Opinie o KSB Grupa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KSB Grupa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KSB Grupa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KSB Grupa Sp. z o.o. w Warszawa

Bylypracownik Nowy wpis

Ktoś wie kto kupil hale i czy cos z tych pieniedzy dostana polrzywdzeni pracownicy?

Jasiek Nowy wpis

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Hanna

Czy możecie coś napisać o aktualnej sytuacji w firmie KSB Grupa Sp. z o.o.? Zależy nam na rzetelnych opiniach, które okażą się pomocne. Jakie macie zdanie na temat tego pracodawcy? Czy praca w firmie jest rozwojowa? Jakich zarobków można oczekiwać?

Były Nowy wpis
@Hanna

Na pewno dalej oszukują bo takie rzeczy ma się we krwi!! Kłamać bez mrugnięcia brwią to tylko Dunaje potrafią. Zaczniesz z nimi współpracować to Cię wydoją ja te krowy dla których budowali obory.

spostrzegawczy Nowy wpis
@Hanna

teraz Dunaje mają nową firmę MCBudownictwo.pl Widać na stronie ten ich stary żółty chiński dźwig i zdjęcia obór z pod Leszna. Widać, że w Polsce można być oszustem całe życie tylko trzeba nazwy firm zmienić!

Hanna

Przypominam, że wszystkich użytkowników portalu obowiązują zasady regulaminu. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Niedopuszczalne są wpisy, które zawierają treści obraźliwe, czy wulgarne. Zachęcam do zapoznania się z treścią regulaminu: www.gowork.pl/regulamin

LOLO
@Hanna

Kultura złodziei jest ścisle powiązana z oszustami z prokuratury' i Molicji Obywatelskiej.

BOLO
@LOLO

Bielski Komornik i Białostocka Prokura przewyższa samego ministra sprawiedliwości Ziobrę.

LOLO
@LOLO

na pewno przewyższa samego Jot Kaczora.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie KSB Grupa Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Obora

Dziś na moim koncie pojawił się przelew z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku. Kwota zasądzona bez odsetek.

PanRolnik

Super firma, fajne obory budują i to jest najważniejsze, rolnik jest zadowolony i krówki jego też. Mleka drogiego dużo dają a to jest najważniejsze.

konon

Koniec Balu Panno Lalu-- Koniec ekspansji, koniec wakacji - nie będzie niczego jak to Konon przepowiadał....Szkoda ludzi i ich pracy która wzbogaciła tych cwaniaków spod Bielska...

Oszukany

KSB Grupa oficjalnie upadło? Jest szansa na odzyskanie pieniędzy z FGŚP?

lolek
@Oszukany

Żadna.

luki

Dnia 18.07.2016 roku o godz.10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Bielsku Podlaskim odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości zabudowanej budynkiem produkcyjno -magazynowym (hala i ziemia KSB GRUPA w Stołowaczu).Cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 4 921 824,40 zł brutto

wiki

Pracuje tam niejaki E. Krasowski?

stelmach

Nikt nie kupił nadal firma działa normalnie, sztuką jest mieć dobrych prawników i wykorzystywać skalę bezrobocia w okolicy. Szacun Prezes, u nas tak nie da rady.....

mirek

Ciekawe kto kupił halę w stołowaczu? Dziwne jest to ze nie byla nigdzie nie była wystawiona.a jest spzedana napewno

irek

i co z ta impreza?? rozkrecileś coś?? pewnie nie:)

W Białymstoku w Radzie izby komorniczej wiceprzewodniczącym jest pan Sebastian Dunaj czy to zbieżność nazwisk? Jednym z członków rady jest pan Roman Jakubiuk który prowadzi nieskuteczne licytacje majątku KSB. Składa wam się to w całość? czas rozkręcić imprezę !!!

xxx

Komornicy których ma Dunaj też mają dużo za uszami. Ksb nie zdąży zacząć budowy obory a komornik juz wystawia rachunek do spłaty dla rolnika.Czy takie coś jest dopuszczalne?

student

Podejrzewam ze mają dobrego prawnika który zna się na rzeczy.lepiej opłacić adwokatów niż rozliczyć się z ludźmi.

heh

Stał tylko dwa somochody... więc jak raczej nic nie zostało sprzedane...

znajomy

Ktoś był na przetargu poza asesorem???/

rudy

Ilu KSB zatrudnia na dziś pracowników ogółem????Wie ktoś??

pedro
@rudy

Z 15 polaków reszta to ukraincy darmowa siła robocza.

pedro

Jest juz artykuł w nowinach podlaskich.powoli sprawa nabierze rozpędu.

Zostaw merytoryczną opinię o KSB Grupa Sp. z o.o. - Warszawa

KSB Grupa Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 70 ocen.
  • 7/1
    17-100 Warszawa