Opinie o ADAMPOL S.A. w Zaścianki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ADAMPOL S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ADAMPOL S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADAMPOL S.A. w Zaścianki

szofer

Witam jestem pracownikiem-kierowcą firmy Adampol,i muszę powiedzieć że jest sporo nie prawdziwych plotek o firmie.Ja osobiście nie narzekam i robie swoje. Zarobki ok 5ts.mc 2-3 tygodnie w pracy i tydzień w domu.Białystok,Tychy,Gdańsk tam potrzebują kierowców i nawet bez doświadczenia zatrudniają w firmie przechodzisz 3 mc szkolenie z instruktorem i dalej sam pomykasz.Kobieta ostatnio się szkoliła na kierowce czy została tego nie wiem.Pozdro

ADAM Z POLA
@szofer

tak piszą tylko pracownicy z biura . nie ma kierowcy który narzeka! a 5tyś NA LORACH to na kraju zarobisz i w piątek w domu.

Ściemniasz

@szofer

Odeszla po pierwszym kursie.

FeakMan

Witam wszystkich pracowałem w de Rooy tragedia teraz pracuje w wega a i już na początku nie jest dobrze przestoje z które nie płacą czy ktoś tak szczerze powie mi jak jest w adampolu proszę o szczere opinie

@FeakMan

W Adampolu zarobisz mniej

Agata

@Henryk Też mnie to zastanawia, bowiem firma Adampol zdaje się funkcjonować w sposób normalny. Jesteś zainteresowany tym pracodawcą? Na ich oficjalnej stronie zauważyłam, iż poszukują aktualnie nowych pracowników http://www.adampolsa.com.pl/oferty_pracy Jeśli się zdecydujesz aplikować, to daj nam znać.

@Agata

Odradzam

Ochotnik

Czy może ktoś napisać jakie warunki do pracy mają kierowcy C+E? Czy firma ma jeszcze jakieś dodatkowe wymagania? Czy jest obowiązek znajomości jakiego języka? Może są jeszcze jakieś ważne informacje, z góry dzięki.

pan autotransporter
@Ochotnik

Do Ochotnik . Praca nie jest lekka w porownianiu z tym co mówią osoby pracujące w biurze. Na 10 zaczynajacych prace po przeszkoleniu zostaje 2 . Atmosfera, stres, pijanstwo, nie jasny sposób naliczania . Jezyk nie jest wymagany. Kiedys to byla dobra firma, teraz to jest kołhoz.

Grabarz
@pan autotransporter

Jeszcze po okresie próbnym kadrowa M Kozłowska powie do kierowcy cytuję "przez rok nie zadawaj pytań tylko patrz i słuchaj" o tych z spedycja już nie wspomnę . Do młodych nie doświadczonych kierowców liznijcie pracy kierowcy między narodowego podczas szkolenie i szukajcie innej firmy . Lora to najcięższy typ transportu i niebezpieczny .Pozdrawiam

i-driver
@Grabarz

Dobra robota na 3 miesiące pojeżdzić w podwójnej liznąć tematu i (usunięte przez administratora) gdzie indziej .

@Ochotnik

2 ręce i nogi i żebyś nie uciekl po 3 miesiącach szkolenia.

Po wzięciu udziału w dwóch etapach rekrutacji w firmie Adampol SA w Gdańsku mam bardzo pozytywne odczucia, pomimo braku zatrudnienia. Pierwszy etap to godzinna rozmowa z dyrektorem i kierowniczką działu w bardzo przyjaznej i sympatycznej atmosferze. Drugi etap to godzinne zadanie grupowe, które było zaskakująco ciekawe i rozwijające. Niestety nie zostałam zatrudniona, ale polecam każdemu wzięciu udziału w rekrutacji, ponieważ atmosfera i przebieg rekrutacji są wyjątkowo przyjazne, a rezultat jak zawsze może być różny ;) Jedyne minusy to: 1) długi czas procesu rekrutacyjnego - choć biorąc pod uwagę liczbę kandydatów nie ma w tym nic dziwnego. 2) Brak obszerniejszego feedbacku, ze strony rekrutujących, po drugim etapie, bo byłam bardzo ciekawa wyników zadania i opinii rekrutujących. - Oczywiście zrozumiałe jest, że taki feedback nie jest obowiązkiem rekrutujących i SMS z informacją na temat przyjęcia lub odrzucenia kandydata musi wystarczyć.

Część rozmowy prowadzona w języku angielskim.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Agata

@Nick1939 Staram się zrozumieć Twoją decyzję i ją uszanować. A w jakim charakterze byłeś zatrudniony w Adampolu? Może po wspólnych rozmowach i negocjacjach z Dyrektorem firmy doszlibyście do porozumienia w kwestii wysokości wypłaty. Próbowałeś w ten sposób?

