Opinie o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PAS Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PAS Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

@@@@

Wiadomo coś na temat wypłaty?

Hiacynta Bukiet
@@@@@

Tak. Będzie dziesiątego :)

Paulina

Normy z kosmosu a wypłaty marne , no i te niby bony....

Jakie wartości są cenione w PAS Polska Sp. z o.o.?

Rumburak

umiejętność pływania czyli jak przeżyć tonąc...

Odpowiedź

Nie ma żadnych wartości w tej firmie

Pracownik11

Nie ma sie co łudzic...bonów do świąt nie będzie.

Ktos
@Pracownik11

tym bardziej skłania to do zmiany firmy

Amazon
@Pracownik11

A my dostaliśmy 1500 zł brutto , tylko najlepsi zostali po świętach ! Do tego mieliśmy ekstra atrakcje oraz super wigilie !

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PAS Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
Opalenica
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Inżynier Projektu
PAS Polska Sp. z o.o.

20 grudnia godzina 17.21 karty nadal puste. Ciekawe kiedy mamy robić zakupy..

Ktos

Dzisiaj Stwierdziła Pani z Księgowości ze będą do 18 ale jak niema tak niema

Jaja sobie robią z nas.

@Ktos

Są doładowane. Trzeba sprawdzic w sklepie. Bo saldo będzie dopiero widoczne w poniedzialek po 10 na koncie. Są doładowane

Kwiat
@X

A skad taka pewnosc?? Ktos zrobi zakupy i przy kasie zawału dostanie..

Anka
@Kwiat

U mnie bez problemu karta zadziałała.

Abcd
@Ktos

Karty są doładowane już, na stronie stan będzie pokazywal 0.00 . Można płacić, saldo zmieni się w poniedziałek.

@Abcd

Czy macie aktualne saldo już?

Track

Kiedy zostaną doładowane karty z bonami na święta ? Wie ktoś może ? Coraz bliżej święta, a bonów jak nie było tak nie ma.

123c
@Track

Podpisuje się pod pytaniem o bony. Jeszcze nie ma..

Prądu
@Track

W Tomyślu podobno dawali po 500 zł a w Bero to nawet po 1000 zł a to chyba pierdy,przecieź oni dają zawsze tyle samo

Pig
@Prądu

Tak to prawda pracuje tam od chyba maj/ czerwiec /w tym 1 m-c chorowałam/ i dosałam na łapkę 500 zł.

@Prądu

Nam żeby wogole przelali pieniądze do świąt ????

Abcd
@Track

Dziś ponoć mają być karty doładowane.

@Abcd

Nie są jak do tej pory doladowane.

@X

Mogą się nie wyrobić do świąt

@Abcd

Jak ktoś by sprawdzam. Proszę o informację.

Jeszcze nie ma...

Paaaaas

Wie ktoś może od kiedy zaczynamy korzystać z AXA?

@Paaaaas

a co masz w szóstym wersie napisane na kartce z warunkami ?

qwe

Czy w tej firmie otrzymujecie benefity w postaci bonów na święta, premii świątecznej, karty multisport itp?

Jola
@qwe

Otrzymujemy bony na święta, była możliwość korzystania z basenu 2 razy w tydodniu, obecnie jest to wstrzymane, ubezpieczenie grupowe i tyle :D

@qwe

bony na święta otrzymasz jeśli zmieścisz się w widełkach zarobkowych.....czyli nie dla każdego ten benefit.

Jola
@Rumburak

Słuszna racja. Z roku na rok "większe zarobki", a przedział ten sam.

F12 rondel nr2 pozdrawia.

Czy któraś z was wie ile lat ma tak w ogóle nasz kierownik Wojciech P.? Nie żebym była za ciekawa ale chciałabym wiedzieć? Być może zbliża się pełna xx-tka.

Wiek
@F12 rondel nr2 pozdrawia.

33 albo 34

My
@F12 rondel nr2 pozdrawia.

Wojtek A co chcesz poderwać go daj spokuj

Miodek
@My

Spokój - spokoje "ó" tzw. kreskowane

@Miodek

jest kwit na dysle to nie trzeba się przejmować.....to taka nowa choroba XX wieku, nieznana wcześniej w Polsce, która stała się modna w latach 90........można być wtedy bardziej leniwym językowo a wszystko usprawiedliwione w świetle medycznych odkryć :)

Mów mi Em

Zamiast zmniejszać ilość osób na pakowaniu, zlikwidujcie takie stanowisko, jak "trener". Tyle lat firma funkcjonowała bez tego stanowiska to i teraz da radę. I tak nicnie robią.

Prezes
@Mów mi Em

Dobrze,że jest to forum.Od poniedziałku zarządzę zmiany,gdybyście mieli jeszcze jakieś uwagi co do zarządzania produkcją piszcie na tym forum na pewno wezmę to pod uwagę.

Pracownik montarzu
@Prezes

Kolejnom osobom kturej nalerzy sie przejrzeć jest Liniowiec co oszczędności szuka.

Słownik
@Pracownik montarzu

Proszę korzystać z słownika.

@Słownik

ale to przecież przepisane z umowy o pracę :)

Mecenas wlkp
@Rumburak

Chyba z umowy zlecenie...

??

Co to za nowy mechanik?

Ann

przystojniak? to zwykły narcyz bez polotu.

Baron
@Ann

Może bez polotu ale jak młotem puka...

Nana
@Baron

Weźcie się ludzie ogarnijcie nie macie o kim lub o czym pisać żenada

@??

Raczej chodzi tu o mnie.

@Baron

Kolego ty chyba mnie jeszcze z młotkiem w ręce nie widziałeś.

aaa

Czyli co? Pieniążki wpłynęły? Bo atmosfera jak w kamienicy u Banasia w Krakowie się zrobiła... Żenada, pewnie z usług ciacha korzystają panie od rogaczy.

Marcin1998

Weź Ty się człowieku ogarnij. Czy ty myślisz zanim coś napiszesz? Czytanie ze zrozumieniem ci się kłania. Polecam tobie iść do szkoły bo w wykształceniu to mi nie dorównujesz chyba.

Marcin1998

Kolego masz tutaj wyjaśnienia rzeczownika,, Młot" może to być np. Młot wyburzeniowy, młot pneumatyczny, duży młotek itd. młot 1. «duży i ciężki młotek» 2. pogard. «o kimś nieobytym lub tępym» 3. «maszyna do obróbki plastycznej metali» 4. «metalowa kula służąca do rzutów w dal» 5. «rekin o spłaszczonej głowie, żyjący w ciepłych wodach Atlantyku i Oceanu Spokojnego» młot kafarowy «ruchoma część kafara służąca do wbijania pali w grunt»

Pic
@Marcin1998

A Ty za jaki się uważasz

Marcin1998

Twoje IP może zostać bez problemu sprawdzone

On
@Marcin1998

I po co wy tu ludzie piszecie takie bzdury nie macie innych problemów. Sami sobie nakrecacie a po tem że jest niemiła atmosfera. Sami ją stwarzacie

He he
@Marcin1998

Sam prowokujesz ludzi a potem ich straszysz

@He he

Ja nikogo nie straszę. Sprawdzenie adresu IP to nie problem.

Krzysztof
@On

Masz rację, forum pracownicze służy wymianie informacji o warunkach zatrudnienia, a nie plotkom nie na temat. Napisz proszę, czy w firmie są przyjmowane osoby bez doświadczenia i można liczyć na szkolenie wdrażające do obejmowanego stanowiska?

pracown

Sekretarka przez dwa tygodnie kłamała, że pracownicy z działu personalnego są na szkoleniu. Dopiero po dwóch tygodniach kiedy już X razy z rzędu dzwoniłam raczyła mi powiedzieć, że dział personalny będzie obsługiwała firma z zewnątrz. Przecież nie trudno się domyślić, że skoro ktoś dzwoni do działu personalnego to z pewnością ma jakąś sprawę do załatwienia. Po co te kłamstwa...

J-23
@pracown

przecież tu nie ma sekretarki, więc jak mogła kłamać ;-) Poza tym zanim pracownicy kadr z firmy zewnętrznej musieli się najpierw przeszkolić, to logiczne

pracown
@J-23

W takim razie kłamała Pani z sekretariatu, która nie jest sekretarką ;-) Tak całkiem logiczne jest mówić osobie, że ma próbować dzwonić do działu w którym obecnie nikt nie siedzi :-)

J-23

@Gomez

Jeszcze nie.

Xxxx
@Anna

Ciekawe czy dzisiaj beda!

@Xxxx

U nich to wszystko mozliwe ;/

ktoś
@Gomez

jest ta godzina a wypłaty brak.......brak słów

PiS-uary

Ludzie już jutro dzień Ostateczny-WYPŁATA. Czy kadrowe już są czy nie, zgodnie z umową całkowita kwota wynagrodzenia musi zostać wypłacona do 10 dnia miesiąca.

@PiS-uary

Chyba zapowiada się powtórka z rozrywki .

niick
@Ruryvahvahab

W Łodzi wypłata dziś wpłynęła

@niick

Cała?

@Ruryvahvahab

oczywiście, że cała, w poprzednim miesiącu również była w terminie i w całości....

@Rumburak

W opalenicy nadal brak ... pewnie jutro będą ale zaliczki. Kpina

Nocny Marek

Pamiętajcie, że w niedzielę cofamy czas. Od Was zależy czy o 4 czy 30 lat.

Kiedy wypłata?

Wiadomo kiedy wypłata?

@Kiedy wypłata?

Niee

niick
@Kiedy wypłata?

Wg umowy do 10

Ewela

Czy w kadrach już ktoś jest?

Sadownik

W przypadku wypłaty na raty proponuje robić wiązki nie kompletne i takie dawać do spakowania,a resztę dokładać po przelaniu całej wypłaty. Nie, żeby złośliwie tylko traktować firmę z wzajemnością.

@Sadownik

Znów kolejny miesiac i wypłata ma być w ratach . W kadrach już dziś nikogo nie było ...

@Sadownik

W przypadku wypłaty na raty, pierwsza rata musi być przed 10 a druga max. 10 dnia miesiąca zgodnie z kodeksem pracy. W przeciwnym razie pracownik ma prawo zerwać umowę bez wypowiedzenia.

Eh
@K+V

Jeśli firma popełni poważne wykroczenie wtedy nie trzeba zachowywać okresu wypowiedzenia. Ale sorry, wyplata była tylko na raty, więc firma jest czysta

@Eh

Jeśli na umowie mamy wynagrodzenie do dnia 10 to tak powinna być . A nie,że dwie raty i po 10 . Wtedy to nie jest zgodne z kodeksem pracy .

Ehhh
@Eh

"wypłata była tylko na raty" (usunięte przez administratora) Faktycznie takie małe nieporozumienie ;)

@Eh

Nie jest czysta bo ostatnia rata musi zostać wypłacona do 10 dnia miesiąca zgodnie z kodeksem pracy.

Eh
@K+V

Ale nie przesadzajcie, że jest to ciężkie naruszenie KP! Nie można zwolnić się bez okresu wypowiedzenia powołując się na to, że firma wypłaciła wynagrodzenie w ratach. Proszę zapytac się(usunięte przez administratora) Jak to skończyło się... porzuceniem pracy

Krzysztof
@Eh

Czy moglibyście mi w sposób jasny napisać, dlaczego pracodawca wypłaca rzekomo wynagrodzenia w ratach? Dajcie znać, jaki jest powód takiej decyzji w tej kwestii.

@Eh

W ratach ale druga rata była po terminie tzn. po 10 września.

@Eh

Artykuł z kodeksu pracy. ,, Pracodawca, który nie wypłaca pracownikowi w terminie CAŁOŚCI wynagrodzenia lub innego świadczenia, ciężko narusza swój podstawowy obowiązek z winy umyślnej, choćby z przyczyn niezawinionych nie uzyskał środków finansowych na wynagrodzenia (wyrok SN z 4 kwietnia 2000 r., I PKN 516/99, OSNP 2001/16/516). A zatem w przypadku, gdy pracodawca uchybia obowiązkowi terminowego wypłacania wynagrodzenia, dopuszczając się tym samym ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika, podwładnyMOŻE rozwiązać umowę o pracę BEZ WYPOWIEDZENIA na podstawie art. 55 § 11 k.p.

Dzisiaj 1.10

Dzisiaj pierwszy za 9 dni powinny być wynagrodzenia. Dziwnym trafem znalazła się firma zewnętrzna która nas rozlicza. Ciekawe czy znają specyfikę i zasady panujące w firmie. Szkoda ze nikt nie postarał się żeby ściągnąć stara ekipę. Dla tych ludzi nie jesteśmy nr ewidencyjnymi a pracownikami.

@Dzisiaj 1.10

Znaleźli się ludzie w kadrach bo inspekcja zawitała. I tak ujdzie im to .

@Aaa

Inspekcja zawitała do naszej firmy? Z kąd posiadasz takie informacje?

@K+V

Wiara tak mowila. Ale ile w tym prawdy .

PIS PO
@Aaa

To znowu trzeba dzwonić do inspekcji i udowodnić im że nie ma ludzi w kadrach. Chociaż jedna osoba powinna być na tak dużą firmę żeby ogarnąć wynagrodzenie na czas czyli całkowitą kwotę wypłacić do 10 dnia miesiąca.

Nie wierze
@PIS PO

1 osoba w kadrach na tak duża firmę. Proszę Cie pamietam czasy gdzie w kadrach pracowało 5 osób. A 3 panie tylko liczyły pensje.Niech wrócą i po temacie powinni zrobić wszystko żeby tak właśnie było.

Amanda
@Nie wierze

Trzymajcie mnie 1 osoba !!!! Ludzie w takiej firmie powinni być conajmniej 5 osób i kolejne do PPK a tymczasem od lipca cisza. Pomyślał ktoś o kartach bonus nawet nikt dla nas nie zamówił nowych kart. Macie wypłacone wczasy pod grusza ? Kolejna cisza!!!

Full

Ci bardziej ogarnięci powinni skorzystać z tej furtki,ale większość osób tylko burzy się na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o PAS Polska Sp. z o.o. - Opalenica

• Jak się pracuje w PAS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PAS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PAS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PAS Polska Sp. z o.o.