Opinie o ADAMPOL S.A. w Zaścianki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ADAMPOL S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ADAMPOL S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADAMPOL S.A. w Zaścianki

Rozmowa

Odbylam rozmowę kwalifikacyjna na stanowisko młodszy spedytor w tej firmie i nie jestem dobrego zdania. Na sam koniec rozmowy dostalam pytanie ,,czy mozemy porozmawiac o zarobkach jesli zdecydujemy sie na na Pania?" Niezbyt przyzwoite to było, tymbardziej, ze rozmowę prowadziły 3 osoby, jedna mogla powiedzieć szczerze, ze juz na tym etapie Pani dziękujemy, nie zadawać tak kompromitujących pytań dla firmy, a przy okazji okazywania braku szacunku dla drugiej osoby. Zaznaczę iz byl tylko jeden etap rekrutacji, wszystkie Panie zarzekały sie, ze otrzymam odpowiedz jaka niebylaby ,, napewno" :). Niestety nie otrzymalam zadnej (usunięte przez administratora) Tylko na Podlasiu takie rzeczy jak tajne zarobki za wykonywana pracę i pokazywanie niskiego poziomu w rozmowie o czym swiadczy zadane pytanie przez osoby prowadzace rozmowę oraz brak odpowiedzi zwrotnej do kandydatów. Proponuje założyć internet bo ewidentnie nie doszedł w te miejsce.

@Tk

Ale to macie jakąś NDA podpisaną, że jest to zabronione? Chociaz ktos tu pisał, że zarobki nieadekwatne do obowiązków, pytanie czy to na kazdym stanowisku tak jest?

Stonowana

Opinie o pracy w Adampolu mam bardzo negatywną: 1. Koreanczycy robią co chcą i próbują wprowadzać kulturę swoją oraz po części niemiecką na grunta polskie, gdzie przestali płacić za wyniki, wolą płacić za siedzenie.. niby ok, jak ktoś jest lewusem i w dobie dobrego rynku, skończy się dobrobyt, może się obudzą. 2. Śmieszne ogłoszenia, które wstawia Adampol...oferują rozwój, wyjazdy, szkolenia, kursy...w rzeczywistości, od 8 lat normalny pracownik nic nie może sam zrobić, z łaski jedynie jakieś dziwne szkolenia, do niczego nie potrzebne. 3. Awanse nie możliwe, chyba, że pozbędziesz się kogoś nad sobą, a i to nie wiadomo, czy ktoś inny nie ma lepszego kontaktu z kimś, kto ten awans popchnie. Lizodupy miło widziane. 4. Podwyżki raz do roku, nie koniecznie jak zasłużysz, nie koniecznie są. Premie wpadają, ale niezależne od niczego. Polecam jak ktoś chce potem jechać na zachód PL, ale na dłuższą mete nie polecam. Dlatego była pracownica.

@@Stonowana

O jaki papier ze szkolenia chodziło wtedy? Czy do jakieś grubsze certyfikaty? Zaciekawiło mnie to po prostu czy faktycznie w innym miejscu pracy może się to mimo wszystko przydać? Wnosi to tego typu wartość?

Dominika Nowy wpis

Witam, interesuję się zatrudnieniem jako Młodszy specjalista ds. analiz i raportowania. Doświadczenie wiem z opisu, że nie jest konieczne. proszę mi przy tym opowiedzieć o rozmowie. Jak się do niej przygotować, jakie pytania mogą się pojawić?

zainteresowany Nowy wpis

Czesc Jak wyglada praca spedytora w oddziale Gdańsk, jaka atmosfera? jakie zarobki?

Rozmowa

Irena
@Rozmowa

Aha... A wiesz ile osób równolegle z Tobą kandydowało? Ciekawa byłabym ich opinii i zresztą tego jakie obłożenie teraz na stanowisko mają. Swoją drogą jeśli o wynagrodzenie chodzi to mieli na myśli negocjacje jakieś? Ktoś kto pracuje tu na spedycji się odniesie?

Królowa
@Rozmowa

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, oddzwonili, że czekają na mnie, niedługo czekali, oddzwonili i powiedziałi że już nie potrzebują.

@Królowa

Co, sami odwołali swoją ofertę pracy? A jakie warunki dawali? Jaką umowę, pensję, dodatki czy okres próbny? Poruszali tego typu kwestie podczas rekrutacji?

