Opinie o Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony w Olsztyn

Andrzej Nowy wpis

Bardzo negatywne wrażenie. Po okresie próbnym brak umowy, w połowie następnego miesiąca dowiedziałem się, że mam urlop. W przedostatni dzień urlopu Stypiński zadzwonił do mnie bym stawił się w dyrekcji. Ostatniego dnia tj. 30 maja daje mi umowę do podpisania umowę, która kończy się dzisiaj. Umowa niby wypisana 24 kwietnia, podpisałem bo myślę to nie koniec świata, znajdę inną pracę, ale teraz Stypiński zwleka z wystawieniem świadectwa pracy, którego wymagają nowe prace. Telefony ignoruje i robi po prostu pod górkę chociaż to On zrezygnował z współpracy, szczerze nie polecam

Mirosław

Tragedia, że coś takiego może istnieć i nazywać się agencją ochrony. Ochroniarze agencji Efekt War-my, podczas jednej ze swoich "akcji", kiedyś tam, zaatakowali dziecko leczące się u psychologa w szpitalu w Olsztynie, ponieważ przyszło po godzinach do jego gabinetu.. Otóż, tak. Sprawa jest udokumentowana i była prowadzona w Prokuraturze przeciwko kilku takim tam typom z tejże agencji. Za "nachodzenie" psychologa w gabinecie, 17 letnie dziecko dostało od panów i panisk ochroniarzy gazem pieprzowym po twarzy, po czym położyli się na nim, żeby krzyczało i zostało uznane za wystarczająco niezrównoważone. Nie był to koniec akcji ochroniarzy z agencji efekt-war-ma, akcji, za którą chyba dostali medal u samego Diabła. Atak na dziecko zakończony został wymyślaniem bzdur i przestępstw, których to rzekomo się dopuściło i doprowadzeniem do zamknięcia go w szpitalu. Nie wiem, jak wyzutym z ludzkich uczuć trzeba być, żeby wymyślić i zrobić komuś coś takiego, potwory, nie macie sumienia, mam nadzieję, że za "akcję" z października 2014r. w szpitalu dziecięcym w Olsztynie, będziecie się smażyć w piekle.

@Mirosław

Ma Pan rację że ta firma nie powinna nazywać się agencja ochrony.Pracuja tu ludzie którzy nie nadają się do tej pracy.Pan Stypinski który traktuje ludzi z góry.Uwaza się za kogoś lepszego niż inni.

Emeryt
@Mirosław

Powiem tak. Przecież ci pracownicy niepelnosprawni z orzeczeniem 02-P. Choroby psychiatryczne. To co można się po nich oczekiwać.

Jagoda
@Mirosław

Bardzo proszę o konkretne informacje i kontakt. Celem zwrócenia się do Ministerstwa spraw Wewnętrznych celem zakazu świadczenia usług przez Tą firme Efekt .Bandytyzmu nie będziemy tolerować. To nie jest stan wojenny żeby pałować chorych ludzi i dzieci. PANOWIE ZARZADU .

Jagoda
@Mirosław

Mozesz dac namiary . Bandycka firme trzeba ukarać.albo coś bliżej.

@Emeryt

Prosze poczytać co znaczy niepelnosprawnosc02P

Msia
@Ktos

To chory czlowiek na zaburzenia depresyjno nerwicowo lękowe z napadami paniki. To jest nie zrozumiale dla kogo?

Lilka Nowy wpis
@Mirosław

Tu nie ma nic ciekawego niz ciàgle powtarzanie tego samego juz pracownicy nie mogą napisać jednej sensownej odpowiedzi na temat firmy ciągle to samo ludzie organijcie sie jedna normalna odpowiedź bez wulgaryzmów i co kto sobie kupił i za czyje pieniądz to mnie nie interesuje chce wiedzieć jaka jest atmosfera w pracy czy sie dogadujecie bo to jest ważne i uśmiech na twarzy odrazu lepiej sie pracuje..szanujmy się.

