Opinie o Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka w Płock

wykidajo

czytajac te wszystkie wpisy to wszyscy jestescie (usunięte przez administratora) cieszcie sie ze pracujecie w tym tym zakladzie bo szefa macie (usunięte przez administratora)na maxa idzcie do innego to bedziecie sponiewierani jak niewolnicy a znam ten zaklad nie od dzis (usunięte przez administratora) maja tylko system organizacji pracy a jesli chodzi o wynagrodzenia drodzy internalci to wszedzie jest to samo a i propo nie robicie na dworze szanujcie prace w kic paku pozdrawiam

Moja firma świadczy pewne usługi i wsparcie dla firmy Kic Pak. Prawda jest taka że to naprawdę wzorowa firma jeśli chodzi o płatności. Wiadomo każdy się targuję, ale ustalona kwota na FV od razu jest na koncie. Oby więcej takich klientów.

redakrorek
@+

Za ten wpis tez od razu kaske dostales ,nadrabiasz to ze mierny z ciebie fachowiec he he ...A wsparcie to cos słyszałem ze jakas państwowa firma ma im teraz dawać ...

redaktorek

Zgadzam się z PO i Dyzma widać ze maja jaja chłopaki każdy wie ze ta firma to Matrix nie będę pisał czym się naprawdę zajmują bo nie o to chodzi ,po za tym zainteresowani wiedza w czym rzecz Charakterystyka tej fifmy jest krotka ,to dno Jak wszystkie Płockie atrapy firm o wszechstronnych rynkach zbytu :-)Szkoda mi tylko tych ludzi którzy tam pracują

dyzma

A jak z rozwojem u Twojej znajomej :)Jeżeli pracuje w tych warunkach i jeszcze jej sie kasa zgadza no to sory ...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno
picasso

Po ostatnim wpisie xxx zmieniam zdanie od niektorych jednak nie ma co za wiele wymagac

XXX

TO CHIBA JESTEŚ ŚLEPY I NIC NIE ROBISZ

Roman
@XXX

To rób z mądrymi ludzmi po co tam siedzisz ?

picasso

Pracuje w ten firmie 14 lat I niczego zlego nie zauwazylem Praca jak kazda inna wyplata ma czas z szefostwem nie ma problemu mozna sie dogadac ,jak ktos oczekuje czegos wiecej proponuje zaczac zmiany od siebie ,potem mozna wymagac od innych

LELO

JEST SPOKO SZEF TAM ZWALNIA TYLKO ZA SPANIE

Przemiał

W tej firmie nawet Chuck Norris nie zarobi 1600 na workach i 2000 na wytłaczarkach. Chuck Norris tez nie dostanie tu podwyżki

jan

To pracownik ktory pracuje kilka lat zarabia mniej od mlodego ktory przychodzi i nic nie wie? Dziwneee.....

euzebiusz
@jan

bo za tyle co ty nikt nie chce pracować ,hahahaha

chuck norris

chuck nie szuka pracy to praca szuka chucka pozdrawiam chłopaków z kic paka

od 1600 na workach do 2tys może więcej na wytłaczarkach w normalnych godzinach pracy. Nowy pracownik dostaje więcej na godzinę jak pracownik kilkunastoletni.

hendryk
@pracownik

Tak??? ale o jakie worki chodzi :)bo ja nie wiem

BEZROBOTNY

Do pracownik Ile mozna zarobic kasy u was na produkcji jako zwykły pracownik ?

JA MAM SWOJU ROBOTĘ. NIE BEDE!!!

hendryk
@:)

Nie Bede Nie Bedee Nie Bede !!!!!!

NORMALNIE BEZ JAJ

fokus

Do pracownik: chyba siedzisz w biurze obok szefostwa i popijasz latte.... pracowalem tam niedawno i nic pozytywnwgo nie zauwazylem. Tragiczne warunki (brak stołówki nawet nie ma gdzie zjesc, brak oswietlenia na hali produkcyjnej okropny hałas ) a kasa to juz calkiem (usunięte przez administratora)wiecej zarobisz roznoszac ulotki a temat szefostwa zostawie bez komentarza:-) :-) za gorzałkę to nikt tam nie wyleci bo nikogo niestac na gorzałe hahaha ogolnie (usunięte przez administratora)

p

Potwierdzam Pracowałem i widziałem tam nie mało ,szkoda czasu atmosfera h....wa i kasa tez lipa

po

Jak ktoś skończył gimnazjum czy podstawówkę to niech szuka czegoś lepszego

Zostaw merytoryczną opinię o Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka - Płock

• Jak się pracuje w Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka?

Zobacz opinie na temat firmy Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka?

Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka
3.3/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Urodzajna 5
    09-409 Płock