Opinie o Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek w Tarnowskie Góry

Ciekawski

Będe tegorocznym absolwentem. Juz od dawna zaznanamiam sie z rynkiem pracy w branży chemicznej żeby mieć jako tako orientacje.Zastanawia mnie fakt że ogłoszenie chempuru bardzo długo widniało w PUP-ie w Piekarach i co jakiś czas było powielane.Czy naprawde tam jest tak zle,że ludzie rezygnowali,a może nikt sie nie zgłosił bo ma złą opinie.Zawsze tak jest,że jak za długo jest jakieś ogłoszenie to kiła.Doradzcie szczerze czy składać CV.

Elżbieta

Jeżeli w dalszym ciągu bedą się niewłaściwie obchodzic ze swoimi odczynnikami powiadomie Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska. Już kilka razy czuć było jakiś fetor.

Amanda

Kochani stanowczo odradzam to miejsce. Szkoda marnowac czas i zdrowie pracując w takim chlewie.

atlas

WIdziałem kiedyś ogłoszenie o pracy z atrakcyjnym zarobkiem dla mężczyzn, w stawie z kaczkami, ale trzeba stać po pas w wodzie :)

Aplikowałeś do firmy Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Polecony

W tych autach wyglądaja jak glonojady

The final countdown

Gdzie im tam do Europy !!!

Grażyna

Chciałam tylko nadmienić ze z powodu szkodliwych substancji w tym zakładzie mam problemy zdrowotne dotyczące górnych i dolnych dróg oddechowych. Jestem już po Ustroniu a teraz czeka mnie sanatorium w Jedlinie-Zdroju

Mały Głód

Nie jestem egoistą więc powiem. Nikomu nie życze aby wylądował w chempurze. Jeżeli jednak jakaś sytuacja życiowa sprawi że tak sie stanie musicie stanąc przed wyborem:jak jesz to nie kurzysz a jak kurzysz to nie jesz.Jak dostaje wypłate to nie wiem co z nią zrobić.(usunięte przez administratora)

bobik

noooo, produkują w garażach, warsztatach i wiatach.

Amator kaset video

Główną cechą tej firmy jeżeli chodzi o efekt wizualny jest archaiczność.Wchodząc tam ma się wrażenie jakby żyło sie trzy dekady wstecz.Niektórzy pracownicy znakomicie wkomponowują się w ten obraz zniszczenia i upadku.

bob

heh :) jak czerwony kleszcz to ja wygladam gdy slysze np. o zakupie nowego auta... po prostu krew mnie zalewa!

atlas

hhmm... ciekawe to wg mnie jest porownanie załogi do kleszczy. (usunięte przez administratora)

ktoś

Owszem, w takich warunkach pracy, rak to tylko jedna z chorób, której można się nabawić! Ale jeszcze szybciej można dostać nerwicy - po miłych słowach,(usunięte przez administratora) "sprawiedliwości" jaka panuje w tym zakładzie!

Kolendra

Posępne,nieszczęśliwe twarze czekające na sprawiedliwość

JUŻ WEEKEND

a piątek jest extra :)

Dobromir

Chce przekazać chempurowi swój 1% podatku tylko podajcie mi numer KRS

Lodzia

Dzieki chempurowi cierpie na zwyrodnieniowy ból stawów. Tyle se narobilam na stare lata!

Romkę za kromkę

W tej firmie przewineło sie juz mnóstwo różnego elementu.(usunięte przez administratora) Niekiedy mysle ze szkola zawodowa to tez za duzo zeby skonczyc w chempurze za te grosze i podtruwac sie powolutku. Nasuwaja sie niecenzuralne słowa ale przemilcze to. Moja ocena w pełni negatywna.

atlas

Haha :) Akurat to się nie zmieniło :) Ale "jaki pan taki kram"

atlas

HHmm, jaką pracę po elektrochemii można znaleźć oprócz fizycznej w galwanizerni u podobnież skąpego żyd-a?

Zostaw merytoryczną opinię o Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek - Tarnowskie Góry

Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.

Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek