Opinie o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PAS Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PAS Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

masakra

ciekawe co z osobami , które brały zwolnienie lekarskie gdy cos nie szło po ich myśli>???? zrobią coś z tym w końcu? bo są osoby co nie idą na l4 jak są chore a są tacy co jak tylko główka zaboli to juz po zwolnienie...

Stara
@masakra

Czasami ból główki może być przyczyną poważnej choroby tak więc pomyśl a potem pisz.

wwww
@Stara

To się idzie na rentę... A jak wiecie kto ewidentnie nadużywa l4 to zgłaszajcie do zusu, oni mają komisję uzdrawiającą. Taki pracownik co bierze l4 bez uzasadnienia szkodzi innym...

@wwww

przecież pracodawca chyba wie najlepiej kto jest liderem/nadużywa l4....chyba że pracodawca to "ślepiec" i chcesz go wyręczać......a może tak ma być

owca
@Pasterz

może l4 biorą nietykalni...

Ul.Miła

A jak tam sprawa złodzieja zrazów i kotletów z inwentur w latach 2010-2017? I czy nadwaga jego żony jest spowodowana tym czynem? bo ponoć kradzione nie tuczy a tu taki klops...

@Ul.Miła

eeeeee tam, i tak nikt nie przebije (usunięte przez administratora) który zarabiając kilkadziesiąt tysięcy pln łasił się na ciastka za 3 złote :) chociaż czasy teraz są bardzo dziwne, sędziowie zarabiający 12k kradną pendrive za 50 pln to o czym tu mówić......człowiek głodny to wszystko jest w stanie zrobić

Miła
@Pasterz

No właśnie jego miałam na myśli, żaluzje, firany w leroy wszystko na fakturę pas... Obiady na fakturę na firmę dla całej rodziny w restauracji lavender, nawet z kwitkiem za parking za 2, 50 przychodził po zwrot...

Miła
@Miła

Prawdziwy filantrop, wybitna postać, uczestnik ważnych telekonferencji...

Musk
@Pasterz

On się na wszystko łasił, drugiego takiego kłamczucha na świecie nie ma. Widać, że czyta co tu się o nim pisze a to dopiero początek. I dobrze niech wie, że ludzie wiedzą jakim jest człowiekiem...temat na dziś: 50 000 PLN

@Musk

jeżeli chodzi o kłamczucha to był jeszcze jeden o podobnej skali (wiadomo admin czujny i kasuje wszystkie inicjały i imiona to proszę zabawić się w szaradę umysłową i kojarzyć, film w którym bohaterem był Simon Templar - kryminalny serial z lat 60).......ale on tylko kłamał i finansowo nie był tak ubrudzony. A jeżeli chodzi o naszego bohatera to zabawne jak można na link poczytać ile to wprowadził w firmie oszczędności :) Miał jedną niepowtarzalną technikę oszczędzania mianowicie 99% dokumentów trafiało do zniszczarki......a później mówił "nie dostałem", normalnie majstersztyk, faktury, einkaufy wszystko pocięte na paski no i jedna złotówka nawet nie wydana.......można być oszczędnym :)

Rububu

Kolejne zwolnienia, a dlaczego są działy na których tych zwolnień nie ma?

wwww
@Rububu

Ile zwolnili osób u was do tej pory, i ile zamierzają jeszcze zwolnić?

K.
@wwww

Ponoć 30 osób do zwolnienia

www
@K.

A kryteria znacie jakimi będą się kierować przy zwolnieniach? Nadużywanie L4, staż, "pieniactwo" szeroko rozumiane, znajomości....?

johny
@www

Znajomości to już dawno tam nie ma. Raczej calokształt "działalności" w tym umowy na czas określony.

K.
@johny

Może znajomości nie, ale pupilki zostaną.l4 na wszystkich działach były a są osoby nie tykalny jak i działy

www
@K.

Od czego zależy ta nietykalność?

@www

od tego kogo znasz

Mnb

Czy mając etat pracując 4 dni to urlopy pozostaną czy zostaną skrócone?

Maślana
@Mnb

Tak. Jak było 26 dni w roku to w czasie skrócego czasu pracy jest 20,8 dnia, trzeba tylko odnieść do okresu w którym obowiązuje skrócony czas pracy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PAS Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy Inżynier Projektu
PAS Polska Sp. z o.o.
logo firmy PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
Opalenica
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
dags

ciekawe jak długo urlopów starczy , jak będzie trzeba brać bezpłatny. ludziom i tak było żle a teraz ?? powodzenia

jejjj

poszły następne osoby , a jak bedą potrzebni ludzie to nikt im nie przyjdzie@!!!

Mhwcl
@jejjj

To znowu redukcja stanowisk tzw oszczędności

Toja
@jejjj

Starzy pracownicy czy koniec umowy

Szalonooki
@jejjj

Póki co to obniżka wymiaru czasu pracy od 01.05. nas czeka, więc nie ma co się martwić, że ludzie będą potrzebni, bo za chwilę może tej pracy nie być.... Nikt nie wie co przyniesie przyszłość, tym bardziej że wiele firm boryka się z tym samym problemem. PAS nie jest tu wyjątkiem :(

Ona
@Szalonooki

Czy jest to potwierdzina informacja?

Szalonooki
@Ona

Wg przecieków, które do mnie docierają - tak, mamy przejść na 4/5 etatu od maja.

Myślę, że osoby tak bardzo roszczeniowe w obliczu tej strasznej pandemii zmienią za moment zdanie oby nie za późno.

dicki
@pracownik

można jaśniej?

@pracownik

Czyli many siedziec cicho, a oni niech łamią nasze prawa?

ol.pl.
@Abcd

Proszę Was wszystkich Pracowników o napisanie to co dzieje się w Waszej firmie Pas Opalenica do Naszego Rządu Pis niech dowie się jak ta firma funkcjonuje w czasie tej Pandemii korona wirus--nie bójcie się waszego Prezesa Firmy.Życzę powodzenia.Pozdrawiam.

Pasterz

zamknięcie w domu plus maseczka na twarz czynią cuda w umysłach ludzkich jak widać :)

@dicki

Roszczeniowy tzn. bezrobotny na diecie opartej na szczawiu i mirabelkach.

@Jarosław

Kiedy w końcu wrócimy do normalnego funkcjonowania systemu bo urlop wypoczynkowy kiedyś się skończy

A.
@Mhw

NIGDY, i możemy być bezrobotni

@Mhw

Jak Ci się urlop skończy to będziesz pracy szukał gamoniu

Majster

PIS?,haha (usunięte przez administratora) najwięksi w Polskich rządach jaki był,kto głosuje na PiS,ten największy idiota,nie da się tego inaczej określić,jak można im wierzyć haha

@Jarosław

To zacznij już teraz szukać pracy bo lepiej nie będzie

@Mhw

Ja akurat mam taką pracę, że to ja decyduje kto ją straci a kto nie.

Agata
@Jarosław

To kiedy wrócimy do pracy i co z tymi którzy już nie mają urlopu?? Bezpłatny?

Tylko ja

Co nowego?

Ciekawe jak zakład rozwiąże problem, odpowiedniej odległości między pracownikami to jest 1,5 m. Takie są wymogi. Pracując na rondlu stoi się jeden obok drugiego, przynajmniej na suszarkach tak jest. I co teraz?

Majster

Co za tępi ludzie tu piszą,najpierw ze musza urlopy brać,potem ze bonów nie będzie,teraz ze odległość między pracownikami,nie chcesz,nie przychodź,módl się żeby firma nie zwalniała,doceń ze płaca Ci za urlop,a nie postojowe,albo bezpłatny urlop,w (usunięte przez administratora) zawsze zle kobietom,największe klejdziory firmy to piszą,trochę myślenia zanim coś napiszecie.

@Majster

Tępi? Raczej osoby, które znają swoje prawa. Firma nie może zmusić prawnika do wykorzystania bieżącego urlopu. Płacą za urlop? Oczywiście, że płacą, innej opcji nie ma. Mogli wysłać na postojowe, również płatne dla pracownika. Urlop bezpłatny? Jak tak dalej pójdzie to urlop wakacyjny taki będzie. Firma musi zapewnić odstęp pracowników od siebie o 1,5m. Nie dostosowanie się podlega karze. Chcemy pracować, zarabiać, aby firma była otwarta. Ale każdy boi się o swoje zdrowie i życie. Firma musi zapewnic mam bhp pracy.

@Nie dla majstra

Brawo nareszcie ktoś z polotemi i kulturą

@Nie dla majstra

Dobrze gadasz! Przywołali ludzi, teraz odwołują bo brak towaru. Skąd mamy brać te urlopy??????

@Pas

Nie wiem, jak jest na innych działach. Może faktycznie nie ma towaru? Jeśli tak to planowanie i zarządzanie nie popisało się. Jest to przykre, że nie mamy innego wyjścia i wykorzystujemy bieżący urlop, ale sami na to pozwalamy. Rozumiem, że każdy boi się żeby nie stracić pracy, ale mamy swoje prawa. My wywiązujemy się z swoich obowiązków. A firma? Tylko wymaga. Brak motywacji.

@Nie dla majstra

Dokładnie, z choinki się urwali, że produkcja ma iść? A tu booom, znów urlopik. Już widzę te urlopy wakacyjne jakie będą problemy i szantaże.

@Nie dla majstra

planowanie raczej nie ma tu nic do powiedzenia, bo globalne łańcuchy dostaw pozrywane no chyba że mają moc zamiany wody w wino ale raczej wątpię bo tacy pracują raczej za inne stawki i u konkurencji :)

@Pas

Lepiej być bez urlopu,a z pracą,owszem mamy swoje prawa,ale w tej ciężkiej sytuacji,musimy się dostosować,trzymamy kciuki ze wrócimy w pełnym składzie,tylko te (usunięte przez administratora) płytkich osób ze bonów nie będzie ,lepiej bez bonów a z praca,tak wam zle w Pasie,to dlaczego nie poszliście do innej pracy,jak nie było kryzysu?.

@Pasterz

Wydaje się mi, że to planowanie, jako pierwsze powinno wiedzieć czy jest materiał? Ale ok, nie znam się.

@Majster

My MUSIMY dostosowac się, a firma nie musi? Chociażby 1,5m odstępu od siebie. Uwierz mi, że jak firma jest dla pracowników to pracownik jest dla firmy.

@Nie dla majstra

no oczywiście, że tak, oni powinni to wiedzieć, tylko albo niskie kompetencje (planistów po stronie dostawcy, po stronie PAS, po stronie logistyki jako dostarczającego fizycznie transport itd.), albo wiedzieli a bali się mówić głośno, albo ktoś im obiecał i na tym się skończyło (zerwane łańcuchy ale udajemy że jest ok)......trzeba dopasować odpowiedź :) no albo wiadomo za wszystko w dzisiejszych czasach można obarczyć wirus-świrus którego nikt nie widział :)

@Pasterz

Myślę, że jak będą zwolnienia to oczywiście, że przez wirusa. Jak firma upadnie to też hest winny wirus. Poniekąd osłabił firmę. Najwidoczniej zarządzanie kryzysowe w naszej firmie nie spełniło swojej funkcji. Liczę na to, że firma ruszy z kopyta i wszystko będzie ok. Ale nie dajmy wykorzystywać się, bo firma ręki nam nie poda w potrzebie.

Zi
@Nie dla majstra

Jeśli teraz towaru nie ma to nie oszukujmy się lada dzień go też nie będzie.

kiero
@Nie dla majstra

Spora część załogi dojeżdża autokarami. Myślisz że dołożą tyle pojazdów żeby zachować odstęp między ludźmi 1,5m???

@kiero

Przez najblizszy czas myślę, że nie bedzie tyle osób w pracy żeby był to problem.

Passownik
@Majster

Jak zakładowi nie podoba się zdanie szarego robola to niech go zwolni lub przekona że ma rację. Po co ta demagogia? Wszyscy wiemy że tylko niektórzy mają dobre zdanie o tym zakładzie.

@Passownik

są jeszcze tacy którzy mają dobre zdanie ? czyli dinozaury wciąż żywe :)

Pas

My mamy rozumieć firmę, że bony itd, itp. A firma nas zrozumie, że musimy za co życ, oplacic wszystko, niektórzy mają kredyty, wynajem... A tu jak ktoś nie ma urlopu to bezpłatny brawo

Mecenas wlkp
@Pas

To trzeba myśleć i nie brać kredytów tylko oszczędzać a nie 2 tygodnie firma ma problem i większość wyborców PiS popada w kłopoty finansowe. Ja bym wam 500 plus pozabierał i dał firmom z problemami.

Jgjg
@Mecenas wlkp

Widać że piszę to ktoś kto nie ma dzieci i pewnie nie pracuję na produkcji i ma pełno kasy

Abcde

Miel rusza, co z pozostałymi? Zmywarki, bsh?

Cooking
@Abcde

Dzisiaj dostałam informację, że cooking wraca do pracy we wtorek.

On
@Abcde

A Ty co, książkę piszesz? Na pewno dowiemy się odpowiednio wcześniej.

Idą święta może by ktoś pomyślał żeby ludzie mogli je godnie przeżyć. I wypłacić wypłaty trochę wcześniej niż 10.

Wypłata już jest

Abcd

Czy ktoś ma informację kiedy wracamy do pracy? Po świętach? A może postój będzie dłuższy?

Kask

Czy ktos posiada informacje dotyczaca wyplaty?? W kadrach nikt nie odbiera.

Nieznajomy

Skąd informacja o braku bonów? Jakaś potwierdzona informacja?

Abc
@Nieznajomy

Tak, jest e mail

Nieznajomy
@Abc

Niestety, nic do mnie nie dotarło...

Znajomy
@Nieznajomy

Za niedługo przekonasz się, że nie bedzie bonów :D

Aaaaa

Ciekawe kiedy będzie wypłata czy na czas a może po świętach a może i też jej wcale nie będzie

M

Co za różnica czy urlop czy zwolnienie skoro i w tym i w tym przypadku firma płaci...? Urlop 100% zwolnienie 80% także chyba i tak korzystniejsze jest dla firmy L4... Chyba że chodzi o pozbycie się urlopu w kontekście późniejszego zwolnienia pracownika? I o to im na bank chodzi . Dajcie urlopy to jakoś przetrwamy, teraz bony ...

aak
@M

za pierwsze dni zwolnienia płaci firma

k

ja tez się modle, bo mi bardzo zależy na tej pracy!!! mam nadzieję że to jeszcze ruszy

Abcd

Dokładnie tak, jak piszesz. Przezyjemy bez bonów, bez pracy będzie ciężko. Po wirusie może być wielkie bum w gospodarce i chociaż praca na produkcji to nic wielkiego, będziemy cieszyć się, że w ogole ją mamy. Zdrowia dla wszytskich

Ktos

To w koncu beda te bonny Czy nie

W
@Ktos

Nie

jak tak można

socjal nawet zabierają, naprawde porażka na koniec chociaz to mogliby wypłacić

W
@jak tak można

Ciekawe co zrobią z tymi pieniędzmi, pewnie do siebie. Ciekawe co z wypłatami..

Zostaw merytoryczną opinię o PAS Polska Sp. z o.o. - Opalenica

• Jak się pracuje w PAS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PAS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PAS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PAS Polska Sp. z o.o.