Opinie o Firma Budowlano-Usługowa Akro Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Firma Budowlano-Usługowa Akro Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Budowlano-Usługowa Akro Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Budowlano-Usługowa Akro Sp. z o.o. w Rzeszów

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
 Pytanie

Czy w Firma Budowlano-Usługowa Akro Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

dddd

W zarządzie znajdują się dwie panie które chciałyby rządzić firmą nie mając pojęcia jak to się robi, co ciekawsze ktoś ich słucha i dał im władzę, po co?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ewelina Nowy wpis
Pracownik
@dddd

Witam, jestem jedną z tych "dwóch pań, które chciałyby rządzić firmą". Analizuję każdą krytykę, i o ile jest konstruktywna staram się z niej maksymalnie skorzystać, aby podnieść jakość mojej pracy. Niestety nikt nie miał odwagi z krytyką zwrócić się bezpośrednio do mnie, zatem uznałam Twój wpis, drogo osobo dddd za tchórzliwe "ujadanie zza płotu". Odwaga to sukces i odwrotnie również.

Zainteresowany
 Pytanie

Chciałbym sie dowiedzieć czy warto starać sie o pracę w tej firmie, może ktoś wie jak tam jest?

Byłypracownik Nowy wpis
Były pracownik
@Zainteresowany

Warunki zatrudnienia różne dla różnych osób, brak jednolitej polityki płacowo-kadrowej. Jak jesteś cwaniakiem, który zrobi wrażenie na Prezesie lub zawsze mile widzianym lizusem, to jest tam praca dla Ciebie.

Radosław Nowy wpis

Myślę, że jest po prostu dobrze skoro nie ma zainteresowania tym forum pracowniczym.

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Firma Budowlano-Usługowa Akro Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Pracownik fizyczny powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Iwo

Myślę, że warto dokładnie sprawdzić co wypisujemy na takim forum, polecam firmę.

Pracownik

Firma jest w upadłości likwidacyjnej czy nie ???? Bo słyszałem ze same długi wisi kasę nie płaci nie polecam kiepscy

Dariusz Prezes.
@Pracownik

(usunięte przez administratora) Panie Pracowniku. Ciągle wpisujesz oszczercze komentarze. Wymień wreszcie firmy które wykonały dla nas prace, zostały one odebrane i nie otrzymały zapłaty.

yyy

Pan Mirosław jest osobą niepoważną, gołosłowną, obiecuje i nie dotrzymuje słowa. Na lokalnym rynku ta firma ma bardzo słabe opinie wśród pracowników i inwestorów.

Pracownik firmy akro
@yyy

Nie płaci wogule nie polecam współpracy z nimi szuka tylko firmy co by zrobiła akro to bardzo kiepska i nie rzetelna firma nie polecam

Dariusz Prezes
@Pracownik firmy akro

Jesteś pracownikiem albo: 1. Mocno roszczeniowym lecz bardzo lękliwym ponieważ nie ujawniłeś swoich oczekiwań płacowych w rozmowie z Zarządem, stąd Twoje wpisy negatywne lub 2. Bardzo słabym skoro pracujesz w firmie, która jak twierdzisz „wogule nie płaci” i nie stać Cię na pracę w lepszej firmie, pracując za darmo już tyle miesięcy. Czyżby nasza firma była dla Ciebie ostatnią „ deską ratunku”? Powyższe moje uwagi trochę żartobliwe , lecz jestem zdziwiony Twoją złością trwającą już tyle miesięcy. Jeżeli zostałeś „nie słusznie” nie doceniony, uważam że należy to zmienić. Piszesz o braku własnych pracowników – dla Twojej wiadomości zatrudniamy na początku tego sezonu około 80 pracowników i są dalej kolejne nowe przyjęcia. Dla Twojej wiadomości : zobowiązania / lub tzw. długi/ zawsze powstają w procesie produkcyjnym. Ponieważ istniejemy już od 30 lat, świadczy więc to że się z nich wywiązujemy. A może nie jesteś pracownikiem, lecz podwykonawcą np. docieplenia, z którego nie wywiązałeś się przez co naraziłeś nas na kłopoty. A to spowodowało, że zmusiłeś nas do sięgnięcia po kary umowne, z którymi nie możesz się pogodzić od tylu miesięcy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik akro

Firma ma straszne długi i zobowiązania wobec inwestorów i pracowników nie płaci nie polecam

Leszek

Być może , że firma bazuje na podwykonawcach ale nie znaczy, że jest słaba. Taki jest system działania.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Polecamy współpracę z firmą Generalny certyfikowany wykonawca systemów dociepleń budynków STO STO EXPERT

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dariusz

@Pracownik, a czym Firma Firma Budowlano-Usługowa Akro mogłaby zachęcić osoby zastanawiające się nad podjęciem pracy? Masz jakiś pomysł? @Pati, @NICK, pytacie, bo jesteście zainteresowani podjęciem pracy w tym miejscu? Jestem ciekawy, czy aplikowaliście już.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik

Nie ma pracowników przyjęcia są ale firma bardzo kiepska na rynku budowlanym i nie ma chętnych mało pracowników dużo podywykonawcow i tak nie polecam pracy w tej firmie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pati
@Pracownik

A kiedy u nich pracowałeś i na jakim stanowisku? Może coś się zmieniło od tego czasu? Ta firma nie ma żadnych pracowników? Jakie miałbyś sugestie do jej właścicieli?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
NICK

@dddd co masz na myśli? jakie Panie tam rządzą? Możesz napisać coś więcej?

Dariusz

@Jarek, a co firma powinna w takim razie zrobić, aby zachęcić do przyjścia do pracy nowe osoby? Masz jakieś pomysły? Jeśli tak, to podziel się nimi na forum! Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Firmie Budowlano-Usługowa Akro? Napiszcie coś na ten temat na forum!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jarek

Brakuje pracownikow bo nikt nie chce pracowac terminy itd podykonawcy i inne nie polecam strasznie kiepska firma na rynku budowlanym ijwestycje tylko na podwykonawcach i sprawach sadowych i inne nie polecam pracownik juz nie pracuje w tej firmie i nie zamierzam i odradam innym

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dariusz

@pracownik AKRO, a dlaczego w firmie brakuje pracowników? Czy są prowadzone jakieś działania, które miałyby temu przeciwdziałać? Może firma poszukuje obecnie osób do pracy. @dddd, rozumiem, że piszesz z perspektywy pracownika Firmy Budowlano-Usługowej Akro. Jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy? Zachęcam do podzielenia się nią w kulturalny sposób na forum.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik AKRO

nie polecam pracy w tej firmie nie mają pracowników dużo podwykonawców kiepska firma na rynku budowlanym !!!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dariusz

@pracownik firmy AKRO, skopiowałeś praktycznie swój poprzedni komentarz, przez co nie wnosi on nic nowego do dyskusji i może zostać usunięty przez administratora forum. Czy znajdą się na forum osoby, które obecnie pracują w Firmie Budowlano-Usługowej Akro? Zachęcam Was do wypowiedzenie się na jej temat - każda Wasza opinia będzie z pewnością bardzo cenna dla osób chcących podjąć pracę w tym miejscu!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik firmy AKRO

Bardzo kiepska firma na rynku budowlanym nie mająca pracowników nie płaci w terminach oraz inne bardzo dużo podwykonawców nie polecam pracy w tej firmie.!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dariusz

@Pracownik firmy akro, ale Ty pracujesz jeszcze w Firmie Budowlano-Usługowej Akro, czy po prostu w przeszłości byłeś związany z tą firmą? Napisz proszę coś więcej o pracy w niej - jestem ciekawa, jak wyglądają szczegóły. Czy pracuje się w trybie zmianowym, po ile godzin? Chętnie dowiem się też, jak wygląda kwestia urlopów - czy nie ma problemu z wzięciem na przykład kilku dni wolnego z rzędu?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Budowlano-Usługowa Akro Sp. z o.o. - Rzeszów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Firma Budowlano-Usługowa Akro Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ks.Jałowego 23 A
    35-010 Rzeszów
  • NIP: 8132702192 KRS: 0000051770
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Firma Budowlano-Usługowa Akro Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii