Opinie o Delnet Jarosław Ciura w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Delnet Jarosław Ciura. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Delnet Jarosław Ciura o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delnet Jarosław Ciura w Częstochowa

Marcin Nowy wpis

Czy każdy ma takie same stawki?

delnet.pl Nowy wpis

Bo to są klienci oddani do windykacji szukający sobie podobnych (np. porad jak można nie zapłacić ) i mogący w ten sposób się wyładować...

janek1976

DNO TOTALNE !! Miałem toto (internet) jakieś 2 lata. Ciągłe awarie, ciągłe reklamacje (raz uznawali z wielką łaską a raz nie, nie miałem internetu a musiałem za tą "usługę" płacić !!!), brak możliwości dodzwonienia się - nikt nie odbierał na ogół telefonu ! Uwolniłem się z tego abonamentu i złapałem oddech, inni dostawcy internetu takich numerów nie robią. ZDECYDOWANIE ODRADZAM JAKIEKOLWIEK ABONAMENTY I USŁUGI OD TEJ FIRMY !

delnet.pl Nowy wpis
@janek1976

No jesli dzwonił Pan po 21 to był problem z dodzwonieniem. Nawet jeśli to oddzwaniamy na połączenia poza godzinami pracy. Pracujemy od 9 do 21 pn-pt w sobote od 9 do 14 lub 16 .

A.

Nie wiem co tutaj robi ta powyższa opinia ale mam wrażenie że jest sztucznie wygenerowana przez samego właściciela. Firma Delnet jest jedną wielką pomyłką. Radzę przyjrzeć się opiniom na innych formach żeby tak naprawdę wiedzieć że tej firmie daleko do solidności a współpraca z nią była uciążliwa. Wspomniani wyżej \"specjaliści\" co jakiś czas się zmieniają i cały czas zrzucają winę na błędy poprzedników. Jedno warto podkreślić że serwis jest specjalistą w spóźnianiu się. A jeśli chodzi o samego Pana [usunięte przez moderatora] to nie dość że nie radzi sobie z całą sytuacją, nie umie rozwiązywać problemów pojawiających się w jego firmę to jeszcze jak ktoś tylko za bardzo zacznie upominać się o swoje (czyli normalnie działający Internet) to zostanie wyzwany i dostanie zakaz kontaktowania się z nim. Faktycznie można wiele nauczyć się po współpracy z tą firmą- przede wszystkim tego że trzeba jej unikać!

nieznany
@A.

Jedna klika razem z żonką.

Obrażony bezprawny instalator
@A.

swojego tyłka pilnuj bo nie jesteś w porządku ani na prawie nie będziesz bezprawnie wchodził na budynki Hutnika i instalował prywatnych anten.bo nie miałeś pozwolenia na to i tyle w tym temacie a prawda w oczy kole.dziadostwa nie wciskaj ludziom w XXI wieku.

@A.

" Firma Delnet jest jedną wielką pomyłką." - podpisuję się pod tym obiema ręcami !! ;)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Delnet Jarosław Ciura spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
napalony brudas tu był

Nie chodzi o konkurencję chodzi tylko o to że firma jest tragiczna a właściciel i jego żona jeszcze gorsi.Nękają mailami w których ubliżają dzwonią też bez przerwy i nachodzą żądając kasy.A umowa chociaż jest na 24 miesiące jak wszędzie to u nich jest na zawsze i bo Pan J.Ciura tak chce i żąda.

delnet.pl
@napalony brudas tu był

Pani Magdo sprawa jest już w sądzie - Pani list który dziś przyszedł "anonim" też będzie dowodem w sprawie a nagranie z poczty jest zabezpieczone bo normalny człowiek takich rzeczy nie robi/pisze ale Pani się widocznie nudzi w domu...

xyz
@delnet.pl

a właśnie w sądzie przedstawione zostaną dowody wpłaty za lata 2015-2017 i stara umowa też się znalazła tak że zobaczymy co Pan wskóra.

delnet.pl

Witam wszystkich własnie dostałem maila od operatora tego forum że zostały napisane obraźliwe zwroty pod kierunkiem mojej osoby . Chodzi mianowicie o napalony brudas tu był 04.12.2017 11:57 - jest to Pani którą odwiedziłem z zapytaniem czy jeśli nie korzysta z internetu i nie płaci oraz zmienia co chwile numer tel więc może rozwiąże umowę a nie unika kontaktu - to wszystko w temacie sprawa niestety na policji .

walnet.pl
@delnet.pl

Nie korzysta z dziadostwa nikt i nie chce korzystać nawet pies z kulawą nogą niestety.Rozwiązać to możesz sobie Pan sznurówki w bucikach.zwróciliśmy się z pismem do RSM HUTIK że pańska firma wchodzi bezprawnie na dachy i zakłada tam swoje anteny na co nie ma pozwolenia.I tyle w tym temacie.

Zuzanna

@żonka, chcę Cię zapewnić, że żadne relacje nie łączą mnie z Delnet Jarosław Ciura. Jestem moderatorem forum Gowork.pl i moim głównym zadaniem jest pozyskiwanie aktualnych informacji od użytkowników na temat sytuacji w firmach, aby osoby, które zastanawiają się nad złożeniem swojego CV do wybranego pracodawcy, mogły zasięgnąć w tym miejscu pierwszych informacji o nim, od byłych lub aktualnych pracowników.

@Zuzanna

ok.w takim razie zwracam honor.

