Opinie o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PAS Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PAS Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

L

Zabiorą wszystko Nam i na końcu zostaniemy bezrobotni. Bo wszystko na to wskazuje. W przyszłym tygodniu na pewno informacji nie otrzymamy dobrych o powrocie czy cokolwiek... Tylko szkoda, że kasa ze socjalnego i nawet to zabiorą z myślą o sobie nie o pracownikach.

Aaaaa

Czy to prawda że nie dostaniemy bonów na święta

Pesymista

@Fajny

Piątek? 10.04?

napewno? czy to żarty?

Rozczarowany

Nie wiadomo, cisza w temacie. Regulamin rozesłali, wnioski zebrane od pracowników i cisza w temacie. Czuję w kościach, że nie będzie. W teorii powinny być, bo to kasa z fundusz socjalnego jest...w praktyce może być różnie. Może ktoś z administracji się wypowie w temacie, bo siedzimy na urlopach i niestety nawet nie mamy informacji co i jak :(

ascha
@Rozczarowany

no faktycznie z socjalu to raczej powinni wypłacić, masakra jak już nawet bony wstrzymane

W
@Rozczarowany

Różne pogłoski chodzą od ludzi.. Niestety, że bonow dostać nie mamy.

Abc
@Aaaaa

Tak prawda, już jest informacja.

Ko
@Abc

I co jednak bonów nie będzie porażka

Jgjg
@Ko

Najlepiej urlopy nam zabierają teraz Bony i co jeszcze

Realista

W czasach globalnego kryzysu, kryzysu i klęski jakiej jeszcze świat nie widział Wy jesteście tak krótkowzroczni... Nie rozumiecie, że to firma produkcyjna jeśli nie produkuje nie ma pieniędzy na to by płacić postojowe?! Teraz macie pretensje o 10 dni urlopu wypoczynkowego? Zadajcie sobie pytanie jak ta obecna sytuacja odbije się na firmie, na wszystkich...Zadajcie sobie pytanie nie "czy", a "ile" osób straci przez to pracę... A na roszczenia był dobry czas przed całą tą sytuacją lub w przyszłości, powrocie do normalności, jeśli ta kiedyś nastąpi...

??

Nadal ktoś pracuje w PAS? Przecież firma miała stać przez 2 tyg..

Njimkibibi

Dlaczego firma zmusza do urlopów, a jak ktoś nie ma? Ma siedzieć na bezplatbym? Co z postojowym??

@Njimkibibi

no co z postojowym? urlopy nowe bezprawnie bedą brane

Rrrrrrr
@aaaa

Przykre, ale prawdziwe. Za co ludzie mają żyć, a jak przyjdą wakacje to nie dostaniemy

Em

Nikt nie spodziewał się takiej sytuacji. Bądźmy wyrozumiali. Pracownik oraz pracodawca nie jest winien. Postój? Przecież pracodwaca chcę nas chronić, a nie, że nie ma dla nas pracy. Wiem, wiem i tak nie ma pracy, ale nikt tego udowodni. Mi też jest szkoda mojego urlopu. Nie mam ani jednego dnia straego urlopu. Najkorzystniej jest wziąść chorobowe. Zwolnienie z takiego powodu? Proszę bardzo, niech udowodni, że jestem chora. Tylko ZUS może to podważyć po kontroli.Pretensje można mieć tylko do państwa! Gdzie jest ustawa, która to reguluje? Bądźmy dobrej myśli, niech to wszystko skończy się i wtedy będziemy myśleć, jak wyjsc na tym najgorzystniej.

Rrrrrrr
@Em

Tylko co to ma znaczyć te zastraszanie z ich strony? Takie zachowanie nie jest na miejscu. Jak ktoś już się pozbędzie nowego urlopu to z czego ma żyć, opłaty robić? Też powinni wziąść to pod uwagę. To się nie skończy na 2tyg.

Em
@Rrrrrrr

Zastraszanie jest bardzo nietaktowne. Jeśli jest to napisane na papierze (e-mail) można zgłosić to do Inspekcji Pracy. Myślę, że firma po powrocie będzie robic selekcję pracowników i dlatego potrzebują argumentu do zwolnienia....

Okijuh
@Em

Nie ms na papierze

W
@aaaa

Tylko to jest bez prawne.

@Rrrrrrr

Jakie wakacje baranie? Nie widzisz co się dzieje? W wakacje to będziesz się błąkał po wsiach i szukał szczawiu i mirabelek.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PAS Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
Opalenica
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Inżynier Projektu
PAS Polska Sp. z o.o.
adce

podobno umów nie przedłużają?

A

@qwe

Tak

Blablabla
@Wwhubjn

A kto to wie? Non stop dostajemy sprzeczne informację. Komunikacja wewnętrzną tej firmy jest poniezej normy.

Worker

Czy w obecnej sytuacji epidemii nadal będziemy chodzić do pracy? Z tego co wiem jest zakaz gromadzenia się do 50 osób... Na jednej zmianie jest nas pewnie ponad 100.

@Worker

Panie dbające o czystość w toaletach powinny przecierać co jakiś czas klamki i inne miejsca chusteczkami dezynfekującymi...

An

Oczywiście, że straty będą ogromnę. Ale to da nadrobić się (chociaz w obecnej kondycji firmy może być ciężko), a czy jest to warte naszego zdrowia? Wystarczy jedna chora osoba w firmie i kwarantanna obejmie co najmniej połowe pracowników, a wtedy firma będzie mogla siebie pogratulować!

errrrr
@An

Firma w Łodzi stoi, ciekawe co z Nami . Pewnie lada dzień . Oby wtedy firma postojowe płaciła, a nie urlopami ludzie mają pokryć coś za coś nie odpowiada

@errrrr

Jeśli to prawda, że firma w Łodzi ma postoj, bo nasze też podejmie takie kroki, ale może za tydzień, dwa. Postojowe? Moze byc ciężko...

Rrrr
@An

Prawda. Nie mogą ludzi pozbawić urlopów. A we wakacje co? Nie pracownicy są winni.

Abc
@Rrrr

Pewnie, że nie pracownicy są winni, ale również nie pracodawca, sytuacja trudna i trzeba wyważyć, żeby później się nie okazało, że nie ma do czego wracać i z tego urlopu nie skorzystasz...

@errrrr

łódź pracuje , dbamy o siebie , kierownictwo w łodzi też o nas dba

Njimkibibi

Nowe osoby przyjmują, skąd popadnie. Ciekawe czy są zdrowi.

@Njimkibibi

Może warto zapytać się kierownictwa?

Pasowirus

Czekać aż każą nam płacić za dojazdy tymi zrujnowanymi autobusami...

@Pasowirus

Pewnie tak będzie...

@Pasowirus

Mi za dojazd nikt nie płaci. Zawsze można jeździć we własnym zakresie,pracodawcy nie mają obowiązku dowozu pracowników.

@Full

Oczywiście, że to nie obowiązek pracodawcy. Jednak firma oprócz darmowych dowozów nic nie ma do zaoferowania :D

Njimkibibi

Zmiana C jaka ma teraz zmianę?

Szefo

C

popołudniówki

Abcde

Co miesiąc brak pracy, my mamy wykorzystywać urlopy a dla Ukraińców praca jest. W tym tygodniu brak pracy jak w poprzednim miesiącu.

Brak
@Abcde

Niestety nie tylko w tej firmie tak jest... :/

@Abcde

Zgodnie z przepisami powinien być płatny postój. Dla (usunięte przez administratora) jest praca, bo im trzea było by zapłacic postojowe ;/

@Abcde

Jeżeli dobrowolnie wypisujcie wnioski o urlop wypoczynkowy w świetle prawa wszystko jest ok. Zacznijcie wpisywać na wniosku,że urlop z powodu braku zamówień. Na pewno trochę to namiesza.

@Brak

Zabrakło przecinka pomiędzy nie i tylko...

Czy rozmowa rekrutacyjna w PAS Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

An

To zależy na jakie stanowisko.

Worker

Witam. Do końca stycznia powinniśmy otrzymać PITy, gdzie one są?

Krecik
@Worker

Mają czas do 2 marca. Do końca stycznia to musieli dostarczyć do urzędów.

Piko
@Worker

Do końca stycznia to firma musi wysłać do Zusu natomiast pracownikowi do końca lutego.Bez nerwów

@Krecik

Problem za problemem... Nawet z pitami są kłopoty.

@Worker

Przecież pita można sobie samemu ściągnąć z "w pita" po co czekać za papierkiem

Abcd

Bony ze socjalnego, ale do wypłaty doliczone i 2 x podatek odciągnięty.. To jest szacunek do pracownika. Powinien ktoś tym się zaintetesowac.

pl.kj.
@Abcd

TYLKO O.I.P.POZNAŃ WAM WSZYSTKIM PRACOWNIKOM POMOŻE.PROSZĘ DZIAŁAĆ OD ZARAZ.I NAPISZCIE CO ZDZIAŁALI-CZY SĄ ZMIANY NA LEPSZE.POZDRAWIAM.

@pl.kj.

A Tobie znowu leki się skończyly?

pl.kj
@Mecenas wlkp

jakie leki?odp

@pl.kj

Na głupotę

mec.z wlkp.
@Mecenas wlkp

na jaką głupote/-uważaj żebyś nie stracil stanowiska mecenasa itd.

***

Będzie dziś wypłata czy poniedziałek??

Wind of change
@***

Ja już miałem 3 lutego :-)

Otoprawds

Firma zew Flex rozliczająca nasze wynagrodzenia totalna porażka !!! Czy nikt tego nie widzi. Po kolanach powinni prosić stara załogę żeby wróciła. To był przynajmniej porządek i szacunek do pracownika. Chociaż światełko w tunelu jest bo pojawiła się jedna z Pań ale czy da radę

@Otoprawds

O kogo chodzi?

pl.kj.

o mnie,pozdrawiam.

Toja

Najniższa krajowa w górę, a dodatek stazowy dla osób pracujących 20 lat w tej firmie? Czy też będziemy pracować za najniższa krajowa.

@Toja

oczywiście, że za najniższą krajową będą chcieli posiadać pracowników...........przecież to było od zawsze w ich planach, pozyskać jak najtańszą siłę roboczą. Tylko teraz część Polaków zrozumiała, że można zarabiać uczciwie i godnie w innych firmach. Co stało się dużym problemem dla firmy, brak rąk do pracy za miskę ryżu, dlatego jest próba usilnego przeniesienia zasobów firmy na nowe tereny możliwe do kolejnych lat eksploracji czytaj Ukra. Skończyło się eldorado na naszej ziemi to idą dalej na wschód, tam zarobki po 600pln czyli będzie miejscówka na kolejne 20 lat pracy i wyzysku. Kiedyś Ukry pójdą gospodarczo do przodu i też zrozumieją że ich wykorzystują tylko do tego czasu dużo lat upłynie. Zatem nie ma co liczyć na jakieś finansowe fajerwerki w obecnej sytuacji jak i przyszłej w Polsce. Ma być tanio, a niemiaszki mają opływać w luksusach :) oto cała prawda.

@Toja

W tej firmie każdy kto przepracował 5 lat dostawał 150zł dodatku stażowego do podstawy. Po 10 latach kolejne ,15 latach kolejne 150zł no i 20 latach 150zl bo i tacy pracownicy też pracują, którzy mają taki staż. Więc Ci pracownicy którzy w starym roku dostali aneks do umowy z wyższą podstawą po 5 latach pracy, teraz dostaną kolejny do tak zwanej najbliższej krajowej. A gdzie wyrównanie pozostałym pracownikom np.15 i 20 letnim gdzie różnica na podstawie powinna wynosić 450zł po 15latach i 600zł po 20 latach. To wstyd, by pracownik który przepracuje do 5lat zarabiał prawie tyle samo co pracownik z wieloletnim doświadczeniem .

Niestety trzeba Tobie przyznać rację

Ona
@Toja

Gdy tak będzie to najlepiej zwolnić się z tej firmy

Lola
@Aldi

Niestety ja właśnie pracuje 20 lat i nie jestem dumna z wypłaty jeśli to tak zostanie a z tego co słysze to zostanie trzeba zmienić pracę pracownicy z Ukrainy godnie nas zastąpią.

Ona
@Lola

Pracownicy z Ukrainy zarabiają więcej niż my z premią. Za 8h pracy mają 2000-2100, zależy ile jest dni pracujących w miesiacu.

@Lola

Moim zdaniem należy zrobić zebranie z prezesem i dyrektorem ,w tej kwestii wynagrodzenia za pracę z dodatkiem stażowym .Jeśli było to uwzględnione przez tyle lat... a było,niech będzie nadal.

@Aldi

no to mnie rozbawiłeś.......spotkanie z prezesem :) on z maluczkimi nie ma po drodze. Tracić czas na jakieś spotkanie, jak odpowiedź jest z góry przesądzona czyli "kasy nie będzie".......to nie są te czasy kiedy prezes był rozmowny, zatrzymał się i z każdym mógł zamienić słowo. Obecny raczej jedynie wydaje polecenia, nawet dyrektorzy sobie z nim nie pogadają, w sensie pogadać to mogą a on na końcu zamyka klamrą "ma być tak i tak". Chociaż w sumie to próbujcie, może w przypływie jakiejś chwili potoczy się to inaczej, chociaż logika wskazuje całkiem inaczej......rozdawanie kasy to przeciwny biegun do cięcia kasy......a tu role są jednak sztywno wyznaczone.

@Rumburak

Odpowiedź będzie jedna wszystko jest ustalone w wewnętrznym regulaminie i to może zmienic się w kazdej chwili, dodatek stażowy to tylko bonus od firmy, a obecnie firma nie chcę dawac ani grosza powyżej najnizszej krajowej

oo.pp.
@Rumburak

Za pana Piotra Krygowskiego było znacznie inaczej a nawet soboty były lepiej płatne-lepsze dodatki za zmiany nocne itp.itd.Ateraz ta firma Pas Opalenica za Nowego Prezesa spada na dno-niestety taka jest Prawda.Co na to O.I.P.Poznań?prosze odpiszcie.

@Abcd

Bonus od firmy? To trzeba było tego bonusu(stażowego) nie rozdawać już tym co w pod koniec 2019r mieli pełne 5lat pracy i dostali 150zł więcej. Kpina. A teraz to od razu piszesz o wewnętrznym regulaminie? Pewnie,zawsze na stronę firmy,bo jak by inaczej. Ale o tym ,że krajowa pójdzie w górę i to na 2600 zł, firma wiedziała nie od dziś . Tylko pracownicy produkcyjni mają dodatek stażowy, bo przecież nie pracownicy wyższego szczebla...to chyba logiczne, że oni podstawę mają wyższą, niż pracownicy produkcyjni... A, tak na marginesie ...to tak zwanego personelu, to tu na pewno nie będzie z takim podejściem...teraz to tz.cięć radzę szukać gdzie indziej, a nie w stażowym, które wypłaca każda szanująca się firma.

Figo
@oo.pp.

Prawda jest taka źe za kaźdego prezesa było lepiej bo kaźdy chociaz coś dał a ten tylko zabiera.

@Figo

No i bardzo dobrze bo dba o firmę że byście mieli co robić a nie rozwiązać firmę i wszyscy na bruk.Jak wam tak żle to zwolić się i po co te źale, nie podoba się to(usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!! Wszystko idzie w górę a co wy myślicie w raju podatkowy jesteście/macie teraz podwyźki płacy minimalnej,zobaczycie co będzie dalej /dalej głosujcie na słuszną zmianę !!!!!!!!!!!

@Aldi

Nie bronię firmy tylko uważam, że i tak z nimi nie wygramy. Jedynym wyjściem jest zwolnić się i kiedy zabraknie im personelu to obudzą się

A co z kartkami od wyplaty? W jaki sposób mamy sprawdzić czy wsystko zostało nam prawidłowo naliczone? I tak juz od kilku miesięcy....

Rumburak

ale że jak.......będziecie marynarza wozić na taczce wkoło zakładu ? na rewolucję to trochę po czasie, starej wiary już nie ma albo zostało mało, w dodatku ci co zostali już raczej nie mają sił....o akcjach walki z uciskiem trzeba było myśleć jak mieliście kreację siły a teraz to niedobitki zostały w okopach, którzy chcą tylko jakoś dotrwać do końca i może kiedyś pojawi się słońce na niebie. maks jaką rewolucję można zrobić to przesiąść się z Titanica na jakiś inny, lepszy, młodszy i sprawniejszy statek, który ma obrany kierunek rozwoju i dynamikę płynięcia z nurtem prężnych gospodarek. Bo obecnie to już nawet nie Titanic tylko coś bardziej jak galera, czyli wszyscy do wioseł bo już nawet silniki siadły...

Mmm

Kasy brak ciekawe czy dziś będzie

Yhym
@Mmm

Porażka...tak późno chyba jeszcze nie było :/

Zostaw merytoryczną opinię o PAS Polska Sp. z o.o. - Opalenica

• Jak się pracuje w PAS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PAS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PAS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PAS Polska Sp. z o.o.