Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Olsztyn

Opinie o Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony

momotaro 2014-12-06 17:20:23
Firma całkiem spoko na tle reszty Olsztyńskiej beznadzieji jeśli chodzi o branżę ochrony. Kasa zawsze w terminie,zero dziwnych potrąceń,brak mobinngu i tyrania ponad 200 godzin. Całkiem spoko i piszę to po 15 latach roboty w ochronie gdzie z niejednego pieca się jadło.
cichy 2015-05-12 13:14:50
Z tą terminowością wypłat to różnie bywa. Ale fakt - jeśli chcesz konkretnie zarobić, to nawet się robi po 300 godzin - nikt, szczególnie na zleceniu, zbyt mocno nie naciska żebyś pracował w konkretnym dniu, jeżeli chcesz to wyrobisz 200 godzin, jeśli nie to np. 100
ala 2016-04-24 18:54:55
ja tam raczej słyszałam pozytywne opinie o pracy u nich i terminowości wypłat, konkretnie to mnie by zatrudnienie przy konwojowaniu interesowąło u nich ale ciekawi mnie bardzo czy do takiej roboty również kobiety zatydniają bo bardzo chciałbym spróbować
Zostaw swoją opinię o Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efekt War-Ma Sp. z o.o. Agencja Ochrony