Opinie o Galicja Tomaszek Sp. z o.o. w Łańcut

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Galicja Tomaszek Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Galicja Tomaszek Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galicja Tomaszek Sp. z o.o. w Łańcut

Nico

Atmosfera w firmie Galicja Tomaszek....... Jeśli ktokolwiek się zastanawia nad podjęciem tam pracy, uciekaj gdzie pieprz rośnie. Pamiętam jak dzisiaj telefon od dyrektora "jeśli natychmiast w systemie nie pojawią się faktury, poleci (usunięte przez administratora)" - i taki komunikat na sale pełną 10 handlowców. A sami handlowcy - jak jeden wyjdzie z pokoju, drugi mu tyłek obsmarowuje :) I te sfrustrowane kobiety w średnim wieku, perfumy o zapachu zawiści :) JANUSZPOL do potęgi. Trzymajcie nas od takich miejsc z daleka. Zespołem zarządza osoba która nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi, po prostu wyrabiała swoją normę. Jeśli zadajesz niewłaściwe pytania usłyszysz "nie interesuj się". Ktoś tu zadał pytanie o pracę B2B przepraszam ale ciężko się nie śmiać jak to czytam :D Ludzie tam pracują na działaności gospodarczej, a muszą przychodzić do biura ZAWSZE. Bo tak :D

@Nico

Może po jakimś czasie pracy na b2b jest jednak szansa na przejście na uop? Ta premia to jest wyższa od samej podstawy? Podaj jej chociaż widełki, bo mnie strasznie zaciekawiłeś.

Edyta

Wspominacie o umowach śmieciowych, nawet dyrektorzy na nich pracują? Mega dziwne moim zdaniem, jest tu jakiś pracownik który pomoże mi to zweryfikować?

Jacek
@Nico

To widzę nie cała wypłata na legalu jak płacą nie wszystko na konto. Osobiście wolałbym dostawać całość przelewem. Dużo jest do ręki że nie mogą normalnie przelać?

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w marketingu w GT. Ciagle roszady w zespołach przyprawiają o ból głowy, ciężko dojść końca z osobami, które obejmują wyższe stanowiska. Atmosfera jest mocno średnia, na podwyżki i dobre zarobki również nie ma co liczyć. Warto zauważyć, że wszystkie osoby obejmujące wyższe stanowiska szybko uciekają gdzie pieprz rośnie.

Grześ Nowy wpis

Piszesz o odchodzeniu osób zajmujących w firmie wyższe stanowiska. Ale co z posadami typu Specjalista ds. marketingu, jak się mają wymagania (typu: kreatywność, lekkie pióro, głowa pełna pomysłów, czy znajomość trendów w komunikacji i SM) do zarobków? Których nota bene nie podają. Ludzie tu ostatnio różne dywagacje snują, dlaczego ciągle trafiają, jak twierdzą, na te same ogłoszenia.

Pelc Nowy wpis

Może to taki model biznesowy hehe 3 miesiące i nowa osoba

KarolinaK Nowy wpis
@Pelc

Na rzeszowiaku to chyba co tydzień widzę te same ogłoszenia do działu marketingu, nawet szukając innej pracy non stop spotykam te ogłoszenia. Wielki RED FLAG.

Edyta

beka z botów
@Edyta

Szanowny GoWorku, musisz swoim botom ustawić jakiś generator nicków, bo zawsze same Krystyny, Edyty, Izabele, Tomasze i wszystko pisane na to samo kopyto!

@beka z botów

dokładnie tak

@Edyta

Nie wiem czy nie za późno na odpowiedź. Ja pracowałam/łem na B2B a reszta pod stołem.

Jacek

@Nico

To jakie są zalety współpracy z nimi na B2B? Zawsze mi się to kojarzyło z pewną elastycznością i swobodą. A piszesz, że nawet zdalnie nie można było części obowiązków wykonywać? Co z godzinami pracy, tu już nie było aż takiego spięcia o to, byle donosić wyniki? I jakie w ogóle warunki proponowali handlowcom na działalności? Podstawa i prowizje były na tyle wysokie, aby opłacić zus itp. i jeszcze zeby dobra suma została w kieszeni?

Nico

W mojej opinii nie ma dużo zalet. Ja tam byłam/byłem na b2b, ale większość właśnie na działalności. Nie dopytywałam/łem nigdy o zarobki innych osób, bo to raczej sprawy prywatne. Oprócz podstawy jest jeszcze premia. Myślę, że da się z tego godnie wyżyć. Ale nie dla wszystkich w miarę godziwe zarobki są tym, co zatrzyma nas u pracodawcy. ...

@Nico

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Galicja Tomaszek Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Merchandiser - Zastępca Przedstawiciela Handlowego ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Nico

13.02.2024 06:02

Nicoikona wywiad

Chcę opowiedzieć o pracy w tej firmie.

Nicoikona wywiad

Stanowisko handlowca, który ma kontakt z klientami jedynie poprzez telefon. Tzw. handlowiec siedzący, którego zadaniem jest wprowadzanie zamówień do systemu, zlecanie wysyłki i wystawianie faktur.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Nicoikona wywiad

Nie było nigdy możliwości pracy zdalnej, było to przed pandemią. Akurat w tym czasie nie chorowałam, dlatego nie wiem, jak to wygląda w przypadku np. przeziębienia.

Nicoikona wywiad

Pomyłka nastąpiła w zasadzie już na etapie rozmowy rekrutacyjnej. Myślę że ani ja, ani pracodawca, nie zorientowaliśmy się, że ja absolutnie nie nadaję się na to stanowisko. Nie wykorzystuję ani swojej wiedzy, ani umiejętności. Zmarnowany zarówno mój, jak i firmy czas. Praca została zakończona za porozumieniem stron. Otwarcie przyznałam, że nie widzę siebie w tej firmie, to absolutnie nie jest moja bajka. Tam nie ma dla mnie stanowiska, na którym mogłabym w pełni pokazać swoje możliwości. Poza tym atmosfera panująca w firmie była dla mnie nie do zaakceptowania. Nie było ani jednej osoby, z którą mogłabym normalnie porozmawiać. Nie wiem, z czego to wynikało. Różnica wieku (byłam dużo młodsza), otwartość na świat, sposób bycia? Spotkania z przełożonymi przypominały zjazd sekty. No dobrze, trochę przesadzam. Trudno znaleźć porównanie... Widać było, że czują się wyjątkowi, lepsi, ludzie do nich sztucznie lgną. Sztuczne uśmiechy, klepanie po plecach, a nie możesz po prostu normalnie porozmawiać. Co do najbliższego otoczenia, tj. przełożonego oddziału, w którym pracowałam - nie podpisałam żadnej umowy. Dopiero przy odejściu o to poprosiłam. Jak można o tym zapomnieć? Proszę mnie o to nie pytać. Kończąc (tutaj już podaję informacje nie martwiąc się o ewentualny proces o pomówienia) - przełożona, mówiąc do zespołu, często stawała tyłem do mnie, tak że patrzyłam na jej plecy. Ja wiem, że jest dużo pracy itp. i nie ma czasu na zastanawianie się nad konwenansami, ale... Naprawdę nie można liczyć na odrobinę szacunku...? I jeszcze jedna sytuacja, po której podjęłam decyzję o odejściu. Wspomniana przełożona zapowiedziała, że w najbliższy weekend organizujemy wystawkę na targach i kto chce, może przyjść. Bezpłatnie, aby zobaczyć inne firmy itp. Pomyślałam sobie: "Może dobrze będzie pójść i poświęcić swój wolny czas, czegoś nie nauczyć?". Zapytałam o więcej szczegółów. W odpowiedzi usłyszałam "Ale Ty nie idziesz tam po to, aby się przechadzać i pić kawę, tylko aby się uczyć" - coś w tym stylu, na pewno o podobnym wydźwięku. Powiedziała to dość głośno, tak że osoby postronne mogły wyrobić sobie o tej sytuacji zupełnie niewłaściwą opinię... Po tym zdarzeniu stwierdziłam, że dalszy dialog jest po prostu niemożliwy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Nicoikona wywiad

4400- 4600 (podstawa bez premii) złotych.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

9 miesięcy.

