Opinie o Wolność sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wolność sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wolność sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wolność sp. z o.o. w Elbląg

Czy Wolność sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Ann

Czego brakuje na tych stanowiskach? Na początek ile godzin szkolenia mają nowi pracownicy?

Żaklina Nowy wpis

Pomyślałam, że dlaczego pracownicy produkcji piszą w taki sposób, jakby znali warunki na każdym stanowisku i wiedzieli, że np. biuro też nie ma premii. A tu patrzę na ofertę pracy dla księgowej, na którą sama miałam aplikować, a tu nie ma benefitów! Szok, powiem Wam. Czyli tutaj w W. wszyscy macie tylko pensje i nic poza? A księgowa ma chociaż 8 000 zł brutto?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Wolność sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Zawsze jest terminowo? Są premie do podstawy? Jak tak to też są przesyłane na konto razem z ustaloną wypłatą?

Pracownik Nowy wpis

Wypłata nigdy mi się nie spóźniła, choć czasem była na koncie 10 po południu. Może to zależeć od banku. Jeżeli jest jakaś premia, to raczej przychodzi w wypłatą. Widać ją na odcinku.

Łoś Nowy wpis

Wypłata terminowo,o premii zapomnijmy

Ann

Zapomnij o jakimkolwiek szkoleniu podnoszącym kwalifikacje. Co roczne rutynowe szkolenie z zakresu BHP i ppoż. Szkolenie do obsługi maszyn wygląda tak: wyłapują chętnego i każą mu stanąć do maszyny, nie są to skomplikowane urządzenia więc ludziska łapią o co tam chodzi. I tak biznes się kręci..

Wiktoria
@Ann

tylko no właśnie... to tu trzeba czegoś więcej tak właściwie? bo piszesz, że biznes się kręci. te przypominajki to w ogóle potrzebne są? ludzie zapominają po roku co i jak? a jak ktoś zgłosiłby potrzebę na jakieś szkolenie to co? mam na myśli coś branżowego a nie wychodzącego po za wymagane kwalifikacje

@Wiktoria

Te przypominajki są obowiązkowe, wynika to z przepisów prawa pracy tzw BHP. Tu zgodzę się że są potrzebne, ponieważ w firmie jest dużo maszyn, stanowiska pracy nie są dobrze przystosowane do człowieka. Trzeba ludziom przypominać jak zachować się w razie jakiegoś złego zdarzenia. Ta firma zatrudnia również ludzi z niepełnosprawnością (różną). Potrzeba szkolenia? ????????????no niestety pracownik jest żeby pracować nie po to żeby być mądrzejszy. (usunięte przez administratora)

Natalia
@Ann

To skoro szkoleń nie ma podnoszące kwalifikacje, to nie ma też możliwości awansu i rozwoju? Jakbym się tam zatrudniła to nie awansują mnie nigdzie wyżej?

onm

czy tam teraz jest system 4brygadowy?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wolność sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy nowo zatrudnione osoby w Wolność sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

gość51

Spółka dostała dotację z powodu covida, nie zainwestowali w park maszynowy, pracownicy też nic z tego nie mieli, ale za to pojawiły się nowe autka wśród panakierowników. Większość spośród nich ma swoje prywatne firemki, a zajęcie w Wolności to możliwość wypracowania niezłej emerytury. A tak w ogóle, to towarzystwo wzajemnej adoracji, szare eminencje, panoszące się po zakładziku. Jeden z członków ostro sobie popija, zawala robotę, ale to nieważne, bo jest członkiem towarzystwa, nic mu nie grozi. Niech zwykły pracownik spróbował tak postąpić - wkrótce by nie pracował. (usunięte przez administratora) kwitnie na wielką skalę, czasami odnosi się wrażenie że zakładem nie prezes rządzi, a sprzątaczka (uprzejmie donoszę...). Z tego powodu uważać co i do kogo się mówi...Jak wypowiedzieli się poprzednicy - na umowy długoterminowe nie ma co liczyć. Zabytkowe maszyny bez przerwy się psują.

Satis

Nie rozumiem ludzi.po co piszecie takie farmazony?Źle wam?Poszukujecie sobie innej pracy.np,w zasie,klatki sprzątać?Przychodzą do pracy ludzie którzy nie potrafią nawet złożyć kartonu,włożyć np.mikołaja do woreczka i to się nazywa ciężka praca?Owszem czasami trzeba coś podnieść,ale można poprosić o to jakiegoś Pana.No ale,Ci co piszą te oskarżenia myślą że jak poszli do wolności to będą tylko siedzieć.To niech siedzą w domu na zasiłku bo nadają się tylko do składania długopisów

@Satis

Satis ty do niczego się nie nadawalaś. Kabel z ciebie i fałszywa żmija.

@Ann

Sądząc po komentarzach atmosfera chyba nie jest najlepsza :/ mam rację? Dlaczego ktoś miałby kablować? Pracownicy się nie lubią?

