Centrowet-Cezal Sp. z o.o. Centrum Zaopatrzenia Medycznego i Weterynaryjnego

Poznań

Opinie o Centrowet-Cezal Sp. z o.o. Centrum Zaopatrzenia Medycznego i Weterynaryjnego

bogna 2011-02-09 08:50:10
Na wielu forach Centrowet krytykowany jest za stresującą atmosferę i za [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-02-14 12:35:09
to pisze kobieta czy mężczyzna? za kogo miałeś/mialaś się podać polecająć cezal?
anonim 2011-03-04 22:47:15
Strefa budżetowa to miejsce gdzie ciągle zwiększa się ilość stanowisk pracy, co potwierdzają oficjalnie publikowane dane. Właśnie do tej sfery należą nasi partnerzy czyli placówki medyczne. Dlatego osoby z doświadczeniem w naszej branży, a które już u nas nie są zatrudnione właśnie tam mogą szukać pracy i z pewnością mają duże szanse. Moja wypowiedź została błędnie zinterpretowana. Pozdrawiam
NIEPRACUJACY JUŻ 2014-10-14 11:05:27
CEZAL TO FIRMA WYZYSKUJACA PRACOWNIKÓW A SAM KIEROWNIK NOWY OD 2012 PORZĄKA BRAK JAKICHKOLWIEK KOMPETENCJI I ZERO WIEDZY O MAGAZYNIE ODSZEDLEM I NIE POLECAM K.L
NIEPRACUJACY JUZ 2015-08-18 19:55:45
CEZAL STOCZYL SIE NA DNO WYZYSK PRACOWNILOW 1 KAZA PRACOWAC ZA 4 FIRMA W POZNANIU UPADA
bezrobotny 2016-07-13 15:28:31
czy ktos pracował na stanowisku magazynier? jak tam jest? warto aplikować?
Zostaw swoją opinię o Centrowet-Cezal Sp. z o.o. Centrum Zaopatrzenia Medycznego i Weterynaryjnego - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrowet-Cezal Sp. z o.o. Centrum Zaopatrzenia Medycznego i Weterynaryjnego