Nicoikona wywiad

Atmosfera, mało rozwijające obowiązki.

Nicoikona wywiad

Nie ma żadnych możliwości.

Nicoikona wywiad

Szkolenia produktowe marek. Uczestniczyłam w dwóch.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Nicoikona wywiad

Typowa polska firma, uśmiechy na pokaz, uśmiechy i żarciki do przełożonej. Ludzie plotkują o wszystkich. Grupki wzajemnej adoracji.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Nicoikona wywiad

Jeśli nie jesteś nikim znaczącym, kadra po prostu mija Ciebie, jakby Cię nie było. Tak ja przynajmniej czułam. Od przełożonych padały stwierdzenia, że: "zwolnimy kogoś, jeśli do 12:00 nie odnotujemy w systemie sprzedaży".

Nicoikona wywiad

To nie ma sensu. Nikt tam nie słucha takich pionków. Tam się liczy kasa, władza, powiązania.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Galicja Tomaszek Sp. z o.o.?

Hanka

Mąż jest zainteresowany podjęciem pracy jako grafik komputerowy, chciałby podesłać aplikacje przez formularz zgłoszeniowy. Może ktoś przedstawić realne zarobki tego stanowiska? Praca jest zdalna, w takim razie telefon, laptop wchodzą w skład zatrudnienia?

BK
@Hanka

W Galicji nie ma pracy zdalnej. Nawet osoby zatrudnione na kontrakt B2B nie mogły pracować zdalnie.

@BK

A to jest wgl zgodne z prawem, aby na b2b wymagać pracy z biura? Bo chyba tylko na UoP firma może wskazać miejsce i czas pracy, a na kontraktach b2b taka osoba nie jest formalnie pracownikiem. Ktoś to zgłaszał np. do PIP, że praca ta wypełnia znamiona świadczenia pracy, ale jest to na innej umowie?

Ktos

Cześć, widzę że ogłoszenia o pracę co chwila pojawiają się na olx, wysyłałem parę razy i znajomi również ale zero odzewu. Czy ta firma zbiera CV czy faktycznie zatrudnia? Wygląda też to jak wyłudzanie danych

Klient

Kierowca p.Sławek tel. 60. ... .01 jest tak nieuprzejmy, nie sympatyczny, że nie wiem jak można zatrudniać takiego kierowcę. Po telefonie do tego Pana dowiedziałam się że jest w miejscowości która znajduje się 10 km ode mnie. Na moje pytanie kiedy będzie u mnie z dostawą odpowiedział mi że nie wie bo nie jest stąd (bo chyba ciężko było spojrzeć na GPS). Kiedy sama domyśliłam się kiedy może przyjechać i powiedziałam że muszę znaleźć osoby do pomocy wniesienia sprzętu, Pan był zdziwiony, powiedział mi również że nie ma obowiązku informować kiedy będzie dostarczona przesyłka, ponieważ jest to przesyłka internetowa ( dużo zamawiam internetowo i pierwszy raz spotkałam sie z taka odpowiedzią ) Na prośbę czy będzie mógł pomóc synowi przenieść zmywarkę od samochodu do przedsionka domu, powiedział że nie ma takiego obowiązku. Dawno nie spotkałam sie z tak gburowatym kierowcą, nie wiem czy ten Pan pracuje za karę ?

Teox

Czy ktoś może napisać o pracy jako grafik w siedzibie firmy w Łańcucie? Co chwilę pojawiają się ogłoszenia o pracy na stanowisko grafika komputerowego , więc albo firma kiepska albo nikt nie spełnia ich oczekiwań lub ciągle rozbudowują dział graficzny ?! Bo co 2-3 miesiące jest oglesznienie na grafika.

XXX
@Teox

Ciągle rozbudowuje się dział graficzny, jest dużo pracy, więc i rąk potrzeba, ale uwierz, że atmosfera w dziale graficznym jest wyjątkowa, ciężko trafić lepiej pod tym względem :)

Kinia
@XXX

No to fajnie, jeśli to jest prawda. Dla mnie ważna jest atmosfera w pracy. Ale ja nie mam doświadczenia, czy jak jest tak dużo pracy, to zatrudniają juniorów bez doświadczenia w takiej pracy, ale z uzdolnieniami plastycznymi? Czy może dla takich osób to raczej staż proponują i potem ewentualnie etat?

Scrolowałem sobie wątki i tak kilka spraw nasuwa się z marszu, że tak powiem. Pisano, a także dopytywano o formę zatrudnienia i tu pojawiało się zlecenie. Czy na dziś zatem można tu pracować na umowę o pracę, albo na kontrakcie b2b? I co z zarobkami oraz ludźmi w firmie? Dywagowano o rotacji wśród grafików, osób, które uznawano tu za zdolne, a które nie zagrzały ponoć w tej firmie miejsca. Czy jest w tym choć odrobina prawdy? Z jakimi zachowaniami wśród współpracowników oraz kierownictwa można tu mieć do czynienia? Na ile satysfakcjonujące jest wynagrodzenie?

Widziałem tu wpis sprzed paru miesięcy o tym, że do Brzeźnicy były prowadzone jakieś nabory. mnie to chyba taka oferta wyminęła, bo nawet na to miasto niczego nie widziałem, nie wiedziałem, że tam można się przyjąć. A wiecie może co z Łańcutem? Gdzie znajdę teraz jakieś świeże oferty?

Marela

Polecam outlet gt, trafiłam z polecenia od szwagierki wyposażyłam kuchnię w jednym miejscu w konkurencyjnych cenach .

Galicja Tomaszek Sp. z o.o. właśnie rekrutuje w mieście Brzeźnica. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Klient

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi w sklepie przy ul. Cetnarskiego :) Bardzo fachowa pomoc i mili Panowie, którzy dobrali nam sprzęty do domu takie jakie chcieliśmy w rozsądnych cenach. Będziemy na pewno wracać do takiego miejsca.

@Klient

No to super. że wszystko było fachowe i ceny rozsądne. A w czym konkretnie pomogli? Rozwiniesz?

@Ewa

Tak

Pompompom

Opinie na GoWork wołają o pomstę do nieba i nasuwają, że to niezły Januszpol. Mam pytanie czy we wszystkich działach tak jest, czy tylko w części? Znam Januszpole i wiem, że czasem tak bywa, że jeden dział jest święty, a drugi (usunięte przez administratora) Jak wygląda sytuacja w marketingu? Widziałem wiele ofert na różne stawnowiska do marketingu i zastanawiam się, czy poszedłbym z deszczu pod rynnę, czy jednak w marketingu jest ok? Moje pytania: - jaka atmosfera (zwyczajnie czy mobbing) - jak zarobki (niskie, średnie, wysokie) - jak system motywacji (premie lub brak) - jak z nakładem pracy (nawał pracy 24/7 czy zwyczajnie, że można wziąć od czasu do czasu urlop dłuższy niż 1 dzień) ? Uwaga - pytania stricte do działu marketingu. Nie do pozostałych.

Pompompom
@Pompompom

Aż tak źle? Patrząc na Wasze profile chcecie stamtąd uciec. Jedna już uciekła. Ok, cicha odpowiedź mi wystarczy.

@Pompompom

Zdolnych tam macie grafików, szkoda, że się marnują

Zuzanna
@botygołorka

A czemu sądzisz, że się marnują? Nie docenia firma ich Twoim zdaniem czy jak? Daj znać, czy chodzi o kwestie finansowe czy o coś innego.

@Zuzanna

• Obserwowałem pracowników tej firmy pod kątem umiejętności, znam kilka osób, znam osoby znające osoby, obserwuję LinkedIn, patrzę kto przychodzi, ile jest i po jakim czasie odchodzi - to są wszystko jawne i łatwo dostępne informacje. • Z opinii byłych i obecnych pracowników łatwo wywnioskować, że może być coś nie tak atmosferą i wynagrodzeniem. Z czym innym? • Widać pewną rotację, zwłaszcza u osób, które mają jakieś doświadczenie zawodowe i umiejętności (raz jeszcze odsyłam do LinkedIn). Ale może się mylę - tylko skąd tendencja do opuszczania tego gniazda przez osoby z mocnymi umiejętnościami? Przejrzenie wpisów na tym GoWorku też prowadzi do pewnych wniosków. Nic nowego i nie do domyślenia się w tym temacie. Od siebie mogę radzić każdemu specjaliście by się cenił i się nie bał i szedł po swoje. Jeżeli jesteś dobry/dobra to pracę masz wszędzie.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Galicja Tomaszek Sp. z o.o.?