Zuzanna

Rozumiem, że pewna część z Was jest niezadowolona z usług świadczonych przez Delnet Jarosław Ciura. Chciałabym Wam jednak w tym miejscu przypomnieć, że to forum służy wyłącznie pozostawianiu merytorycznych opinii na temat firm jako pracodawców. Dlatego jeżeli jakiś pracownik tej firmy jest aktywny na tym forum, to prosiłabym go o podzielenie się swoim dotychczasowym doświadczeniem z tym pracodawcą.

żonka
@Zuzanna

Pracodawca chyba Twój mężuś i razem macie spółkę więc bądz cicho bo jesteście tacy sami.

wsaadman

Powiem tak - tarzanie się we własnych fekaliach jest prawdopodobnie o wiele bardziej przyjemne od korzystania z usług firmy delnet. Chore ceny (30zł za 2mb? pozwolę to sobie przemilczeć), CIĄGŁE - powtarzam - CIĄGŁE awarie, zerowy kontakt z serwisem i obsługą klienta. Jedna wielka katastrofa, nie polecam nikomu.

klient
@wsaadman

żenada i tyle.Jakbyś wdepnął w (usunięte przez administratora) i smród się za tobą zacznie ciągnąć.

watar

nie wiem mam 4mb niby wszystko ok ale jak ludzie i gimbusy wracają do domu to po godzinie 17 zapomnij o 4mb czasami nawet 100 kb pokazuje odradzam

debilna firma
@watar

po 16 to już przykręca szybkość jak wodę w kranie al płacić płać z za byle co co olania nie warte.

napalony brudas tu był

Firma gorsza niż wojna jądrowa.Uciekajcie do LTE bez limitów i bez ograniczeń jasne zasady.

marzena Dębowska

Byłam klientką Delnetu ( jakieś 10 lat) i naprawdę byłam zadowolona . Owszem , były drobne awarie , o ile pamiętam ze 3 razy no może 5 razy, ( jeden raz dlatego że pracownicy firmy dekarskiej przepalili kabel ) ale bardzo szybko były usuwane. Odeszłam gdyż Multimedia zaproponowała mi trochę lepsze warunki. Wrócę z powrotem od września, gdy tylko skończy mi się umowa z Multimedią.

Michal79

Korzystam od chyba 10 lat i raz tylko byla przerwa paru godzinna poza tym wszytsko dobrze. Teraz płacę 39 zł za 100 mega i poniżej 90 nigdy nie mam.

magia

i tak moim zdaniem firma sobie daje radę na tle silnej konkurencji innych operatorów, mój net super śmiga

Opinia

Internet nie spełnia moich oczekiwań , częste rozłączanie , wymówki o tym że w następnym tygodniu będzie lepiej , nic się nie zmienia. Jeżeli wymagasz dużo od internetu to nie polecam.

marcin

Internet działa dobrze - za 25 zł mam najmniej 10 Mega wiec chyba ok

karol

hej, myślę że dobrze trafiłem i że wy się orientujecie - czy Delnet rozprowadza po prostu internet tak jak inne firmy tego typu? w sensie że wiedzie, płacę ileś tam i mam w domu łącze internetowe o wybranym przepływie danych? to tak działa czy nie? bo nie jest to dla mnie jakoś do końca jasne. Jeśli wiecie to powiedzcie

Częstochowianin

Parę lat z netem od tej firmy minęło. Mimo dobrego początku i pewnych plusów, zdecydowałem się przejść do konkurencji. Jeśli net dobrze chodzi, to praktycznie nie jest potrzebny kontakt z obsługą - stąd pewnie wiele pozytywnych opinii. U mnie jednak zaczęły się problemy i niestety nie były one po mojej stronie. Chłopcy "techniczni" myśleli pewnie, że każdy jest tępą blondynką i wciśniecie kitu o "spalonej karcie" łyknie jak kura ziarno... a net tak samo chodził z ich kartą jak i tą niby-spaloną. To tylko 1 epizod! Problem polega na tym, że w razie problemów nie ma do kogo kompetentnego się zwrócić i pogadać, choć p. [usunięte przez moderatora] twierdzi, że "zawsze możemy się dogadać". Szkoda tylko p. [usunięte przez moderatora], że pan sobie o tym przypomniał jak już rezygnowałem z dalszej współpracy z Delnetem. Stwierdzenie, że "u nas wszystko jest w porządku", gdy nie mogłem nawet na głupie google wejść, było gwoździem do trumny. Teraz co druga osoba jest po studiach albo po szkole informatycznej i takie podejście do klienta może zaowocować tylko jednym. Nie polecam tej firmy. Konkurencja w tej samej cenie daje to samo, tylko że działające.

niezadowolony z firmy DELNET

To najgorsza Firma internetowa w Częstochowie, szczyt braku profesjonalizmu o zwykłej kultury kontaktu z klientem. Jeśli umówiony jesteś powiedzmy na dziś o 16 z instalatorem - to wiedz że dziś na pewno nie przyjedzie... oczywiście nikt Cie o tym fakcie nie poinformuje... sam musisz ponownie w dniu jutrzejszym się umawiać na spotkanie.... a pani w rejestracji dziwi się miłym głosem.... "ojej tak? nie przyjechał... ale jak to?... hmm to ja ponownie zgłoszę to instalatorowi - jednym słowem żal, porażka i dno dna :D

robson

Szczyt ludzkiej bezczelności!

Zostaw merytoryczną opinię o Delnet Jarosław Ciura - Częstochowa

Delnet Jarosław Ciura
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • HERBERTA 3 lok. 56
    42-224 Częstochowa