Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Olsztyn

Opinie o Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony

momotaro 2014-12-06 17:20
Firma całkiem spoko na tle reszty Olsztyńskiej beznadzieji jeśli chodzi o branżę ochrony. Kasa zawsze w terminie,zero dziwnych potrąceń,brak mobinngu i tyrania ponad 200 godzin. Całkiem spoko i piszę to po 15 latach roboty w ochronie gdzie z niejednego pieca się jadło.
cichy 2015-05-12 13:14
Z tą terminowością wypłat to różnie bywa. Ale fakt - jeśli chcesz konkretnie zarobić, to nawet się robi po 300 godzin - nikt, szczególnie na zleceniu, zbyt mocno nie naciska żebyś pracował w konkretnym dniu, jeżeli chcesz to wyrobisz 200 godzin, jeśli nie to np. 100
ala 2016-04-24 18:54
ja tam raczej słyszałam pozytywne opinie o pracy u nich i terminowości wypłat, konkretnie to mnie by zatrudnienie przy konwojowaniu interesowąło u nich ale ciekawi mnie bardzo czy do takiej roboty również kobiety zatydniają bo bardzo chciałbym spróbować
KAROL 2017-01-14 07:26
Witam pracowałem w tej firmie prawie trzy lata ogólna porażka-zero socjalu,zero informacji o zakładowym funduszu ochrony niepełnosprawnych itd.Jak się o coś upomnisz to to usłyszysz oszalałeś kup sobie sam np. woda,środki czystości itp.O umowie na czas nieokreślony zapomnij,gdy kończy się ci umowa terminowa to powiadomią cię ostatniego dnia,że to koniec.PORAŻKA!
Zostaw swoją opinię o Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony