Grupa VSC

Wrocław

Opinie o Grupa VSC

Maja 2015-03-14 07:27:26
Polecam firmę, wszystko sprawnie, świetny kontakt z kordynatorami. Pieniądze płacone do 30 dni po audycie.
golka 2015-08-24 14:52:43
zgadzam sie ,dobra firma,uczciwa
ala 2016-02-16 22:24:23
co wy gadacie długo na pieniądze czekać trzeba a wymagania
Adam4 2016-05-20 13:09:49
VSC to banda dzifek
uczciwy 2016-06-08 10:17:56
uczciwa? chcieliby zeby im robic badania za złotówke poswiecajac na to kilometry i kilka godzin . Wymagania jak do przysłowiowych sprzątaczek/niań z ukrainy i płace podobne.
zdegustowany 2016-10-14 03:59:44
Aha... firma która wykorzystuje ludzi - Zrobilem jedno z badan na ich zlecenie , po czym koordynatorce cos sie nie zgadzalo( kolor jakichs stojakow na ulotkii był w sklepie inny niz podano w instrukcji (mialy byc czerwone a były przezroczyste). I mimo iz wykonalem swoja prace kordynatorka zadzownila do mnie ze to sie niee wlasnie nie zgadza i jesli nie wroce do sklepui nie zrobie zdjec aby miala dowód to niestety nie zapłaca mi za badanie! Pomijam ton wypowiedzi tej pani. .Mimo ze w wytycznych nie było mowy o robieniu zdjec!! W rezultacie prawie dopłaciłem do audytu (sklep w ktorycm robilem audyt nie był blisko!-przejazd komunikacja kosztuje) gdyz szanownej pani koordynator kolor sie nie zgadzal! racja była po mojej stronie ! a ja nie polecam tego typu firm . Klient zadowolony a wy pracujecie za grosze albo i dopalcaja c za przejazdy., Nigdy wecej!
irytacja 2016-10-14 04:03:19
zgadzam sie. mozesz poswiecic pol dnia a dojazd i powrot za grosze . mozesz jechac w srodku nocy .w warunkach ciezkich ale jesli nie wyrobisz na czas to sa problemy. a wszystko zeby zarobic 20 zł. nie warto.
apanie sobie siedza w budynku i wymagaja czasem cudow. niech same jade na te wsie i zadupia.
Zostaw swoją opinię o Grupa VSC - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa VSC