TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Opinie o TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Kierowca

Wszystkie te peplania żałosne na temat Łodzi i jak tam jest źle pisze jedna i ta sama osoba pod kilkoma nikami. Śmieszny jesteś że aż mi ciebie żal, a może czas zmienić lekarza ???????????????? bo ten na pewno cię oszukuje jesli chodzi o głowę

Lodz
@Kierowca

Mysle ze to niepisze jedna i ta sama osoba a ty nie wybielaj sie

Obserwaotr zewnętrzny
@Lodz

A mnie to jednak wygląda na nagonkę od jednej osoby, na co wskazują powtarzające się i koszmarne błędy ortograficzne... Jakoś trudno uwierzyć, że jest szerokie grono niezadowolonych dyslektyków w jednym oddziale... :)

Malyfajnie

Nie polecam pracy w tej firmie W moim oddziale jeden dyrektor z drugim ciagle tylko oszczednosci robia.przytyki na kazdym kroku W szatni nalepiej zeby zakrecic grzejniki Nawet butow nie mozna dosuszyc bo za drogo

Warsawskipan

A to nie tam nawet grzejniki z scian ginely? Haha co za beka lol

Mozna zarobic tylko covid wszystko psuje

Rafaello

Jak macie zamiar pracowac w tt w lodzi to odradzam bo pan kierownik cie wyzyska na kase na kazdym kroku kokosow nie zarobisz a atmosfera do (usunięte przez administratora) jak caly oddzial a to wszystko zaczelo sie tak odkad nastal krzysztof .s gratulacje panie operacyjny

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOI TOI Polska Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
OBCY

Też by mnie interesowało ile można zarobić jako kierowca asenizacyjny

Witam. Jak się pracuje w firmie jako operator HDS? Ile można realnie zarobić? Będę wdzięczny za jakieś info

Konrad Trzebinia

Gdzie jest moja opinia? Dlaczego została usunięta, skoro miała wydźwięk neutralny, a nawet pozytywny?

Inny Ktoś
@Konrad Trzebinia

No popatrz, nikt Twojego wpisu nie usunął... I po co te teorie spiskowe...? ;)

@Inny Ktoś
@Inny Ktoś

Jak wiemy w internetach potrafi szerzyć się cenzura, a wpisy po dodaniu zniknęły bez żadnego info, że oczekują na zatwierdzenie przez moderatora czy coś... więc cóż można było innego pomyśleć ;)

@Konrad Trzebinia

Bo trzeba trochę poczekać na autoryzację przez gowork. Nie denerwuj się, nikt Cię nie cenzuruje. Wyluzuj...

Ktoś

Mi w firmie bardzo dobrze się pracuje już kilkanaście lat. Niektórzy są tacy ze ciągle narzekają ale tak już jest . Ludziom nie zawsze dogodzisz :-)

Yyy

Czy ktos wreszcie wezmie sie za Lodz? Nie mozna sie nigdy niczego doprosic!!! Ponad 12 kierowcow, trasy na 7-9 osob dziennie, problemy o dzien wolnego a inni kierowcy siedza na placu. Niektorzy za kare jak w przedszkolu. Zrobi ktos z nami kiedys zebranie? nie da sie tak pracowac

Kierowca Łodź
@Yyy

W Łodzi da się pracować i są tego efekty. Ciekawe komu zależy aby tutaj podsycać do złej atmosfery? Może czas już takiego trola wskazać!

pracownik Łódz
@Yyy

No to jest smutne ze ktoś robi nam taki wstyd... takiego(usunięte przez administratora) trzeba złapać za (usunięte przez administratora)i(usunięte przez administratora) jak u nas pracuje albo komuś chyba zależy żeby się pokłócić

Także kerowca
@Yyy

Ludzie co Wy tu za bzdury piszecie. Pracuje w Łlodzi ponad 2 lata jako kierowca. Czasem się wkurzam bo bywają problemy z autami, że trzeba jechać nie swoim, albo trasa jest zmieniana na ostatnią chwile. Ale to nie dzieje się ciągle. Dyspozytor na bazie często nie może mnie wysłuchać bo ciągle ktoś do niego dzwoni a jednocześnie robi coś w komputerze. Ale zawsze jak potrzebuje to dostaję dzień wolny, nie ma z tym problemu. Czasami brakuje kierowców bo są na zwolnieniach, ale zawsze jakoś jest to fajnie rozwiązane. Na przykłąd dają krótką trasę. Może ktos kto pisze te rzeczy po prostu do nas nie pasuje

Kierowca ;)
@Yyy

Ewidentnie ktos tutaj albo podkreca albo probuje cos na kims wymusic... Ja rowniez przepracowane mam sporo lat i nie jednego kierownika dyspozytora kierowce przezylem. Fakt obecnie jest zle kiedys bylo raz lepiej raz gorzej ale stabilnie a teraz? To chyba wszyscy wiemy...

@Yyy

Co ty mówisz jak wolnego nie możesz dostać ja nie mam problemu idę do Michała i znim rozmawiam ze za 2 lub 3 dni potrzebuje wolne i nie ma sprawy piszesz jakieś głupoty

Ziobri
@Kierowca Łodź

Oczywiscie krzysztof .s nie bedzie jego i bedzie wszystko ok

Leon
@Kierowca Łodź

Efekty sa ze coraz wiecej osob ochodzi efekty na medal a konkurencja zyskuje gratulacje lepiej juz nie mozna zarzdac oddzialem

Przedszkolanka

To zapisz się do grupy starszaków. Tylko tam nie będziesz miał leżakowania.

swój

Ludzie zamiast pisać głupoty lepiej weźcie sie za pracę bo konkurencja nie śpi a wręcz przeciwnie. Wkoło gdzie się nie obejrzeć to mtoilet widać. Więc przestańmy wbijać sobie szpile tylko weźmy się w garść. W końcu jesteśmy jedną rodziną :-)

Zbychu

A w Łodzi już spokój?

Leon
@Zbychu

Zapytajcie sie kto lubi i szanuje krzysztofa .s a chyba spokoju to nie bedzie tam nigdy dopuki krzysztof .s bedzie drygowal wiem co mowie pracuje tam od 10 lat lat

Zbychu

Bo ucichła ostatnio

Pracownik z Trzebinii

Całe szczęście mnie ta firma już nie dotyczy

Kominiarz

Koledzy z baz kontenerowych. Zacznijcie rozglądać się za robotą (monterzy). Dyrektorek p. Rafałek z Poznania ( który defakto przyszedł z firmy Ramirent, z którą to przegrywamy kontrakty : ciekawe dlaczego ????????) zaczyna wprowadzać firmy zewnętrzne do remontów kontenerów. Co za tym idzie gość ,rozdupi bazy kontenerowe i cały dział. Tak nieudolnych poczynań w firmie dawno nie widziałem. Ludzie ,którzy są (usunięte przez administratora) robią , staczają firmę na (usunięte przez administratora) Transport praktycznie nie istnieje, zostały 3 hds-y na całą Polskę. Gratuluję tego posunięcia p. Dyrektor z zielonej góry.

Driver

Tak zgadza sie ze przysluguja nam posilki tez jestem za tym żeby dostawać obiadek.

Biurva
@Driver

A zauważasz różnice między „przysługują nam posiłki”, a „chcemy mieć darmowe posiłki”? Bo ja widzę ze chcesz darmowa michę, a nie widzę żeby ci przysługiwała. „Sorry, taki mamy klimat...”

Do zarządu kadr bhp

Chciałem zapytać gdzie są posiłki regeneracyjne dla kierowców??? Zabieranie nam wszystko :-/ wypłaty lecą na łeb i szyję zima jest taka jak każdy widzi za oknem to czemu nie dostajemy posiłków? Może powinniśmy do inspekcji pracy napisać petycję żeby nam wyliczyli ile kalorii palimy. I będziemy dostawać talent na ciepły obiad . Kierownicy handlowcy siedzą w biurach i zadają (usunięte przez administratora)pytania czemu tam dojazd popijając kawę A my po kostki w wodzie śniegu. (usunięte przez administratora)

jaXtuXsraam

no bo yebne, chyba nie masz pojęcia o czym napisałeś albo nie erobisz w Lodzi! kiedyś żyło się jak w rodzinie? za poprzedniego kierowniczka chłopaki spali w kiblu i szatni na srajtaśmie bo tak późno kończyli i nie opłacało się do domu jechac. mi kiedys zajebal premie za zwolnienie lekarskie,dyrektorek robcio kazał kartony w garazy=u układac zeby kolami błota nie wnosic jak stawiałes auto a dyspozytorów szanuj bo poprzedni co tak chwalisz te czasy to karty o 3 w nocy drukował i (usunięte przez administratora) jeden wiedział gdzie jutro jade...serwisów rob po 19 najlepiej, tacy juz byli... sa dwa wyjscia albo nie pracowales tu za starego bosa albo juz cie krzysiek (usunięte przez administratora) za nygustwo i płaczesz

Do Pana DD

Pan DD wszyscy wiedzą o kogo chodzi potrafi się tylko przechwalac ile to on nie zrobił przez te lata w firmie itp Ale jakoś nie panuje nad samowola swoich handlowców i patrzy w jakieś debilne tabelki które nijak 9fnosza się do ilości naszych kabin czy konkurencji .jakim cudem ja kierowca robie dziennie 280 km jeżdżąc z budowy na budowę A handlowcy piszą w tabelach że nikogo ni3 ma na budowach A D D wieży w to . A gdzie są na tych budowach ulotki? Od miesięcy nie widziałem naszych ulotek A konkurencji tak . Odp jest prosta NASI HANDLOWCY PISZA GLUPOTY W TABELKACH SIEDZAC W DOMACH A PAN KIEROWNIK MOZE NIE GRA Z NAMI A PRZECIWKO I MOZE DOSTAJE DZIALE OD RYSKA

Desperados
@Do Pana DD

Ale się uczepiliscie Ryśka, jaki prezes był taki był ale była robota i były pieniądze. Na dzień dzisiejszy wszyscy ludzie którzy mieli poukładaną robotę i coś w głowie odeszli do konkurencyjnych firm, konkurencyjnych nie jednej tylko kilku. proszę zobaczcie jak wygląda dział transportu ilu zostało operatorów HDS w toi toi aż trzech, a ilu kierowców na zestawach bo z tego co się orientuję to ostatni odszedł w grudniu z bazy we Wrocławiu. Jak dla mnie w całej firmie źle się dzieje ktoś chce to spuścić w kiblu

Witam. Mam pytanie. Ile zarabia w toitoi kierowca na HDS luz na zestawie?? Pytam bo zbyt wielu konkretów się nie dowiedziałem na rozmowie

Zostaw merytoryczną opinię o TOI TOI Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOI TOI Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 14 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOI TOI Polska Sp. z o. o.