Pracowałem tam przez dwa sezony, generalnie ta firma chyli się ku upadkowi, na umowę na stałe nowe osoby nie mają co liczyć(nawet z orzeczeniem o niepełnosprawności), zostali praktycznie sami starzy pracownicy, a nawet na sezon zatrudniają teraz praktycznie samych ukrainców. Generalnie jest totalny chaos organizacyjny spowodowany naiprawdopodobniej nie tyle co niekompetencją brygadzistów (którzy raczej są w porządku i miło ich wspominam), a silną minimalizacją ludzi w kadrze zarządzającej. Generalnie podejście typu jedna osoba ma ogarniać jak najwięcej, co kończy się oczywiście zazwyczaj bałaganem zarówno w grafiku jak i pracy. Grafik zmienia się na bieżąco przez co nie idzie niczego zaplanować, nie ma czegoś takiego że masz każdą zmianę kolei tylko mogą ci kazać codziennie przychodzić inaczej(żegnaj rytmie dobowy) a jest to spowodowane tym że zawsze mają tak mało ludzi że musza ich rotować w koło macieju. Technologia przestarzała, ciągle się coś psuje i jest naprawiane na tyle żeby działało, ale to już akurat cecha charakterystyczna tego zakładu bo to skansen w którym są maszyny nawet z lat 60-70. Generalnie firma dobra dla emerytów, renciarzy, żeby sobie dorobić, młody nie ma czego tam szukać (ani nawet starszy) bo ani umowy dłuższej niż kilka miesięcy nie dostanie, ani wiecej niż minimalną krajową. Żeby nie było, że nie ma w ogóle pozytywów bo były, czasami mega luzy w pracy i spokój, z płaceniem nie oszukiwali, jak już robiło się nadgodziny w soboty to za 100%. No i przyjazne dla ludzi z grupami inwalidzkimi.

Wiktoria
@Tomek

No to faktycznie fajnie, że chociaż z tymi wypłatami problemów nie ma. Ale tak właściwie czemu nie można liczyć na umowę na stałe? W czym problem z tym jest?

Ada

Jakie godziny pracy są na produkcji oraz czy można je samemu wybrać? Chodzi mi o zmianę

Stresss
@Ada

Pracana dwie lub trzy zmiany. Jak zdrowie nie pozwala na pracę w nocy to dwie zmiany ale wtedy nie licz że dostaniesz dłuższą umowę. Jak na trzy to w systemie czterobrygadowym????ale też nie ma co liczyć na dłuższą umowę, tam jest praca sezonowa, zgodnie z powiedzeniem "murzyn zrobił może odejść". No może nie murzyn, lepiej brzmi wół roboczy.

Edyta
@Stresss

Dlaczego właściciele nie dają dłuższych umów pracownikom, przecież osoba doświadczone ze stażem na produkcji potrafi zrobić daną rzecz i nie trzeba wtedy szkolić nowych pracowników? Czy stałe zatrudnianie osób nie jest wymierne, bo mogą więcej i szybciej zrobić?

Oj liczyłam, że znajdę pracę na dłużej, ale większość z Was pisze o umowach krótkoterminowych. Wspominacie, że płacą najniższą krajową, czy do tego dochodzą jakieś dodatki, premie? Czy chociaż za nocne zmiany płacą więcej?

Barbara Dom

Jeśli jeszcze raz mój mąż kupi Wasz tzw "produkt Marcepanowy" to będzie musiał go zjeść, mało tego kupię Mu jeszcze kilka sztuk aby do końca życia zapamiętał czego ma nie przynosić do domu. Nie wiedziałam ze istnieje taka firma WOLNOŚĆ teraz już wiem i będę sprawdzała słodycze aby nigdy na Wasze produkty nie trafić. Barbara Dom

ryszard
@Barbara Dom

Podzielam Pani opinię Mój samodzielny zakup będąc na zakupach z żoną to KRÓWKA MLECZNA produkcji Wolność / na odwrocie pisze w jęz. polskim : pomadka mleczna niekrystaliczna /. Sam zapamiętam ten wyrób na zawsze. bez udziału żony Takiej obrzydliwości jeszcze w życiu nie jadłem. Dobrze że tylko 3 szt. / resztę wyrzucam w okolicy Firmy lub Leclerka gdzie kupiłem to badziewie - do śmietnika Zdrowy organizm może dostać wstrząsu i zatrucia W składzie wszystko co może być szkodliwe sztuczne syropy , tłuszcze palmowe , nieokreślone cukry . Gdzie normalny wyrób z czasu świetności firmy o

Piękna
@Barbara Dom

Nie znacie się, przepyszne są.

Maciek

Jakie są u was szkolenia rozwojowe ?

Czy często w firmie Wolność sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Kaktus

Takowa nie istnieje. Są stałe osoby prowadzące, reszta z wyboru brygadzistów czyli jak kogoś lubią to stanowisko lżejsze.

