Opinie o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. w Warszawa

Gdzie jest mój komentarz?

I co dalej usuwacie komentarze???? Gdzie jest moja opinia z lipca? Cały wątek został skasowany bo opinia była negatywna!!! (usunięte przez administratora) Pewnie Erni wódz nad wodzami czyta goworka i spać nie może. Rekomenduję Seltaren :P

@Gdzie jest mój komentarz?

Usuwają nie tylko negatywne i to jest fakt, opinie notorycznie usuwa gw a nie uni i sam się o tym przekonałem.

RzecznikPrawPracownika
@.

Proszę o wyjaśnienia administratora tej strony dlaczego są usuwane negatywne opinie o tej firmie pomimo, że są zgodne z regulaminem tego portalu.

no
@RzecznikPrawPracownika

Żaden administrator nie będzie Ci się tłumaczył z tego co robi.. widocznie coś łamało regulamin, mnie też to denerwuje że napisze cokolwiek, (usunięte przez administratora)

@RzecznikPrawPracownika

W pamiętniku nikt Ci nie skasuje wpisu. Polecam

Obserwator
@:)

Weź się za uczciwą pracę w biurze zamiast radzić innym.

Dorime
@Obserwator

To samo można powiedzieć Tobie. No, poza tym, że nie pracujesz w biurze, co Cię ewidentnie bardzo uwiera poniżej kręgosłupa.

@Obserwator

Nie muszę pracować w biurze żeby mieć prawo się odezwać i spokojna głowa, ja z pewnością pracuję uczciwie i nie patrzę innym po rękach tak jak Ty ;)

Wojtek

@wezyr a czy tak jest, widać dobrą atmosferę między pracownikami i kierownictwem?

@Wojtek

atmosfera jak atmosfera. raczej się dogadują wszyscy chyba że coś jest nie tak. ale przeciez nigdzie nie jest idealnie i nigdy nie było więc to takie całkiem normalne tak myśle

Tak

No zgadzam się, różnie to zawsze może być, ale w pracy ogólnie jest w porządku.

Jaki jest wkład kierownictwa Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ahahaha

Dobre, naprawdę. Żaden.

Wezyr

Ja osobiście uważam, że dobrą atmosferę w pracy budują przede wszystkim pracownicy i kierownictwo tu nie ma nic do rzeczy. Jeśli pracownicy chcą ze sobą współpracować, pomagać sobie i ogólnie się znać to sami o to dbają

Wezyr

Czego nie rozumiesz w "Ja osobiście uważam"? Nie napisałem, że to uniwersalna prawda, tylko moja własna, więc mi nie bzduruj tutaj

Nie polecam

(usunięte przez administratora) Pracowałam w Unipharmie, nikt nigdy mnie tak źle nie traktował. Zaprosili mnie na szkolenie a tak tam w bardzo nie przyjemny sposób otrzymałam wypowiedzenie.(usunięte przez administratora)I zaraz poleje się hejt od panienek z biura że mnie wywalili bo nie pracowałam. Zawsze tak bronią firmy. Pracownik który nie pracuje nie bierze premii a ja brałam, zawsze. Omijajcie to miejsce, szkoda czasu i zdrowia.

Toprawda
@Nie polecam

Wszelkie prawdziwe opinie o tej firmie należy szybko czytać bo znikają jak kamfora. Zamiast tego pojawiają się jak grzyby po deszczu bałwochwalcze posty pisane przez pracowników firmy.

Ifakt
@Toprawda

Oraz zbędne pytania, na które odpowiedź znajdzie każdy, kto zwyczajnie wejdzie na stronę XD

@Nie polecam

Coś nie zniknął, teoria się sypła ;) Nie chcę zabrzmieć niemiło, ale nie jest tak, że jeden czynnik, w Twoim przypadku praca, wpływa na tę chorobę. Także już nie obarczaj winą tylko i wyłącznie firmy. Nie, że bagatelizuję Twoje zdrowie, ale jednak hiperbolizujesz poważnie. Nie mając psychiki do tego typu pracy się po prostu za nią nie zabierasz. Mój mózg po długim czasie w tej pracy jest w dobrej formie. Co prawda nie pracuję już tutaj ze swoich osobistych powodów. A Ty nie mów innym czy mają miejsce omijać, czy nie, pozostaw to samym zainteresowanym do oceny i przefiltrowaniu przez ich własne cele, doświadczenia, ambicje. A znikanie komentarzy nijak ma się do polityki firmy, bo firma nie współpracuje z goworkiem, więc to, że opinia znika wywodzi się tylko i wyłącznie z jej niezgodności z regulaminem. I nie bierz mnie za fanatycznego obrońcę firmy, po prostu chcę sprostować parę rzeczy opierając się o moje doświadczenia, pamiętaj, że mam takie samo prawo do opinii jak Ty. PS. Jeśli okazywałaś szacunek pracownikom biura w taki sposób jak w powyższej opinii, to nie dziwię się, że mieli wobec Ciebie zastrzeżenia. Just sayin. Nie odbieraj mojego wpisu personalnie, bo nie wiem kim jesteś i nie oceniam Twojej osoby, tylko i wyłącznie Twój wpis. Tobie osobiście życzę powodzenia i przede wszystkim zdrowia i nie mówię tego ironicznie.

Yolo

no nie wiem kto w tym momencie jest mądralą patrząc na to, że z góry zakładasz kto na jakim stanowisku pracuje. trąci to już trochę paranoją, nie sądzisz?

Mezzosopran

Napiszę wtedy do samo, tylko bez pierwszego zdania, zwolniony za słabe wyniki pracowniku :) Jak już sobie wmawiamy kim jesteśmy, to proszę Cię bardzo, uderzam w ten sam ton.

Prawda
@Yolo

Zawsze zwycięży. Bo prawdy nie można zatuszować. Jeśli firma ucieka się do takich metod jak usuwanie prawdziwych postów to znak, że boi się prawdy. Inteligentny człowiek po przeczytaniu paru postów z tej strony nie będzie miał wątpliwości komu wierzyć.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

yhy

równie dobrze ciebie można w tej sytuacji oskarżyć o pisanie na szkodę firmy. może konkurencja? takie są właśnie te wasze wydumane teorie

Prix

Proszę Was, nie żal Wam czasu na te ceregiele i wyszydzanie innych? Ja odpisuję na pytania tutaj i wtrącam swoje 3 grosze, ale to nie znaczy, że robię to z wymienionych przez Ciebie powodów. Czy bycie kulturalnym na profilu firmy, w której się pracuje jest aż tak piętnowane?

yhy
@Prix

nam powinno być szkoda czasu na te wyjaśnienia, przecież i tak działa to na zasadzie "moja prawda jest najmojsza"

REP

Proszę o konkretne informacje dot pracy PM . Ilość wizyt Czy też apteki? Teren czy duży Jakie auto Ilość zespołów Ilość PM Jaka kasa - przedział brutto (PM z doświadczeniem) Czy premia? Jaki system prem? Dziękuję

?
@REP

Tak tylko zapytam czysto z ciekawości. Czy nie prościej byłoby iść na rozmowę i tam zapytać o to wszystko?

Ciebie z kolei nikt nie pozdrawia.

Prix
@?

Czy ja wiem, chyba nie ma nic złego w pytaniu tutaj, zanim zacznie się w ogóle rozważać kandydaturę.

Wentyl

Czy firma w docelowości swoich produktów skupia się na konkretnych dolegliwościach/schorzeniach, czy raczej nie ma jakiejś zasady i działają wedle zapotrzebowania?

Kultura
@Wentyl

W docelowości skupiają się na zwalnianiu pracowników na spotkaniach firmowych. Reszta to uboczna działalność.

not
@Kultura

Po co się wypowiadasz jak pytanie tego nie dotyczyło? Chyba że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem

Kultura
@not

Co słychać w biurze? Może czas się wziąć za (usunięte przez administratora)pracę?

not
@Kultura

Tak się składa, że uczciwie pracuję ;)

nonsens
@Kultura

a u Ciebie co słychać? bo ewidentnie masz za dużo wolnego czasu skoro tu przesiadujesz :D

Yves
@Wentyl

Nie wiem dlaczego moja odpowiedź na pytanie zniknęła, odpowiedziałem dokładnie i zgodnie z prawdą. Skupia się na chorobach cywilizacyjnych głównie.

Nie

Prawda jest taka, że bzdury wygadujesz. Przecież wpisy są usuwane przed administratora strony w wypadku, gdy treści wykraczają poza regulamin.. choć faktycznie ostatnio są usuwane wpisy nawet takie normalne, neutralne i w sumie to nie wiem dlaczego. Ale nie masz żadnej pewności, czy jak ktoś o coś pyta to jest to pracownik, czy osoba poważnie zainteresowana firmą, a jeśli masz taki stosunek i tworzysz tutaj taką atmosferę, to taka osoba nie będzie chciała już tutaj wrócić. O to chodzi? bo jakoś mi się nie wydaje..

Nie

Nie nie świadczy o tym, po co mieliby usuwać sobie pozytywne i neutralne rzeczy, skoro takie też znikają? Grubymi nićmi szyta Twoja teoria. Poza tym, tak się składa, że mam "odrobinę inteligencji" która nie pozwala mi się opierać na domysłach anonima w internecie i dopóki nie dostaję dowodu na jaką hipotezę, to nie biorę jej za pewną i prawdziwą.

@Nie

Pozwolę sobie zapytać - nie macie własnych problemów, że kłócicie się o takie pierdoły?

Hanka

Czy wiadomo coś o rekrutacjach w najbliższej przyszłości? Z tego co widzę, rotacja nie jest zbyt duża, dlatego tym bardziej należy czuwać jeśli by się miało coś pojawić, stąd moje pytanie.

Fiona
@Hanka

Póki co - nic nie wiadomo. Tak jam mówiłam wcześniej, jeżeli coś ruszy w temacie, to na pewno ktoś da znać tutaj.

Hanka
@Fiona

No rozumiem, ale staram się też być na bieżąco gdyby coś się zmieniło

Bat21
@Hanka

Taaa rotacja właśnie zwolnili połowę zespołu.Zaproszenie na szkolenie i wypowiedzenie ????????????rotacja ogromna jak pracujesz rok to już stary rep.

bravo

Twoje porównanie jest tragiczne, chyba nie wiesz jak jest w Biedronce skoro tak lekko przychodzi Ci mówienie o tym i porównywanie tych dwóch zupełnie różnych firm oraz stanowisk jakie proponują, gratulacje - wzniosłeś się na intelektualne wyżyny

Eksio

Rozumiem ze z matematyka nie po drodze. Prosze napisz prawde odnośnie liczby osob zwolnionych, bo wcale nie jest to prawie polowa. To ze ludzie zostali zwolnieni to prawda. I kolejna nieprawda odnośnie tego ze firma ledwo przedzie. Przyszlosc w dobie pandemii w zadnej firmie nie jest pewna. Zyjemy tu i teraz. Jutro ktos inny moze nie miec pracy.

eh
@Eksio

No jest tu dużo racji, szczególnie się zgadzam z ostatnim zdaniem. Na ten moment każda firma ma jakieś problemy i nie jest to w żaden sposób zależne od nich, wystarczy się rozejrzeć dookoła, po innych firmach co się dzieje, jak muszą zwalniać ludzi, obcinać wynagrodzenia, to nie jest jednostkowy przypadek, tylko ogólna sytuacja, która jest po prostu kiepska..

Colette

Ja tylko wtrącę się co do "polityki dezinformacyjnej" tudzież usuwania prawdziwych postów. Nie mogę się z tobą zgodzić w tej kwestii, bo forum obserwuję od dawna i wiele razy się na nim udzielałam (i nie mówię tu tylko o Unipharmie, ale również innych firm, z którymi miałam styczność) no i Twoje teoria jest grubymi nićmi szyta. Z forum znika mnóstwo komentarzy, nie tylko tych negatywnych (przez niektórych traktowane jako difoltowo prawdziwe, co jest dla mnie zgoła niesprawiedliwe, ale nie o tym) same moje opinie neutralne, czasami nawet pozytywne często były usuwane, więc po prostu coś jest nie tak z algorytmem, bądź regulamin jest bardzo restrykcyjny. Niekorzystne wpisy też wciąż tutaj są, więc to nie jest tak, że tylko one są usuwane. A co do zadawanych pytań, abstrahując od ich miałkości, nie rozumiem dlaczego miałyby komukolwiek przeszkadzać. Część z nich w sumie pokazuje jakieś tam informacje, które mogą być pomocne dla osób zainteresowanych. Jak dla mnie spoko jest to, że ten profil jest różnorodny i w sumie ktoś kto przeskroluje sobie cały, może uzyskać sporo opinni od osób po obu stronach barykady.

Hard
@Colette

Prawda to, bo jakby profil był cały pozytywny albo cały negatywny to mogłoby dać coś do myślenia, no przynajmniej mi by dało no bo tak jak pozytywy same to dziwne trochę bo firm idealnych to raczej nie ma i zawsze jest coś do czego można się przyczepić, a znowu jak jest cały negatywny to wygląda po prostu jak celowe działanie na szkodę konkretnej firmy. Abstrahując już od tego, że ciężko wierzyć w cokolwiek, co widujemy w internecie, a najlepiej sugerować się opinią własną, ale czasem z czystej ciekawości się wchodzi i czyta co tam ludzie mówią.

@Eksio

W grupie Przedstawicieli Medycznych jest to prawie połowa, plus dyrektor regionalny na północ, wiele województw pozostało zupełnie bez przedstawiciela medycznego. Nie będę się kłócił o szczegóły, czy jest to 44% czy czy 47%. Cieszę sie, że co do reszty jesteśmy zgodni, tzn fatalnej atmosfery, niepewnej przyszłości. Dodam jeszcze kiepskie produkty będące w 90 % suplementami diety, kiepskie narzędzia pracy dla przedstawiciela( budżet, materiały marketingowe oparte na badaniach z internetu).Jedno jest natomiast ponadprzeciętne tzn EGO, ego prezesa i kilku osób z dyrekcji, wielkie jak Empire State Building, który jest rzekomo siedzibą tej firmy. Tymczasem w zarządzie większość to rosyjskie nazwiska, a obszar działania na wschód od Polski. ( i takie standardy)

vito

a że tak brzydko zapytam, co Ciebie to interesuje?

Jak długo Unipharm HOLDINGS Sp.z o.o. istnieje na polskim rynku?

allo

Wszystko do znalezienia na stronie. Jak zwykle.

allo

Ale dobrze, odpowiem Ci, bo będzie, żem (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) a takiej łatki to chyba nie chcę. Marka w Polsce istnieje od 92r. a Unipharm Holdings jako taki reprezentuje i prowadzi działalność od 2017 roku.

Qwe
@allo

no i da się grzecznie i normalnie odpowiedzieć, a pewnie niejednej osobie taka informacja się przyda ;) pozdrawiam

@Qwe

Nie do końca rozumiem do czego w zasadzie miałaby się przydać, zwłaszcza, że jest ogólnodostępna, ale służę pomocą.

Ona

Tak swoją drogą to na stronie jest oferta na przedstawiciela medycznego na Rzeszów, bo widziałam że pisali o tym niżej

jasia
@Ona

O widzisz, dzięki za wrzucenie cynka.

@Ona

Nie ma problemu, nie sądziłam, że komukolwiek się przyda ta informacja, ale i tak wolałam się podzielić

Dociekliwy
@Ona

Jak nie sądziłaś ,że komuś się przyda ta informacja to po co ją tu zamieszczałaś???

@Dociekliwy

Tak o, na wszelki wypadek, gdyby jednak ktoś był zainteresowany . Bo chciałam sobie z kimś pogadać może, co? To chyba nie takie dziwne

Fiona
@Ona

Pozwolę sobie ukrócić ten wątek, ponieważ oscyluje on wokół nieprawdziwej, tudzież po prostu nieaktualnej na ten moment informacji. Obecnie niestety nie są prowadzone przyjęcia (niestety dla kandydatów) w związku z czym nie ma o dywagować na te tematy. Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie w tej sprawie, to nie martwicie się na pewno ktoś da tutaj znać.