@Agata

Hahaha to jakaś kpina.

Praca za śmieszne pieniądze. W systemie 3/1 wynosi 6200 . Czlowiek sam ładuje i rozladowuje auta w 40 stopni musisz bys w koszuli z dlugim rekawem ,spodniach roboczych, butach . Smierdzacy , brudny w smarach. Pracuja tu tylko starzy (usunięte przez administratora), nowy pracownik nie zarobi. Fakt robią szkolenie ale to smiechu warte.

Nie polecam

Kiedys w Adampolu

Chcialem cos napisac z doswaiadczenia ale zrezygnowalem

@Kiedys w Adampolu

Jeśli chciałeś podzielić się z Nami swoim zdaniem na temat pracy w firmie ADAMPOL, to nie widzę żadnych przeszkód, abyś to zrobił. Pamiętaj tylko o tym, by Twoja wypowiedź była utrzymana w kulturalnym tonie. Z Twojego nicka wnioskuję, iż już nie pracujesz w tym przedsiębiorstwie. Ale może słyszałeś o planowanej w nim rekrutacji?

Praca dodatkowa dla kierowców kat. B

Przyjmiemy pracowników do dodatkowych/okazjonalnych prac na uz do obsługi placu transportowego w Tychach. Tel kontaktowy 508 464 716

Tomasz
@Praca dodatkowa dla kierowców kat. B

hahaha a to co tych 6 nierobow co tam macie nie daja rady ze kolejnych musicie zatrudniac ?! moze ten pseudo kierownik od ustawiana samochodow na placu by sie wzial do roboty

Ziomeczel

Kasa nieadekwatna do wlozonego wysilku. Na kraju przy mniejszym zapierdzielu tyle samo mozna zarobic. Po okresie probnym, jak nie chcesz kontynuowac wspolpracy, probuja zmusic do osobistego odwiezienia ubran robiczych do zasciankow, oczywiscie na wlasny koszt. Nie dajcie sie w balona zrobic.

Nick1939
@Ziomeczel

Popieram sam doświadczyłem tego

Agata

@Mark Dlaczego tak uważasz? Na forum można przecież wyrażać swoje szczere opinie. Może Ty byś właśnie taką pozostawił? Jeśli jesteś albo byłeś pracownikiem firmy Adampol i dysponujesz aktualne wiedzą na temat tego pracodawcy, to śmiało się nią z nami podziel. Na pewno użytkownicy, którzy chcą tam podjąć pracę będą Ci wdzięczni.

Mark

Ale glupki kto wam tu prawde napisze

Henryk

Tak rzadko tu zaglądacie, czyli dobrze się pracuje?

Laura

Czy ktoś ma wiedzę na temat pracy w biurze z językiem francuskim? Co to za praca? Jak prowadzą rekrutację? Zależy mi na pracy w Adampol-u bo słyszałam, że to dobra firma.

Komik
@Laura

Jak jesteś zainteresowana pracą za 2000 PLN na start i pierwsżyczę rok to polecam. Potem może dostaniesz 2500.

Komik
@Laura

Korpoludek
@Komik

So true!

Agata

@Ziomeczel, jak długo pracowałeś w Adampol S.A.? Czy praca jest bardzo wymagające? Czy potrzebne są do niej jakieś szczególne umiejętności? Na stronie internetowej firmy znajduje się naprawdę wiele aktualnych ofert pracy - jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam: www.adampolsa.com.pl/oferty_pracy. Polecilibyście którąś z proponowanych posad?

Stella

Czy jest tak dobrze w firmie, że nie chce się nikomu pisać?

Marynarz

Interesuje mnie robota dla kontrolera jakościw Bremerhaven. Czy może ktoś podpowiedzieć coś o tej pracy? Jakie Adam-Pol załatwia mieszkania dla ludzi? Jaką umowę podpisujemy? Będę bardzo wdzięczny za info.

Darkik

Czy dowiem się coś więcej o pracy z najnowszej oferty Adampol-u dla operatora koparki? Ile dostane na poczatku i jak sie pracuje?

Agata

Czy pracodawca oferuje szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Ochotnik

Czy Adampol poszukuje aktualnie kierowców? Czy trasy są również po europie? Jakie stawki obowiązują? Wiem, że dobrze się u nich pracuje i mam chęć zmienić firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o ADAMPOL S.A. - Zaścianki

• Jak się pracuje w ADAMPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ADAMPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADAMPOL S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADAMPOL S.A.?

Kandydaci do pracy w ADAMPOL S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADAMPOL S.A.
1.6/5 Na podstawie 62 ocen.

ADAMPOL S.A.