ZK

Kupiłem jedno opakowanie,,Krówek'' produkcji Spółdzielni ,,Wolność'' z Elbląga i dobrze że nie kupiłem więcej, ponieważ miałem je wysłać do rodziny w USA.Okazało się,że są nadziewane papierkami z opakowania cukierków.Nigdy więcej nie kupię i nie będę nikomu polecał. NIEDBAŁOŚĆ W NAJWYŻSZYM WYDANIU !!!

Stefano

@Adam Warto sprawdzać gdzie zostawiamy swoje uwagi. To jest akurat forum dla pracowników.

@Stefano

Warto sprawdzać co się pisze, bo akurat to jest serwis z opiniami dla pracowników, kandydatów i KLIENTÓW. Zanim napisałeś komentarz, musiałeś wskazać status, nie zauważyłeś opcji dla klientów?

FELICJA
@Stefano

KOCHANI DLACZEGO AZ DO ZWOLENIA sKLEP dELIKATESY ŚCIĄDAJĄ SŁODYCZE ,/BATONY CUKIERKI I WIELE INNYCH LAKOCI /CO KUSI KLIJĘTA LECZ CUKIERKI LUZEM W KOSZACH SKŁEPOWYCH SĄ NIESMACZNE NAPEWNO JUŻ PO TERMINIE PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA BO TANIE ,POKRUSZONE -ROZWIJAJĄC JE WYSYPUJĄ SIE Z PAPIERKA

Właśnie spróbowałem przecenionych na 0,99zł zestawów wielkanocnych z biedronki i takiego szajsu nie jadłem od czasu PRLu. Wyrób czekoladopodobny. Mdli po ugryzieniu kawałeczka. sprzedaż czegoś takiego powinna być zabroniona ! Dobrze, że po 0,99zł bo nie szkoda wyrzucić 5zł. Przed świętami to coś było po 4zł. Nigdy więcej nic już nie kupię z firmy wolność. Wstyd sprzedawać takie badziewie !!!

komkospoko

Firma WOLNOŚĆ, prezesem jest były radny Elbląga sobie zaradny. Firma głęboko umoczona w układy polityki lokalnej. O firmie powstał też elbląski kryminał, książka pt:"KANALIE", jak podstępem , przy udziale władz miasta , ukradziono firmę autorowi książki. Nie polecam pracy w tym badziewiu, niech upadnie.

Antypukinek
@komkospoko

Czas najwyższy do lekarza

Joanna
@Antypukinek

@Antypukinek A Ty co powiesz o pracy w Wolność? Przy zatrudnieniu można otrzymać od firmy jakieś świadczenia pozapłacowe (bony świąteczne, karty Multisport) ?

Stach

Od dawna nie zamieściliście żadnej opinii, czy jest jakiś powód tego?

KUPIŁEM KROWKI Z WOLNOŚCI ELBLĄG!!!!!! CUKIERKI TRZEBA JEŚĆ Z PAPIERKAMI INACZEJ NIE DA RADY.OPAKOWANIE NA TRWALE PRZYKLEJONE DO KRÓWKI!!!!!! DZIADOSTWO,ŻENUJĄCE,ŻE JESZCZE TAKA GÓWNIANA FIRMA MA RACJE BYTU W POLSCE.PANI ODBIERAJĄCA MÓJ TELEFON W TEJ SPRAWIE RZEKŁA ,ŻE TAKI SZAJS SIE TUTAJ ROBI!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem w trakcie produkcji fajnego filmiku jak się otwiera opakowanie Waszych cukierków, wkrótce, myślę, że za trzy dni będzie można ogladać to na YOU TUBE!!!!! Załatwiam Wam bezpłatną reklamę,mając nadzieję,że po emisji tego filmu Wasza sprzedaż spadnie co najmniej o połowę,czego Wam i sobie zyczę. Pozdrawiam fajansiarzy i brakorobów WŁ

anonimek
@anonymous

haha pewnie trafiłeś na krówki po terminie przydatności do spożycia,albo po prostu cukierki były żle magazynowane,ale co prawda to prawda,krówka tej firmy pogorszyła się zmienili recepturę,lecą na ilość mało na jakość.

@anonymous

Nie tylko krówki, czekoladopodobne mikołajki to (usunięte przez administratora) jakiego nigdy wcześniej nie widziałem.

Bartek

Idealnych firm nie ma i zawsze coś można poprawić. Każdy człowiek ma prawo do założenia własnej firmy,

Joanna
@Bartek

Bartek, czy jesteś pracownikiem firmy Wolność z Elbląga. Jeśli tak, będę wdzięczna, jeśli odpowiesz na parę moich pytań. Po pierwsze chciałabym wiedzieć, co chciałbyś poprawić w tej firmie, ponieważ masz racje - trudno o idealną firmę w każdym zakresie działania. A może zechcesz powiedzieć coś jeszcze na temat tej firmy? Zachęcam do merytorycznej dyskusji.

Zostaw merytoryczną opinię o Wolność sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Wolność sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolność sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wolność sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Księdza Osińskiego 4 A
    82-300 Elbląg