Opinie o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PAS Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PAS Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

Nawet nie widać od kilku dni Pani Dziamskiej i pani Takarek przy czytniku jako pierwsze czyżby sie przestraszyly

Na dziale Miele można o każdym coś napisać np Monika która kończy dwie godziny wcześniej stoi przy stole i je . O Pani Ewelina która co piętnaście minut na papierosa chodzi a zapewne normy nie wyrabia !!!! Pisać dalej

Seba5555
@Anonim

A naprzeciwko f12 chodzą 4 razy na papierosy to tego nie nie widzi ale gdzie PAS Opalenicy sprawiedliwość

Xxxx
@Seba5555

Wychodzą ale patrz na górę same zielone słupki. Jak się wyrabiają to wychodza a to nie ważne czy na stole czy na rondlu czy co robi ta osoba. Więcej (usunięte przez administratora) to też wyjdziesz

Ewela

Jeżeli potrafisz tak pisać o Miele ,to może napisz suczyno coś o sobie ,bo widzę że dział Miele bardzo cie interesuję ,jeżeli się dowiem kim jesteś to ci ryj oczaskam tego bądź pewna/ pewien

Włóczykij
@Ewela

Nie tak ostro bo już nie jedna nie zastąpiona musiała opuścić jakże zacne grono pracowników PAS :-)

wiosenka
@Włóczykij

Nie ma ludzi nie zastąpionych, tym bardziej w tej firmie gdzie ludzi się nie szanuje .

@Ewela

Ewelinka nie denerwuj sie to co tu piszą to prawda a poza tym zabardzo się rozkręcasz przechodziłam dzisiaj obok twojego działu i widziałam co tam sie wyrabia

Również nie wspomnę o atmosferze która panuje na Miele . Dwie osoby które żądza całym działem. Rabia (usunięte przez administratora) każdemu nawet sobie na wzajem ???????? wiecznie siedzą przy biurku i kawkę piją tego też nikt nie widzi tak tak mowa o Pani Monice i Pani Marioli dwie prowokantki na dziale zygac się chce

WszystkiePostyZJednegoKonta

Tak to już jest jak się komuś za skórę zajdzie. Wszystkie posty z jednego konta i przez tą samą osobę napisane i polubione... Skoro macie czas na obserwację tego co ktoś robi lub nie robi to znaczy, że sam/sama nie jesteś dociążona. Tak się składa, że niektóre osoby maja duże parcie na zarządzanie. Skończ szkołę, zdobądź doświadczenie to wtedy porozmawiamy....

@WszystkiePostyZJednegoKonta

Z jednego konta, czy nie z jednego . Grunt, że prawda napisana jest .

@WszystkiePostyZJednegoKonta

Pozdrawiam cię Pawełku wiem że ty to napisałeś nie da się ukryc następnym razem dyskretniej prosze

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PAS Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Opalenica
Woga Sp. z o. o.
logo firmy Inżynier Projektu
Opalenica
PAS Polska Sp. z o.o.

To nie jest pisane przez jedna osobę można zobaczyć po polubieniach widocznie nie tylko ja zauważyłam problem na tym dziale i mam nadzieję że w końcu ktoś się za ten dział w końcu weźmie

Już się biorę za Monikę bo ja w stosunku do niej jestem bardziej wyrobiona niż ona, tylko obgadywać wszystkich na firmie potrafi niech lepiej popatrzy na siebie bo nie jest ideałem.

Mikołajx225

Obecny prezes firmy jest totalnym (usunięte przez administratora) jak chce zamknąć firmę to niech zamknie ją odrazu a nie mówi ludziom że jak nie będą chodzić na nadgodziny za grosze to,, zamknie tą budę''. Z resztą i tak niedługo w tej firmie już nie będzie pracy bo działy polikwidują przez co na k+V będzie mniej roboty, i tak stopniowo będą likwidować działy aż zlikwidują wszystkie bo się im nie opłaca. A druga sprawa to proszę po sobie sprzątać w toaletach (mowa głównie o męskich) bo bajzer jak nie powiem co, ostatnio deska sedesowa była cała 'oblana' i to nie pierwszy raz. Gdzie tu jest 5s.

Gonzo
@Mikołajx225

Zawsze można zmienić miejsce zatrudnienia lub otworzyć swój biznes i płacić ludziom tyle ile by się chciało teraz zarabiać.

