Opinie o Agnes Ct w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agnes Ct. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agnes Ct o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnes Ct w Rzeszów

WilczaQ

Mam 18 lat i teraz w sierpniu zacząłem współpracę z Agnes. Dali mnie na kasę do E.Leclerc. Dziś mam pierwszy swój raz samodzielnie w tej pracy i bardzo się boję... Żałuję, że wcześniej nie czytałem opinii tutaj. Mogłem zrezygnować od razu. Teraz jeszcze nie wiem, jak mnie potraktują, ale mam nadzieję, że ten minimum 1000 zł zarobię, bez żadnych kar i 12h pracy... Mam grafik, ale nie wiem ile będę pracować. Myślę, że nie będzie tak, że dadzą mi zmianę we wrześniu w tygodniu (chodzę jeszcze do szkoły), powiem że nie mogę bo się uczę, i dadzą mi karę 200 zł. Wtedy po prostu rozwiążę umowę, albo będę z nimi walczył o to. Żałosne jest, że właśnie za jej rozwiązanie płaci się również 200 zł. Doradźcie się kogoś przed zaczęciem współpracy i pomyślcie dwa razy. Ja tu jestem przez to, że chciałem szybko mieć jakąś pracę na wakacje. Moja opinia jest na tą chwilę neutralno-negatywna. Zobaczymy, co będzie za miesiąc.

@WilczaQ

No to teraz sama ciekawa jestem jak to u Ciebie wyjdzie. Ale ogólnie to na luzie możesz się z nimi kontaktować, więc nie wolisz wprost spytać o tę wypłatę?

x

NIE POLECAM, STRATA CZASU I PIENIĘDZY Umowę podpisałam w grudniu. Szkolenie ustalono mi na około miesiąc później, Pan prowadzący szkolenie zaspał i wszyscy czekaliśmy ponad godzinę na mrozie. Za szkolenie musiałam zapłacić 50zł. Później musiałam na własną rękę zapłacić za książeczkę, 150zł - praca nie ma ubezpieczenia oraz nie wystawia skierowań. Trzy miesiące później nadal nie byłam w pracy. Zerwałam umowę, nie dostałam odpowiedzi. Domagam się o zwrot kosztów za samo szkolenie bo nie będę z siebie robić idiotki i nie wiadomo ile osób już tak zrobili w konia. Poczekam jeszcze z tydzień na łaskawą odpowiedź a później zgłaszam to na policję.

Krystyna
@x

Czy przed podpisaniem umowy było mówione że trzeba zapłacić za szkolenie? Czy postawili Cię przed faktem dokonanym?

Były pracownik Agencji
@Krystyna

Postawili pod faktem dokonanym

Xert124
@x

To dziwne, że nie wystawili ci skierowania do lekarza, ja jak poprosiłem to dali mi do medycyny pracy.

@Xert124

A kiedy to było? Może to też zależy kogo się poprosiło o to?

Były pracownik Agencji

Nie polecam, a raczej namawiam omijać szerokim łukiem! Pani z agencji wysyłając przez sms dostępne zlecenia w danym dniu i tak i tak wpisuje na dane zlecenie, niezależnie czy potwierdziliśmy że się wstawimy w dany dzień czy nie. Pracownik powinien przynajmniej otrzymać jakąkolwiek informację zwrotną chociaż RAZ, że zostanie i tak wpisany na dane zlecenie, a jeśli się na nie nie wstawi to zostanie naliczona kara w wysokości 200zł. Wystarczyłaby jedna wiadomość typu: ,,zgodnie z podaną przez pani/pana dyspozycyjnością w umowie wpisuję panią/pana na ten termin''. W ten sposób nie dochodziłoby do naliczania kar. No ale jak widać naliczanie kar młodym osobom jest dla nich na rękę :). Odnośnie atmosfery między panią z agencji, a zleceniobiorcą...traktowanie z góry, z nieodpowiednim i nieadekwatnym tonem podczas rozmowy. Bardzo nieprzyjemne podejście do potencjalnego pracownika.

Inga

Pracował ktoś w Makaronach Polskich przez agencję Agnes?

Eldorka
@Inga

ja teraz tam pracuje nie idz do agnesu, serio nie warto

JZ
@Eldorka

Jak dobrze zakombinujesz to i zarobisz 5k netto :)

Dokładnie, również odradzam

@JZ

Że co prosze? Pracowałem na kasie w Eleclercu i nigdy w życiu nie wyrobiłem nawet 2 tysiecy a miałem dyspozycję cały tydzień ???? w agnesie nigdy nie zatrudniają na pełen etat tylko chodzisz kiedy mają miejsce. Nigdy nie wiesz ile przepracujesz i ile zarobisz.

@Anonim

Czyli 5 nie jest osiągalne jednak? Bo też padło "jak dobrze zakombinujesz", więc może jakimś trikiem na lewo da radę tyle wykręcić? ;p

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agnes Ct, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

To jest taki bajzel, że aż nie wiem od czego zacząć. Sama agencja i umowa to jakiś żart, pobieranie opłaty za rozwiązanie umowy, za które nie można pobierać opłaty jest śmieszne, ale nie dziwię się czemu jest taki zapis, skoro jest taka rotacja pracowników. Praca w leklerku to była droga przez meke-panie w nadzorze nie powinny w ogóle pracować z ludźmi, są wredne, robią ciągle pod górkę nowym pracownikom, drą się nawet na klientów. Długość pracy uzależniona od widzimisię wcześniej wspomnianych pań-nieraz pracuje się po godzinę, a nieraz po 9. Często pracowałam 7 godzin bez jakiejkolwiek przerwy, nieraz zdarzało się że panie "zapominały" powiedzie mi że mogę iść do domu, przez co pracowałam godzinę dłużej, a czas pracy miałam zapisany na godzine wcześniej. W tej pracy robi się po prostu wszystko, traktują tam ludzi-zwlaszcza mlodych- jak jakieś bydło, a potem pytają z wielką nadzieją czy ktoś zechce tam pracować na stałe. Przez nieregularny czas pracy człowiek zarobi niewiele, a pracuje jak za kilka osób. Odpowiedzialność ogromna, wynagrodzenie to żart. Jak wcześniej wspomniałam, przez taka atmosferę w pracy jest ogromna rotacja pracowników, zdarzały się sytuacje gdzie było za dużo pracowników i zwalniali ludzi do domu żeby zrobić miejsce innemu kasjerowi. Nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem.

Elżbieta
@Gość

@Gość dziękuję, napisałaś sporo o swoich doświadczeniach z Agnes Ct. Dodałabyś, jaki rodzaj umowy zawarli z Tobą? Dziękuję

Eldorka
@Elżbieta

taki jak każdy umowę zlecenie :)

Dominika
@Eldorka

Serio to jedyna opcja? Ale słabo. Czemu tak jest?

EldorkaPOLi

Agnes stary poczciwy, zaczełam współpracę, 09.03, 15.03 dosłałam książeczkę sanepidowską, 24.03(!) dopiero dopomniałam się o pracę i baba wysłała mnie do Leclerca, kwiecień jeszcze ok mało godzin wyrobionych ale da się wyżyć, wmaju po kontuzji nogi i zgłoszeniu tego Pani wydarła się na mnie że do pracy mam chodzić bo tego wymaga ode mnie UMOWA! Koleżanka miała sytuację że wpisali ją na listę nawet jak nie potwierdziła swojej obecności w pracy za co zainkasowali jej 200zł. ja miałam podobną sytuację. Napewno będę kontaktować się z prawnikiem (koniec umowy 09.06 na szczęście) bo takich wyzyskiwaczy, oszustó naprawdę mało spotkać

Była kasjerka z E. Leclerc

Najgorsza agencja pracy jaką znam. 400zl zarobku miesięcznie, a 600zl KARY za 3 dni choroby, bo jak jest się niedyspozycyjnym ma się OBOWIĄZEK znalezienia zastępstwa. Po konsultacji z prawnikiem umowa okazała się nieprawna i naszczescie nic ci oszusci na mnie nie zyskali, ale czerpią z naiwnosci i głupoty młodych ludzi, dziwne że jeszcze nikt z tym nie zrobil porządku. Nie dajcie sie zwieść obludnie milej pani w biurze, gdy juz dalam sie "zlapac" potrafi tylko straszyc. OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM!

mateuo123
@Była kasjerka z E. Leclerc

Mogę prosić o kontakt do Pani, bo mam podobną sytuacje.

Gaba6456
@Była kasjerka z E. Leclerc

Po jakim czasie przyszło powiadomienie do zapłaty

Oliwia
@Była kasjerka z E. Leclerc

Mam podobną sytuację,czy mogę prosić o jakiś namiar do ciebie, potrzebuję uzyskanie paru informacji.

Kasjerka
@Oliwia

Jestem w podobnej sytuacji, również prosiłabym o kontakt

pracownik produkcji

Jestem zadowolona z pracy w tej agencji, serdecznie polecam

ebebe

Sytuacja troszkę się zmieniła a przynajmniej mi się wydaje Pracuje przez ta agencje 3 miesiąc ( fakt terminy na wykładanie towaru mam 2 razy w tygodniu ale tez z własnego wyboru ) i narazie nie narzekam. Z Panią która wysyla terminy pracy da się dogadać , jest miła Pracownicy na moim dziale także w porządku Wypłaty do tej pory były adekwatne do ilości przepracowanych godzin Fakt dalej sa kary za nieobecność ale jeśli ktoś tego pilnuje i znajduje szybko zastępstwo to nie ma się czym martwić

Edek
@ebebe

Kary za nieobecność? Ile dni w tygodniu jest normalnie pracy? Pracujesz jeszcze?

K.M

Babka która zajmuje się organizacja to jeden wielki DRAMAT. Ma jakiś nie porządek w papierach, nie dajesz dyspozycji a i tak wlepi ci zmianę. Straszy kara a później „Oo pomyłka to nie o Pana chodziło”. Zmienia grafik z dnia na dzień, nie uwzględnia wgl ze czasem może się człowiek rozchorować i tyle. Traktuje ludzi jak swoich (usunięte przez administratora)

Z całym sercem nie polecam tej agencji. Nie będę ich tutaj wyzywać ani nic bo nie wypada ale zdecydowanie na to zasługują. Zatrudniłam się przez firmę Agnes do pracy na kasie w Leclercu, wszystko dobrze przeszłam szkolenia wyrobiłam sobie książeczkę sanepidowską itp.. Przychodzę na pierwszy dzień pracy oczywiście umówiony przez Panią z agencji, i dowiaduję się że mnie nie ma na grafiku i że dzisiaj mogę sobie wrócić do domu a przyjechałam kawałek drogi, i oczywiście do nie koniec, powiedziano mi że agencja Agnes już nie będzie współpracować z Leclerciem i że nie będę tam pracować. Czyli ogólnie wychodzi na to że przeszłam różne szkolenia wydałam na to pieniądze żeby móc tam pracować i okazuje sie że wcale nie będę. Nikt mnie przede wszystkim nie uprzedził że firma kończy swoją współpracę. Dlatego bardzo nie polecam tej agencji i radzę trzymać się od niej jak najdalej bo za przeproszeniem są podłymi świniami.

polecam

Polecam ! :)

Darek

Może ktoś podać namiary do tych wyzyskiwaczy ? Słyszałem o nich ale czytając komentarze to faktycznie (usunięte przez administratora) wynika z tego co piszecie. Prośba o nazwiska kto to (usunięte przez administratora) obsługuje. Prawdą jest że ci (usunięte przez administratora) ( bo inaczej ich nie można nazwać jeżeli to prawda co piszecie ) chcą nawet 4 pln za wykonanie wypłaty należności ? 200pln kary za niezdolność do pracy ? Karzą sobie płacić za jakieś szkolenia czy inne wymyślone historie ? (usunięte przez administratora) na wypłatach i godzinach ? To może się okazać że faktycznie trzeba im dopłacić po czasie . Myślałem ze obecnie nie ma już (usunięte przez administratora) w naszym kraju i takich dorobkiewiczów na czyjeś krzywdzie i wyzyskiwaniu innych. Nie dajcie sie oszukiwać takim wyzyskiwaczom.

Natalia

Moja opinia na temat agencjii jest negatywna mówiąc w skrócie uważajcie! Pomijają Cię we wypłatach ,ucinają wam wypłaty jeżeli się upominasz o swoje pieniądze robią Ci problemy i wysyłają Cię do Pani koordynator która robi problem z odebraniem telefonu a jak już łaskawie odpisze albo odbierze to wysyła was do Pani kierowniczki ,Pani kierowniczka puszcza wam formułke i wysyła was znowu do Pani koordynator i tak w kółko ,mimo że masz dowody i zdjęcia listy że byłaś w ten dzień w pracy pieniędzy dalej nie otrzymujesz cały czas coś wymyślają i odciagaja byle żebyś nie dostała swoich pieniędzy ,(usunięte przez administratora)i nic więcej!

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Agnes Ct?

odpowiedź

żadny

Naprawdę za nieobecność w pracy jest kara 200 zł?

Cześć
@Michał

Tak, ale mówiąc szczerze jest to niezgodne z prawem pracodawca nie może nałożyć kary większej niż ty jesteś wstanie zarobić za dzień pracy.

Dawny Kasjer
@Cześć

Umowa zlecenie żyje swoimi prawami i nie jest on regulowana przez kodeks pracy :)dlatego na ten typ umowy mówi się śmieciówka Można siedzieć na kasie i 12 godz a kara za brak przyjścia może i być 1000zł jednyn gwarant to obecni 18.30 Brutto na godzine

Pati

Moja opinia na temat tej agencji i pracy w leclerku jest negatywna. Wiele rzeczy mi się tam nie podoba. Nie dostaje grafiku zgodnego z dyspozycją, a jak już to są to dwa dni w tygodniu po 3h czasami 4h. Dodatkowo ostatnio zostałam pominięta w wypłacie i musiałam się upominać. W ostatnich tygodniach nie ma pracy dla stałych pracowników bo agencja zatrudnia ciagle nowych. W jednym dniu miałam 2 szkolenia i koleżanki obok też szkoliły. To jest nie w porządku żeby tak traktować własnych pracowników. To jest nie zgodne z umową jaką podpisałam.Co więcej jeśli chodzi o atmosferę jaka panuje w leclerku to jest koszmar, osoby z punktu klienta są nie miłe traktują nas jak powietrze, udawają że Cię nie widzą gdy przychodzisz do pracy i łaskawie zapisują.Dodatkowo często nie dostawałam przerwy po mimo tego że minęło 5/6h pracy. Denerwujące jest to że niektóre kasy nie działają i kasjerzy muszą się męczyć bo taśma się nie przesuwa i trzeba samemu towar przenosić. Większość telefonów na kasach nie działa nie ma jak zadzwonić po nadzór albo wrotkarza.I gdy już ktoś z obsługi przyjdzie to się wkurza że czemu nie zadzwonisz i robią problemy.

Ala

Miałam okazję pracować poprzez tę agencje w E.Leclerc i mam dużo zarzutów.Nie dość że dostawałam grafik gdzie czasami pracowałam tylko dwa dni w tygodniu to jeszcze wiadomość otrzymywałam np.po 22.W okresie świątecznym lub gdy nie było chętnych pracowników potrafiłam pracować po 12h bez przerwy na jednej zmianie.Zdarzalo się,że przychodziłam na 7 i o 9 odsyłali do domu bo nie było wolnych kas-jakis żart.Pretensje do pracowników za każdym razem,problem z podejściem i wymienieniem pieniędzy był zawsze,dają nowych pracowników na szkolenie do ludzi którzy także pracują dopiero po dwa tygodnie :D zero ładu i składu.Zamiast pomagać nowym często mieszają ich z błotem.Potrafilam czasami czekać 10 minut na wyznaczenie mnie na jakąkolwiek kasę bo po prostu udawali,że mnie nie widzą a jak się upomniałam to były zarzuty,że jestem nadgorliwa.Najlepsze co się zdarzyło jak zaczęła się pandemia i kazali sprzątać po każdym kliencie kasę,zwłaszcza jeśli przyszedł jakiś czarnoskóry.Szkoda zdrowia.

BurbBoi

Pracowałam całe wakacje w tym sklepie i ciężko mi pozytywnie się wypowiedzieć. Tylko dwie miłe panie z POK i jeden ochroniarz reszta masakra. Jak weszła afera z maseczkami to się jaja zaczeły wszystkie kasjerki zostały wystawione na agresje ze strony klientów. Były nagrywania grożenie pozwami itp. powiedziano nam że mamy nie reagować i wzywać ochronę, oczywiście nikt nie przychodził albo przyszedł powiedział zdanie i odchodził zostawiając cię z rozwścieczonym klientem. Jak ktoś chcę zarobić coś konkretniejszego to dwie zmiany z godzinna bezpłatną przerwą musiał brać ale umysł padał po takich akcjach.

Zostaw merytoryczną opinię o Agnes Ct - Rzeszów

• Jak się pracuje w Agnes Ct?

Zobacz opinie na temat firmy Agnes Ct tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agnes Ct?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agnes Ct
1.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • ul. Zygmuntowska 9
    39-959 Rzeszów