Tk Nowy wpis
@Rozmowa

Tu każdy pracownik na tym samym stanowisku zarabia inaczej, a jeszcze zabroniona jest rozmowa o zarobkach

@Tk

Kim Kolwiek

Czego można się przy aplikowaniu na stanowisko jako specjalista ds. administracyjnych z językiem koreańskim w Białymstoku? Chodzi mi głownie o możliwe wynagrodzenie jak i atmosferę. Mam doświadczenie w administracji, legalizacji pobytu cudzoziemców oraz tłumaczeniach jak i władam biegle koreańskim i angielskim. Niestety nie wiem czy opłaca się aplikować/bawić w etapy rekrutacyjne/relokować z drugiego końca polski jeśli ma być to ciut ponad najniższą krajową…

Jacek
@Kim Kolwiek

Zarobki słabe, nieadekwatne do ilości obowiązków. Atmosfera w firmie też nie należy do najlepszych.

Po wzięciu udziału w dwóch etapach rekrutacji w firmie Adampol SA w Gdańsku mam bardzo pozytywne odczucia, pomimo braku zatrudnienia. Pierwszy etap to godzinna rozmowa z dyrektorem i kierowniczką działu w bardzo przyjaznej i sympatycznej atmosferze. Drugi etap to godzinne zadanie grupowe, które było zaskakująco ciekawe i rozwijające. Niestety nie zostałam zatrudniona, ale polecam każdemu wzięciu udziału w rekrutacji, ponieważ atmosfera i przebieg rekrutacji są wyjątkowo przyjazne, a rezultat jak zawsze może być różny ;) Jedyne minusy to: 1) długi czas procesu rekrutacyjnego - choć biorąc pod uwagę liczbę kandydatów nie ma w tym nic dziwnego. 2) Brak obszerniejszego feedbacku, ze strony rekrutujących, po drugim etapie, bo byłam bardzo ciekawa wyników zadania i opinii rekrutujących. - Oczywiście zrozumiałe jest, że taki feedback nie jest obowiązkiem rekrutujących i SMS z informacją na temat przyjęcia lub odrzucenia kandydata musi wystarczyć.

Część rozmowy prowadzona w języku angielskim.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Stonowana

Arturo
@Stonowana

Co to są tam za szkolenia, że określiłaś je słowem "dziwne"? I ile przed zwolnieniem Ci płacili? Jeśli można wiedzieć, to również za jakie zadania? Raz, że chcę mieć porównanie z innymi pracodawcami, a dwa, że chcę wiedzieć, czy ta codzienna robota dobrze jest spasowana z zarobkiem.

@Stonowana
@Arturo

Dziwne szkolenia? Kiedyś dostałam papier, ze szkolenia, na którym nie byłam. Potem szkolenie z komunikacji..które nuc nie wniosło. Płacą dobrze, jeśli chodzi o rynek, ale wybacz nie podam kwoty ani zadań, które wykonywałam. Dodam jeszcze, że dialog zarządu z pracownikami właściwie nie istnieje.

@@Stonowana

Czyli jeżeli są jakieś problemy pracownicze, to zarząd nie reaguje? A co do premii to też kwot nie możesz podać? Te szkolenia są obowiązkowe i narzucane z góry, nie można wybrać sobie szkolenia, na które chce się uczęszczać? No i czy one odbywają się w godzinach pracy?

@@Stonowana

Firma ADAMPOL S.A. poszukiwała pracowników na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Darek

05.05.2023 03:05

Darekikona wywiad

Pracuję w tej firmie już parę ładnych lat. Nigdy nie miałem żadnych problemów związanych z pracą. Pracowałem na magazynie, potem zostałem przeniesiony na terminal samochodowy, zrobiłem sam uprawnienia na operatora redshtakera, żeby mieć lepszą, bardziej opłacalną pracę. Później wyprosiłem przeniesienie na terminal kolejowy.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Darekikona wywiad

Pracuję na terminalu kolejowym, jako operator redshtakera, oraz operator wózków widłowych.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Darekikona wywiad

I tu jest właśnie problem. Nie licząc tych podwyżek, które były, ja dalej mam stawkę z magazynu. Wiem, że operatorzy zarabiają więcej, ale żaden nie chce powiedzieć ile. Myślę, że stawka na jednym stanowisku powinna być taka sama, a nie że jest zależna od różnych czynników.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Około 5/6 lat.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Darekikona wywiad

Oczywiście, że tak. Prawie zawsze panuje miła atmosfera. Zarobki nie są najgorsze, chociaż zawsze mogłyby być lepsze. Zależałoby mi na tym, żeby przede wszystkim były równe na tych samych stanowiskach.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Darekikona wywiad

Nie lubię pracy na 4 zmiany, chociaż na umowie mam wpisany ośmiogodzinny czas pracy.

Darekikona wywiad

Firma nie zapewnia możliwości rozwoju. Starałem się o to, żebym mógł z pomocą firmy zrobić nowe uprawnienia, ale nie dostałem odpowiedniego wsparcia. Musiałem zrobić uprawnienia na własną rękę. Dzięki mojej wytrwałości pracuję teraz na lepszym stanowisku. Niestety jednak nowe stanowisko nie wiązało się z podniesieniem wynagrodzenia i nie zarabiam tyle, co inne osoby z mojej firmy pracujące na tych samych stanowiskach.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Darekikona wywiad

Dość miła, lecz czasem napięta z powodu poróżnienia zarobków osób pracujących na tym samym stanowisku.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Darekikona wywiad

Akurat do warunków pracy nie mam żadnych zażaleń, jest wszystko w porządku.

Darekikona wywiad

Mam nadzieję, że nie zostanę zwolniony za swoją opinię i żale ???? Przyznam, że już zacząłem się rozglądać za lepiej opłacalną pracą, jeśli tu się nic nie zmieni.

kandydat

od października regularnie widzę ponawiające się ogłoszenie na młodszego specjaliste ds raportow i analiz. Wysyłałem CV trzykrotnie, wymagania spełniam, aplikowałem nawet przez domenę mojej uczelni bo tam też wrzucają,a odpowiedzi nie było i nie ma. Zastanawiam się czy zatrudniają i zwalniają w krotkim czasie ludzi czy o co chodzi? moze ktos wyjasni, bo jest to bardzo demotywujące w szukaniu pracy

Otrzymałem telefon z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną. Pani która do mnie zadzwoniła była bardzo nieprofesjonalna, nie chciała udzielać żadnych odpowiedzi, oczekiwała, że stawię się na 8 rano następnego dnia bez podawania praktycznie żadnych informacji. Pani była opryskliwa, nie tak traktuje się potencjalnych kandydatów. Po samej kilkuminutowej rozmowie, stwierdziłem, że nie jest to miejsce w którym chciałbym pracować i podziękowałem.

Darek

Dzień dobry mógł bym się dowiedzieć ile zarabia, (powinien zarabiać) operator redshtakera?

Paulina

dlaczego słabo? oznaczyłeś się jako kandydat więc jestem ciekawa rekrutacji. Też coś nie tak poszło, jak w przypadku innych opinii? Jak wyglądała całość i czy miałeś na końcu feedback?

Ile jest zmian w ADAMPOL S.A.?

Zmianowy czas pracy - warsztat w godzinach 6:00 -14:00 / 14:00 -22:00 Zmiana podstawowa 7:00-15:00 magazyn Równoważny czas pracy - terminal kolejowy Małaszewicze i kierowcy Pozostali pracownicy biurowi - elastyczny czas pracy. Pracę zaczynamy między 7:00 a 9:00 (elektroniczny system pomiaru pracy)

Paulina

Czyli jak pracujesz w biurze to przychodzisz o której chcesz (od 7 do 9) i Ci mierzy 8 h?

@Paulina

Tak

Paulina

To fajny system, a nie przeszkadza to w komunikacji pomiędzy ludźmi jeśli przychodzicie o innych godzinach?

Aneta

Co dokładnie znaczy tu ta 'zmiana podstawowa'?

@Paulina

Nie przeszkadza to w komunikacji.

Dobrze, że w inflacji ktoś ma szansę przejmować się takimi drobiazgami, jak komunikacja :3 Poratujesz i podpowiesz, jakie zarobki są w warsztacie? Mój mąż chce spróbować, ale nie wiemy czy stawka taka, żeby człowiek dał rade z ratami kredytu...

