BartDeko Sp. z o.o.

Opinie o BartDeko Sp. z o.o.

anonim 2010-08-23 13:23:58
Przygoda z firmą, której nazwy trudno ustalić bo raz jest PLAN BD a za chwile BARTDEKO zakończyła się ogromnym rozczarowaniem ze względu na fakt braku odpowiedzialnego traktowania kandydatury i poszanowania ludzkiego czasu. Postacią przewodnią jest Pani (usunięte przez administratora), która odpowiedzialna jest za prowadzenie jeśli można to ująć "sieci" sklepów i która odpowiedzialna była za prowadzenie rekrutacji na stanowisko UWAGA Specjalisty ds Obsługi Klienta. Spotkań było 4!!!!! jakby przynajmniej było to stanowisko kierownicze. Na każdym ze spotkań było poruszane dokładnie to samo i na każde spotkanie zostałem przyjęty z opóźnieniem pomimo dostępności Pani w salonie. Szczytem było już spotkanie na kawie w sprawie pracy które trwało 2h a na temat pracy 30min. Po tym spotkaniu Pani (usunięte przez administratora) oświadczyła, że musi to przemyśleć po raz kolejny i dzień później zadzwoni aby umówić się za tydzień (jakby nie można było zrobić tego od razu). Zadzwoniła zaledwie z dniowym opóźnieniem z informacją że spotkamy się konkretnego dnia ale mam czekać w ten dzień na informację gdzie i o której (jakby nie miało się lepszych rzeczy do robienia). Zadzwoniła w ten dzień 2h przed spotkaniem na które spóźniła się prawie 30min. Na szczęście nie zastała mnie już na miejscu bo bym się INTENSYWNIE wyżalił jej i pani prezes która też była obecna. Podsumowując - kobieta która wymaga od tego stanowiska nieadekwatnych działań, nie potrafi się sama zorganizować i skoro nie szanuje kandydatów to również pracowników a tym bardziej klientów. Co więcej płaca za tak wygórowane wymagania to zaledwie 1700zł
Szczęśliwiec 2010-11-22 20:50:36
Miałem wątpliwą przyjemność brać udział w procesie rekrutacyjnym tej firmy. Na spotkaniu była Pani(usunięte przez administratora) i jeszcze jedna kobieta. Po zakończonej rozmowie padła obietnica, że w ciągu tygodnia dowiem się jaka zapadła decyzja. Informacji nie było więc skontaktowałem się z Panią (usunięte przez administratora)jaki jest wynik. Dowiedziałem się, że nie zostałem przyjęty. Zapytałem o powód (dla mnie to cenna informacja na przyszłość) więc Pani (usunięte przez administratora) odpowiedziała tylko niegrzecznie, że nie ma czasu. Cieszę się, że tam nie pracuję. Czytając powyższe posty nabieram przekonania ze miałem szczęście.
gall 2010-12-10 20:20:38
Do moich przedmowcow: macie raczej powody do radosci, niepracujac tam. Ta firma to jedna wielka stajnia Augiasza, (usunięte przez administratora) A slawa kultury i wysokiego poziomu pan: (usunięte przez administratora) ( prezes ), jak widac, zaczyna wyprzedzac je same :D
Szczęśliwiec 2010-12-13 17:38:03
Domyślam się, że miałem wielkie szczęście i z całego serca współczuję osobom, które miały lub mają pecha pracować w tej firmie. Z całym szacunkiem ale 1600 złotych to nie płaca tylko wyzysk. Za takie pieniądze niech sobie owe Panie same pracują. Nie wiem co musiałoby się stać aby takie osoby zrozumiały jedną ważną rzecz, a mianowicie, że o sukcesie organizacji decydują głównie pracownicy. Panie (usunięte przez administratora) nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu. Gdyby miały wiedziałyby, że ludzie to najcenniejszy kapitał każdej firmy ... kapitał ludzki. Nie chciałbym mieć z tą formą nic wspólnego ani jako pracownik, ani jako klient.
spili 2013-07-11 16:13:55
Zmieniło się i to na lepsze, czarne chmury zostały przewiane i zaczął się okres dobrobytu. Firma nie płaci już a wynajem lokali, a co za tym idzie pracownicy (w ograniczonym składzie bo przecież nie ma salonów) zarabiają znacznie więcej. W dobie kryzysu ostała się firma gwarantująca rozwój i dostarczająca satysfakcję.
Wez 2016-05-20 20:03:26
No co powiedzieć, co mogę dodać, nie ma faktycznie rotacji, jest to spowodowane tym, że praca jest pewna, najlepiej tak to chyba ujmę, więc nikt nie ma problemów i nie zostaje zwolniony nigdy, to nie ma rotacji
Zostaw swoją opinię o BartDeko Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BartDeko Sp. z o.o.