Opinie o Podravka Polska Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Podravka Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Podravka Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Podravka Polska Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

kicia

echu - Tobie to chyba klocki by wystarczyły , jak widzę podniecających się bo dostali normalne narzędzia pracy to źle mi się robi. a ogłoszenie jest i będzie dopóki nie skończy się opłata pakietowa. żal czytać te wszystkie wypociny. najważniejsza jest kasa,kasa,kasa,kasa a później myśli się o pracy

obecny

chaos to jest od dłuższego czasu, od zmiany ekipy i nic w tym kierunku nie zmienia się i nie zmieni szybko. do póki będzie pracowała dyr i będzie brała sobie do pomocy osoby byle nie mądrzejsze od niej to nadal będzie tak samo, czyli źle, ale to nieważne, przecież najważniejsza jest kasa, a jaka płaca taka i nasza praca :)

Tu

Jak widac rekrutacje trwają bo kto przychodzi i widzi całokształt firmy (usunięte przez administratora) chaos,System Premiowy to rezygnuje .

kandydatka

a na Toruń i okolice , ale nie widac tych produktów , słabo coś tu jest

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w Rynku Tradycyjnym w firmie Podravka Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
....

A gdzie dokładnie ! Teren terenowi nie równy . Praca jak praca . Kiedyś było lepiej ale da sie zarobić :) dyrektorka pojechana , pomysły z czapy . Ciśnienie było jest i bedzie . A produkty ogółem sie sprzedają .

kandydatka

witam, mam pytanie, czy ktoś wie jak sprzedają się te produkty, byłam u siebie na osiedlu w dużym sklepie i nic tam nie ma z Podravki, mam podjąć pracę u nich ale sklepy narzekają na współpracę czy ktoś wie jak się pracuje i może napisac , czy konkurencja jest silna, jaka atmosfera panuje w firmie

Tu

Południe i w najbliższym czasie Wrocław

tj , płd-zach - tylko ten 1 region

obecny

@były PH - no niestety nie , to tylko 1 stanowisko ale zawsze po herbacie, idzie do swoich, już zaczęli rozkładać kolejną firmę

reki
@obecny

to na jaki w końcu region szukają RKS-a ?,bo w ogłoszeniu kilka lokalizacji

Były PH

Dzisiaj zaglądam na pracuj .pl i co widzę ? Ogłoszenie na RKS'ów w 7 lokalizacjach. Czyżby śmietanka z byłych herbat wyemigrowała z Podravki ?

obecny

to nie o to chodzi, znamy się ie od dzisiaj , serdecznie gratuluję awansu koledze ale z całym szacunkiem przez te lata poznalismy się dobrze i wiem że nie ta osoba jest na tym miejscu a co do rks i innych to cały twierdzę że ich miejsce jest ze swoimi, niech ida za imi tak samo jak przyszli tylko już nie wróca dobre czasy do podravki, za duzo dobrych udzi odeszło , musiało odejść lub pozbyli sie bo czuli się zagrożeni, pamiętam jednego który pasował na dyrektora , miał ambicje , predyspozycje i przede wszystkim wiedzę i doswiadczenie , układy i był poważany i lubiany wśród klientów i rozumiał ludzi a oni jego ale niestety awansował już gdzie indziej gdzie go doceniają i tak skończyło wielu dobrych których ta firma potraciła ale nie ma co narzekać , jest praca, kasa i to liczy się w tych czasach

Obserwator

czemu tak ciągle narzekacie ,jak wam nie pasuje firma to idzie do innej firmy,jak wam zle to macie platformę na która można wyślac @ i opisać cała sytuacje ,spytajcie w Kostrzynie czy jeszcze działa. W grupie siła więc do boju ze serca ... A co nie którzy kiero już ruszają do swoich kolegów co już zakotwiczyli w innej firmie

obecny

no nie ma ta firma szczęścia do dyrektorów, obecnie a TT też szału nie ma, z całym szacunkiem ale bez odpowiedniej wiedzy to za wiele się nie zrobi no chyba że wzięli po to aby był kolejny figurant czyli przynieś podaj pozamiataj i nie szkodź najlepszej z najlepszych Pani Dyrektor, grunt że kasa na koncie będzie się zgadzała

Tu

To niezły głąb z ciebie ze w to wierzysz to już pokazuje jakim możesz byc kierownikiem ( poszukaj gdzieś w firmie z 2 ph

Tu

Dyro kanał TT i RKS Wrocław

były

a kto odchodzi ,ktory geniusz ?

Tu

No to sie znów zaczyna dziać . Już sie sami dyrektorzy i regionalni zwalniają ciekawe za takie pensje i odchodzą cos jest nie tak

jeszcze

marysia , pewnie że doceniam to że mam prace i źle nie zarabiam, ale szkoda mi tej firmy, za dużo serca tutaj zostawiłem żeby patrzeć spokojnie na to co ,, ONI ,, wyprawiają , myśleliśmy że po zwolnieniach dyrektorów zabiorą ze sobą pozostałości nieudaczników , jak widać mało że nie zabrali to jeszcze co niektóre osoby awansowały i dalej niszczą to co było zbudowane, może oni myślą że robią wszystko dla dobra firmy ale jak pokazuje czas , rynek i sytuacja to delikatnie mówiąc raczej nie za bardzo znają się prowadzeniu tego biznesu. awansować niestety nie idzie, zająć ich stanowisk też nie da rady, jak nie masz układów to nic nie zdziałasz. ogólnie mówiąc , niżej niż na samo dno firmy nie doprowadzą, no chyba że tak chcą aby sprzedać to wszystko. juz były pogłoski o ofertach firm do kupna tego co pozostawiają po sobie. może mają jakiś cel lub udział aby to zrobić.

jeszcze

jak widac można, od samego początku jak poznałem to całe towarzystwo , tych co już odeszli i tych którzy pozostali - chodzi oczywiście od kier wzwyż - to mówiłem że doprowadzą do dna albo i niżej, wszyscy którzy przyszli do tej firmy z eksportu ,, wiadomo o co chodzi ,, oraz obecny dyr tradycji nie nadają się do niczego , nie mają pojęcia o niczym, przebijaja się w głupocie nawzajem, Prezes nie widzi albo nie chce widzieć tego lub jest odpowiednio okłamywany o rzeczywistości, firma niech zmieni teraz nazwę na Porażka to bardziej pasuje. a najgorsze jest to że tacy nieudacznicy zawsze gdzieś wypłyną i znajdą dobre stanowiska za dobrą kasę

dalej tu

Powiem tak po okresie wakacyjnym gdzie wiadomo byla plaza na sklepach przychodzi do powaznych zamowien biznes sie swietnie kreci.Zapewne Pani Dyrektor Odnotuje Swietne wzrosty !!! ALEE W ZMIANACH KADROWYCH ;].Jej swietny pomysl na biznes,wzrosty,innowacje i w wszegolnosci zaje... system premiowy doprowadzil jak widac w ostatnich miesiacach do samowolnego zmolnienia sie kilkunastu osob . Jak tak dalej bedzie to personel zmieni sie w 100 % i wtedy fantastyczna kreatywna P DYR wymysli NOWA FIRME PREMIUM POTRAWKA znajac jej pomysly . Powiem tylko tak jak moznna tak nieudacznie prowadzic firme i doprowadzic do dna

Zostaw merytoryczną opinię o Podravka Polska Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Podravka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Podravka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Podravka Polska Sp. z o.o.?

Podravka Polska Sp. z o.o.