Opinie o Agnes Ct w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agnes Ct. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agnes Ct o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnes Ct w Rzeszów

Cześć

Nie polecam tej agencji, pracowałam w sklepie E.leclerc jako kasjerka. Agencja próbowała mnie (usunięte przez administratora). Dostałam karę pieniężna za rzekomo nieobecne dni, gdzie chciałam rozwiązać umowę w trybie natychmiastowym lecz Pani mnie chciała przekonać, abym została i dała mi kilka dni wolnego na podjęcie ostatecznej decyzji. Podjęłam decyzje, że umowę rozwiązuje i zapłaciłam 200 zł, za jakieś kilka miesięcy dostałam nakaz zrapłaty za te dni które miałam mieć wolne. Ja nie chciałam dać się oszukać dlatego sprawa trafiła do sądu, ale nie wyszło po myśli Pani kierownik.

Skryta777
@Cześć

I co pani zrobiła. Można było rozwiązać umowę oprócz 200zł płaciła coś pani mam kilka pytań proszę się odezwać

@Skryta777

Nie, zapłaciłam tylko za rozwiązanie umowy, sprawa trafiła do sądu i sprawę wygrałam miałam smsy potwierdzające moja wersje.

@Skryta777

Jakby była sytuacja, że wyślą nakaz zapłaty to proponuje udać z tym do prawnika odrazu ponieważ można to rozwiązać i uniknąć sprawy sądowej. Ja niestety zignorowałam to i sprawa trafiła do sądu, ale nie było to takie straszne jak myślałam zawsze to nowe doświadczenie. ????

Pytanko

Jak jest u nich z wypłatą pensji ? Czy są jakies opoznienia?

Kasjer E.Leclerc

Widzę, że sytuacja w tej Agencji nic się nie zmieniła. Pracowałam w tej firmie parę lat temu. Sytuacja wyglądała następująco - pracowało się po 12 -8 godzin bądź 15 minut. To było zależne tylko iwulacznie od tego czy było kasjerek dużo czy też nie. Na moje czasy zarabiało się 5.20 zł na godzinę. Wytrzymałam tam trzy miesiące. W Leclerc zaoferował mi pracę, po czym zrezygnowałam z pracy przez tą agencje. Zarzucili mi że im koszuli i karty pracy nie dostarczyłam mimo że wypłatę dostała (na jakiej podstawie skoro karty pracy nie dostarczyłam) , koszuli (co świadka miałam bo byl ze mną jak oddawałam ). Dali po jakims czasie sprawę do Sądu (ok. Roku czasu aż była w szoku)... Myśleli że na głupa trafili.. niestety okazało się że sprawę przegrali, wszystko mialam w papierach. Próbowali wmówić Sądowi że koszulki nie oddałam, co to niby koszt wtedy był 30 zł i grafiku godzin ci to też kosztowało i jeszcze cos.. wycenili się na 1500 zł. Co człowiek mając 16 lat chciał sobie dorobić bo na chleb w chałupie brakowało.. Jestem czlowiem że dokumenty wszelakie przechowuje i miałam jak się wybronić ( inne koleżanki nie miały) . A(usunięte przez administratora).Sprawe wygrałam na korzyść swoją. Nie jestem zawistna osoba, ale jakbym była to bym jeszcze bardziej tej firmie zrobiła koło zada i by mi musieli zadość uczynienie płacić do tego czasu. W tamtych czasach to człowiekowi zależało tylko na dojsciu do prawdy (nerwów to dużo kosztowalo) i zarobieniu na chleb. W ostateczności sprawę wygrałam, bo wszystko skladowalam tak jak wspomniałam , inne nie miały tego szczęścia, bądź żadnej z tego sytuacji nie miały. Ze mną im się nie udało. Odradzam wszystkim bardzo serdecznie ! Chyba, że chcesz doświadczyć tego, czego ja doświadczyłam mając 16 lat żeby sobie zarobić tzw. tampony, bo w domu była krucha sytuacja.

Weronika

Nie polecam! Pracowałam zarówno na kasie jak i na zleceniach jednonarazowych i jest to jednak wielka porażka. Gdy jest się na kasie to nawet na chwile nie można zejść żeby chociażby iść do toalety, a dopiero wtedy gdy ktoś podejdzie i powie ci ze masz przerwę, oczywiście bezpłatna. Przychodzisz na godzinę ustalona, ale wychodzisz wtedy kiedy ci pozwolą, a nie wtedy kiedy podałaś w dyspozycyjności. Jeśli pracujesz od 1 dnia miesiąca to wypłatę masz dopiero po 25 dniu miesiąca następnego. Za wszystko ściagają kasę- za spóźnienie, za nieobecność 200 zł. Przychodzi się na nockę na 20, ale zdążą się często ze o 22 już mówią ze pracownicy dokończą i mamy iść do domu. Ani raz nie dostałam wypłaty w terminie, za każdym razem musiałam pytać czy przelew został wysłany i upominać się o swoje pieniądze. Dostawałam umowy internetowe na zlecenia jednorazowe, ale teraz miarka się przebrała. Zapytałam czy ostatni przelew został wykonany, na co kierowniczka odpisała ze nie i nie będzie bo nie mam żadnej umowy. Szkoda bardzo, ze pracowałam jak kasjerka i przychodziłam na nocki od blisko 2 lat, ale według nich umowy nie ma, pieniędzy nie będzie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agnes Ct, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Xyz

Jest to okropna agencja. Pracowałam w eleclerku na kasie, uatalalam z Panią w jeden dzień godziny popołudniowe to ta dała mi od godziny 8 i to dwie zmiany nie mogłam przyjsc za co oczywiście sciagneli mi 400 zł kary... Ogólnie nie polecam człowiek pracujący przez tą agencje jest wyzyskiwany, nigdy nie wie na ile godzin przychodzi do pracy.

Gaba6456
@Xyz

Po jakim czasie przyszło powiadomienie do zapłaty?

Nie polecam

(usunięte przez administratora)e za makarony polskie przez nie wyraźny podpis kierownika :)

Dyz

Za nieobecność w pracy ludzie dostają kary pieniężne

Witold

@~prostownik, czy Agnes Ct wyjaśniał dlaczego nie możesz pracować tyle godzin ile miałeś zapisane w umowie, którą podpisałeś z tą agencją? Czy próbowała ona to w jakiś sposób Ci zrekompensować? Proszę Cię o napisanie w tej kwestii kilku słów.

Lala
@Witold

Również pracowałam przez tą agencję i także nie polecam!!! Jeśli chodzi o ilość godzin to agencja nie ma nic do tego. Agencja ustala Ci tylko godzinę na którą przychodzisz do pracy, a o której wyjdziesz decydują Panie kierowniczki z POK. Jeśli jest za dużo kasjerów, a ruch jest mały albo średni to wysyłają po kilku godzinach, bądź od razu jak przyjdziesz mówi żeby iść do domu bo nie potrzebują. Z kolei jak jest bardzo duży ruch to potrafią trzymać i po 10h, nawet bez przerwy....

~prostownik
@Witold

Oczywiście, że tak ale gdy zmiany dostawałem od godziny 17 bądz 16 a zamknięcie marketu było o 21 to nijak nie dało się wyrobić odpowiedniej liczby. Nie raz i nie dwa próbowałem coś z tym zrobić. Chce przed wszystkim ostrzec innych którzy mają nadzieje na dobrze płatną robotę.

~prostownik

Jako były zatrudniony przez tą agencję czuję się w obowiązku przestrzec wszystkich młodych i niedoświadczonych ludzi przed tą agencją. Nie róbcie sobie nadziei na liczbę godzin którą macie w UMOWIE XD - będziecie czasem robić po 4 a nawet 3 godziny dziennie. Nie polecam szkoda czasu i nadziei

Lala
@~prostownik

A czasem się przychodziło i od razu wysyłali do domu... Nie wspominają że agencja płaciła za mało, albo i po terminie.

Tomasz

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o agencji nie można napisać?

Witold

@Abc, dziękuję za opinię, ale muszę zauważyć że dotyczy ona raczej sklepu w którym odbywała się praca niż samej agencji. Jak oceniasz Agnes Ct? Czy wszystko przebiegło zgodnie z umową? Czy ktoś jeszcze pracował przez agencję lub w samej agencji? Jak oceniacie tego pracodawcę? Czy pracownicy są odpowiednio przygotowywani do pracy, a przedstawiane warunki są korzystne?

Abc

Z całego serca nie polecam największemu wrogowi pracy z tej agencji w e leclerc. Idziesz do pracy nie masz pojęcia na ile mogą cie wysłać do domu nawet po godzinie, za wszystko płacisz kary pieniężne, ustalasz dni pracy na cały miesiąc (tzn jak ustalasz że możesz w poniedziałek to już do końca miesiąca musisz być w każdy poniedziałek) nie ma szans na wolne, śmieszne jest to że na końcu gdy się rozliczasz masz 15 min by wszystko zamknąć (nie możliwe Fo wykonania nawet dla pracownika który pracuje już tam bardzo długo) cały czas który zejdzie ci dłużej pracujesz za darmo. Moim zdaniem jest to jedna wielka porażka tego sklepu.

Ewelina

Nie bierze się pracy, która zupełnie nie odpowiada człowiekowi. Teraz jest pretensja do agencji!!

Xxx

Czyli mówicie żeby nie iść?

Zawiedziona agencja pracy

Dzien dobry, nie polecam tej firmy ani pracy w sklepie eleklerk w rzeszowie. Jesli chodzi o agencje to strasznie oszukuja jesli chodzi o wynagrodzenie poniewaz przy stawce 13 zl brutto to netto zarabiasz 9 z groszami wiec na co niby ida te niecale 4zlote jesli nieodprowadzaja skladek ani ubezpieczenia , pani ktora sie tym zajmuje równiez nir patrzy na to ze nie przyjmujesz grafiku a i tak cie na niego zapisuje poczym ty musisz płacic kare w wysokosci 200zl. Kolejna sprawa jest to ze niby ci zabieraja kaucje w wysokosci 30 zl za koszulke tylko ze prywatnie tej koszulki nie dostajesz i na sklepie chodzisz w kamizrlce firmowej poczym po kazdej zmianie ja oddajesz wiec jest to wlasnosc sklepu a nie tak jakby twoja. Jesli chodzi o sklep to kierownicy kad ktorzy maja zapewnic nam jakies warunki pracy zupelnie sie do tego nie nadaja. Sa nieuprzejmi i hamscy , pozatym godziny pracy na tym sklepie to skandal. Normalnie to sie pracuje od 6 do 8 godzin czasem troche wiecej a tu potrafia podejsc do kasjera po poltorej godziny i ze zaporozumieniem stron do domu mimo ze ty nie wyraziles na to zgody. Pracujac tam 3 miesiace ani razu nie pracowalam wiecej niz 5 godzin. Bardzo czesto zdazalo sie ze pracowalam po 3 godziny . i hak tu sie dziwic ze czlowiek pozniej z wyplaty ma niecale 500 stow. A na sklepie jak nie ma ludzi i chcialby ktos wyjsc na siku to tez problemy robia. Na sklep nawet nie mozesz wnies butelki z woda zeby sie napic. Jesli tez chodzi o wyplaty to nie sa na czas . naprawde nie polecam ani tego sklepu ani tej firmy. Szkoda waszego czasu . pozdrawiam

Niezadowolona

Masakra jakaś !!! Nie dosc że same problemy z niejasną umową to na dodatek "obsługa"do (usunięte przez administratora) i za wsztstko kary pieniezne. Nie warto !

Byłypracownik

Najgorsza agencja, z jaką w życiu miałam do czynienia, oszuści, właścicielka to głupia i tępa baba. Prosi się ją, ze w dany dzien nie mozesz isc do pracy, to zeby Ci zrobic na złość nie bedziesz pracowac przez najblizsze 2 tygodnie wgl, albo jeden dzien w tygodniu, więc gówno zarobisz... juz nie wspominając o tym, ze czesto zdarza sie sytuacja, ze grafik wysyla smsem, a idziesz do pracy i okazuje się u ochroniarza, ze jednak Cie nie ma. Stawka to 13/h brutto, no ale co z tego, jak naprzyjmuja tyle ludzi, ze max 20 godzin w tygodniu wyrobisz, bez sensu taka praca..... NIE POLECAM, TRAGEDIA, TRAGEDIA I JESZCZE RAZ TRAGEDIA ......

Ktoś

Umowa to jest jakieś totalne oszustwo. Za wszytko kary pieniężne. Bardzo nie miłe panie, wprowadzają w błąd młodych ludzi, którzy chcą coś uczciwe zarobić. Większy dochód mają z kar jakie ludzie płacą niż z pracy. Zdecydowanie omijac szerokim łukiem

Yana

Też zła opinia! Oszuctwo!

Dziadostwo. Wieczne kłopoty. Zero profesjonalizmu, kłopoty z dodawaniem, a treść umowy to jakiś cyrk. Nie polecam, omijać z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Agnes Ct - Rzeszów

• Jak się pracuje w Agnes Ct?

Zobacz opinie na temat firmy Agnes Ct tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agnes Ct?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agnes Ct
1.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • ul. Zygmuntowska 9
    39-959 Rzeszów