Opinie o AESTHETIC CONCEPT w Dolnośląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy AESTHETIC CONCEPT. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AESTHETIC CONCEPT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AESTHETIC CONCEPT w Dolnośląskie

Czy można liczyć w AESTHETIC CONCEPT na prywatną opiekę medyczną?

Monika Nowy wpis

Przy tym liczeniu zastanawiam się kto ostatecznie wyznacza targety. Teraz w ofercie dla regionalnego nie piszą o tym, jedynie o nastawieniu na cele, które już podejrzewam są wyznaczone. Czy to stanowisko ma większy wpływ na całość sprzedaży czy jednak tu w firmie trzeba się podporządkować? U mnie wcześniej wszystko było na głowie regionalnego więc pytam

Generalnie to niezależnie od formy umowy, która była jakiś czas temu omawiana to ilu tych regionalnych w Katowicach potrzeba? Wcześniej wisiały oferty, na Gdańsk zresztą także. Czy to jest coś w formie stałego rozwoju? Zastanawia mnie powód poszukiwań. Odniesiecie się do zarobków? Jakich można się spodziewać teraz już w nowego roku?

Nikola Nowy wpis

Co się dzieje teraz z ta atmosferą, że w ten sposób ją określacie? Możliwe, że atmosfera zacznie się z czasem poprawiać jeśli skład w firmie się zmieni a razem z nim jakaś kultura pracy?

Justyna Nowy wpis
@Nikola

Ale jaki skład ma się zmienić? Właścicielka firmy i jej podnóżki?

Ewelina

Szukają Regionalnego ph na Katowice, ale z tego co widzę w tym i innym już wygasłym ogłoszeniu, to jest na samozatrudnienie. Czy jest możliwość pracy w firmie na umowę o pracę?

@Ewelina

Nie ma takiej możliwości. Po co odpowiadać za prostownika. Jakbyś była zatrudniona to trzeba Ci robić badania, liczyć czas pracy, płacić za zwolnienie i prace w weekend, a tak (usunięte przez administratora) światek, piatek i niedziele, bez badań w nielimitowanym czasie pracy. A jak coś Ci się stanie, to jest to wyłącznie Twoja wina, a nie pracodawcy.

@Ewelina

Nie ma takiej opcji. Właścicielka ma zamiar czerpać w pracownika tylko korzyści, nie chcąc ponosic absolutnie żadnej odpowiedzialności. Brak umowy o pracę to brak urlopu, brak zwolnienia, brak badań, za to odpowiedzią majątkowa za wszystko.

Krzysztof

No nieciekawa jest to firma. Głównie ze względu na właścicielkę, która jest manipulatorem i osobą o nieszczerych intencjach. Próbuje zgrywać równą babkę, podkreśla rodzinny charakter firmy (jedynym członkiem „rodziny” jest ona sama) żeby w najlepszym dla siebie momencie wygarnąć pracownikowi lub wykorzystać na swoje cele wszystko czego się dowiedziała o pracowniku w luźnej rozmowie. Do tego celu wykorzystuje również swoje zaufane pracownice takie jak A.D, D.L. i największy jej przydup/as K.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy AESTHETIC CONCEPT po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Regionalny przedstawiciel handlowy. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Karola

(usunięte przez administratora) prowizorka, zarządzanie przez kontrolowanie i autorytaryzm.

W firmie AESTHETIC CONCEPT właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 8200 ?

Edyta

Warunki ok, ale w praktyce na prowizje raczej nie licz. Zrobienie targetu ze wszystkich dystrybuowanych marek, w mojej ocenie, graniczy z cudem… Podobnie jak zarobek powyżej 8200. A dodatkowe benefity… Proponowali jakieś na rozmowie kwalifikacyjnej?

Zawiedziony

Firma zarządzana przez osobę która nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu biznesu. Handlowcy odchodzą ponieważ nie są w stanie znieść ciągłej inwigilacji ze strony szefowej. Nie szanuje ludzi i ich czasu wolnego, wieczne telefony smsy itp. akcje. Myśli że pracownik to niewolnik który jest do dyspozycji 24h. Najchętniej zatrudniają osoby samotne, takie które mają kredyty lub inne zobowiązania, ponieważ wiedzą że ktoś taki będzie orał pole. Na rekrutacji dziwne pytania o rodzinę, status społeczny itp. krótko mówiąc chętnie zatrudnią kogoś kto da się szybko zmanipulować lub zastraszyć. Od lat zalegają pieniądze byłym pracownikom, Ci co mają chęci idą do sądu po swoje. Wieczne podejrzewanie ludzi że są nieuczciwi, ale jak ktoś sam tak postępuje to trudno się dziwić :) Firma ma bardzo złą opinię na rynku to co ich ratuje to produkty którymi handlują. Zdecydowanie nie polecam tracić czasu na nich. W szeregach firmy nie ma ani jednej osoby która jest tam od kąt są na rynku.

Kamila
@Zawiedziony

Zgadzam się z opinia. Produkty firmy są ciekawe, ale warunki pracy porażka. Pracownicy sa dla pani szefowej problematycznym dodatkiem do firmy. Najchętniej zatrudniane sa osoby młode, z trudna sytuacja osobista albo kredytem na szyji. Takie osoby najlatwiej zmanipulować, zastraszyć czy uzależnić od dochodu. Typowe zarządzanie przez strach i kontrole. I nie dajcie się zwieść kreowanej uprzejmości, serdeczności czy opiniom, że to firma z rodzinna i przyjazną atmosferą. Nie jedna dziewczyna wychodziła z płaczem po rozmowie z szefową, ale wracały do pracy bo np. w domu trudna sytuacja albo kredyt na głowie. Ogólnie mogę powiedzieć, że panuje tam chora atmosfera. Ceni się tam uległość, brak własnej opinii i ostry zapierdziel. Tylko jeden przedstawiciel pracuje tam dłużej niż 1 rok. W biurze tez rotacja, a niektórzy marzą żeby trochę nabrać doświadczenia i się stamtąd czym prędzej ulotnić. Mydlenie oczu pracownikom, warunki pracy bardzo ułomne, natomiast wymagania z sufitu. Szkoda czasu i nerwów na to miejsce.

Jak wygląda ścieżka kariery w AESTHETIC CONCEPT? Czy trudno jest zdobyć awans?

Greg

Jaką ścieżkę kariery masz na myśli?:) Pracownicy są w tej firmie zwykłymi (usunięte przez administratora) pod butem pani szefowej. Niech się któryś tylko wychyli…. W firmie ceni się brak własnego zdania, czas pracy po 60 godzin w tygodniu i strzelanie z ucha. wiec jeśli masz takie predyspozycje to uścisk dłoni pani szefowej masz gwarantowany :)

Easy

Absolutnie nie polecam tej firmy nikomu rozsądnemu, produkty całkiem dobre, ludzie bez zastrzeżeń z jednym małym wyjątkiem tzn Szanownej Pani Właściciel tak naprawdę bez mocy decyzyjnej bez konsultacji z Najwyższym z siostrzanej firmy. Jestem daleki od ocen ale jeżeli ktoś jest mi winien pieniądze wynikające z umowy współpracy to należy napisać prawdę. Zwykłe oszustwo ubrane w prawnicze (bo oczywiście sama sobie nie radzi) gadanie. Ale to jeszcze nie koniec...:) Jednym słowem im dalej tym lepiej ....

Anonymus
@Easy

Zgadzam się z opinia. Poczytajcie sobie co piszą o Nova Group s.c. Tymi firmami zażadza jeden facet i tu i tu ten sam model tyle ze tu wystawił na dyrektora swoją kobietę

Szymon
@Anonymus

W 100 procentach się zgadzam, z opiniami na temat Pani zarządzającej. Typowa chora akcja tzn. dostała trochę władzy w kierowaniu czymś o czym zdecydowanie nie ma pojęcia, szczuje, inwigiluje i momentami pokazuje zachowanie psychopatyczne. Nie polecam!!!!

Radek

Sporo dobrego o firmie słyszałem i widziałem ofertę pracy dla przedstawiciela handlowego. Podpowiedzcie więcej szczegółów

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w AESTHETIC CONCEPT? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ada

była jedna rozmowa z dwoma osobami. odpowiedzi nie dostałem do dnia dzisiejszego. Zupełny brak szacunku.

ziomek

Czy może ktoś napisać jak się pracuje w tej firmie. Dlaczego średnio co miesiąc jest nowe ogłoszenie rekrutacyjne - przedstawiciel handlowy ?

Jacek
@ziomek

Niestety nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie, ale sam jestem zainteresowany tym stanowiskiem. Ciekawi mnie jak wysoko ustawione są targety i czy jest możliwość zrobienia comiesięcznej premii. Jeśli będziesz miał jakieś informacje napisz proszę o tym.

zawiedziony

Dołączam się do opinii. Niestety nie polecam współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o AESTHETIC CONCEPT - Dolnośląskie

• Jak się pracuje w AESTHETIC CONCEPT?

Zobacz opinie na temat firmy AESTHETIC CONCEPT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

AESTHETIC CONCEPT
  • ul. Zawiszy 6 lok. 69