Opinie o AGMAR S.A. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AGMAR S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w AGMAR S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGMAR S.A. w Mielec

EWNS

Orientuje się ktoś kiedy jest pożegnanie w Warce byłego informatyka tej firmy i jego podwładnych. Chętnie się pojawimy na spotkaniu .

:-)))
@EWNS

podwładnych czyli: Kacper, żona Kacpra, pani technolog... i reszta

prac
@EWNS

Pojawimy się z orkiestrą... dętą...

pracownik_xx
@:-)))

a która ta pani technolog? z tego co sie orientuje to są dwie..

Agmar

Zwolniony podobno

Były

No mają nową firmę ????????

nicek
@Były

jaka nową firmę? a co z agmar?

TrzezwoMyslący

O firmie agmar najlepiej świadczy ciągła rotacja pracowników od kilku lat ciągle poszukują ludzi jak na tak małą firmę to już powinno dać do myślenia. Na forum widać ewidentnie jak pan k. próbuje załagodzić sytuacje. Jedno jest widoczne kazda osoba która stamtąd odeszła nie-żałuje swojej decyzji dlatego ja również nie polecam firmy i sam niedługo opuszczam tem grajdołek. Opinia. - Płaca najniższa porównując podobne stanowiska na strefie - Kadra wine zawsze zwala na szeregowego pracownika. - Premia demotywująca - Brak systematycznych podwyżek. - Zmuszanie do nadgodzin.

@TrzezwoMyslący

Tak potwierdzam, odeszłam i nie żałuję.Ostrzegano mnie przed podjęciem pracy żeby sie tam nie pchać bo to strata czasu- nie posłuchałam ale niestety wszystkie opinie, które krążą na rynku pracy o AGMAR są prawdziwe. Nie polecam pracy w AGMAR

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie AGMAR S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
ttttt

U rączki dorobisz się garba

Paulina

@PRACOWNIK, może takie stawki tylko na okresie próbnym?

@Paulina

Naprawdę? Po próbnym z łaską dają 100-200 zl więcej.

ttttt

Agmar to guwno na strefie

tomm

TA FIRMA to wyzysk

Paulina

@Dobas skąd wiesz jaki był tego powód? @TrzezwoMyslący a dlaczego Ty nie polecasz pracy w firmie AGMAR S.A.? Pracownicy z różnych powodów mogą się zwalniać. Może dostali lepszą propozycję pracy w innej firmie, albo ze spraw osobistych musieli zrezygnować. Jaki jest Twój powód rezygnacji?

Dobas

Nawet ukraincy uciekli z tej firmy po pierwszej wypłacie hehe

Paulina

Proszę o zamieszczanie komentarzy na temat firmy, nie wspominając przy tym o konkretnych pracownikach.

Praceusz

Pracownik @AutoCAD chyba jednak nie był zbyt ambitnym pracownikiem. Siłą argumentu mógłby chyba tylko przekonać rodziców o fakcie że stracił pracę bo się do niej nie nadawał. Praca zaś jest jak w każdej Firmie, atmosfera zależy od samych ludzi. Informatyka w tej Firmie nie ma od paru chyba lat, więc komentarz nie na miejscu. (usunięte przez administratora) Jeśli zaś chodzi o kobiety to z tego co pamiętam to właśnie z nimi najlepiej sie współpracowało, Dział Techniczny wraz z Działem IT i Działem sprzedaży był i jest nadal solidny, a współpraca nigdy nie odbiegała od norm. Ten kto pisze te szkalujące opinie naprawde albo jest ograniczony umysłowo albo nie nadaje sie do pracy przy nawet tak prostej produkcji, tak więc pozostaje pośredniak albo garnuszek mamusi. Przykre jest to że nawet osoba taka jak Ja pracująca X lat na Produkcji musi czytać takie rzeczy.

pracownik77

Po wypowiedzi @AutoCAD widać, że ten pracownik jest bardzo niezorientowany w sytuacji firmy. Wspomniany informatyk jest najlepszym co mogło spotkać Agmar. Wdrożył system, codziennie rozwiązuje mnóstwo problemów, sam wszystko ogarnia- jeśli kiedyś odejdzie to nie wróżę tej firmie przyszłości.

Paulina

@Lasek w jakim dziale byłeś zatrudniony? Piszesz, że w firmie nie ma dobrej organizacji. Co masz konkretnie na myśli? Wspominasz również o premii, która nie jest wypłacana. Dlaczego tak się dzieję? Czy AGMAR S.A. wspomina o premii, a później jej nie wypłaca? Jak to wygląda?

Lasek

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Bałagan i brak organizacji na całej firmie. Placa nieadekwatna do wykonanych czynności obiecana premia której nigdy nikt nie widział . Pakiet socjalny wcale nie jest taki jak obiecują w porównaniu z innymi firmami wypada marnie.

AutoCAD

Nie polecam . Płace minimalne wymagania wygórowane .(usunięte przez administratora) Panie i panowie u tzw. góry nie nadają sie do współpracy z nowymi ludźmi.

Paulina

@Pracownik15 według Ciebie niektórzy pracownicy biura firmy AGMAR S.A. 'gnębią' nowych pracowników. Co masz konkretnie na myśli? W jaki sposób to się przejawia? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja?

PRACOWNIK

Ta firma jest jakaś niepoważna. Byłem u nich na rozmowie kwalifikacyjnej. Gdy usłyszałem proponowaną stawkę to mało nie parsknąłem śmiechem. Ponad 10 lat doświadczenia w branży IT, a oni proponują mi zarobki niewiele wyższe od tych w Tesco na kasie. Najlepiej by było gdyby od razu w ogłoszeniach o pracę pisali, że szukają frajerów gotowych pracować za miskę ryżu. Zdecydowanie odradzam.

tomaszek

Witam wszystkich piszących na tym forum. Chciałbym Was pocieszyć, nie jesteście jedyną firmą na strefie, gdzie traktują pracownika jak murzyna. U nas jest to samo, to chyba epidemnia wśród kadry kierowniczej na strefie, najszybciej by to wyplenić jakimś może opryskiem.

Obserwator

Co tam w agmarze.

Zostaw merytoryczną opinię o AGMAR S.A. - Mielec

• Jak się pracuje w AGMAR S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AGMAR S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGMAR S.A.?

AGMAR S.A.