Serek
@Mikołajx225

Jeszcze trochę i zamkną..... Czerwiec i koniec. Nic nie wiecie. Już mają człowieka od zamykania firm.

anonimowo

Prawda jest taka,że prawda zabolała da się zauważyć. Dużo osób to potwierdza w firmie. Nikt ślepy nie jest, na wiązkach nie ma czasu na kawki itd. Tylko sztuka za sztuką ... A Pani (usunięte przez administratora)byle być w pracy, ale się nie narobić i o wszystkich plotkować , ma czas na wszystko .

Katrina
@anonimowo

Ale pani Marlena tak samo jak Maonika sie zachowuje tylko pogaduchy

Nikolaus

Czy jest wyzysk pracowników tak jak w firmie Bero?

Pnt
@Nikolaus

Jaki wyzysk?Pracuje w Bero i dla mnie uważam,źe sobie poprawiłam normalne zarobki i nigdy bym nie wróciła.

Te dwie koleżanki to powinny zostać rozdzielone w tedy atmosfera była by inna na tym dziale

Te dwie koleżanki już dawno powinny zostać rozdzielone w tedy było by może inaczej na tym dziale

Rama

Pani Monika to zamiast (usunięte przez administratora) to w lustro niech spojrzy, albo popracować radzę .

Obserwator

Potwierdzam, to co sie dzieje na Miele to jakaś porażka, Pani Monika to chcialaby chyba Kierwonikiem firmy zostac. Ale jakos dziwnym trafem nigdy to sie jej nie udało. O to wszystko przez dwie niżej wspomniane osoby.

Ponoć karma wraca .

Rama

Będąc na dziale Mile, parę dni da a nawet przechodząc kilkadziesiąt razy pracując tam da się zauważyć jak jest na tym dziale. Pani Monika wiecznie przy biurku, nie wspomnę już o jedzeniu, kawkach na pakowaniu i takie zarobione.. może w końcu by ktoś się zajął tą sytuacją, jedni robią, sztuka za sztuką, a Panie ? Jak u Pana Boga za piecem.

Kamila

Czy pracuje tam jeszcze taki gruby elektronik, Jurek?

Ruslando
@Kamila

Teraz na KV jest i chyba nawet ostatnio przytył.

Tragedia. Myślałem, że w Sonoco jest bajzel, ale PAS wygrywa w całej rozciągłości. Maszyny stare, brudne, karty wejściowe często nie działają, organizacja nie istnieje. No i oczywiście każdy pozbawiony kultury, wieś. Nie idźcie tam

nick

Chyba nie jest tak źle, rodziny tam pracują to i rodzinna atmosfera. Jak w domu...

MECENAS Z WLKP.

Bardzo proszę te negatywne uwagi odnośnie pracy jak i wyższej rangi natychmiast zgłosić do O.I.P.Poznań.Oni zadziałają od zaraz.Proszę nie bać się!Życzę powodzenia,Pozdrawiam!

Opel

Lubię atmosferę w PAS Polska Sp. z o.o. za: Bardzo dobra atmosfera Polecam szczególnie dział BSH wiązki kablowe :)

hepla
@Opel

suszarki?

Abraham

Koniec roku a niewykorzystany urlop 2018,2018 a urlopy wstrzymane. Wigilia odrobina świętem. Kpiny. Czemu nikt za to się nie weźmie.

No cóź takich było juź wielu i juź ich nie ma .Poźyjemy zobaczymy.

Qwerty

To więcej czy częściej?

Osoba na stanowisko kierownicze!!! Może by się pochwalila nazwiskiem ?

PIS PO

Zgodnie z RODO nie muszę ujawniać swoich danych osobowych. Powiem tylko tyle że jestem z f12 i widzę to co ona robi a raczej to czego nie robi. Chcesz wiedzieć więcej to napisz.

PIS PO

Powyższa opinia z dnia 14 listopada została zgłoszona e-mailowo do usunięcia przez administratora strony. Nie wiem co mi odbiło pisząc to dla tego to zgłosiłem.

Zostaw merytoryczną opinię o PAS Polska Sp. z o.o. - Opalenica

• Jak się pracuje w PAS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PAS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PAS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 55 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PAS Polska Sp. z o.o.