Opinie o Sun Farm Sp. z o.o. w Człekówka Dolna 21

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sun Farm Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sun Farm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun Farm Sp. z o.o. w Człekówka Dolna 21

new

O wczasach pod gruszą zapomnij! za to podobno mamy szkolenia, ktore są obowiązkowe. Ubezpieczenie kup sobie sam, żadnej zbiorówki. I wreszcie chyba jedyna w Polsce firma, która ani Wigilii ani niczego ... dostaniemy emaila z kartką z netu.

wara

ale do tego trzeba mieć jaja i odwagę. a tę mają tylko do zwalniania przedsttawicieli, bo przecież jak nie ma wyników to rep jest winny, ale jak są to dzieki "kierownikom". ludzi się zmieniło pewnie ze 20 osób, a może to nie ich była wina tylko nie ma tu kto poprowadzić pracownika. czekam tylko teraz w jaki sposób zaraz będą się odrażać. z tego co można zauważyć i usłyszeć, to są chyba najsłabsze elementy, ale i tak wszystko będzie pod dywan...

dupek

O niektorych kiero chodza juz legendy, a za to powinni juz dawno wyleciec na zbity pysk...doslownie.

cuci

warto warto spróbować. jeżeli lubisz wyzwania i pracę bez materiałów obiecanych nam przed miesiącem - próbuj; bez rabatów - próbuj; i jeżeli lubisz wyjeżdżać do pracy z misją, że klienci będą padać do stóp jak tylko wejdzie przedstawiciel firmy to - próbuj; jeżeli lubisz słuchać motywacji w stylu : bo cię zwolnie i na twoje miejsce czekają inni - próbuj; jest takie fajne określenie na takie teksty... jeżeli słyszysz że firma przez 1,5 roku nie ruszyła się do przodu - próbuj; jeżeli słyszysz, że jesteś temu winny/a tylko ty, chociaż pracujesz krócej - próbuj; jeżeli w krótkim czasie się nie sprawdzisz wylatujesz, ale jeżeli od ponad dwóch lat wszyscy nas wyprzedzają i też jesteś temu winna, a nie "góra" i w szczegolności kierownicy, których prosisz o pomoc i odpowiedzi albo nie ma, albo dostajesz taką, że kierownik nie jest od pomagania - to próbuj; taka jest kolej rzeczy jeżeli żaden kiero nie ma szacunku, ale nikt nie chce tego zobaczyć. ja jutro wyjadę próbować tyle mi zostało :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sun Farm Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
s

Mi się wydaje, że warto psróbować, zwłaszcza, że Sun Farm Sp. z o.o. komunikuje się z pracownikiem bardzo dobrze, sprawa jest dość prosta, nieskomplukowana i działająca, umowy o pracę oraz liczne benefity dodatkowo motywują, taka jest prawda no kolego

Klekle

Poczytaj forum to sie dowiesz

zulugula

tak czytam wasze wypociny . was wszystkich bo prawda zawsze jest pośrodku ale które z tych "dyrdymałów" są nieprawdziwe??? bo nie rozumiem. przecież to prawda. poinformuję również, że próby zastraszenia reguluje polskie prawo KK art. 190-191 jak również regulanin niniejszego serwisu. anonimowość gwarantuje serwis, jak również polskie prawo w tym ustawa o ochronie danych osobowych. więc nei strasz i nie mów nikomu , że go znajdziesz, bo to bezprawne

jogi

stw , he he , wytrzeźwiej albo nie ćpaj tyle :) Pracuję w tej firmie już długo i nigdy się nie zdarzyło żeby były opóźnienia w wypłacie pensji . A firma nigdy nie była w tak dobrej kondycji finansowej jak obecnie, wiele innych może tylko pozazdrościć . Co do zmian w ostatnim okrasie, faktycznie było kilka, jak w każdej innej firmie. Jedne są na plus inne na minus, ale wszystko zależy punktu widzenia....

BOSS

Bo twoim zdaniem to kierownik jest od nic nie robienia ty leniwy trolu?