Dociekliwy
@Fiona

Bardziej bezsensownej dyskusji nie widziałem na żadnym forum.Czy ci pracownicy tej firmy reprezentują tak niski poziom ???

Fryzjer

Czy w unipharmie jest więcej blondynek czy brunetek?

he.he
@Fryzjer

a może rude?

Apa

Hmm.. obwiniasz innych, a sam/sama zrobiłeś/aś w tym momencie to samo. Czyżby to była jakaś gra z Twojej strony? Bo niższego poziomem pytania tutaj nie widziałem, niż to Twoje ;> pozdrawiam i życzę by więcej czasu poświęcać życiu rzeczywistemu, niż temu wirtualnemu

he.he
@Apa

bo on to zrobił iRoNiCzNie :) więc się nie liczy, taka taryfa ulgowa

Jantar
@he.he

O szatynkach zapomnieli, normalnie dyskryminacja. A tak serio - proponuję zakończyć ten średnio ciekawy wątek.

Apa
@he.he

ironicznie czy nie, post się pojawił i miejsce zajmuje ;d ale no racja, lepiej to zakończyć w tym miejscu

W jakich miastach w Polsce działa Unipharm Holdings?

Harry

no przede wszystkim to Warszawa jak widać po nazwie ;p

Carter

Jest mapka na stronie ze wszystkimi oddziałami.

@Carter

A w porządku.. mogłem w sumie sam na to wpaść żeby tam poszukać informacji

bastek

W zasadzie pytanie nie było takie bezzasadne, mapka owszem jest, ale są na niej jednie zaznaczone punkty, bez podpisów, więc jak ktoś jest orłem z geografii, to nie ma problemu, ale nie każdy musi wiedzieć ;)

Radek
@bastek

ale to nie była taka ogólna mapka na cały świat?

bastek
@Radek

Była. A w zasadzie, to nie była, tylko nadal jest, nigdzie się ze strony nie ruszyła.

Radek
@bastek

no to już czepianie się słówek :)

PH

Czy mamy tu jakiegoś aktualnie pracującego przedstawiciela medycznego, który móglby troche opowiedzieć o tej pracy?

PH

nie no raczej tak ogólnie jak to się przedstawia w tej firmie, bo specyfikację zawodu doskonale znam :)

Dracena
@PH

To nic cię raczej nie zdziwi, jak znasz specyfikację zawodu, myślę, że w tym przypadku jesteś przygotowany/a

@Dracena

czyli w sumie niczym się rozumiem nie różni od każdego przedstawiciela handlowego?

Yuki
@PH

Ciężko się dostać na takiego przedstawiciela?

Asterix
@Yuki

Ciężko powiedzieć czy :ciężko" czy "nieciężko", indywidualna sprawa raczej

@Asterix

Jak dla mnie to jest praca dla osoby, która jest przede wszystkim komunikatywna i ma jakieś tam "wrodzone" zdolności sprzedażowe. Jasne, niektórych rzeczy można się wyuczyć, ale tego drygu się nie da.

Asterix
@PH

Też o tym pomyślałem, mówiąc że indywidualna sprawa. Ogólnie się zgadzam z tym, trzeba mieć to coś w kontaktach z ludźmi, bo nie każdy potrafi ;)

brand

podobno w unipharmie pracuje okolo 40 pracowników, szczerze jestem zaskoczony bo spodziewalem się naprawde duzo wiekszej liczby.. zastanawiam sie zatem jakie to są działy, stanowiska?

@brand

Są dwa działy: 1.Tych co siedzą w biurze I nic nie robią poza podlizywaniem się dyrekcji. 2.Reszty która jest inwigilowana przez gps I ma zarobić na ten pierwszy dział. Do którego chcesz aplikować?

zażenowany
@Poinformowany

hmm zdecydowanie polecilbym mu wybranie działu, w którym nie ma Ciebie, bo ewidentnie masz ze sobą jakiś problem, skoro Twoje życie polega na ciągłym przesiadywaniu na goworku.. oj jakie to nudne musi być życie.

@zażenowany

Olać gościa i tyle. Nic z dyskusji z nim nie wynika, może na początku było i trochę zabawne, ale teraz jest zwyczajnie nudne.

Kamila

Witam. ukończyłam studia licencjackie z administracji, niestety od tego czasu pracowałam tylko kilka miesięcy w urzędzie miasta. Czy to jest wystarczające doświadczenie, by pracować jako asystentka biura? Wiem, ze dla niektórych może się to wydawać głupie pytanie, ale od dłuższego czasu szukam pracy i wszędzie mówią mi, ze znaleźli kogoś bardziej doświadczonego, więc zastanawiam się czy warto robić sobie nadzieje?

Doświadczony
@Kamila

A ja mam lat pracy w brandowych firmach farmaceutycznych I mówią mi,że jestem ...za bardzo doświadczony...To kogo oni zatrudniają???

Elza
@Doświadczony

Ale ona nie pisze o tej konkretnej firmie, tylko o innych gdzie była na rozmowach, stąd jej pytanie jak konkretnie jest tu...Ale chyba twój wpis rozwieje wątpliwości, że z jej doświadczeniem będzie miała szansę w takim razie, I guess

@Doświadczony

prawda jest taka, ze nie wiadomo.. w jednej firmie chcą doświadczenia, w innej powiedzą że z takim doświadczeniem to za mało ambitna praca i lepiej szukać gdzie indziej.. juz nie wiadomo co mówić. Zawsze marzyła mi się praca w biurze, więc takie studia skończyłam.. mam nadzieję, że tutaj się uda, sprobuję..

dafi
@Kamila

powodzenia i daj znac kiedys jak firma ;p

@dafi

Jeżeli będzie mi dane się przekonać, to dam znać

Wujekdobrarada
@Kamila

Przyjmą Cię na 100 procent jeśli będziesz wiedziała na którym piętrze jakiego wieżowca znajduje się centrala tej fabryki suplementów...Powodzenia!

Gobi

I jak tam?

@Gobi

Nie przyjęli mnie...pomyliłam się o 2 piętra w pytaniu gdzie jest siedziba firmy...o ja nieszczęśliwa...

WłaściwaKamila
@Kamila

dlaczego ktoś się pode mnie podszywa?.... nie rozumiem za bardzo jaki to ma cel, ale ktoś się świetnie bawi

WłaściwaKamila

otóż dokładnie o to mi chodziło, szczególnie w takiej sytuacji, bo ktoś wprowadza innych w błąd i na dodatek robi to celowo.. żenada

@WłaściwaKamila

A co tam słychać w biurze?...pracujecie?...chyba nie bo nie pojawiają się bzdurne pytania na które sobie sami odpowiadacie.

@Poinformowany

Koleżka chyba jednak słabo poinformowany.

Mezzosopran

Ja się nikogo nie pozbyłem, ale gdybym miał taką moc, to w istocie pozbyłbym się ciebie, chociaż nie łapiesz się w podane przez ciebie kryteria.

Kala

a ja chciałam się zapytać o tą działalność charytatywną, humanitarną? nie wiem jak ją nazwać, widziałam że na stronie chwalą się pomocą w różnych zakątkach świata, jak to właściwie jest?

greg
@Kala

no tak to jest jak piszą, chodzi o to że udostępniają preparaty ludziom potrzebującym w różnych miejscach nie świecie. W największym stopniu chodzi chyba o choroby cywilizacyjne

@greg

w sumie fajna sprawa, jeśli ktoś przykłada dużą wagę do pomocy innym to pewnie będzie zadowolony, ze firma się zajmuje takimi rzeczami

ŚwJózef
@Dominik

No tak...to praktycznie święta firma...A czy wiecie-a można tu poczytać-jak rozstaje się ze swoimi pracownikami?...polecam tą lekturę.

Antoni
@Dominik

Interesujesz się zatrudnieniem w firmie? Aktualnie pracodawca szuka przedstawiciela medycznego i farmaceutycznego w różnych lokalizacjach. Unipharm oferuje atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym opartym na rezultatach oraz możliwość rozwoju umiejętności indywidualnych i kariery zawodowej. Czekam na informacje jeśli ktoś będzie aplikował i może przybliżyć przebieg rekrutacji.

