Opinie o Agnes Ct w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agnes Ct. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agnes Ct o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnes Ct w Rzeszów

Daro

Paniusia zmieniła adres firmy. Pieniędzy nie wypłaciła. O mojej sytuacji pisałem wcześniej. Za ukradzione pieniądze będzie sobie dalej prowadzić spokojnie działalność, szok !!!

@Izka

Mnie też to ciekawi czy ktoś poszedł do sądu pracy. Obecnie Pani Agnes ma zawieszoną działalność. Sprawy z zakresu prawa pracy nie przedawniają się tak szybko, mam nadzieję że wreszcie coś ruszy a najlepiej jakiś pozew zbiorowy ruszy

czy ktoś jeszcze podejmuje się współpracy z agencja? Przy tych komentarzach odnoszących się do problemów z kasa zaciekawiło mnie to zapytanie o warunki jakie należy spełnić by stać się członkiem zespołu Agencji. Bezpośredni pracownicy mają proponowane całkiem inne warunki?

Maja

W kontekście czego tak konkretnie? Te informacje wpływają jakkolwiek na warunki podejmowanej pracy czy to odrębne i poboczne sprawy? Mnie zastanawia fakt, że od miesięcy tego typu komentarze się pojawiają i jak widać ich przybywa. Nikt nie czyta opinii jeśli już?

@Maja

Jak najbardziej wpływają. Niech się ktoś następny 2 razy zastanowi zanim podpisze umowę z panią Agnes i przeczyta te niekorzystne warunki umowy o karach i zakazach. Niech ludzie wiedzą że firma (usunięte przez administratora) ludzi i nie wypłaciła pieniędzy. Sprawa jeszcze świeża z początku tego roku.

@Nowy

czy ta wspomniana tutaj kara to są te 2 tys, z poprzedniego wątku, o których pisali? Więcej ich nie będzie? Zastanawiam się po prostu za co jeszcze mogłyby być przydzielane. No i sama rozmowa przy tym jak przebiega? O wszystko możesz na spokojnie w razie czego spytać?

Wystarczy że (usunięte przez administratora) ludzi, pieniędzy nie wypłaciła. W eleclerku jest teraz inna agencja pracy. Niektórzy z tych co byli (usunięte przez administratora) przez agnes dalej tam pracują za pośrednictwem innej agencji. Też jestem jedną z tych osób co na początku tego roku 2023 miała nie wypłacone pieniądze, 2000 zł mi zabrała

@Nowy

Serio jesteś 2 tysie w plecy? I co z teraz z ta praca? Robota sama w sobie nie jest zła skoro ludzie pod innym szyldem sami dalej robią? I pytanie zasadnicze, ta kasa jest w umowie i po prostu musisz dłużej poczekać, bo są jakieś poślizgi, tak?

Daro Nowy wpis
@Nowy

Szkoda że pokrzywdzeni ludzie to odpuścili i po prostu nie dochodzili swoich należności. Właśnie w styczniu 2024 minie rok od tego jak Agnes oszukała mnie na 2000 zł ( cały grudzień pracowałem na nockach). Nie wiem co teraz ta Pani porabia ale mam nadzieję że to "dobro " co młodym ludziom wyrządziła wróci do niej.

Izka Nowy wpis
@Daro

A komuś udało się polubownie dogadać i odzyskać pieniądze? Wiadomo ile osób zostało w ten sposób potraktowanych? Ciekawi mnie jak sytuacja wygląda aktualnie. Teraz już nie ma takich przypadków, że komuś właścicielka firmy zalega z kasą?

Daro Nowy wpis
@Izka

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Agnes Ct?

