardzi3j narażona na covid 19 A niestety nic z tego powodu nie mamy:-( Coraz więcej się czyta o premiach covidowych A my ???? Podobno nic nam nie grozi to czemu handlowcy dyspozytorzy itp pracują zdalnie ?? W biurach i skodach covid jest groźny Ale w toaletach gdzie masa ludzi już nie ?? To wszystko to jakaś ściema . Ostatnie miesiące pracowaliśmy jak mrówki itp A ktoś nam mówi że jest zastój??? Wcześniej ktoś pisał o dodatkowych procesorach za które nie mamy płacone:-( ZAPYTAM PO CO JEZDZA KONTROLNI ??? ONI MOGA A HANDLOWCY NIE ???? KTO WYMYSLA TE DURNE PROCEDURY ??? Czemu w obecnej sytuacji firma nie chciała zrobić nam szczepień na grypę???

Głos 2
@Go sila

Jakbyś czytał informacje z kadr to byś wiedział ze szczepienia na grypę są uaktywnione i za darmo, tyle ze Morawiecki i Spolka zapomnieli zamówić szczepionek i nie ma ich w całym kraju. Czepiasz się, koleś.

...

Panowie weźmy się wszyscy za robotę. Wy myjcie kibelki za 2400 i zobaczymy jak to będzie ie robić:'l A nam niech dadzą wasze 6 tyś i zobaczymy jak będziemy wszyscy pracować?? Po za tym ja za swoje 2400 wolę rano się obudzić i do 11 w łóżku z kompem przed tv :-) Ciepło bezpiecznie miło Na marginesie pozdrawiam zarząd który jak się nie obudzi to zaraz wystawi firmę na olx z dopiskiem oddam za darmo. Po wieloletnim stażu w tej firmie i patrzac na renome i logo firmy nigdy bym nie powiedział że tak wpadniemy:-( W niejednej korporacji na zebraniach są też ludzie z najniższych grup bo to oni najwi3cej widzą słyszą i to oni są filarami firm A nie kierownicy którzy tylko się modlą o swoje tabelki :-) PISZE DO WSZYSTKICH WLACZMY MYSLENIE I ROZMAWIAJMY BO POJDZIEMY NA (usunięte przez administratora) I TO WSZYSCY

@...

Czyje 6 tys? Moze twoja ktoras kolezanka pracujac zdalnie pod stolem to ma i tyle ale kierowcy? Hmmm moze po jednej osobie w wiekszym oddziale

K

Wszyscy tracimy w obecnej sytuacji oczywiście Wy kierowcy najwięcej:-/ Ale nas się nie docenia nam się nie płaci. Wszędzie handlowcy zarabiają tylko nie w tt .

M...

Dlatego my nie chcemy w naszej firmie takich handlowców od Was hehe. Pozdrawiam stare koleżanki i kolegów:-)

@M...

No tak bo My bardzo chcemy pracować u was hehehehehehehe

tadzio

a lubi ktoś schabowego z patelni bez panierki...? to tak jak wypłata bez premii...

jm

w LO też tacy leniwi handlowcy jak w innych oddziałach?

Kierowca

To nie przeciwko handlowca tylko kierowca robił uprawnienia za kupę kasy chce e zarabiać. Sory Ale jeśli Wy nie pracujecie tylko.kawy pijeciee w.biurze to.husteczki mnie Ale ja przez to nie zarabiam . Bo jeśli by od nas zależała wasza premia to też byście na nas psy wieszali. My jesteśmy po to żeby jeździć czyścić to co Wy wynajmiecie. Wasza pensja.jest zależna od Was samych jeśli macie mało napiszcie wszyscy jednego dnia o.podwyzke . Ale wykonujcie swoją pracę żebyśmy my mogli swoją. Bo wam w zimowym okresie nie zabierają np aut A nam premie tak. Podobno handlowcy są wyszczekani itp to czemu nie szczęście do Warszawy albo Waszych kierowników którzy nawet.nie wiedzą co się na rynku dzieje . Weźcie się do.roboty zróbcie dużo zamówień i walcie do prezesa i kierownika walczcie o swoje A nie zabierajcie nam chleba.

Handlowiec
@Kierowca

A jaki jest prawdziwy powód Twojego wpisu, czy oby napewno chodzi o chleb? Buntowanie, o to raczej Ci chodzi.

Rysiek

I znów debilne meile. Biurowi mają siedzieć w domu A my kierowcy jak nie mamy trasy musimy przychodzić GDZIE SENS I LOGIKA????? Chyba to my jesteśmy najbardziej narazeni ?!?!?!?!? Jak gdzieś zamkną na 2 tyg całą bazę i będą ściągać kierowców z Polski i płacić diety i hotele to może wtedy ktoś to przeanalizuje ????? Skoro sezon był dobry to niech oddadzą te 5% za czerwiec lipiec sierpień wrzesień. Panie prezesie nikt nie zapłaci dużo siana za firmę bez kierowców gdzie oni są fundamentem tej branży. Zabierzmy auta handlowca skoro nie mogą jeździć służbowo. A my przestanmy też chodzić po ludziach i zdalnie odklikujmy serwisy w aplikacji A zdjęcia róbmy we własnych toaletach w domu. W mt dalej jeżdżą handlowcy dalej stawiają kabiny co z tego Wynika ??? Że MOZNA TYLKO TRZEBA CHCIEC. Bo przecież jak biurowi zachoruja to tt padnie A jak kierowcy to nie:-) gdzie sens i logika myślenia firmy ?? NOTUJMY W KAJETACH ILE DOSTAJEMY MASECZEK REKAWICZEK ZEBY POTEM W RAZIE CZEGO MIEC PODKLADKE ZE NIE BISMY ZABEZPIECZENI ZA TO BIUROWI BYLI.

handlowiec
@Rysiek

(usunięte przez administratora)gdyby nie handlowcy to byś nie miał gdzie i po co jeździć. Nie miałbyś również swojej grubej wypłaty. Od handlowców wara. Nikt nie jest na zdalnej, wszyscy normalnie pracują. Zamówienia lecą taśmowo. Ciesz się a nie szczuj na swoich kolegów bo dzięki ich pracy ty ją masz.

Kierowca

To prawda roboty jest tyle samo co rok temu a kasa mała

Szambonurek

To chyba jakaś literówka bo ja też uważam że mówią że kryzys że muszą zabrać kasę A mamy tyle samo jak nie więcej pracy.

Widzę niespójności w Twojej wypowiedzi, napisałeś, że masz więcej pracy i nie ma w firmie kryzysu, a jednocześnie uważasz, (usunięte przez administratora) Kto w takim razie robi taką sprzedaż? Dostrzegasz tylko swoją ciężką rolę? Słabe to. Przypomnę, że obniżka 5% dotknęła wszystkich pracowników firmy.

Do Piotra Stopczyka

To my kierowcy na dniu PLACOWYM po co mamy siedzieć? Może bądźmy w domu z rodzinami odpocznijmy po sezonie czy my jesteśmy gorsi od pracowników biurowych ??? A gdzie są maseczki ??? Dostałem 2 na miesiąc po czym po wykonaniu 10 serwisów w deszczu nadawała się do wyrzucenia . Gdzie rekawiczki ??? I Pan mówi o środkach bezpieczeństwa? Chyba logiczne jest to ze jeśli jest nas 15 kierowców i 5 ma płacowy dzień to rozmawiamy między sobą czy z placowymi!!! A tak byśmy siedzieli w domu i czuli się bezpieczniej i nasi koledzy też byli by bezpieczniejsi. Po 2 mieliśmy mieć krótsze godziny pracy A przez ostatnie 5 miesięcy i często 7 dni w tygodniu nie chodziliśmy poniżej 9 h . Gdzie nasza 13 pensja??? Nie zapracowalismy na nią ??? Wszyscy u góry pewnie ręce zacierają że nie będzie można wigilii robić i zostanie kasa.

Do Bartosza

Też mam podobne spostrzeżenia. Nas może firma winić za brudne deski itp A nie za brak kabin do serwisów i mniejsze pieniądze. Nasza koleżanka przychodzi na 10 robi śniadanie kawkę coś tam posiedzi przy kompie pojedzie gdzieś na 2 h przyjedzie wypije kawkę i o 13 już jej nie ma . I dziwić się że nie ma nowych klientów. Z M... handlowiec jeździ i to często się mijamy .

Kierowca

Też jestem ciekawy jak doceni firma kierowców bo to my ryzykujemy i jeździmy do kabin przy szpitalach w wojsku czy pod sanepidami . Cała reszta pracuje zdalnie . Dlaczego ja mogę iść do klientów wchodzić do kabin gdzie przede mną było 20 osób A Handlowiec nie może jechać na budowę ??Też pytam gdzie są pieniądze z tarczy ??? Skoro handlowcy mają pracować z domów to zabierzmy im auta będzie na premie . Czy w Polsce są oddziały gdzie kierowcy od czasu pandemi siedzą z braku pracy ?wszędzie jest podobna ilość kabin jak przed pandemia jeśli nie większą to gdzie te pieniądze gdzie 13 ?? Zarząd firmy to tak trochę jak rząd i tvp1 ciągle mówią o rzeczach których nie są w stanie zrealizować. Gdzie skrócony czas pracy kierowców po dzień dzisiejszy zdarza się 10 h pracy . Wymyślone jakieś dodatkowe procedury : 1 zdjęcia 2 dezynfekcja 3 czemu nie jest płacone za dojazd skoro często jadę 30 km w jedną stronę marnuje 1 h A firma kroi klienta 4 czemu nie mamy dodatku za pracę w warunkach ciężkich i niebezpiecznych choćby cabin na kwarantanne ?? Policja wojsko lekarze ma dodatki żeby zachęcić do pracy A u nas zabierają za brudną deskę którą zasrana jest przez pijaka A jak pandemia się zaczęła nie przestaliśmy chodzic do pracy jak nasze koleżanki i koledzy pracowali z domu z ciepłego łóżka . PANOWIE KOLEDZY KIEROWCY TEZ DLA BEZPIECZENSTWA PRZEJDZMY NA ZDALNA PRACE. SKORO MAMY SIE UNIKAC TO PO CO NA DNIU PLACOWYM PRZYCHODZIC DO FURMY PRACUJMY ZDALNIE ZROBMY JAKIS STRAJK !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o TOI TOI Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOI TOI Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 14 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOI TOI Polska Sp. z o. o.