@Antoni

taak, w sumie to zastanawiam się nad tą ofertą, ale nigdy nie byłem przedstawicielem w branży medycznej, stąd mam trochę obaw co do tego stanowiska ;)

Rick
@Dominik

Grunt to zaangażowanie. Możesz zaaplikować. Najwyżej nic z tego nie wyjdzie, ale jak cię to interesuje i zastanawiasz się nad tym, to nie widzę powodu, aby nie spróbować.

@Rick

no ogólnie branża medyczna brzmi bardzo spoko i myślę, że mógłbym się jeszcze wiele nauczyć, ale obawy też są różne i dlatego się tak zastanawiam jeszcze ;)

@Rick

Widać, że firma ucieka się już do podchwytliwych sposobów rekrutacji. Nikt już z branży nie chce z nimi pracować. Zastanówcie się dlaczego?

Rick
@były pracownik

Co w tym podchwytliwego? Mówię gościowi, że może zaaplikować jak chce. Nie zachwalam mu firmy, nie namawiam do zrobienia tego, jak chce spróbować to niech próbuje i tyle. Nie widzę powodu, żeby go od tego odwodzić, nie moim celem jest sterowanie cudzymi wyborami.

@były pracownik

ale o co wgl chodzi? nie jestem żadnym pracownikiem firmy, dopiero się rozglądam za nową pracą, a już zostają rzucane w moją stronę jakieś dziwne oskarżenia

kido

śmiech na sali po prostu :D długo myślałeś nad takimi błyskotliwymi wnioskami?

Czy Unipharm HOLDINGS ma tylko jeden oddział w Polsce?

Poinformowany

Ma 10 oddziałów I 1 pododział.

Domi
@Poinformowany

zaciekawił mnie temat i poszłam sobie ogarnąć co w trawie piszczy i widzę że ma aż 15 oddziałów na swiecie, z czego główny jest w Empire State Building! ależ pracownicy muszą mieć wspaniały widok..

@Domi

Widok może I dobry,ale WIDOKI dla tej firmy w Polsce kiepskie. No chyba,że zmieni się zarząd I zacznie szanować dobrych pracowników .

Emiko
@Poinformowany

Ten pododział to który, gdzie się znajudje?

Domi
@Poinformowany

swoją drogą bardzo ciekawa kwestia, czy jest jakakolwiek szansa na pracę w Nowym Jorku, jeśli pracuje się tutaj w Polsce i zna się na rzeczy :D angielski znam to juz plus jeden punkt dla mnie

Poinformowany

A dokładniej w (usunięte przez administratora) w suterenie na ulicy Suplementowej 13 a z okien rozciąga się piękny widok na pobliski PGR.

ha.ha.ha

Jeden z drugim, normalnie boki zrywać. Wyżyny niebanalnego humoru. Ha ha - Pcim Dolny, dawno się tak nie uśmiałem...

Gazpaccho
@Poinformowany

Głuuptaskuu, oni nie pytali o twój adres! :)

Remek

czy są służbowe samochody dla pracowników? bo coś takiego obiło mi się o uszy

Sam

To, że ciebie w taką zaopatrzyli, bo wiedzieli, że samochód cię przerośnie, nie jest równoważne z tym, że każdy tak ma.

heh
@Sam

(usunięte przez administratora) dobrze, tak właśnie powinno się ripostować głupie odpowiedzi (usunięte przez administratora)

@heh

Jesteś tak nierozgarnięty,że nie zauważyłeś,że to była riposta na głupie pytanie???

Sam

Przykro mi, że wyleciałeś z tak błachego powodu. Obawiam się jednak, że był to tylko pretekst, bo nie chcieli ci sprawiać przykrości mówiąc jak bardzo się nie nadajesz.

heh
@Poinformowany

jesteś tak nierozgarnięty, że nie zauważyłeś iż odpowiedź była do innej wypowiedzi niż Twoja? :D weź się nie ośmieszaj chłopie już

Zostaw merytoryczną opinię o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 365 ocen.
  • Puławska 428
    02-884 Warszawa
  • NIP: 9512079558 KRS: 0000164686

Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.