SABA SP. Z O.O.

Płock

Opinie o SABA SP. Z O.O.

anonim 2011-09-30 22:46
Ja tam pracowałem prawie rok czasu i ostatnio zostałem zwolniony nie idzcie tam do pracy bo to jest tak zwany (usunięte przez administratora) a nie firma wogóle (usunięte przez administratora)i nic więcej dużo obiecuja a mało robią pozdrawiam
Zizi 2013-01-26 10:03
Tez tam pracowałem ponad rok jeszcze na starej hsli sama prawda jak wyżej napisane za nadgodziny nie płaca ja konczylem szkole musiałem gdzieś pracować (usunięte przez administratora)potrafił ci powiedzieć szkoła albo praca najbardziej spoko jest stary albo stara co wypłatę dawała zawsze potrafiła zaokraglic na nasza korzyść.ogolnie kit z ta firma.
xxxx 2016-04-29 19:43
oni nie siedzą w dystrybucji tylko produkcji :)
xxx 2016-05-05 19:00
chyba mylisz firmy, co oni maja wspolnego z piasecznem?
Yyy 2016-08-09 13:09
Jezelu chcesz byc upokarzany, nie miec prawa do urlopu wypoczynkowego, stac po pensje w kolejce jak do opieki spolecznej i slyszec ciagle, ze nie szanujesz pracy-jest to miejsce idealne dla Ciebie!
on 2016-10-04 16:21
Cześć,mam iść tam do pracy od 6 pazdziernika.Może ktoś coś wie na temat pracy w tej firmie,warto czy nie.Bo nie wiem czy w starej się zwalniać czy warto ryzykować,w starej pracuje po 12 godzin za 1600 miesięcznie.Zdania są podzielone,a jakie są fakty?
on 2016-10-10 21:27
Ogłoszeń pewnie nie ma, kolega mi powiedział. Byłem i dałem sobie spokój, ciężka praca i tępo nie są najgorsze ale może gdy bym nie miał innej pracy to bym został. Ludzie fajni, płaca nie wiem bo tylko dwa dni byłem na próbie a za to nie płacą. Najgorsze te nadgodziny, mówili że czasem są co jest nie prawdą bo są zawsze. A jeśli ma się rodzinę to jednak... dla pracy się nie żyje tylko pracuje by żyć. Powodzenia przyszłym pracownikom życzę.
n 2016-10-10 22:17
@on hm no to widocznie po prostu mają komplet i tyle nie potrzebują żadnych nowych pracowników tak mi się wydaje z cala pewnoscia jak pojawi się taka potrzeba to dodadzą na stronie nowe oferty pracy ..
xxx22 2016-10-24 21:29
nie polecam pracowałem ponad 2 miesiące ,kasa nawet dobra ale codziennie nadgodziny, raz siedzialem od 6 do 19:30 normalnie płacą za nadgodziny czyli 10-11zł do reki. nie przyjemna atmosfera w pracy, nie przyjemny rudy kierownik tak samo jak wiekszosc ludzi z tamtej firmy , ogolnie nie polecam
Nick 2016-10-30 20:12
Atmosfera faktycznie do d...! Wszyscy tacy nadenci, napuszeni. Z kasą też słabo biorąc pod uwagę tak ciężka pracę.
Bat-Man 2017-01-12 00:31
Pracuje tam niecały rok , pracuję bo muszę (sprawy prywatne itd. nieważne)ale jak tylko będę mógł to spierdalam z tąd ,bo to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tu nie obowiązują żadne przepisy kodeksu pracy ,jesteś mięsem armatnim ,zero szacunku nawet dla ludzi pracujących po kilka lat !!! To co tu się wyprawia z ludźmi to głównie za sprawą ZŁTEJ rodzinki !!! Rudy Ogień popychle z Międzytorza i jego żonka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z Gór !!!!

Agnieszka 2017-04-05 14:52
@Nick, @Bat-Man, a na jakim stanowisku byliście zatrudnieni?
Adolf 2017-04-06 15:04
Pracuje tam dwa lata i nie polecam nikomu tam pracować będę miał możliwość innej pracy od razu uciekam stąd. Nie należy się żadne wolne tylko 5 dni płatnego urlopu w ciągu roku .można zapomiec o dowolnym wolnym bo albo Cię zwolnią albo będziesz mial/a inne nie przyjemności. Jeżeli potrzebujesz wolnego jedynie co to możesz się z kimś zamiecic na zmianę ale nie zawsze komuś pasuje. Kasa nie jest najgorsza ale stanie godzinę w kolejce to kpina. Ludzie spoko. Dyrektor rudy na sam widok jego wymiotowac się chce. Oprócz przychodzenia do pracy i nadgodzin nic Ci się nie. Należy. NIE POLECAM NIKOMU TEGO OBOZU PRACY...
xvcv 2017-05-19 06:42
Obóz pracy, że hohoho pracowałem przeszło 5lat, całe szczęście że uciekłem stąd... zarobki niby nie najgorsze, ale za to co się robi powinny być ze 2 razy lepsze. te stanie w kolejkach to żart, wypłata do ręki bo przecież pod stołem idzie a na papierze co innego... A te warunki pracy? śmierdzący wszędzie toluen i inne chemikalia... Wentylacja? jak sobie otworzysz drzwi na dwór to jest, ogólnie Pan behapowiec To... robił tak żeby było dla kwitu :) Rudy? mój boże toż to karaluch chodzący... taka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] społeczna...
Zostaw swoją opinię o SABA SP. Z O.O. - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SABA SP. Z O.O.