Lilka Nowy wpis
@Milka

A pracownicy nienaduzywają zaufania pana Stypinskiego?może trzeba pomslec nad tym. Sami pesymisci. Szkoda mi was nie macie w sobie wogole empatii. Waszą wina)

Karol.

Bardzo dobra firma daje prace w ochronie psychicznie chorym. Po 24 godziny non stop. Rano udają ze pracuja a w nocy spią. Teraz ponownie wygrali przetarg w Poliklinice. Czy mamy się czego obawiać tak. Jak nie będzie wyspany i zwrócisz się o pomoc to można dostać po ryju. Niech żyją Olsztynskie szpitale ochraniane przez firmę I psychiatrycznie chorych.

@Karol.

Tak nie jest czemu tu klamiecie i straszycie innych chętnych do tej pracy pracowałem tam i nie jest tak kto pisze takie bzdury wy chba roboty nie znacie prawdziwej jak się wam nie podoba to na budowę tam lzej lenie

Riczi Nowy wpis
@Karol.

To racja zatrudniają z grupą inwalidzką na głowę a po jakimś czasie zwalniają z byle powodu najczęściej wymyślonego przez nich. Tak mnie właśnie zwolnili że niby pracownicy miejsca w którym pracowałam skarżą się na mnie a to dziwne bo często dostawał podziękowania słodycze itd.nie będę wymieniać bo szkoda gadać o tej firmie. Mam nadzieję że szybko padną bo już ludzie haki na nich zbierają .

leon z poczty

pracuje w tej firmie od 7 lat. Wypłaty na czas.Żadnych problemów z kierownictwem. Darek S. normalny człowiek.Jeżeli nie ma żadnej podpadziochy nawet nie zagląda na obiekt.Uważam to za słuszne zachowanie. To wszystko kwestia zaufania.Negatywne opinie na temat firmy pochodzą od lewusów, których tak jak wszędzie, nie brakuje.

Były.
@leon z poczty

Witam. Pracowałem 4 l w tej firmie kadry nie wiedzą ile urlopu naszym stypa wpisuje sam urlop bez mojej zgody choć tyle samo godzin mam co inni dopiero po mojej interwencji zmieniło się. Tak stypa mam wszystkie grafiki. Tylko oszukiwałbyś chorych ludzi i wyzyskiwam . Mój kolega po zwolnieniu z tej firmy prawie rok A wciąż dłużnik mu są za nadgodziny ok 1600 zł

@leon z poczty

To nie ma kontroli w nocy.Pan Darek spi i spią pracownicy ochrony . Chulaj dusza i popijaj piwko.wchodzę w tą firmę. A jak mnie (usunięte przez administratora)ten Darek to doniosę na niego do skarbówki.

@leon z poczty

To prawda wszedzie sa tacy ktorzy narzekaja na kierwnictwotylko dlatego ze to lenie

Zofia
@Ktos

Nie zawsze. W niektórych firmach kierownictwo powinno poprawić wiele by to wszystko lepiej funkcjonowało. Ale fakt, że niektórzy narzekają dla samej zasady. Tylko że jak konkretnie jest tutaj z tym kierownictwem? Powiesz coś więcej?

@leon z poczty

Lewusy? Bo prawde mowią. A ci co w (usunięte przez administratora) wlaza kierownictwu mają lepiej? Zenada.

Artur
@leon z poczty

Pracuję również w tej firmie w kujawsko pomorskim dlatego zgadzam się z tą opinią. Pracując nie zgadzam się z tymi ludźmi którzy źle oceniają. Jeżeli wykonuje swoje obowiązki wszystko jest dobrze. Koordynator Bogdan B. jest dobrym szefem. Jeśli ktoś narzeka to pewno nie chce mu się pracować.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Pacjent.

Dziś 22.12 2022r. Od godziny 2.30 .do 5.rano. nikt na portierni nie odbiera telefonu . W szpitalu Miejskim przy ulicy Wojska Polskiego.i znowu historia sie powtarza. Co to za ochrona. To jest tragedia. Jak dyrekcja zatrudni firmy ochrony po układach p.z.p.r.

Jak jest z pakietem medycznym w Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony? Można dołączyć rodzinę?

Kazik.

Nie ma i nie bęndzie Pakietu Medycznego. I co jeszcze wode do picia , klimatyzacje , Mikrowele , lodówkę. I premie co. A do roboty niepełnosprawne lenie. Pozwalamy wam spac w nocy jeszcze mało .Napiszcie do P.I.S niech P.F.R.O.N. do was jeszcze sypnie kasą .Zarzad chce nowe domy , Samochody , urlopy na Grecji. A nie dokładanie dla tych niepelnosprawnych leni. Pieniędzy brakuje na kilometrówki dla Zarzadu ponieważ w nocy trzeba robić kontrolę obiektów. A im wciąż mało.

@Kazik.

Niepelnosprawne lenie? To najlepiej byc pelnosprawnym i krasc.

Nikola
@Kazik.

Slaba ta firma slyszakam ze ciagle brak ludzi za leki niie zwŕacaja bo sobie do kieszeni biorą nie dbaja o pracownikow niepelnosprawnych e upaly pracownicy nue dostaja wody firma nie jest przystosowana dla odob niepelnosprawnych. No i do takiej firmy pracowac nie pójde nie bede ich dorabiac.

Kolikol
@Kazik.

Nie zycze nikomu choroby ludzie tu pr,ychodzą pracowac zeby miec lzej i jak są traktowanie "lenie niepelnosprawne" czlowieku zycze ci zdrowia zebys nigdy ni chorowal i mogl chodzic o wlasnych silach my nie chcemy nic nie chcemy wody w upaly lodowek i czego tam jeszcze my oczekujemy poszanowania to jest wazne dla czlowieka bo wszyscy jestesy ludzmi dzieci Pana Boga traktujmy sie jak bracia bo pieniadz bez nuego bedziesz glodny ale zdrowia nie wruci dlatego nic nie warty jest dla mnie ten pieniadz przez prace stracilam zdrowie nie chodzilam na zwolnienia i nikt mi nawet za to nie podziekowal. W pracy tracimy zdrowie pamietajmy o tym.

Frlka

To nie nic do metorycznej odpowiedzi

Xymox

Terminowość wypłat? Jeśli jest na czas to święto. Zazwyczaj kilka dni po terminie. Sam parę razy upominałem sie o pieniadze- w odpowiedzi słyszałem że albo sie przyzwyczaję że nie ma na czas, albo sie zwolnię. Totalna porażka.

Były
@Xymox

Pracowałem w pentagram i efekcie.Wszystko g. warte,ale wypłata zawsze była na czas.Reszta kaszanka po całości.Tylko swoi mieli inaczej...chyba.Mogli dorobić na imprezach,grafiki pod siebie i godzin mniej

Malogosia
@Xymox

Wyplaty sa zawsze na czas.

@Malogosia

Sa na czas wyplaty

Milka

Pan Stypinski to niezły cwaniaczek.Mysli tylko o sobie i o to żeby mu w portfelu.

Bonnie
@Milka

Jak każdy szachista i wilk;) a (usunięte przez administratora) i męskie damy tworzą związki zawodowe;)

