Opinie o Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski w Święciechowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski w Święciechowa

xxxxxx

czy stabilne warunki wynagrodzenia to znaczy wlone za cieżko wypracowane nadgodziny

al

NAJLEPSZA MYSZKA JEST PANI H TA ISTNA MILICJANTKA

h2o

ja również kiedyś pisałam ,że jak na kawke to do kawiarni,ale dziś widzę,że kawke to dziś piją ludzie z Ukrainy,a MY za nich zapierd....a oni się z nas śmieją!!!Nam zabierają premie a oni mogą wszystko!!!Pracowac w nadgodzinach,maja za to zapłacone,bo przecież po to przyjechali!!!a my liczymy od 10 do 10 żeby na zycie nam wystarczyło bo nas się wygania do domu za każde pare nadgodzin!!!!Porażka ludzie!!!!Jak najdalej od chorej firmy,ta firma sprzyja gnębieniu i psychicznie wykańcza!!!!A co do brygadzistów to szkoda się wypowiadac,myszki pod miotłą dyrektorską!!

xxxxxxx

Rex chyba nie wiesz co piszesz albo nie masz pojecia jak jest w tej firmie teraz.Tak żle jeszcze nie było atmosfera straszna człowiek nie wie kiedy i jak przychodzi do pracy , Za ponadgodziny dawają wolne za byle co upomnienia ludzie z agencji pracy są lepiej traktowani jak inni pracownicy oni upomnien nie dostają i smieją sie z nas że tak szybko zasuwamy przecież mamy płacone na godzine to lepiej wolniej robić i miec z tego kase.A co do brygadzistki B.O.to jest smiechu warte wszyscy brygadzisci pracuja a ta pani poprostu stoi cały dzien poniża dziewczyny i upomnienia daje zle w tej firmie jeszcze nie było

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
AGA

Z TEGO CO PISZECIE TO FIRMA DO NICZEGO LUDZIE DO NICZEGO. BRAK AMBICJI U PRACOWNIKOW PROPONUJĘ WZIĄŚĆ SIĘ ZA SIEBIE I ZMIENIĆ PRACĘ BO TACY LUDZIE NIE POWINNI PRACOWAĆ NA TAKIM STOŁKU. POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO EUROCOMFORTU SUCHO CIEPŁO I DUŻO PODUSZEK BĘDZIE CIEPŁO MOŻNA SIĘ WYSPAĆ I OGÓLNIE POOPIERD...

xxxxx

Praca jest ciezka ale najgorsze jest to jak pani B,O traktuje ludzi sama nie wezmie sie do pracy a poniża innych pracowników ,dlaczego dyrekcja sie tym nie zainteresuje.dziewczyny wysiadają psychicznie.

boczek

wy wszyscy narzekacie bo wam się robić nie chce i tyle. a idźcie do innych firm takich to zobaczycie jakie tam jest życie a tu jest miód malina;-) sam o tym wiem. a pani B. to w ogóle nie ma pojęcia o tym zawodzie

najlepsze tempo ma brygadzistka B.O

przykład

ciekawe jaki daj przykłady , robi się ciekawie....

xx

ale potrafią sie zrelaksowac w inny sposób

elka

Wszyscy brygadziści pracują uczciwie tylko ona pani b.o. opiepsza się. A tak ogólnie to nie jest żle, pracować trzeba wszędzie, tylko można by było pogonić ludzi ze wschodu bo oni są na dużym luzie tempo pracy u większości bardzo słabe.

xxxxx

ta pani to nawet fartucha nie ubirze....... bo po co

pracuś

jak się domyślam to chodzi o b.o. to jest niekompetentna osoba nie jest obiektywna i sprawiedliwa wobec pracowników nie można się jej narazić bo ma się przerąbane na całej linii lepiej się w tedy zwolnić; bo interwencja u dyrektora nic nie daje [przecież jej nie zwolni].

XXXXXX

CHAMSKIE JEST TO ZE MUSISZ PRACOWAC 1O GODZ ALBO WIECEJ A ONI DAJA CI WOLNE JAK IM PASUJE A NIE JAK TOBIE PASUJE MY MUIMY WYBRAC WOLNE ZA NADGODZINY A ZATRUDNIENI PRZEZ AGENCJE PRACY NIE BO ONI PRZYSZLI TU ZAROBIC A MY CHODZIMY DO PRACY BO SIE NUDZIMY W DOMU

boczek 2

Kawik, wolne firma daje z marszu nie z urlopu wypoczynkowego. Po prostu zamiast 100-tek za pracę w weekend dostajesz wolne.

xxxxxx

albo musisz wybrac wlolne za nadgodziny

gogo

Ja tam pracuje i jak w każdej firmie są dni lepsze i dni gorsze ale Najważniejsze jest to że mam tą pracę, pieniądze zawsze są na czas!! A wypłata jest indywidualna dla każdego, ile godzin przepracujesz za tyle ci zapłacą.

kkkkk

ok jest zapieprz ale ujdzie wszedzie trzeba robic szkoda tylko taka atmosfera do nikogo nie mozna sie odezwac kazdy chodzi tam z mina jak przed scieciem boi sie cos powiedziec (usunięte przez administratora)

R
@kkkkk

KTOŚ SIĘ ZAJĄŁ WEDLE ŻYCZENIE I NIESTETY DLA CIEBIE NIC NIE ZNALAZŁ FIRMA WZOROWO PROWADZONA. A PŁACA JAK WSZĘDZIE. JEDNAK SĄ STARZY PRACOWNNICY TO TEŻ OCZYMŚ ŚWIADCZY NA KORZYŚĆ FIRMY.JAK SIĘ NIE CHCE PRACOWAĆ TAKIM PATAŁACHOM JAK TY TO KAŻDY ARGUMENT JEST DOBRY. WSPÓŁPRACUJEMY Z NIMI OD LAT I NIE NARZEKAMY

Koszmar... inaczej nie idzie tego nazwać. Tam się nie da pracować... tam Cię wyniszczą psychicznie. Starzy pracownicy traktowani są inaczej, im się pracuje lepiej... dobrze. młodsi nie dadzą sobie rady... psychika im siądzie. Tą firmą powinien zająć się (usunięte przez administratora)...

mitek

SAMI SIĘ PSYCHICZNIE NISZCZYCIE BARANY, BO TROCHĘ POPRACOWAC TRZEBA I TO SIĘ NIE PODOBA !!!!!!!!!TRZEBA W DOMU POŁOŻYĆ SIĘ I LEŻEĆ

Ludzie sa tam niszczeni psychicznie

Zostaw merytoryczną opinię o Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski - Święciechowa

• Jak się pracuje w Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski?

Zobacz opinie na temat firmy Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski
2.4/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Leszczyńska 28
    64-115 Święciechowa