Slut

Pracowałem zlecenie w Auchan,praca na kasie manko max 2zl,odkad przeszedłem do lecklerca to co miesiąc manka na 20-50 zł w porywach do 80zl nie wazne jak bym był ostrożny to zawssze manko nawet w dni kiedy w miesiącu wykładałem towar, stawka za godzinę to ok 5zl brutto,po pół roku powiedziałem dość i zaczelem puszczac towar i dniówka to ok 150 złotych a jak był ustawiony klient to za puszczony towar dawał min po 200zl-400zl działki łącznie zyskałem w okresie e.lecklerc 30 000 zl gdzie w agnesie łącznie zarobiłem max ok 2.5k, ochrona wtedy była mega tępa...ile fajek i alko miałem za free,e.lecklera cza rypać..sam sie zwolniłem bez przypalu Lewy hajs przeznaczylem na studia Pozdrawiam szefowa z agnesa i strzały elecklerca

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agnes Ct, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Daro

Właśnie dostałem jakieś śmieszne wezwanie do zapłaty kary 2 000 zł!!!! Chora Agencja, chora baba, szok. TELEWIZJO zapraszamy do Agencji Agnes i prosimy o nagłośnienie sprawy bo to dotyczy kilkudziesięciu młodych ludzi . Nadmieniam że 2000 zł mi ukradli z wypłaty!!!!!!!

@Daro

nie łapię w jaki sposób mogliby tak po prostu zabrać taką kwotę bez żadnej podstawy skoro w ten sposób tu ujmujesz. na pewno umowa w jakikolwiek sposób do tego nie nawiązuje? nie było w niej w Twoim przypadku jakiejś wzmianki odnośnie kar czy czegoś w ten deseń? jakie info ogólnie są w niej zawarte?

@Daro

Z końcem roku e Leclerc zerwał umowę z Agencją Agnes , po czym z wynagrodzeń za grudzień kobieta z Agnes potrąciła karę 2 000 zł wszystkim pracownikom, którym było możliwe ( ja zarobiłem za grudzień 3 000 więc wypłaty przelewem dostałem 1000 zł a 2000 mi ukradziono ). Słynny pkt 21 umowy z Agnes głosi że kara wynosi 2 000 zł w przypadku zawarcia umowy z inną Agencją w ciągu trzech miesięcy. Sęk w tym że żadnej następnej umowy z inną agencją nie podpisałem, więc na jakiej podstawie mi tych pieniędzy nie wypłaciła to nie wiem. Nie wiem co dalej robić na prawników mnie nie stać jestem studentem a to babsko jest bezkarne. Obecnie nie ma z nią kontaktu, zawiesiła działalność. Mam nadzieję że jakieś media się tym zainteresują.

@Daro

czyli z tego co piszesz jeśli faktycznie tak wyszło to więcej osób w tym siedzi? to nie dojdzie przypadkiem do jakiegoś pozwu zbiorowego czy coś? a otrzymałeś jakieś uzasadnienie tej kary czy cokolwiek? nie powinno jakieś pismo odnośnie tego przyjść?

@Maja

Po po potrąceniu mi kwoty 2000 zł na e-mail dostałem wezwanie!!!!! do zapłaty 2000 zł, w którym paniusia pisze że złamałem pkt 21 umowy To jest całe uzasadnienie potrącenia. Ja zgłaszam skargę do PIP póki co. Nie wiem co inni robią w tej sprawie, dużo osób podpisało umowę z kolejną agencją pracy. Nie wiem czy ten pkt 21 jest zgodny z prawem i czy Ci co podpisali kolejna umowę rzeczywiście godzą się na karę. Ja jestem w innej sytuacji bo nie podpisałem umowy z następną agencją

Nike
@Maja

Jesteś może w kontakcie z kimś, kto pracował przez ten Agnes?

@Nike

Tak, zresztą niektore osoby pokrzywdzone pracują w Eleclerku bo przecież trzeba z czegoś żyć i podpisały umowę z kolejną agencją

@Daro

Poważnie? To chyba niezbyt pozytywnie odbija się na ich wydajności z pracy czy źle myślę? A co z traktowaniem w takim razie, chyba że jest perspektywa na poprawę ich warunków i dlatego wciąż podejmują się tego zatrudnienia?

@Maja

Podkreślam że zawarły umowę z inną agencją, być może nie oszukańczą jak sławetny Agnes

FAgnes

Pracowałem tam 3 miesiące nie miałem problemu z ustalaniem grafiku, jeśli chodziło o godziny pracy wszystko szło ustalić aczkolwiek trzeba było być stanowczym i nie dawać sobie na głowę wchodzić , na kasach wystarczyło od początku zmiany powiedzieć że może się dłużej posiedzieć lub krócej. Problem się zaczął w styczniu gdy trzeba było wypłacić pieniądze za grudzień a informacja o zerwaniu umowy z leclerkiem i odjęcie 2000 zł z wypłaty wyszła gdzie zacząłem dopytywać i dzwonić do pani , zostałem też postraszony odpowiedzialnością sądowa ale wiem że nic by z tego nie wyszło gdyż tak zwany 21pragraf jest średnio legalny Aczkolwiek pieniądze ostatecznie zostały mi wypłacone ale trzeba było o to powalczyć Ostatecznie nie polecam

Renataw
@FAgnes

Napisz proszę w jaki sposób udało ci się wyegzekwować pieniądze za grudzień. My też mamy taki sam problem

Nie naruszasz warunków umowy a babsko wlepia ci karę i to bez żadnego uprzedzenia, po prostu wypłata wpada o 2 tysiące złotych bez żadnych podstaw, informacji czegokolwiek. Oczywiście pieniędzy nie chce oddać, chyba licząc, że ktoś nie zna swoich praw i odpuści. Nie polecam tej agencji

Bardzo nie polecam agencji. Po całkowitym zrezygnowaniu współpracy z E.Leclerc bez słowa, teraz domaga się baba 2000 zł kary za jakiś bezsensowny pkt. 21 regulaminu XD Oczywiście wypłaty za grudzień wypłacić nie chce. Nikt za to płacił nie będzie, choćby i to miało pójść na drogę sądową. Polubownie załatwimy, to wszystko będzie dobrze. Jeśli nie, ta agencja upadnie.

Beti

(usunięte przez administratora) ! Omijać szerokim łukiem Niekompetentna pani prowadząca Agnes nie potrafi droga telefoniczną się wysłowić a co dopiero prowadzić agencje . Żenada Jeśli Pani to czyta niech Pani wie ze wszyscy pokrzywdzeni tak tego nie zostawia Niech Pani sprawdzi w słowniku polskim co to znaczy „ kradzież „ , „ uczciwość „

Marysia

NIE POLECAM!! Brak wypłat dla pracowników plus nieuzasadnione kary ,brak odzewu od strony agencji (usunięte przez administratora)

Eryk

Właśnie zostałem przez tę agencję okradziony na 2 000 zł !!!!!!. Jestem studentem pracowałem w grudniu 2022r. w eleclerku głównie na nocnych zmianach. Pracowalem ciężko i solidnie żeby zarobić na studia i opłacenie mieszkania. Jakież było moje zdziwienie kiedy w styczniu otrzymałem wypłatę zamiast 3200 zł dostałem przelew 1200 zł. Pani w agencji albo jest tępa albo udaje ale raczej to pierwsze. Odsyła mnie do pkt 21 umowy który mówi o płaceniu kary w przypadku podpisania umowy z inną agencją pracy, sęk w tym że żadnej umowy nie podpisałem z żadną inną agencją ani nikim innym !!!!!!!! Pozostaje droga sądowa. Złożyłem tej paniusi wezwanie do zapłaty i czekam 7 dni. Może dla tej paniusi to żadne pieniądze ale dla mnie ogromne. Tą całą paniusia z agencji powinien zająć się prokurator bo wiem że pokrzywdzonych jest dużo. ZROBIĘ WSZYSTKO ŻEBY NAGŁOŚNIĆ TO W MEDIACH !!!!

anaana

Szerokim łukiem omijać!! (usunięte przez administratora) bezpodstawnie została zatrzymana wypłata, straszy jakimis pisami przedsądowymi oczywscie robiąc z siebie (usunięte przez administratora) Tłumaczac kobiecie zajmującej się tą agnecja ze nie został złamany regulamin umowy to bełkocze coś przez telefon nie potrafiąca nic wyjaśnic... żart. Wystawia kary po 2tys do zapłaty zatrzymując pieniądze pracowników, którzy są traktowani jak (usunięte przez administratora)