Bonnie

Ma za sobą 17 lat pracy w tym już 2 lata z orzeczeniem. Warunki prowadzenia biznesu w PL są specyficzne. Niestety jeżeli umiesz ponosić wykalkulowane ryzyko prowadzisz biznes, jeżeli matka natura inaczej ukształtowała twój mózg jesteś zdany na bycie (usunięte przez administratora) tfu pracownikiem- tak darwinizm istnieje( tzw satanizm laveyowski to doskonale wyjaśnia). Jeżeli ktokolwiek w formie ustnej a nie pisemnej komunikuje się z pracodawcą niczego nie zyska/ zawsze masz dowód na pracodawcę on to wie i traktuje cię poważnie.Radzę poznać swoje prawa i z nich korzystać w asertywny sposób a nie wylewać na kogoś wiadro pomyj bez pokrycia w faktach. Zaczęłam pracę w tej firmie i jest Ok na ten moment. Jeżeli uznam, że coś mi się nie spodoba zmienię pracodawcę i tyle.Nie rozumiem malkontentów i cieszę się, że takie wampiry energetyczne same odpadają bo stronię od konformistycznych ktosiów, którzy wyrażają swoje subiektywne opinie w sposób nie merytoryczny. Lady Aninimus

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Leosia

Nic nie placa kazą robic i tyle

Czy Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony ma ściśle ustalone godziny pracy?

Bo nie ma

Pracownik ochrony

W Porównaniu do innych firm profesjonalna ochrona, pracownicy choć niepełnosprawni rzetelnie wykonują swoje obowiązki.Kierownictwo na wysokim poziomie.

@Pracownik ochrony

No tak

Józek

Przecież nikt nie trzyma na siłę, można zmienić firmę. Najłatwiej jest narzekać?

@Józek

Trzeba pracowac nie narzekac a jak komu nie pasuje to ulice sprzątac zadna praca nie chanbi nikt nie umie poszanoeac jak ma dobra prace po dachem cieplo na glowe nie lecia co maja powiedziecci co wlasnie pacują na dworze. Ludzim nigdy nie dogodzi.

Karol.

Wodę do picia kupił dyrektor. A czy zakupił lodówki na obiekty. A może zmienić sobie samochód.podzielcie się opinią .

@Karol.

Pan Dyrektor napewno zmieni sobie samochód i kupi 3 mieszkanie.Dla niego kasa najważniejsza

Karol.

Mam pytanie do Prezesa. Jak w upalne dni dają rade niepelnosprawni pracownicy nadzoru. Praca 16 godzin , 24 godziny nonstop. Pracownicy z orzeczeniem 02-p . Chodzą do 22 ;00 nie wiedzą o co chodzi a po 22 drugiej tabletki psychotropowe i spią. A druga sprawa Pan B.zostal Prezesem , pomogli mu inspektorzy P.I.P. A teraz Inspektorzy P.I.P. odpowiedzą przed Prokuratorem za nierzetelna kontrolę.

Suweren.

Jak byłeś komunistą . Ubekem. MILICJANTEM. Zomowcem to teraz masz życie jak Baron. Mas kase za niewolenie wyzysk na niepelnosprawnych niewolnikach. I co nie warto było w stanie wojennym palowac ludzi żeby żyć jak baron obecnie.Nawet tym z P.i.S. To się podoba.

Były pracownik.

Panie Prezesie Bogdanie . Gdzie loduwki ki na obiektach . Gdzie mikrowele na obiektach .Gdzie wygodne fotele na obiektach . Oj bęndzie kontrola z P.I.P. Teraz żaden inspektor P.I.P. się nie przekupi. Prokurator go sprawdzi. I Pana też. Dosyć (usunięte przez administratora) dla niepełnosprawnych niewolnikow. A samochód już ma Pan nowy .

Kazik.

Najpierw palka gaz a teraz demokratycznie kilka dni z urlopu. Tak trzymac i budowac Polske .Jednak chlopstwo Wincenta Witosa zniszczy robotnika i Polske .

Żołnież Wyklenty.

Wraca komuna . Milicjanty Prezesami firm ochrony. Teraz na urlopach będą tracić niepełnosprawni stroże .

Zostaw merytoryczną opinię o Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony - Olsztyn

• Jak się pracuje w Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony?

Zobacz opinie na temat firmy Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 20 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony