Opinie o Kolster w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kolster. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kolster na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kolster w Olsztyn

AD(y)M

Firma w porządku, może i hajsy nie najlepsze, ale dużo można się nauczyć, jeśli ktoś jest kumaty i wie o co chodzi przy maszynach to sobie poradzi. Trzeba się rozwijać.

Paulina

@inkognito, to forum nie służy wymianie spostrzeżeń i uwag odnośnie do osób, które pracują lub pracowały w Kolster. Celem tego wątku jest gromadzenie tylko merytorycznych i aktualnych opinii o tej firmie jako pracodawcy. Proszę zarówno Ciebie jak i innych użytkowników do przestrzegania przeznaczenia tego miejsca.

xx

@Jakoś leci czyli polecasz aplikować, skoro w firmie jest lepiej?

Paulina

@Jakoś leci, proszę Cię o rozwinięcie swojej opinii o Kolster. Wspomniałeś o sytuacji, która Twoim zdaniem się poprawiła. Jakie, w takim razie zmiany zaszły w tej firmie? Czy są one znaczące dla przyszłych jak i obecnych pracowników? Proszę Cię o pozostawienie uargumentowanej wypowiedzi na ten temat. Będzie cennym źródłem informacji dla osób, które chciałyby zostać zatrudnione w najbliższym czasie w Kolster.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kolster spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Czy macie jakiś powód, że od dawna nie piszecie?

Jakoś leci
@Zainteresowany

Piszą na ogół niezadowoleni. Sytuacja trochę się poprawiła, więc nie ma powodu do wylewania frustracji na forum.

nick

hm... a co sie dzieje w administracji, skoro tam sa co jakis czas ogloszenia na rozne stanowiska, jak tam sie pracuje?

Paulina

@Rr czy pracujesz obecnie w Kolster? Z czego jesteś najbardziej niezadowolony pracując w tej firmie? A może ktoś inny podzieli się swoją opinią o pracy w Kolster? Pamiętajcie też, że każde stanowisko pracy jest inne i warto wspomnieć na jakim jesteście.

Paulina

@zainteresowany zarobki zazwyczaj zależą od doświadczenia jakie się posiada. Najlepiej dowiedzieć się o tym na rozmowie kwalifikacyjnej. Każda pozostawiona informacja na tym forum jest ważna dla osób zainteresowanych aplikacją do firmy Kolster.

zainteresowany

na jakie zarobki moze liczyc poczatkujacy operator CNC?? tylko szczerze-praca w systemie zmianowym czy na 1 zmianę? proszę o merytoryczne odpowiedzi.

Zając Poziomka

Jakiś fan starej władzy tęskni za kierownikiem? A może ktoś chciał zostać majstrem a się nie udało?

Pankracy

I o to chodzi - jesteście zasobami. Ludźmi możecie być za bramą.

Paulina

@JA, piszesz m.in. o tym, że w Kolster panuje bałagan. Co według Ciebie to oznacza? Co masz na myśli? Wspominasz również o tym, że kierownicy są indywidualistami. Co przez to rozumiesz? Czekamy na Twoją opinię.

JA

Firma z powodzeniem dorównuje innym firmom z branży technicznej w rejonie - dno. Słabe zarobki, ogromna odpowiedzialność, bałagan, mało inteligentny prezes, kierownictwo indywidualiści. Nie polecam.

e

hans to nadaje się tylko do noszenia kapci prezesa

Słyszałem że ten kierownik który odszedł jakiś czas temu do tego nowego zakładu chyba Gamet ma wrócić i zająć się produkcją (ostatnio często u nas jest ). Ja osobiście to wolę go od tego K....ka który nam robił pod górkę . wiem że zrobiłby porządek z tym całym bur..lem na produkcji . Poza tym to bardzo konkretna osoba , i potrafi z ludzmi rozmawiać .

MF

Komunikat Ministerstwa Finansów: każdy podatnik otrzyma 500 zł nagrody, jeśli do końca lutego 2017 r. prawidłowo wypełni PIT. Akcja ma związek z planami rządu, by polepszyć ściąganie podatków. Co należy zrobić? Urzędnicy muszą zweryfikować dane podatnika, dlatego już teraz podaj swój numer pesel, adres zameldowania, numer konta, NIP i telefon. Wyślij swoje dane na e-mail lub zadzwoń po więcej szczegółów: pit2017@m_finansow.gov.o2.pl lub +44-20-04393375

Daniel

TAJNA OFERTA niebotycznych zysków. Nazywam się Daniel Makolongo i kieruję nigeryjskim funduszem kapitałowym Oil&Diamond Property Index. Właśnie wchodzimy do Polski i oferujemy udział w zyskach z inwestycji w ropę i diamenty. Aby skorzystać z propozycji, wpłać już dziś 250 zł za jednostkę uczestnictwa. Osobiście GWARANTUJĘ 100% dyskrecji i bezpieczeństwa. Podaję numer konta IBAN: GB14ZTDG18090403697793 Bezpośredni kontakt do mojego biura w Warszawie: daniel@property.com lub +48 530 315 035 Pozdrawiam i życzę udanych inwestycji, Daniel Makolongo

engineer

i tak na koniec : "Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem"

engineer

Dodam że pracodawcy już dawno stracili możliwość stawiania warunków płacowych. Nikt nie będzie pracował za 2-3 tys złotych, na zmiany i za 250 godzin. Oczywiście jeżeli ktoś zatrzymał się rozwojem na latach 90 lub wczesnych 00', to może nadal myśleć, że pracownikowi może płacić ochłapy i wycierać nim podłogi. Za kilka lat zabraknie rąk do pracy i tacy pseudo pracodawcy będą musieli zatrudniać Ukraińców.

engineer

Jestem Inżynierem Elektrykiem po Politechnice Gdańskiej, a wcześniej skończyłem Technikum Kolejowe o profilu urządzenia sterowania ruchem kolejowym. Obecnie od 10 lat pracuję w instalatorstwie elektrycznym, a ostatnio zastanawiałem aby przejść z budownictwa i znaleźć pracę w zakładzie produkcyjnym, na wydziale utrzymania ruchu lub wydziale projektowym. Niestety to co czytam o Kolster i Michelin utwierdza mnie w przekonaniu, że lepiej zostać w budownictwie. Przede wszystkim o wiele większe zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Kolster - Olsztyn

• Jak się pracuje w Kolster?

Zobacz opinie na temat firmy Kolster tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolster?

Kolster
  • Lubelska 3