Opinie o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PAS Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PAS Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

seba5555

Uwaga. Dzisiaj na f12 bendzie sie działo

Analfabetyzm

Bendzie?

Abcs

Dlaczego przy takich temperaturach pracodawca nawet nie zadba o dodatkową przerwę ? Wczoraj usłyszano,że nie bo nie ma lata . To jest po prostu jakaś kpina! Z godziny na godzinę coraz gorzej na hali . Nic się już tam nie liczy, tylko sztuki,sztuki .

Ktoś z PAS Opalenica
@Abcs

Oni w biurach mają chłód bo mają klimatyzację. Niech biurko sobie wezmą na halę i niech siedzą przez 8 godzin na gorącej hali to zobaczą jakie są warunki.

Bandziorek
@Ktoś z PAS Opalenica

Polecam odwiedzić jakikolwiek portal z ogłoszeniami o pracę (w branży spożywczej nawet na produkcji jest klimatyzacja) i jeśli wystarczy odpowiednich kompetencji zmienić stanowisko na takie, które wyposażone jest w klimatyzację jeśli nie to siedzieć cicho i nie narzekać na ludzi, którzy poświecili wiele lat na naukę, żeby być tam, gdzie aktualnie są. "Każdy jest kowalem swojego losu"

Ktoś z PAS Opalenica
@Ktoś z PAS Opalenica

I klimatyzację niech wyłączą u siebie,, bo nie ma lata"''

bsh

Czy brygadzistka L.Nowak jest Bogiem który chce rządzić na BSH umie tylko się kłócić i wygadywać ludziom rzeczy na które nie powinna mieć wpływu i wygadywać ,pomiatać ludżmi a w konsekwencji takie osoby idą na chorobowe .Przez nią nawet nie można wykorzystać zaległego odbioru ani urlopu

Igła
@bsh

Ta karierowiczka powinna juź dawno iść do odstrzału na kv teź taka była teraz robi karierę w cho no tu .

bsh

to co teraz się dzieje to masakra nawet brygadzistka lepiej traktuje ukraińców niż osoby pracujące kilka lat

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PAS Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
Opalenica
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Inżynier Projektu
PAS Polska Sp. z o.o.
Zmywarki

Pracownicy z Ukrainy pracujący po 12 godzin nie mają wydajności. Osoba pracująca 8 godzin zrobi więcej sztuk niż ta co pracuje 12 godz. Oczywiście nikt do nich nie podejdzie bo to Ukraina. A na BSH to po dwie osoby na jednym stanowisku na rondlu pracują a i tak wydajności nie ma, co to jest 100 sztuk na 4 godziny no śmiechu warte i nikt tego nie widzi. Jednym słowem mówiąc wszyscy mają wyxxxane na sztuki.

Olo
@Zmywarki

Zgadza się od Polaków się wymaga a Ukraina półleźy na stanowisku.

Ela k+v

W celu poprawy sytuacji i atmosfery w firmie proponuję zmiany. 1. Pierwszą ważną sprawą jest zarządzanie. Proponuję żeby obecni kierownicy pracowali także w porze nocnej przynajmniej tydzień na miesiąc lub wprowadzić kierownictwo zmianowe - zwiększy to kontrolę nad personelem i produkcją. 2. Kolejna zmiana to normy. Pracownicy dobrze wiedzą że jeśli za normy nie płacą to nie będą robić jej wogóle bo poco mają się wysilać na daremno. 3. Urlopy. O urlopy chociażby kilkudniowe w tej firmie ciężko chociaż się należy. Kierownictwo i ci z góry biorą sobie urlop kiedy chcą a pracownikowi mówią że jest brak personelu (bo personel wysłali na inny dział). 4.Zmniejszona produkcja na BSH. Na BSH na zmianie nocnej prawie żaden rondel nie chodzi po to żeby zaś zrobić 6-dniówkę.Każdy wie w jakiej sytuacji była firma w zeszłym roku. Lepiej jest robić zapas a nie na 2 zmiany i w czerwcu lipcu powiedzą że potrzebne są sztuki. 5.Zlikwidować 5S bo ci co tam są się zabardzo nudzą. Naklejają tasiemki a po tygodniu je odklejają i przyklejają w inne miejsce Proszę tych z góry żeby się zastanowili co robią.

Martinin
@Ela k+v

Ela to je amelinium, tego nie pomalujesz.

Ela k+v
@Martinin

Właśnie że pomaluję, nikt się tym nie zajmie to ja wkroczę do akcji

Martini
@Ela k+v

Ale tera pomalujesz czy zaś potem?

Ela K+v

Rada jest taka że tu musi zadziałać inspekcja pracy bo ktoś nie umie doprowadzić do porządku w firmie. A "mecenas wlkp" to jest ktoś z góry albo któryś z kierowników

Hejt mecenasa

Co jest z tobą? Nie masz na doładowanie konta żeby odpisać?

mecenas z wlkp.

Co się dzieje "wyżej", dlaczego wszyscy opuszczają firmę? Czyżby mieli dosyć?

Wszyscy śmieją się z mecenasa

A może oni coś wiedzą?

Jarek

pracuje tam jedna taka wredna dziewczyna z Pakoslawia.

Król lew
@Jarek

Ło panie,nie jedna.

JJ

A Pana (usunięte przez administratora)nie widać , co się dzieje ?

Może co po niektórzy jeszcze buty włożą na siedzenia w autobusie żeby zająć miejsce bo to że ktoś szalikiem zajmie aż dwa miejsca obok żeby nikt nie usiadł nie wystarcza.

Kto kto

No właśnie

K+V

Trzeba wywalać za drrrzwi żeby ta osoba zrozumiała.raz drugi trzeci i sie wkurzy i przestanie

Henry

Dla dobrze pracujących w każdej firmie jest dobrze. Natomiast kto miał pod górkę do pracy jest pełen pretensji.

BSH

Prawdopodobnie krzesła na stołówce też mają być zlikwidowane, mają je zastąpić dywany, na których będzie można uprawiać medytacje w celu uspokojenia i polepszenia wydajności.

@BSH

Kolejna bujda. Po co piszesz te bzdury. Jak chcesz się wyżywać na firmie to polecam tobie Szpital psychiatryczny w Kościanie. I wiedz że IP danego użytkownika bardzo łatwo sprawdzić w przeglądarce w zakładce"zbadaj element".

Po co
@Malutki1998

Nie strasz nie strasz (usunięte przez administratora)

@Po co

Ja nie straszę, ja tylko informuję.

Kotek

Ludzie dajcie sobie spokój! Sama zawiść , jeden drugiego utopił by w łyżce wody!! Obgadywanie i zawiść my Polscy to zdolniacy!

@Kotek

Dokładnie. Zachwilę jeden z drugim się pozabijają. Nie wiem kto pisze te brednie ale coraz więcej tu tego. Może lepiej zajmijcie się sobą a nie piszecie publicznie o kimś. Być może to co piszecie to prawda ale odpuśćcie sobie

Kotek
@Malutki1998

Niestety , ale tacy są ludzie. Potrafią nawet obgadywać przy osobie która obgadują..

@Kotek

Z tym akurat też się zgodzę bo często się to w tej firmie zdarza.

Ktoś tam

Likwidacja autobusów - czy to kolejna plotka?

Abraham

Pewnie tak

Alojzy Bąbel
@Ktoś tam

Podobno papieru toaletowego też ma nie być,ale mydło ma zostać bo jednak część osób myje ręce po wizycie w toalecie

Ktoś tam
@Ktoś tam

Wiedział m, ze plotka. Dojazdy w tej firmie są dużym plusem dla osób bez prawka.

Czy to prawda że w PAS zmieniła się władza ? Nowy prezes ?

Postaram sie aby norma na miele była wyzsza bo ja zarobiona jestem na moim dziale a te dwie sobie w ostatniom godzine kawiarnie urządzaja jeszcze fotel i telewizor im dac

@Kasia

Od tych dwóch osób to Ty się kobieto odczep ,nie masz co robić tylko głupoty pisać

To nie są gupoty to co ja napisałam i inne osoby to prawda Niech sobie firma monitoring sprawdzi. Gdyby to było kłamstwo to tyh opinii by nie było. Poczytaj wszystkie i zobaczysz.

Siedlisko Osssss
@Kasia

Ty mozesz jedynie postarać sie o to rzeby miec co do gara włorzyć

Siedlisko Osssss
@Siedlisko Osssss

Bauahaaahahaah

mecenas z wlkp.
@Kasia

Proszę natychmiast zgłosić te wszystkie uwagi negatywne w pracy o Wyższej randze do O.I.P.Poznań--natychmiast zadziałają--proszę nie bać się Pana Prezesa tej firmy Pas Opalenica --że straszy pracowników "jak nie będą pracownicy firmy Pas -Opalenica przychodzić do pracy w soboty za "grosze"--"to zamknie firmę "--tj. moobing i wyzysk ludzi-"niewolników".Proszę Was Wszystkich Pracowników abyście się nie dali zastraszyć temu Prezesowi Waszej firmy.Proszę dostosować się do Prawa o Pracownikach i Pracodawcach Pracy.Pozdrawiam i życzę powodzenia.

@mecenas z wlkp.

Można prosić o jakis kontakt do tego O. I. P bo bardzo hętnie tam zgłosze bo jestem niezadowolona tym co sie dzieje w firmie jaka jest sprawiedliwośc że jedni muszą (usunięte przez administratora) a drudzy sobie chodzą po firmie jak by nie było roboty a kierownictwo ma na to (usunięte przez administratora)

m.z wlkp.
@Kasia

tel:61.859.90.00.na ul. Św. Marcin 46/50. 61-807 Poznań.

Bolo
@mecenas z wlkp.

Mam wrażenie, że pisze to jakiś półgłówek...Wy też macie takie wrażenie?

m.z wlkp.
@Bolo

Proszę nie wypisywać takiego słowa-"brzydkiego'-niepasującego pod każdym pozorem dla Prawnika.Bo będą wyciągnięte z tego Konsekwencje!Pozdrawiam!

Zarząd I. P.

Podany wyżej link należy skopiować i wkleić w przeglądarce aby wejść na stronę.

rrr

Składając podpis to anonimowo ?

Zarząd I. P.
@rrr

Tak. Wpisujesz zamiast nazwiska i imienia jakąś nazwę i tyle.

To prawda Tak jest na Miele dziwne że kierownik Wojtek tego nie widzi .i nie zrobi z tym porządku

Kierownik Wojtek najwidoczniej boi się zadziałać dziwne ze Monia jest w mojej szatni jako pierwsza i to przed koncem zmiany ale monitoring to trudno sprawdzic dla tego trzeba zgłosić to wyzej

seba5555
@Kasia

od moni zdala nie tylko monia jest wcześniej szatni tylko inne działy też wojtek to umie tylko zwracać komu uawge a co ma zrobić to nie umie lub zrobić pozodki ine działy idą na papierosa i co wojtek nic nie zrobi tym

Alibabab
@seba5555

Krzysztof po tej pisowni i tych błędach wiadomo, że Ty to piszesz. Serdecznie pozdrawiam ;)

Staling
@Alibabab

To ten słynny (usunięte przez administratora) nieczytaty i niepisaty z f12 ?

Alibabab
@Staling

taak

Seba5555

Nie nie

Seba5555
@Staling

Co co to pomyłka nie mieszać Krzysztof bo ja nie winny

Nawet nie widać od kilku dni Pani Dziamskiej i pani Takarek przy czytniku jako pierwsze czyżby sie przestraszyly

Zostaw merytoryczną opinię o PAS Polska Sp. z o.o. - Opalenica

• Jak się pracuje w PAS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PAS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PAS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PAS Polska Sp. z o.o.