Opinie o Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o. w Świdnica

partyzant

Zasadniczo może być, lepiej omijać z daleka dział aparatury pomiarowej - urzęduje tam wyjątkowo niesympatyczna koleżanka, której jedynie miotły brakuje jako pojazdu służbowego, przy tym wie wszystko najlepiej i wszystko jej przeszkadza. Kierownik ją trzyma, bo odwala za niego niewdzięczną robotę. Acha, poza tym wszędzie kamery, podgląd ekranu komputera. Pozostali ludzie - różnie, są "sektory" gdzie jest normalnie (a nawet wesoło), są miejsca, gdzie jeden na drugiego wilkiem patrzy i cały dzień słowa nie powie.

Danny

Mam pytanie. Czy ktoś z Was pracuje bądź pracował w ELTECHU?? I czy te osoby są w stanie mi powiedzieć ILE SIĘ TAM ZARABIA!!! ????

jaaaaa

a co z tym macaniem haha prawda w oczy kole, czyżby wstyd komuś było????

taka

Mieć szefa o takiej mentalności....to prawie jak w .... Ale jak będę w potrzebie i nie będą mnie nawet w Tesco czy w Biedronce chcieli to się zgłoszę. Ciao!

Czy rekrutacja na stanowisko INSTALATOR SYSTEMÓW TELETECHNICZNYCH w firmie Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Leszno
Danny

A i dziękuję "taka" za życzenia zostania prezesem dużej firmy :). Podaj mi swoje namiary bo jak tylko do tego dojdzie to chętnie Cię zatrudnię :D

Danny

Wiesz co taka, podjąłem na tym forum zupełnie inny wątek i nie mam zamiaru wdawać się w jakieś dyskusje z Tobą bo uważam że nie jest ona na odpowiednim poziomie, moje zdanie jest niezmienne bez względu na to co napiszesz - nikt nikogo w żadnej firmie na siłę nie trzyma i tyle, a Ty też masz do prawo do swojej opinii. Koniec, dziękuję za podjęty wątek.

taka

Nigdzie nie ma napisane, że nie pracuję, lub że nie szukam pracy. Każdyw ie jak to się robi :D Ameryki nie odkryłeś:) Nie dopowiadaj sobie. Gratuluję musisz być mega specjalistą.... Może więcej ambicji, a zostaniesz prezesem jakiejś super dużej firmy. Powodzenia, tego Ci zyczę.

Danny

Tak się składa że żyje w Polsce i szukałem pracy. W poprzedniej firmie pracowałem prawie 7 lat a na bezrobotnym byłem raptem 3 tyg. bo już byłem w innej firmie. A mało tego Ci powiem dostałem się do lepszej firmy i na lepsze stanowisko więc wiem co piszę. Dodam tylko że dopiero wtedy gdy już podjąłem zatrudnienie to się rozwiązał worek z ofertami. Szukanie pracy jak sama nazwa wskazuje polega na szukaniu pracy, szukanie pracy to też praca,praca do Ciebie nie przyjdzie jak będziesz siedzieć w domu. A ja nie pisałem że ludzie mają odchodzić z firmy bo im źle, w trakcie zatrudnienia już się szuka czegoś nowego i dopiero jak coś jest na rzeczy to mówi się dziękuję.

taka

A szukałeś/szukałaś pracy?? Dziecinne i naiwne jest twierdzenie, że jak ktoś chce pracować to znajdzie pracę. Ty żyjesz w Polsce???????

ewa
@taka

Zarobki 3000 zl netto.

@ewa

A co to za kwota najniższa, średnia, najwyższa? Skąd taka informacja jeżeli można wiedzieć?

Danny

Ewa piszesz że pracujesz w eltechu jakiego rzędu są tam zarobki??

Danny

Powiem Ci że nie należy się właśnie przywiązywać do miejsc, bo jak taką osobę za parę lat zwolnią to zostanie w czarnej (usunięte przez administratora). Skoro gdzieś mi się nie podoba to nie będę tam siedział nie wiadomo jak długo tylko szukam czego nowego i odchodzę i tyle.

Danny

Kto chce pracować to prace sobie znajdzie, nie rozumiem skoro jest mi w danej firmie źle to szukam innej i odchodzę. Wszystko zależy od człowieka jaką wysoko ceni swoją wartość.

taka

tak pracują, bo nie tak łatwo znaleźć inną pracę to jedno a drugie przyzwyczajenie robi swoje, nie każdemu chce się szukać czegoś nowego i zaczynać od początku; jak to mówią (usunięte przez administratora)

taka

pracy tak szybko nie znajdziesz, więc siedzą, nie mając innych perspektyw...

taka

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ogólnie nie polecam tej firmy.

Danny

A możecie powiedzieć (czyt. napisać) ile się tam zarabia?? Chodzi mi o dolną granicę??

elemelek - czy te informacje masz jakoś potwierdzone czy zasłyszane? Pytam bo chciałem tam złożyć podanie o pracę, ale jakoś nie uśmiecha mi się pracować gdzieś, gdzie atmosfera jest tragiczna. Podpytywałem znajomych, mówili, że nie jest tak źle, ale wiadomo - co człowiek to opinia...jestem jednak zdziwiony tym, co piszesz bo z mojego wywiadu wynika coś zupełnie innego...

Pracuję w centrali w Świdnicy od kilkunastu lat. Gdyby było tak źle, jak pisze "elemelek", to nie pracowałoby tutaj tak wielu ludzi z ponad 10-,15-letnim stażem. Czytając to, co napisał, mam wrażenie, że chodzi o jakąś inną firmę... Atmosfera bardzo fajna, bo tworzą ją przecież ludzie, a Ci rzeczywiście są OK. Płaca, składki ZUS, narzędzia pracy - bez zastrzeżeń.

Ja tam pracuje, i jakoś sobie to cenie, pensja ponad średnią krajową, zawsze na czas, wszystko oZUSowane, dla narzekających polecam Tesko, Banki lub inne Korporacje

Dobry pracownik
@Marek

raczej ponad najniższą bo średnia to okło 4000zł :)

dla jasnosci: to dotyczy Rzeszowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o.?

Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o.