Opinie o Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek w Tarnowskie Góry

BP Nowy wpis

Witam na produkcji pracuje sie a ile zmian?;)

pracownik Nowy wpis
@BP

Leon Nowy wpis

Rzadko bywacie na forum, szkoda. Mam nadzieję, że jest tak dobrze i dlatego nikt nie ma potrzeby pisania?

Lidia

Czy ktoś z odwiedzających osób forum, jest w stanie napisać jak aktualnie wygląda kwestia zatrudnień w firmie? Na poprzednie zapytania nikt nie udzielił informacji, napiszcie czy możliwe są praktyki czy też staże w firmie?

pracownik Nowy wpis
@Lidia

bez sensu akurat tu pytać o praktyki, czy staże, zamiast zadzwonić do firmy, w tym roku nikt nie zgłosił się na praktyki, a aktualnie jest 3 stażystów i 1 nowa pracownica w labie.

poprawa

wakacje sie zbliżają i niestety nie widzę żadnych ofert stażu, czy praktyk. A szkoda bo byłabym zainteresowana

Aplikowałeś do firmy Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica

na chwile tak ale nie na stałe bo dyr.tam to desperat i niszczy ludziom zycie

widik

na chwile tak ale nie na stałe bo dyr.tam to desperat i niszczy ludziom zycie

taki on

nikt normalny nie pójdzie tam pracować...ludzie ogarnijcie się bezrobocie spada obecnie ponad 9% było ponad 13% są lepsze możliwości trzeba tylko ruszy (usunięte przez administratora) i uwierzyć w siebie to co tam proponują to można wyśmiać. Nie ma chętnych chemików do pracy to zatrudniają po podstawówce do rozlewania odczynników, ludzi któży niewiele wiedzą jak bardz narażają zdrowie, wszystko do czasu...

atlas

Nie kojarzę żeby ktoś z up się tu ostatnio przyjmował więc ogłoszenie znikło bo są jeszcze ogłoszenia innych normalnych firm do których ludzie idą a dla tej widocznie brakło miejsca i sensu. A jeśli to było ogłoszenie w gazecie to widocznie zapłacili za mało (lub jeszcze wcale) i to całkiem naturalne że po jakimś czasie zdjęli.

rutyna

To sobie kup gripex w czopku i usiadz na tym swoin stanowisku jako jedyna osoba zeby sie szybciej wchlonal. Ogloszenia chempuru zalegaja w urzedzie,kasy nie ma,chetnych tez nie.

KTOS SZCZERY

to wszystko to nic jest o wiele wiele gorzej, że jak komuś się opowiada to włosy się jeżą, ale strach opowiadać szczególy bo na tego typu forach bo różnie bywa nikt nie chce sobie kłopotów narobić, ale proszę mi wierzyć, że tam nerwica to na pewno a na nowotwór są mega szanse bo nie ma warunków do pracy z takimi szkodliwymi odczynnikami. o dyrekcji szkoda czasu pisać, o płacy również. Ja znam to wszystko od podszewki codziennie byłem świadkiem takich rzeczy że szok!! pozdrawiam

ktoś szczery

słuchajcie to wszystko niestety prawda tam tak jest i na pewno się to nie zmieni to nie jest praca dla normalnych ludzi bo kogoś takiego zniszczy psychicznie i fizycznie.NIE WARTO TRUĆ ORGANIZMU ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ bo na coś więcej nie ma co oczekiwać. wystarczająco czasu tam spędziłem i nie ma co gadać tylko trzeba działać i uciekać z tej firmy jak najdalej!!!dYREKTOR TEJ FIRMY MA BARDZO DUZY PROBLEM ZE SOBĄ CO NIESTETY ODBIJA SIĘ NA INNYCH NIC TYLKO WSPÓLCZUĆ TYM LUDZIOM BO NIEKTÓRZY BOJĄ SIE ODEZWAĆ I ZMIENIĆ PRACĘ. ODRADZAM SZCZERZE!!

atlas

Dlaczego z debilami? Przeciez w koncu tam juz nie "pracujesz" masko...

Maska

Pracowałam w wielu miejscach,ale to coś co zwie się chempurem wspominam najgorzej pod każdym względem a raczej nie wspominam tylko chce zapomniec ale niekiedy się przypomni.W moim odczuciu obowiązkiem jest przestrzec przed tym miejscem zwłaszcza młodych.Tam zawsze był problem z pracownikami a raczej ich brakiem.Kto by tam robił w takim smrodzie,za tą stawke z debilami.

syf

(usunięte przez administratora) Podobnie wyglądają chempurowskie magazyny tylko bardziej ułożone jest wszystko.Zgadzam się że chempur powinien byc traktowany jako przejściówka.

Kaszana

Ale to ogłoszenie było chyba 2 lata w urzedzie z odstepami.Tak czy owak juz sie dowiedzialem z wiarygodnego źródła.Nic tu po mnie.Jestem technikiem.Mam zamiar studiowac elektrochemie a ta firma jest podobno niewypłacalna.

Witam Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu przez rok w oddziale Piekary, wyplata (tzn zapomoga) wpływała regularnie i na czas, jeśli chodzi o produkcje w tej firmie to wytwarzanie czynnika przemysłowego od czda różniło się tylko ilością pieluch tetrowych użytych do cedzenia, dyrektor CHABR bardzo cholerykowaty, jeśli szukasz pracy to można iść popracować, w końcu w domu tych paru stówek nie wysiedzisz i dalej czegoś szukać. A zakład rzeczywiście wygląda jak z poprzedniej epoki, aż dziw że chandlują np. z mennicą państwową.. .ale to może z powodu ceny.

opinia

zainteresowanym podam prawdziwą opinię o chempurze, ale tylko na maila. jesteś ciekawy - pytaj: opinia@vp.pl

atlas

Kiedyś przed wakacjami zostawiliśmy jajo za szafą w klasie... czy to znaczy że jesteśmy strusiami? :) Głupi struś... a mógł wrzucić jajo do miejskiej kanalizacji jak inne ptaki robią i byłoby po kłopocie i bez smrodu... a w razie czego wmówiłoby się ślepym kretom inspektorom że zbiorniki to utylizatory wybierane przez mrówkojady a nie zwykłe (usunięte przez administratora)z odprowadzeniem do najbliższej rzeki...

Odp.na fetor

Opowiem wam anegdotkę,historię,a może morał.Struś zniósł duże jednokolorowe jajo.W środku jajo to było niewykształcone,może jakiś tam zarodek był,ale pozostawione zaczęło cuchnąć siarkowodorem przenosząc swój odór na innych.Co zrobił struś?Dobił jajo,wyniósł za płot i poszedł do sklepu po bardziej reprezentacyjną pisankę.

Zostaw merytoryczną opinię o Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek - Tarnowskie Góry

Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042