Dzień dobry, czy mógłbym prosić o jakieś informacje dotyczące stanowiska Młodszy specjalista ds. raportowania i analiz (Białystok/Zaścianki) Co dokładnie należy do obowiązków, jak wygląda atmosfera w miejscu pracy. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam

@Andrzej

Obowiązki: - raportowanie oraz analiza i wizualizacja danych - przygotowanie analiz i raportów operacyjnych - przygotowywanie zestawień z wykonanej pracy Praca głównie polega na wykonywaniu różnego rodzaju raportów, wyliczeń, zestawień w MS Excel. Kluczowa jest tu bardzo dobra znajomość MS Excel oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Atmosfera w miejscu pracy jest przyjazna. Zachęcam do złożenia CV.

Dziękuję za odpowiedź. Czy można wiedzieć jakie są widełki jeżeli chodzi o wynagrodzenie na to stanowisko i czy jest możliwość awansów wewnętrznych w przyszłości? (Ewentualna zmiana stanowiska). Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Andrzej

Jest możliwość zmiany stanowiska w przyszłości. O wysokość wynagrodzenia proszę zapytać osoby, które zajmują się rekrutacją e-mai: rekrutacja@adampolsa.com.pl

Niestety zabrakło mi na Państwa stronie szczegółów, dotyczących pracy na stanowisku specjalista ds. kontaktów międzynarodowych z j. chińskim. Może tu się więc dowiem, ile wynosi wynagrodzenie, oraz jakie kwestie są poruszane podczas rekrutacji? No i o znajomość jakich konkretnie dialektów chodzi, mandaryńskiego, kantońskiego?

@Adam

Konkretnie chodzi o dialekt mandaryński. Osoby rekrutujące chcą poznać kandydata: poznać doświadczenie zawodowe, uzyskać więcej informacji o wykształceniu. Sprawdzana jest znajomość języków (tutaj chińskiego i angielskiego). Poruszane są kwestie takie jak dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole itp. O informacje dot. wynagrodzenia zapraszamy do kontaktu z Działem HR.

Jak wygląda rozmowa w ADAMPOL S.A. na stanowisko Kontroler jakości? Z iloma osobami się rozmawia? 25 sierpnia pojawiło się ogłoszenie.

Ogłoszenie już nie jest aktualne. Rozmowy kwalifikacyjne prowadziły dwie osoby. Nie było żadnych specjalnych testów.

ciekawy

witam jak wyglada praca Kontroler Jakości tychy ,wymagania,płaca ,co sie robi,jakie wymagania itp atmosfera prosze o szeroki opis

@ciekawy

Główne obowiązki: - kontrola jakości pojazdów - tworzenie raportów - nadzór nad załadunkami i rozładunkami autotransporterów - wprowadzanie danych do systemu Wymagania: - komunikatywność - zaangażowanie - dobra znajomość pakietu MS Office - prawo jazdy kat. B - znajomość języka angielskiego - mile widziane wykształcenie wyższe Płaca: 4600 brutto - okres próbny (3 miesiące), 5100 brutto - po okresie próbnym Przyjazna atmosfera w pracy, sprzyjająca działaniu

@ciekawy

Wymagania: komunikatywność, zaangażowanie, dobra znajomość pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego, mile widziane wykształcenie wyższe Obowiązki: kontrola jakości pojazdów, tworzenie raportów, nadzór nad załadunkami i rozładunkami autotransporterów, wprowadzanie danych do systemu Płaca: okres próbny 4600 złotych brutto (3 miesiące), 5100 złotych brutto po okresie próbnym. Atmosfera jest przyjazna, sprzyjająca działaniu. Pracownicy są pomocni.

Babka

Jakie opinie o pracy biurowej? Np w ksiegowosci?

@Babka

Atmosfera w biurze jest przyjazna. Pracownicy są życzliwi, chętnie służą pomocą. Każdy pracownik ma określony zakres obowiązków. Polecam.

@Babka

W biurze panuje przyjazna atmosfera. Pracownicy chętnie służą pomocą. Każdy pracownik ma określony zakres obowiązków. Polecam.

obserwator

zmora tej firmy sa kierowcy ktorzy abstynecja i kultura nie grzesza , łysy pan kierujacy (nazwa auta imperia ) nigdy nie powinien zasiadac za kierownica ,!! Francja -Dijon

@obserwator

A co to znaczy, że nie grzeszą kulturą? Są nieuprzejmy? Czemu ten Pan nie powinien zasiadać za kierownicą?

Hoho

Czy to prawda, że pracownik musi pierwszy raz przyjechać do głównej siedziby żeby poznać firmę i podpisać umowę?

Agata
@Hoho

@Hoho Szkoda, że nie potrafię udzielić Ci odpowiedzi (bo nie pracuję w firmie Adampol), ale biorąc pod uwagę fakt, iż na wątku wypowiada się kilka osób, na pewno ktoś to zrobi. A czy już składałeś tam swoje dokumenty, czy na razie zbierasz informacje? Proszę, żebyś informował nas na bieżąco o swoich poczynaniach.

Posejdon
@Hoho

Jak przejdziesz wstépną rozmowę w danym oddziale to wtedy jedziesz na 5 dni do Białegostoku na szkolenie a potem jeździsz do 3 miesiące jako pomocnik kierowcy

Agata
@Posejdon

@Posejdon W takim razie trzeba docenić to, że firma Adampol zapewnia nowym pracownikom wdrożenie w postaci profesjonalnych szkoleń. Jak widzę, dużo wiesz na temat pracy w tym przedsiębiorstwie. Na podstawie jakiej umowy pracują zatem Ci, którzy są przez te trzy miesiące pomocnikami kierowcy?

@Posejdon

Na żadne szkolenie nie trzeba jechać do Białegostoku

Jarosław
@ja

Możliwe jest zatrudnienie bez odbycia tego 5-dniowego szkolenia w Białymstoku? Mógłbyś napisać na jakiej zasadzie? Dlaczego według Ciebie jest tak, że jedni muszą ukończyć szkolenie, a drudzy zaś nie? Jest to związane z tym, jakie doświadczenie zawodowe ma potencjalny pracownik?

@Agata

Kto ci powiedział ze to sa profesjonalne szkolenia. Przeważnie jezdzi się z brudasem co sie tydzień nie myje. Pracuje sie po 15 h dziennie. Nie masz czasu zjeść a co dopiero sie uczyć. Dostaje sie najniższa krajowa na umowe o prace i wyrównanie w formie premi do 3300 zl. Szkolenie masz na innej zabudowie niz ta co jest na egzaminie. Miejsca w kabinie szkoleniowej masz 3 razy mniej niż w normalnym TIRZe. Zreszta wystarczy popatrzec na kierowcow tam pracujacych zeby wyrobic sobie zdanie o tej firmie. Nie polecam

@Agata

TO NIE JEST PROFESJONALNE SZKOLENIE TYLKO WYZYSK PRACUJE SIE PO 15/16 H DZIENNIE. NIE MASZ CZASU ZJESC NIE MÓWIĄC JUŻ O NAUCZANIU SIĘ CZEGOKOLWIEK. SZKOLENIOWCY POTRAFIA SIE NIE MYC PO TYDZIEŃ CZASU. PODWÓJNA KABINA W LORZE JEST MNIEJSZA NIZ NORMALNA W TIRZE. TERAZ PLACA NA SZKOLENIU 3300 NETTO W FORMIE NAJNIŻSZA KRAJOWA NA UMOWIE RESZTA W FORMIE PREMI.

@Agata

Ciesz się, że tam nie pracujesz.

Pawel
@Hoho

Tak to prawda Tychów do bialegostoku 3 Dyniowa wyprawa na serwisie pracowałem i tak było ale odeszlem bo brygadzista naćpany i każdy o tym tam wie ale nikt z tym nic nie robi ciekawe czemu

Sak

Zgadza sie

Normalny
@Marcin

Jakim kurde cudem można pracować po 15h w tych czasach ? Nie ma tacho w autach czy wszyscy są aż tak głupi ?

Instruktor
@Marcin

Witam Marcin szkoda że dopiero dziś przeczytałem twój wpis.Widzę że nigdy nie siedziales w kabinie MAN na których szkolą się kandydaci do pracy w Adampolu.To jest model TGX 18.... Normalna duża kabina.Szkolę już parę lat i wyszkolilem paru kierowców którzy pracują lub pracowali w naszej firmie.Byli również tacy którzy zrezygnowali po 3 tygodniach.A Ty do której grupy należysz? Pozdrawiam

pseudoInstruktorMietek
@Instruktor

Instruktor lepiej napisz ilu kierowców nie podejmuje pracy po tzw okresie próbnym (szkoleniu) i napisz na jakich ciężarówkach się uczą a na jakich później jeżdżą. Rozumiem że Ty jesteś tylko instruktorem i nigdy nie jeździłeś "pięknym pachnącym" Manem np po kraju albo nie zwoziłeś szrotów z połowy Włoch dlatego nie pisz i nie wypowiadaj się w tematach kierowców jeśli jesteś tylko instruktorem a nie szoferem.Kiedyś ta firma dbała o swoich kierowców niestety zmienia się to z każdym rokiem w którym udziały traci Pan prezes a w tym roku jak koreańczycy przejmą większość to w ogóle wszystko się zmieni.

Mario
@ja

Wczoraj miałem rozmowę wstępną w sprawie pracy jako kierowca... Na 5 dni trzeba jechać do siedziby głównej i nie jest to szkolenie a raczej forma prezentacji firmy. Zwracają część kosztów dojazdu,zapewniają hotel że śniadaniem, a po powrocie do oddziału podpisujemy umowę na okres szkolenia do 3 miesięcy. Pracę zaczynamy z dniem wyjazdu do siedziby głównej w Zaściankach (Białystok). Po szkoleniu trzeba jechać do Zaścianek na egzamin wewnętrzny i po tym egzaminie ruszamy w trasę. Takie informacje otrzymałem na wstępnej rozmowie.

Janusz
@Marcin

Skoro tak to dlaczego nie wkracza ITD? Mam podstawę sądzić, że to firma ukraińska. Teraz przepisy odnośnie warunków i czasu pracy są tak zaostrzone, że kary nałożone mogą zmusić do zamknięcia firmy. Na szczęście kierowcy są bardzo poszukiwani, więc.... powodzenia.

Sebastian
@Mario

Dzięki za tak szczegółowe informacje odnośnie rekrutacji. Minęło już trochę czasu od Twojego wpisu, więc zastanawiam się, czy weryfikacja przebiegła pomyślnie i podjąłeś zatrudnienie? Jeśli tak napisz jak wyglądają pierwsze dni pracy.

Romek
@Sebastian

Najpierw przez 3 miesiące jest szkolenie dopiero praca. Na razie wszystko ok jestem zadowolony.

elo
@Normalny

no czas pracy kierowcy zgodnie z tachografem pozwalają wydłużyć 3 razy w tygodniu czas prazy z 13 godzin na 15. Prawie we wszystkich firmach transportowych pracuję się po 15. Potem jak wypłate 6 z przodu przeliczysz na godziny to nie wiesz czy sie smiac czy plakac...

GGG
@Mario

czyli nieprawidlowo- bo jesli firma szkoli pracownika to juz w ramach umowy o prace bo jest to element instruktażu stanowiskowego. Balagan w HR widze

@Hoho

Kwestia uzgodnienia z przełożonym. Warto przyjechać i zobaczyć, gdzie znajduje się główna siedziba firmy.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ADAMPOL S.A.?

Wcześniej były spotkania integracyjne, dzień kobiet, choinka dla dzieci itd. W momencie rozpoczęcia pandemii to wszystko się skończyło. Czas pokaże, jak będzie to wyglądało dalej.

Emilia

w sumie pandemia jakby sie skończyla, ciekawe czy coś z wymienionych przez ciebie rzeczy wroci, nic nie slychac w firmie? dzień dziecka niedługo, moze napisesz czy cos zorganizowano wtedy ?

Wladek

Dno obniżka wypłat za to dokładnie roboty... Omijać praca w karłowatych kabinach brak standardów czystości i latanie na skoczka w brudnych ciężarówkach. Do tego stare zmęczone zabudowy....

Agnieszka
@Wladek

Dostaliście obniżkę wypłat? Przy obecnej inflacji? Jak dużo wam zabrali?

Zostaw merytoryczną opinię o ADAMPOL S.A. - Zaścianki

• Jak się pracuje w ADAMPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ADAMPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADAMPOL S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADAMPOL S.A.?

Kandydaci do pracy w ADAMPOL S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADAMPOL S.A.
1.6/5 Na podstawie 62 ocen.

ADAMPOL S.A.