Te

W Łańcucie nie ma specjalistów, więc możesz aplikować do każdej pracy tutaj. Nawet jeśli nic nie potrafisz. Nie będziesz się za bardzo wyróżniał.

Emilia
@Te

No wiesz, chyba na kierownicze stanowisko nie wzięliby nikogo, kto się tym wcześniej nie zajmował, na pewno pracodawca wymaga określonych kompetencji do określonych zadań. Ale czasami firmy same szkolą pracowników, może tutaj też da się dostać jakąś posadę nie mając wcześniej doświadczenia w tej pracy i ucząc się pod okiem kolegów.

Tetti
@Emilia

Pracowałem z kilkoma osobami z Łańcuta. Mało kto ma profesjonalną wiedzę w swoim temacie. Ale w Rzeszowie też nie lepiej. Marketingowcy, którzy nie znają się na marketingu, sprzedawcy, którzy nawet nie wiedzą co to crm, graficy którzy znają może 30% możliwości photoshopa, dyrektorzy i menagerowie którzy nie potrafią w podstawy zarzadzania, itd itd. Tak, jakby wszyscy po szkole poszli do pracy i doszli do tych zawodów na intuicje. Intuicja to za mało.

beka z botów
@Tetti

dzisiaj ludzie ściemniają w CV na potęgę. Robią te śmieszne studia a później całe G umieją.

Elżbieta
@beka z botów

Ale chyba po to sa rozmowy rekrutacyjne żeby zweryfikować, to co jest napisane w cv, no nie? To jak tu rekrutacje wyglądają że tak słabo z tym?

Edward

Weź nie rób sobie żartów. Nie możesz napisać jak wygląda rekrutacja i ile jest etapów? Mnie to akurat bardzo by pomogło.

@Edward

Etapy są dwa.

Zuzanna

Oba stacjonarnie czy zdalnie też rekrutują? Daj znać, czy na każdy trzeba się fatygować do siedziby.

@Zuzanna

Tak, żeby zdać rekrutację, trzeba wziąć udział w jedzeniu bigosu na czas

Ewa Tomaszek jako prezes zarządu wprowadziła system uniemożliwiający klientom zwrot sprzętu po zakupie w Internecie: 1) wystawia nieprawidłowe faktury jedynie na adres dostawy, bez NIPu nabywcy 2) ignoruje maile z prawidłowymi danymi klienta do faktury VAT 3) pracownicy jej infolinii wprowadzają w błąd klientów, że korekt faktur VAT nie da się zrobić 4) odmawia zwrotu (wartego czasem kilka tysięcy PLN) towaru pod pozorem, że dane na fakturze VAT nie zgadzają się z danymi nabywcy 5) nie odbiera zwrotu towaru za pobraniem (nawet gdy towar zwrócony jest z winy sprzedawcy) w efekcie zgłosiłem sprawę Prokuraturze Rejonowej, aby Ewa Tomaszek jako prezes zarządu sp.z.o.o. odpowiedziała za procedery praktykowane przez jej spółkę, bo prawo karne pozwala ścigać prezesów spółek z.o.o.

Krzychu

Firma porażka ???? Do mnie nie odezwali się w ogóle po nadesłaniu "zadania rekrutacyjnego" czy jest ok czy nie (mimo że konsultowałem później zadanie ze specjalistą z firmy w której obecnie pracuje i było wykonane bardzo dobrze, to nawet jak w ich opinii źle należałoby poinformować, że nie spełniłem oczekiwań), ale to całe szczęście. Kolega porobił 2 tygodnie (zaznaczę, że byli z niego bardzo zadowoleni i chcieli go widzieć w pracy), po czym okazało się, że jakiś tam projekt dotacji nie przeszedł i jednak go nie zatrudnią, przestali odpowiadać na jakiekolwiek pytania i wyszło, że Gość popracował za darmo, z dojazdami 15 km w jedną stronę przez 2 tygodnie ???? Nie polecam, Januszex w czystej postaci xD

Klient 007

Odwiedziłam sklep przy ulicy cetnarskiego, po czym przekierowałam się na outlet ponieważ czytałam że mają spoko ceny i faktycznie, wyposażyłam całą kuchnię na outlecie + pralke marki kernau (pierwszy raz styczność z ich marką). Polecam to miejsce i chłopaków który na miejscu dokonuje skrupulatnych wycen. Mega ogromna wiedza o technologiach i użyteczności sprzętu, myślę że w razie potrzeby wrócę do nich. Sprzęt pracuje po podłączeniu bez problemu, zadrapania czy wgniecenia w różnych miejscach nie mają wpływu na użytkowanie. Ela z Jasionki

@Klient 007

To fajnie, że wyposażyłaś kuchnię, a chłopcy z Galicji Ci w tym pomogli, ale jak tu czytam pytania, takie jak @Tem, to zaczynam się zastanawiać, jak tym chłopcom naprawdę jest w firmie.

Krystyna
@Klient 007

O, i to tak faktycznie można taniej coś kupić :D Super, trzeba się wybrać :) A jak jest z gwarancją kupując coś na outlecie?

@Krystyna

Powiedziano mi że jest 2 lata gwarancji, jak do tej pory nie musiałam nic reklamować. Pozdrawiam

Nie wiem
@Iza

Każdy pracuje tam gdzie chce, nikt nie trzyma nikogo na siłę. Jeśli się nie podoba to założyć swoją firmę i prowadzić biznes.

@Nie wiem

Oczywiście, a potem wszyscy się zastanawiają, czemu w Polsce tak źle żyć. Może trzeba zacząć coś zmieniać od własnego najbliższego podwórka? I uważam za normalne interesowanie się warunkami pracy w Galicji. Kto by chciał iść do pracy całkiem w ciemno...

Nie wiem
@Iza

@Iza masz tutaj 100% rację że każdy powinien walczyć o swoje, ale w życiu trzeba się trochę porozpychać barami. Wygląda na to że zatrudnienie w galicji jest ok.

Kk
@Klient 007

Ale co to ma do opinii pracowniczej do cholery?

@Kk

Jeśli pracownicy z uśmiechem na twarzy obsługują klientów to chyba dobra oznaka o warunkach zatrudnienia. Nie uważasz ? To była moja opinia i ktoś może się z nią zgodzić lub nie. Jeśli ma być opinia pracownicza to śmiało twierdzę że warunki zatrudnienia mają w przypadku tego miejsca super. Przy dodaniu opinii miałam możliwość wybrać że piszę ją jako klient. Zluzuj portki.

@Klient 007

Cóż, już były w mediach sprawy placówek w Pl, gdzie ludzie obsługiwali klientów z uśmiechami na twarzach, bo je mierzono. Jakim cudem jako klient wystawiasz opinię pracowniczą? Sądzę, że Kk chodziło o to, że w ogóle to nie jest strona dla klientów, a nie żebyś rozwijał fantazję.

@Nie wiem

Ale oceniasz to z jakiej pozycji? Jako kto? Zaczęłam dyskusję od komentarza @Tem, jakoś nikt z Was się do niego nie odnosi. Są śmieciówki? Wyzysk? Jeśli coś wiecie NAPRAWDĘ, to napiszcie. Póki co to odpowiadają mi klienci gotowi pisać za pracowników i sama już nie nie wiem, kto jeszcze.

Toti
@Iza

Wydaje mi się, że Januszpol - w końcu to podkarpacie. Poczytaj cały gowork. Opinie są takie, że głowa boli.

Zostaw merytoryczną opinię o Galicja Tomaszek Sp. z o.o. - Łańcut

• Jak się pracuje w Galicja Tomaszek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galicja Tomaszek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galicja Tomaszek Sp. z o.o.?

Galicja Tomaszek Sp. z o.o.