Opinie o Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek w Tarnowskie Góry

Kaszana

Ale to ogłoszenie było chyba 2 lata w urzędzie z odstepami. Tak czy owak juz sie dowiedzialem z wiarygodnego zródła. Nic tu po mnie. Jestem technikiem Mam zamiar studiować elektrochemie a ta firma jest podobno niewyplacalna.

Frik

I to jest właśnie to. Biuro o godzinie 8.47 przeglada komentaże o chempurze (usunięte przez administratora)

biuro

absolwentem czego?? ogłoszenie w PUP-ie dotyczy techników! jesteś technikiem? bo w tej chwili w Polsce są sami magistrzy, technik to okaz, zjawisko, a jeszcze jak coś umie, to po prostu kosmiczne zjawisko.

Ciekawski

Bede tegorocznym absolwentem. Juz od dawna zaznajamiam sie z rynkiem pracy w branży chemicznej zeby miec jako tako orientacje. Zastanawia mnie fakt że ogloszenie chempuru bardzo dlugo widnialo w PUP-ie w Piekarach i co jakis czas bylo powielane. Czy naprawde tam jest tak zle,że ludzie rezygnowali,a moze nikt sie nie zglosil bo ma zła opinie.Zawsze tak jest,że jak za dlugo jest jakies ogloszenie to kiła. Doradzcie szczerze czy skladac cv.

Aplikowałeś do firmy Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Rumcajs

Jednak ja uważam, że warto być przyjętym do pracy do Chempuru, zarobisz tyle samo, co pracownik z wieloletnim doświadczeniem, ale się tyle nie naharujesz, bo nie znasz jeszcze dokładnie firmy, szef Cię "doceni" przy przedłużaniu umowy, a stary pracownik musi "rypać" za grosze. Taka hierarchia w tej firmie, że nowi zarabiają lepiej od doświadczonych pracowników, a pani w biurze lepiej od kierowników. Tak czy siak 10-ego "nibywypłatę" masz na koncie.

craft

A dlaczego tak jest? Bo przecież prawie wszyscy pracownicy to "#d E B i L E". A tak wogóle to po co firmie budowlanej chemicy??? Niepojęte...

Elżbieta

Jeżeli w dalszym ciągu będą sie niewłaściwie obchodzic ze swoimi odczynnikami zatruwając nas i przy okazji środowisko sąsiedzkie powiadomie Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska.Już wiele razy czuc było jakiś fetor.

Dmitri

Wszystkie komentarze to prawda.Nie dosc że warunki pracy do bani,nawet kwiatki zdechły to jeszcze przedłuża z wypłata pieniedzy.

Waldi

Nie wypłaca pieniedzy na czas

Amanda

Kochani stanowczo odradzam to miejsce.Omijajcie ich szerokim łukiem.Szkoda marnowac czas i zdrowie pracując w takim chlewie.

igi

szajs firma totalne kalectwo proces produkcji na poziomie starożytnego egiptu choć tam wiedzieli co robią a tu totalna ciemnota dyrekcji oczy mają [usunięte przez moderatora] zarośnięte

ami

chyba cie [usunięte przez moderatora] ale to konkretnie

tuskaszenka

Masakra. Firma na poziomie Ukrainy. Jakość odczynników poniżej krytyki. Zastanawiam się, jakim cudem u nas na UMCS wygrała przetarg w 2012. Uważam to za sabotaż. Odpowiedzialni za to powinni beknąć. Chlorek rtęci (II) jest tak zanieczyszczony chlorkiem rtęci (I), że roztwór wodny jest bardzo mętny.

mimi

chempur to jedna wielka parodia zero rozwoju płace do [usunięte przez moderatora] dosłownie tragedia jak chcesz przeżyć koszmar to się zatrudnij w porównaniu z [usunięte przez moderatora]to jest horror oczywiście cała budowa to pupile a reszta zakładu to parobki kasy za nadgodziny niema miesiąc ale wczasy szefa w egipcie są [usunięte przez moderatora]

ozi

ta firma to jedna z najlepszych firm w polsce

nie potwierdzam ... mianowicie obrabianie tyłka jest na porządku dziennym

Zostaw merytoryczną opinię o Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek - Tarnowskie Góry

Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.

Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek