Opinie o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PAS Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PAS Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Xyz
@Bartek

Ta firma jeszcze trochę to upadnie!!Pracy w tym zakładzie nie polecam.

xyz

koniec miesiąca i znowu ludzie polecieli na bruk...

@xyz

odp.do xyz.Czy już O.I.P.Poznań jest powiadomiona o tej firmie Pas-Opalenica że tak bardzo zle się dzieje?Proszę się skontaktować z panią Julitą--napisałem jej odpowiedz.Proszę działać.Życzę powodzenia.Pozdrawiam.

Co się dokładnie stało ?

@xyz

A co się stało, kto poleciał, ja nic nie słyszałem

Były
@mecenas z wlkp.

Najlepiej grupowo zgłaszać !

@mecenas z wlkp.

Przepraszam bardzo, w którym miejscu pracodawca łamie przepisy? Zwalniają ludzi, bo spadły zamówienia. Niestety wszyscy byli przyzwyczajeni, że w PAS-ie nie zwalniają. Pracodawca zatrudnia i zwalnia. Takie prawo.

mec.z wlkp.
@Panna G.

odp.do panny g.Szanowna pani,dlaczego w waszej firmie spadły zamówienia,chcą zlikwidować 3 zmiany,a nawet na 2 zmiany nie wystarcza pracy do wszystkich pracowników?Odpowiedz jest jasna,klient nie ma zaufania do produktów i usług wykonywanych przez pracowników-co jest podstawą działalności f.pas.,Pracownicy w/w firmy pas-opal.wykonujący te wiązki na poszczególnych stołach montażowych powinni to przede wszystkim zrobić w sposób:bezbłędny aby osiągać bezawaryjność u naszych dostawców.Najważniejsza jest jakość. I wtenczas by było więcej zamówień w waszej firmie pas-opal.Czy jest to zrozumiałe?odp.

@mec.z wlkp.

Hej, naprawde zaczeli zwalniac? Ja widziałem ogłoszenia że dotrudniają

@mecenas z wlkp.

Mecens po (usunięte przez administratora)

@mec.z wlkp.

Nie odpowiedział Pan na moje pytanie. Dlaczego pracownicy mają zgłosić firmę? Według jakich artykułów łamie prawo? Odpowiadając na Pańskie pytanie. Tak, jest to jasne. I jak najbardziej uważam, że jakośc jest na pierwszym miejscu.

@Panna G.

Hm.pisze pani ze jakość jest na pierwszym miejscu.To dlaczego wasza firma nie więcej kontraktów podpisanych na pracę,3 zmianę chcą zlikwidować,z ledwością teraz waszej pracy wystarcza na 2 zmiany,na innym dziale jest tylko 1-zmiana, i brakuje towaru,koniec m.ca jest i co chwilę zwalniają ludzi?Wszystko jest jasne na Ukrainie jest otwarta firma-tania siła robocza,większy zysk dla pracodawcy niż do ludzi.A tutaj w Polsce zamknie firmę po prostu.Z tego co czytam wasze wypowiedzi na temat jak zle się dzieje w waszej firmie,osobiście się dowiedziałem od przedsiębiorców róznych jak stoi wasza firma Pas-Opalenica z pracą, i byście chcieli podnieść tą w/w firmę która tak nisko upadła --to jak najszybciej powinniście zgłosić wszystkie uwagi negatywne do O.I.P.w Poznaniu -- i poprosić aby od razu zadziałali.Wtenczas Ci najwyżej co siedzą na stołkach w firmie Pas Opalenica zatrzęsą się.

Panie Mecenasie
@mecenas z wlkp.

Weź sie Pan naucz składni bo Twoje wypowiedzi brzmią niczym ucznia Szkoly Podstawowej....

@Panie Mecenasie

Proszę grzeczniej do pana mecenasa.Czytam i widze co piszą ludzie że niedługo będzie bankrut z waszym zakładem pracy Pas-Opal.Nie chcecie skorzystać z mojej dobrej rady. Mogli takich ludzi co dobrze pracowali i bezbłędnie zostawić w waszej firmie a nie zwalniać za głupie meile i telefony od innych osób z poza zakładu pracy--to by przez te dobre osoby ta firma Pas-Opal.tak nisko nie upadła.Zostańcie z Bogiem.

Idź Pan z Bogiem :D

były worker

A wypłaty w tym miesiącu dostaliście takie jak zwykle?

nicki nik

To niech się określą czy będą zamówienia czy likwidacja zakładu. Wypłaćcie odprawy i szukamy innej pracy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PAS Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Opalenica
Woga Sp. z o. o.
logo firmy Inżynier Projektu
Opalenica
PAS Polska Sp. z o.o.
Czy coś się poprawi

Chodząc po halach oczom ukazuje się smutny widok,wszech obecna pustka ogarnia hale juz blisko połowa stanowisk stoi pustych i nie jest to niestety przerwa urlopowa tylko brak zamówień. Na rannej zmianie przeważnie szło wszystko teraz już nie. Na popołudniówce jeszcze gorzej, a na nocce tragedia.

Jak żyć

Widmo kolejnych zwolnień ożywiło część pracowników,którzy wcześniej rzadko pojawiali się na hali produkcyjnej. Dopiero ten "zły" Marcin N. zaczął robić porządki w IE, chwała mu za to. Jeszcze kilku lewusów w biurach się uchowało,ale może kiedyś i to się zmieni. Najlepszy jest gosciu,którego główne zadanie to jazda na myjkę Landroverami,a na produkcji chcą jak najwięcej oszczędzić. Żal patrzeć jak firma się kończy...oficjalnie jest dobrze i to się liczy :-)

Są lepsze miejsca

Tylko nielicznie są rozgarnięci na tyle, żeby stąd odejść, reszta nawet nie myśli o odejściu tak im tu dobrze bo w okolicy nie ma innych zakładów ???? zazdroszczę tym co dostali wypowiedzenia i zgarną odprawy.

@Są lepsze miejsca

były jakieś wypowiedzenia?

Najważniejszy

Ludzie weźcie się do pracy i nie interesujcie się zarządzaniem w PAS. Wasza rola to robić wiązki.

Co dalej

U nas na dziale jest już tragicznie,linia pracuje kilka dni w miesiącu na jedną zmiane,a jeszcze nie dawno trzy zmiany non stop i dwie w soboty. Do tego ciągle braki towaru jak już są jakieś zlecenia. Ważne, że góra ma pełne brzuchy i służbowe fury.

@Co dalej

Tak jak w firmie Groclin się dzieje identycznie tak samo.

xx.pp.
@Co dalej

Jak by w tej Waszej firmie Pas-Opalenica kierownicy-kierowniczki i dyrektorzy a także prezesi nie zwracali uwagi na meile i telefony z poza tego zakładu pracy od fałszywych osób z mówieniem nieprawdy o człowieku który dobrze wykonywał swoją pracę,bezbłędnie to by ten Wasz zakład tak nisko nie upadł.

???

Czy jest ktoś zadowolony bz pracy w PAS i może napisać coś dobrego o tej firmie?

@???

Nie , a kierownik działu K +V niech się wali na ryj !

Co dalej

Firma rozwija się niestety na Ukrainie, czyżby początek końca?

@Co dalej

I bardzo dobrze , przynajmniej tacy co mają lewe ręce jak Marek K z Grodziska Wielkopolskiego którzy są magazynierami wylecą !

Były
@Co dalej

To zła wiadomość dla lewusów z magazynu , oni pierwsi polecą bu ha ha !

HGHH
@Co dalej

rozwija się??? a czy już tam powstała firma? raczej nie...

Lol
@HGHH

Już od maja jest otwarta ☺️

Julita

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w PAS to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Czy wiecie jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujecie informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Czekamy na opinie byłych bądź aktualnych pracowników. Na pewno wasze rady będą bardzo cenne.

Ken

Ci bardziej rozgarnięci sami rezygnują z pracy w tej firmie,a były "PGR" i tak zostanie bo nie mają dojazdu i kwalifikacji na lepszą pracę. Teraz to już w ogóle ciekawie będzie za rządów lalusia.

@Ken

Jakieś nowe rządy??? Zmieniło się kierownictwo nic nie słyszałem

W różowym mu do twarzy
@nickky2

Kieras na produkcji nowy.

@W różowym mu do twarzy

jak to jest, niby roboty nie ma a nowego kierasa zatrudnili?

W różowym mu do twarzy
@nickky2

Był różowym kierownikiem teraz jest głównym produkcji

@W różowym mu do twarzy

Acha a co z Panem Marcinem N.?

niki minasz
@Ken

Dobrze napisane "były PGR" - oni przyjdą nawet za niższą stawkę do kołchozu, i w tej firmie dobrze o tym wiedzą, resztę możecie sobie dopisać sami

Julita

@Opalenica TV, monitoring zawsze wzbudza wiele dyskusji. Monitoring w firmach podnosi bezpieczeństwo pracowników, czy próbowałeś na to popatrzeć z tej strony? @malutki1998, rozumiem, że Twoje niezadowolenie wzbudzają nowe normy. Czy próbowałeś zgłaszać zastrzeżenia swojemu przełożonemu? Może normy nie były podnoszone od dłuższego czasu w firmie PAS Polska? Rynek się rozwija, firmy muszą być konkurencyjne.

malutki1998
@Julita

@Julita z tym że rynek się rozwija to masz rację, no ale te normy na niektórych działach to przesada.Niech pokażą jak robią 120%. My robiąc na 110% przeważnie to wystarczy jeden dzień że ktoś idzie na inny dział i już jest miesiąc z normą poniżej 110%. Szkoda zdrowia na zapier*alanie na 120% wiedząc że i tak tyle nie będzie bo ciągle ktoś idzie na inny dział bo ''kogoś nie ma''. A poza tym skoro jest ''mniejsza produkcja'' to powinni na ten czas obniżyć ilość sztuk do zrobienia bo jak na razie to produkcja jest taka sama jak była tyle że niektóre działy chodzą na 2 zmiany.

Coś się dzieje

Likwidacja 3 zmiany nie jest dobrą prognozą dla firmy. Zastanówcie się, jakiś czas temu bywało ,że 4brygasowka,głównie 3 zmiany i nadgodziny w soboty,a teraz ledwo 2 zmiany. Czy produkcja nie ucieka nam na wschód? Oficjalnie firma w dobrej sytuacji,nic się nie dzieje i jest super :-)

@Coś się dzieje

Niech ta firma zniknie na wieki wieków !!!

Neti
@Amazon

Amen!!!

Wina Tuska

Naprawdę jest tak źle jak mówią na mieście?

Dobrze jest :-)
@Wina Tuska

Chyba nie tak źle bo nowa służbówka wjechała. Ładna Insignia.

Pasikonik
@Dobrze jest :-)

Teraz będzie łatwiej wynająć mieszkanie w Opalenicy.

Żeglarz

Nie ma tygodnia żeby się ktoś nie zwalniał. Firma nie robi nic, żeby ludzi zatrzymać już nie długo nie będzie odwrotu i okręt zatonie bo już ledwo pływa,a ludzi się oszukuje, że jest dobrze. Niech ktoś mnie poprawić jeśli źle piszę...

Amazon

Mimo tego że w Amazon są obiady za 1 zł + darmowe automaty z kawą i herbatą oraz stawka 16 zł brutto , no i bajecznie prosta robota to ludzie nie chcą robić a w PAS zap.. ...... ją jak beduini w gorszych warunkach !!!

Zaciekawiona

Podobno macie ładne premie ostatnio,czy ktoś może to potwierdzić? I dlaczego ludzie dalej się zwalniają skoro zaczęli lepiej płacić?

Xcx
@Zaciekawiona

To jest jedną niesprawiedliwość w tych dodatkowych premierach. Nie wszyscy mają szansę ją otrzymać. Jak się jest przez cały miesiąc na tym samym stanowisku to może jest szansą na premię, ale jak się chodzi co chwilę na inny dział to niestety nic z premii. Dlatego też między innymi ludzie się zwalniają. Każdy szuka pracy gdzie lepiej płacą i lepiej traktują pracownika.

Opalenica TV
@Zaciekawiona

Haha.Lepsze premie ciekawe gdzie? Normy w PAS są zawyżone.Niektórzy nawet 110% nie osiągają a już nie mówię o 120%. A teraz niby mniejsza produkcja ciekawe skoro normy te same to i sztuk będzie tak jak zawsze. Job zwalnia ludzi a na olx się ogłasza że szuka ludzi do PAS. Wypłaty coraz niższe- jedna reklamacja i prawie cała premia razem z tą podstawową jest zabrana. Chyba będzie trzeba zmienić zakład pracy niedługo.Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Parówkowy skrytożerca

Może warto wprowadzić oszczędności na samochodach służbowych. Po co ich tyle, dyrektorów stać na dojazd do pracy własnym samochodem,ale po co! Kiedyś było kilka i przez weekend zostawały w firmie,a teraz pusty parking!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PAS Polska Sp. z o.o. - Opalenica

• Jak się pracuje w PAS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PAS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PAS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PAS Polska Sp. z o.o.