Opinie o Noble Cert Sp. z o.o. w Kraków

Noble Cert to polska jednostka certyfikująca o międzynarodowym charkterze. Jesteśmy jedną z nielicznych polskich organizacji oferujących swoje profesjonalne usługi auditowe, certyfikacyjne i szkoleniowe na całym świecie. Specjalizujemy się w doradztwie z zakresu zarządzania poprzez certyfikację systemów zarządzania wg. międzynarodowych norm ISO, wyrobów oraz szkoleniach personelu. Noble Cert działa na podstawie akredytacji Nr AC 179 udzielonej przez Polskie Centrum Akredytacji. Oferujemy certyfikację systemów zarządzania wg norm ISO ( m.in. 9001, 14001, 18001, 27001, 22000, 15038), certyfikację wyrobów ( GMP ISO 22716), audity drugiej strony, szkolenia.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noble Cert Sp. z o.o. w Kraków

Nick Nowy wpis

Pan do mnie zadzwonił w sprawie rekrutacji, po czym zapytał czy mam chwilę rozmowy, było południe i tak naprawdę byłem w pracy, więc mówię że w tym momencie nie mam jak, ale możemy umówić na kolejny dzień. Pan rekruter (co słychać było po głosie) nie był zbyt rozmowy i zadowolony, ale się zgodził. Co najlepsze, to umówiliśmy się na kolejny dzień ale Pan rekruter nie skontaktował się ze mną. Niestety ale poziom rekrutera oceniam na zero i cieszę się że nie dostałem tej pracy.

Magdalena Nowy wpis

Było zapytanie o zarobki dla speca od administracji. Jak tak czytam ten wątek w kontekście rekrutacji to ciekawa jestem jakie warunki są już na miejscu jak ktoś już się dostanie. Opiszecie je? Jakie jest biuro od środka? Jak jest z jego wyposażeniem i sprzętem? I atmosfera między pracownikami jaka występuje?

Weronika Noble Cert Nowy wpis
@Magdalena

Pani Magdaleno, biuro mieści się w kamienicy, w spokojnej dzielnicy Zwierzyniec. Nasz zespół tworzą młodzi i otwarci ludzie, którzy wzajemnie służą sobie pomocą. Pomiędzy nami panuje przyjazna atmosfera. Rekrutacja na stanowisko administracyjne została zakończona. Zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń i aplikowania do naszej firmy w przyszłości.

Kika

Nie polecam wysyłania aplikacji. Szkoda Państwa czasu. 4 etapy , w tym 2 identyczne tylko z innymi osobami, kolorowanie tabelki w Excelu (usunięte przez administratora). Później informacja, że wynik rekrutacji bedzie kolejnego dnia po ostatnim etapie (na samym początku każdy kolejny etap mial być ostatnim) . Kolejnego dnia po estatnim etapie info zdawkowe, że proces trwa i później cisza 1.5 miesiąca (po 4 etapach w tym ostatecz ym z dyrektorem) . W międzyczasie nowe ogłoszenie na portalach i nadal nawet zdawkowego maila z informacją (usunięte przez administratora). Po telefonie do nich, brak nawet zwykłego "przepraszamy " tylko (usunięte przez administratora) że przecież proces trwa cały czas więc czego ja oczekuję;) Aplikacja wycofana. Nie polecam bo z jakością ta firma ma niewiele wspólnego. Szkoda waszego czasu bo są firmy gdzie się poważnie traktuje człowieka i z szacunkiem. Tutaj szacunku brak absolutnie.

Helena
@Kika

To ile się wszystko łącznie ciągnęło? Jak 4 etapy to miesiąc to trwało czy dłużej? I jak szybko się odezwali do Ciebie po wysłaniu CV?

Jakub
@Kika

Pani Paulino, przekazaliśmy Pani informację, że nie podjęliśmy decyzji o zatrudnieniu Pani. NIe przekazaliśmy informacji ile jest aktualnie otwartych pozycji i prowadzonych rekrutacji, natomiast zadanie w arkuszu Excel dotyczyło znajomości funkcji formatowania warunkowego.

Kandydatka Nowy wpis
@Kika

Dzięki za informację! Właśnie miałam telefon od nich. Jak się zapytałam o to co dalej z procesem rekrutacyjnym, Pan odpowiedział, że można się spodziewać odpowiedzi za miesiąc, może 1,5 miesiąca(usunięte przez administratora)

Firma Noble Cert Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Kraków. Ile płacą na stanowisku Specjalista ds. Administracji?

Specjalista ds. Administracji

Bardzo nieprofesjonalna rozmowa, rekruter z brakiem umiejętności miękkich, nie szanuję rozmówcy oraz pytań związanych ewentualnie z przyszłą posadą. Nie polecam stanowczo.

Dlaczego aplikowałeś na stanowisko, co robiłeś w poprzedniej pracy, co cię skłoniło do rezygnacji.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
wujooj

Istnieje jak najbardziej @hjhs, istnieje możliwość zatrudnienia, poszukują specjalisty do spraw techniczno-handlowych, nie trzeba posiadać nawet wykształcenia wyższego, aczkolwiek miło by było, ale spokojnie średnie wystarczy

Zostaw merytoryczną opinię o Noble Cert Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Noble Cert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Noble Cert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Noble Cert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Noble Cert Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Noble Cert Sp. z o.o.
  • Lublańska 34