Andy

Już nie mogę wytrzymać jak to czytam. Ludzie co wy piszecie za bzdety... Chyba nie wiecie do czego ta strona powinna służyć. Moim zdaniem do obiektywnej oceny firmy, a nie emocjonalnych wyznań. To co dla niektórych z was jest śmieszne i nie istotne dla niektórych ma znaczenie i uszanujcie to. Nie ma idealnej firmy i nigdy nie będzie. W każdej firmie można coś zmienić ale na to trzeba czasu. I każdy jest mądrzejszy siedząc przy klawiaturze... gorzej jej w rzeczywistości Jak ktoś się dobrze wypowiada to jest hejtowany bo to pewnie ktoś z "góry" - ja jestem szeregowym pracownikiem i moim zdaniem firma jest OK - ale pewnie nie uwierzycie i szczerze mam to gdzieś. Nie umiecie zaakceptować tego, że komuś się dobrze pracuje i uszanować czyjąś opinie. Większość osób, które się tutaj wypowiada i tak narzekają to osoby które nigdy nie pracowały w naprawdę przejeb... firmach (wiem co mówię). A najbardziej podobają mi się osoby, które tak chętnie wypowiadają się o kierownikach - istne z was ideały wręcz nauczyciele, trenerzy personalni szkoda, że tylko w teorii. I te wasze śmieszne narzekania, bo kierownik nie prowadzi was za rączkę... (ojej nie ma towaru w neuce co ja teraz zrobie)naprawdę nie macie większych problemów...jesteście chyba dorośli? Chętnie napisałbym więcej, ale i tak do tych najbardziej aktywnych na forum to i tak nie dotrze ponieważ mądrzy ludzie nie potrzebują rady, a głupcy jej nie przyjmą...

infinity

człowieku przestań wypisywać te dyrdymały i nieprawdziwe informacje bo jeśli sądzisz ze jestes anonimowy to mozesz sie pewnego dnia zdziwić. ktos kto pisze takie brednie musiał doswiadczyć w przeszłości odrzucenia albo agresji/ niska samoocena się tu przejawia .Człowiek szczęsliwy i zadowolony z życia raczej tu nie przesiaduje szczególnie w niedzielny dzień.

zulusczaka

Mam to już za sobą i to nie jest czarny pijar , a szkoda mi tych co zostali bo widziałam jak było i jak się zepsuło.ale masz rację już nic nie napiszę (obiecuję) a wnioski niech płyną same.

zulusczaka

nie zagłuszysz nas !!!!!

były

Prawda jest taka,że firmą steruje pan, który nie ma pojęcia o sprzedaży i zarządzaniu ludźmi. Wiem, bo kiedyś pracowałem w tej firmie i wiem jak to od środka teraz wygląda. Kiedyś było lepiej, wręcz bez porównania, zawsze można było się dogadać z R,miał fajne pomysły, ciekawe rozwiązania, ale niestety uważam, że zrobił źle ściągając nieodpowiednie osoby do biura. Ale tak to jest, ściągniesz jedną, odejdą inni. Warto było?

sic

ojojoj. to już ósma osoba w 2,5 miesiąca i to jaka!!!! gratulacje

siata

o co chodzi z tymi kelnerami i ubraniami, bo się pogubiłam

Lolek

No Panie Kierowniku, Pana popularność wzrasta, jak temperatury w lipcu. Pozdrawiam M !!!

pipa

gdzie jesteś piewco szczęścia i dobrobytu w firmie ???? pisałeś że jest tak dobrze a co teraz powiesz o sześciu osobach, które odeszły i część do bezpośredniej konkurencji ???? napisz czy prawdą jest , że przemilczano sprawę gdy jeden z kierowników wyzywał i klął na pracownika?? a jak się zakończyło??? jak zawsze. jak ktoś ma odwagę się odezwać i ma coś do powiedzenia to zamykane są mu usta, zabiera się sprzęt. taki jest ten obraz. gra pozorów. fajny też temat oszczędności. tańsze auta i wyższe premie. już to widzę .tak premie podwyższą ale czy ją osiągniesz? napisz jeszcze jak jest świetnie żebym mogła z radością jutro wstać i jak zwykle z pełną motywacją wykonywać pracę o której nie macie pojęcia

Zonkzonk

Hahahaha, ja oczerniam??? W zyciu!! Ja nie nazekam :)

zonkzonk

ja mam 7 netto, czyli wiecej niz kiero, plus 10gr za kazdy przejechany km. 20gr za kazda przegadana minute przez telefon i darmowe obiady w trasie. Kto mnie przebije?

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Farm Sp. z o.o. - Człekówka

• Jak się pracuje w Sun Farm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun Farm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sun Farm Sp. z o.o.