Mat

Cyrk na kółkach. Nie polecam nikomu . Niekompetentna Pani prowadzi całą tą agencje , chyba pomyliła się z innym zawodem o ile w jakimkolwiek powinna pracować czy prowadzić firmę . Agencja zakończyła współpracę z jednym z supermarketów w Rzeszowie nie dając znać pracownikom ( którzy utrzymywali się tylko z tej pracy ) o zakończeniu współpracy . Kilkadziesiąt osób zostało z dnia na dzień bez pracy . Okej ludzie jakoś to przełknęli xd Ale okres wypłat to jedna wielka apokalipsa . Pani z Agnes NIE WYPŁACA NALEŻNYCH , UCZCIWIE ZAROBIONYCH ŚRODKÓW NA KONTO lub wypłaty ucina o 2000 zł sugerując ze pracownicy łamią punkt 21 umowy , gdzie punkt złamany nie został . Rozmawiając z ta Panią sama gubi się w tym co mówi Podkreśliła „ po weryfikacji zostały potrącone kwoty kary w wysokości 2000 zł za złamanie pkt 21 umowy „ Gdy odpowiedziałem jej ze pkt 21 nie został złamany i na jakiej podstawie to zweryfikowała odparła ze będzie to weryfikować i nie jest w stanie określić czy zostanie moja prośba rozpatrzona pozytywnie xddd to dlaczego wcześniej zabiera należna wypłatę sugerując ze dokonała weryfikacji ? Xd skoro sama sobie zaprzecza Tłumaczy ze agencja znalazła się w ciężkiej sytuacji Okej , w jakiej sytuacji stawia ta Pani kilkadziesiąt pracowników którzy nie mają jak opłacić mieszkań , studiów ? Pracowników nie powinno interesowac w jakiej sytuacji znajduje się agencja - po to jest osoba odpowiedzialna za jej prowadzenie tak , aby mieć jakieś zabezpieczenie finansowe dla wypłaty pracownikom Trudna sytuacja ? Ile sytuacji było w których agencja za nieobecność w pracy zabierała 200 zł ? Za prośbę o otrzymanie dokumentu trzeba było płacic 40-50 zł ? Gdzie te pieniądze ? W tej Agencji łatwo zabierają nieuczciwie , uczciwości tam nie ma Ta sprawa nadaje się do telewizji , bo to co się dzieje w tej agencji to jest jakaś porażka xd Wstyd na miejscu tej kobiety byłoby mi patrzeć w lustro , jak bez wachania potrafi ludziom młodym , ambitnym którzy się starali i ciężko na to pracowali by moc dostać te pieniądze tak po prostu je zabrać Życzę tej agencji żeby tak z dnia na dzień straciła również wszystko na co uczciwie pracowała ( o ile jakis procent uczciwości tam istnieje )

Zielona 04

A wiec sytuacja wyglada tak: Pracując w Agencji Agnes CT od lipca 2022 roku, na kasie wówczas wtedy jeszcze w E.Leclerc. Podpisujac umowę nie sądziłam, że teraz po przepracowaniu 5 miesięcy będę musiała opisywać sytuacje nie zgodne z czymkolwiek czy zachowanie agentki. Po tym jak potrafi wysysać z ludzi chęci podjęcia pracy, najlepiej by było wziąć w cudzysłów i nagrodzić ją specjalną odznaką. Na początku gdy przyszłam podpisać 1 umowę potrafiła być bardzo miła i rozmowna, potrafiła mówić więcej słów niż teraz powtarzać jedno słowo w pętli. Później gdy umowa dobiegała końca i poszłam podpisać 2 umowę (pracując miesiąc bez żadnego papierka). Przedłużyła mi na 4 miesiące czyli do lutego (myślę że już wtedy wiedziała, że agencja zakończy współpracę z jednym z ich miejsc pracy). Natomiast po około miesiącu pracy od podpisania drugiej umowy potrafiła wysyłać chore zmiany nie zwracając uwagi na to, że ktoś się uczy/studiuje, nawet dyspozycyjność dni podpisanych w umowie nie były brane pod uwagę. Najlepszym przykładem był okres świąteczny kiedy każdy był obarczany potężnymi ilościami godzin pracy i dodatkowymi zmianami. Po zakończeniu roku kiedy napisałam do agencji kiedy otrzymam grafik na nowy tydzień, dostałam odpowiedz następnego dnia cytując: „grafiku nie będzie na ten tydzień”. Ja głupia i niczego świadoma pomyślałam ze o super tydzień wolnego po ciężkim miesiącu pracy odpocznę trochę. Co później miało swój NIESPODZIEWANY OBRÓT SPRAWY. Po około 3 dniach niczego świadoma dostaje telefon od jednej z dziewczyn, która pracuje poprzez inna agencje, że moja agencja nie współpracuje już z tym sklepem i nie mam co liczyć na grafik. Jak się później okazało była to prawda pisząc do kobiety aby to potwierdzić ŚWIADOMIE ODPISAŁA ZE TAK. Co kompletnie jest nie odpowiedzialne i nie normalne aby pracodawca nie poinformował swoich pracobiorców wcześniej o zakończeniu współpracy ich agencji. Kiedy zapytałam jej czy jest możliwość zmienienia agencji aby pozostać w tym samym miejscu pracy-odpowiedziała NIE. Gdy po jakimś tygodniu wyjechała z jakimś szkoleniem w B1 co kompletnie mi nie odpowiada, kobieta kazała mi się zastanowić. Wówczas kontakt się urwał, aż do momentu gdy przyszedł dzień wypłaty i trzeba było wypisywać do niej SMS-y czy łaskawie wyślę pieniądze, które zostały uczciwie zarobione. Agentka początkowo je olewała, natomiast po czasie zaczęła odpowiadać części osób inną treść pt. „Mam czas do 25” a tej drugiej części „pkt 21 regulaminu umowy”. W momencie wykonania połączenia telefonicznego na numer kobieta jedynie co umiała robić to:(powtarzać swoje jedno słowo które miała w głowie, czyli - złamała pani punkt 21 umowy, w momencie zadania jej pytania co oznacza ten punkt, na jakiej podstawie i dlaczego nie umiała wyjaśnić jej odpowiedź była: pkt 21 z umowy, proszę się zapoznać. Następnie zadając pytanie po raz kolejny czy dostanę wynagrodzenie na początku podpowiadała ale ja nie rozumem o co chodzi jaki jest problem?! aż w pewnym momencie bezczelnie i z arogancją że „WYKONAŁA JUŻ PRZELEWY I DO PANI PRZELEW DO TEJ PORY NIE PRZYSZEDŁ I NIE PRZYJDZIE”, gdy powiedziałam ze jest to kradzież odparła śmiechem ze przecież ona nic nie kradnie, po czym oświadczyła że mam wyczekiwać na wezwanie do uregulowania kary co jest śmieszne. Myśle że ze ścianą prędzej człowiek by się dogadał niż a nią, nie obrażając ściany. Konsultując się z prawnikiem, który uznał ze jej zapis z tego punktu nie ma sensu i jest on nie zgodnie zapisany z samą nazwą tej firmy, powiedziałam jej, że jeżeli nie wypłaci kwoty, która mi się należy pójdę z tym do sądu kobieta jąkając się odparła „niestetyyy - y-y-y mi tez jest ciężko”. Wiec moja przestroga dla osób które chcą iść tam podpisać jakąkolwiek umowę zamiast podpisywać - walnijcie 3 razy w ścianę i wyjdzie na to samo a zrozumiecie jak bardzo pakować się w tem syf bo lepiej tego nie nazwę. Na koniec tylko mogę dodać ze nie tylko ja mam takie przygody z Agnes ct.

Pracuję jako kasjer w E.Leclerc. Warunki są jakie są, jeszcze w miarę przyzwoite. Pracowałem grudzień i na styczeń nie dostałem od Pani grafiku, zero odpowiedzi na SMS. Dowiedziałem się od kolegi, że jest jakiś problem i żebym poszedł się zapytać kadry w sklepie, co się stało. Okazało się, że agencja zrezygnowała ze współpracy z firmą BEZ informowania swoich zleceniobiorców. Wszystkich. Jak można tak postąpić? Okej, agencja nie szczyci się dobrą opinią, czasami szło się dogadać ale teraz to już przesada. Kazano nam przenieść się do innej agencji. Szczerze, szkoda że wcześniej o niej nie wiedziałem. Teraz mieć nadzieję, że agencja nie okradnie z pieniędzy. Jeszcze problem z umową, gdzie napisane są 4 firmy, gdzie będzie trzeba złożyć wypowiedzenie, pomimo, że sie nigdy nie było w nich. Kara 2000 zł jest oczywiście nielegalna także nie ma się co bać. Kontynuuję pracę na szczęście nie w tej agencji, tylko w innej, a po dorobieniu jak najszybciej opuszczam to miejsce pracy. Nawet nie myśl o odwiedzeniu tej agencji, bo i tak nic nie zdołasz. Pozdrawiam.

Czy pracodawca Agnes Ct motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak, niebotycznymi karami pieniężnymi jak nie pojawisz się w pracy, ze względu na na przykład chorobę

Maja

Określenie, że niebotyczne to jakiego rzędu kwota jest? Chyba, że to nawiązanie do potencjalnej utraty premii frekwencyjnej?

Ona

Nie motywuje

Kazimierz
@Ona

Nie zależy im na stracie osób, które wiedzą już co i jak się robi? Przecież ktokolwiek trafiłby na ich miejsce będzie potrzebował szkolenia i czasu. Jest jakieś wdrożenie?

Paulina

Piszecie o motywacji w postaci kar finansowych. No to najprzyjemniejszy sposób nie jest jak dla mnie. Szukali lata temu sprzedawcy/kasjera. Za co na takim stanowisku może być taka kara? Czy wtedy to jest potrącane z wypłaty czy jak?

Karol

Z czystym sumieniem moge polecić Agencję, Po przeczytaniu opinii miałem mieszane uczucia, ale po pracy z tą Agencją jak najbardziej polecam, jestem zadowolony ze współpracy. Jak sie przestrzega zapisów w umowie to wszystko jest ok i zawsze się można dogadać.

Były
@Karol

Pisząc tak, wnioskuje ze nie masz porównia z inną robotą, zleceniówka to najgorszy sort, zero przywilejów, złamiesz reke to bedziesz jadł kit z okien.

Była pracownica

To był DRAMAT! Nie polecam nikomu.. Nie dość że byłam zmuszana do pracy w terminach mi nie odpowiadających, to jeszcze groźby kary itd. Pracowałam na kasach. Kierowniczka sklepu wypłacała całość mojej wypłaty do biura (niezależnie od tego czy na koniec miesiąca kasa się zgadzała czy był jakiś brak), biuro sprawdzało w raporcie ile było braku w kasie i zostawiało tyle pieniędzy dla siebie - byłabym w stanie to zaakceptować, ale oszukiwano zarówno mnie jak i mojego chłopaka obcinając nam po 50-80 zł miesięcznie z wypłaty (nie wiadomo z jakiego powodu bo miesięcznie w kasie brakowało nam maksymalnie 5zł) - w tej sytuacji prosiłam o wyjaśnienie tego, lecz pani z przydzielania zmian powiedziała że nie zajmuje się wypłatami, wtedy poprosiłam o numer do kierowniczki biura agnes, lecz po wielu próbach nie otrzymałam tego numeru. Ciągłe życie w stresie Najgorsze 3 miesiące w moim życiu!!!

@Była pracownica

Aha? I czekaj, to wy do teraz nie wiecie za co to pobierane było? A domyślacie się chociaż? Bo 5 zł a 80 to różnica jakby nie patrzeć. Czyli tutaj kierowniczka wypłatami się zajmuje? Nie ma kogoś innego za to odpowiedzialnego?

Była pracownica
@Maja

Nie mamy pojęcia, po wielu próbach dowiedzenia się o co chodziło - nie doszliśmy do niczego. Pani A.U. która przydzielała nam zmiany mówiła że kierowniczka będzie znała odpowiedź, ale kontaktu do niej nie dała. Ogólnie to po skończonej zmianie w sklepie (eleclerc/bi1) pieniądze były pakowane i przeliczała je maszyna w banku, z tego sklep otrzymywał raport, a na koniec miesiąca był przeliczany raport miesięczny. W tym miesięcznym braku w kasie miałam średnio 1,50-5 zł. Kierownictwo sklepu mówiło że nie rozumie tej sytuacji i że najprawdopodobniej jesteśmy oszukiwani bo od nich wypłata zostaje przekazywana w całości W agnesie pracuje masa ludzi z Ukrainy - większość słabo mówi po polsku. Pewnie też są oszukiwani tylko nie bronią się ze względu na barierę językową, zapewne agnes myślał że z nami zrobi to samo i się nie zorientujemy.

Jakub
@Była pracownica

Ale co, ostatecznie wywalczyłas swoje? Oddali ci te pieniądze?

Aj
@Jakub

Ciężka sprawa, daj znać jak to się skończyło

Były pracownik agencji

Pracowałem za pośrednictwem tej agencji od listopada 2021 do lutego 2022 w Makaronach Polskich i E.Leclercu na wykładaniu towaru i sprzątaniu zaplecza. Współpraca z tą agencją wymaga bożej cierpliwości. Przed właściwym rozpoczęciem pracy trzeba zapłacić parędziesiąt zł za szkolenie BHP wysyłane na maila... Trzeba wysyłać swoje grafiki dyspozycyjności na miesiąc do przodu, za to potwierdzenie o zmianie od Pani kierującej agencją dostanie się tylko dzień przed pracą. Jest to brak poszanowania dla czasu prywatnego pracownika, bo ciężej sobie ten czas po pracy planować. Przy mojej dyspozycyjności, tylko jakieś 30% z niej rzeczywiście przepracowałem, pozostałe 70% to dni bez pracy, o których wiedziałem dopiero przed zmianą. A co do moich miejsc pracy: W E.Leclercu na wykładaniu towaru było w porządku, pokazali co i jak, wszystko robiłem swoim tempem. Potocznie zwane "składanie kartonów" to kłamstwo - inaczej sprzątanie hali magazynowej z (usunięte przez administratora) Panie kierowniczki w markecie sprawiają wrażenie wypalonych w pracy, nie warto z nimi dyskutować. Na kasę w E.Leclercu przeszedłem nieodpłatne szkolenie, czyli kilkanaście godzin patrzenia co robią inni kasjerzy. Praca na kasie to armagedon i dobrze że finalnie tam nie pracowałem. Co do mojej pracy w Makaronach Polskich, to typowa taśmowa praca produkcyjno-magazynowa. Kierownictwo, technicy maszyn byli spoko, nie robili żadnych problemów o nic. To dość ciężka praca fizyczna. Faceci układają dwumetrowe palety z pudełek z paczkami makaronu (jedno pudło waży od 4 do 12kg). Kobiety tylko te paczki z makaronem wsadzają do pudełek i podają facetom. Praca w tempie taśmowym, facet dźwiga pudełko co 5-10 sekund. W każdym miejscu pracy jest płatna przerwa 15 minut. Na wypłaty trzeba czekać o kilkanaście dni dłużej, niż 10 dzień miesiąca. Podsumowując, w Agnesie nie ma lekko, bardzo ciężko zarobić więcej niż 2000zł, jeżeli komuś zależy skupić się na pracy dorywczej to Agnes CT prawdopodobnie okaże się stratą czasu. Polecam tylko młodym ludziom, niebojącym się pracy i bez żadnych zobowiązań finansowych i kosztów przeżycia.

Zostaw merytoryczną opinię o Agnes Ct - Rzeszów

• Jak się pracuje w Agnes Ct?

Zobacz opinie na temat firmy Agnes Ct tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agnes Ct?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agnes Ct
1.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • ul. Zygmuntowska 9
    39-959 Rzeszów