Opinie o Kredyt Express Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kredyt Express Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kredyt Express Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredyt Express Sp. z o.o. w Lublin

zainteresowany

ja u nich nie pracuję więc nie rozumiem twojej wypowiedzi

bp

a gdzie widzisz ogłoszenia o pracę w tej firmie bo ja nie mogę znaleźć?pojawiają się tylko stare.

zainteresowany

płacą OK

Teresa

nie wiem,trzeba szukać bo ja widziałem jak były to na pracuj.pl a jak chcesz być agentem to rekrutacja jest ciągła

agent

do 10% od sprzedaży.a do tego trzeba pamiętać że dwa produkty (finsano i supergrosz) są dostępne tylko u nich.

Doradca Klienta

bardzo miła rozmowa z panem, rekrutacja w hotelu na wysokim poziomie

pytania dotyczyły mojego doświadczenia i planów na pracę w nowej firmie, pomysłów na sprzedaż i możliwości awansu

agent

prowizje są spoko,płacą jak rynek.

kredyty

co innego praca u nich pewnie a co innego współpraca.ja współpracuje i jestem bardzo zadowolona.ale jak się z nimi rozmawia to pracownicy też pomocni i uśmiechnięci-to czuć.prezes dobrze prowadzi firmę.

@kredyty

no poprzedni prezes (Wojtek) dobrze że odszedł to nowy (Marcin) zaprowadził porządek i można pracować i zarobić a do tego jest słowny.

kredyty

współpracuje z nimi kilka miesięcy i inni mogą się tylko od nich uczyć.obsługa na wysokim poziomie,dobre produkty których u innych niema i terminowo wypłacana prowizja.

Arek

mają nowy produkt do 4000 zł na oświadczenie do 30 miesięcy,na 8 klientów 4 dostało więc zapowiada się bardzo ciekawie,nie współpracowałem już z nimi ale napisali maila,że jest nowy produkt a 3 kolejne będą we wrześniu.no może wreszcie coś nowego co się rozwija:)

anonimowy

no przecież ktoś napisał powyżej że 4000-5000 zł

albert

tak jak ktoś pisał wyżej otwierają wiele nowych placówek więc nie dziwne że są ogłoszenia to akurat chyba dobrze że jest praca i to dobrze wynagradzana

nowy

obserwuj,może znów będą rekrutować,warto z nimi pracować lub współpracować

wiesz ja przechodziłem od innego właściciela franczyzy bankowej gdzie nic mi nie płacił prowizji a miałem tylko najniższą krajową więc zobaczymy ale jak pytałem o plany to tyle robiłem w innej placówce jak pracowałem więc nie są one wygórowane a produktów jest ponad 20 a nie jak we franczyzie jeden

nie mogę zdradzić szczegółów bo może każdy oddział ma inaczej ale jak zrobisz plan to 4000-5000 zarobisz

negocjuj,zdecydowanie wyższa niż najniższa krajowa+system premiowy bez ograniczeń(prowizja od sprzedaży)

nie tylko tutaj rekrutują na rozmowie mi mówili o rzeszowie,krakowie. umowa o pracę na pełny etat,podstawa godziwa,system premiowy od początku i po 3 miesiącach możliwość awansu na kierownika oddziału. sprzedaż produktów finansowych kredyty pozyczki,ubezpieczenia,punkt opłat

Krystyna

ja też mogę potwierdzić że współpracuje się z nimi bardzo dobrze. zmiana zarządu jak widać w 2015 roku dużo dała. o placówkach ich własnych nic nie wiem ale dostałam pismo że są już spółką akcyjną i planują duży rozwój. mogę polecić.

Tobiasz

a mi się bardzo dobrze współpracuje. dużo się pozmieniało. jest nowy zarząd. płacą przed terminem i wprowadzili nowe produkty do sprzedaży. poleciłem im koleżankę do pracy, którą zatrudnili oferując dość dobre warunki. z tego co wiem rekrutacje prowadzą w całej polsce bo chcą otworzyć kilkanaście punktów. ze swojej strony polecam do pracy i współpracy.

Jeden z gorszych brokerów. Szukają byle pretekstu aby nie wypłacić prowizji. Spóźnisz się z wysyłką dokumentów nie zapłacą.

abc

no, Marcin świetny.... nie naraził się nikomu bo go nigdy w pracy nie ma, musi pilnować swoich interesów w innych firmach....trzeba przyznać umie się urządzić, żona jeżdzi firmowym samochodem leasing firma płaci a na podwyżki dla pracowników pieniędzy nie ma....

Prezes W... Mysle ze nie warto, przekonalo sie o tym wiele osob. Szacunku niestety do pracownikow nie ma. A jak wspominasz o takim traktowaniu to slyszysz o braku premii lub ze cie zwolni. Dobrze ze odszedl- mam nadzieje ze lepiej jest bez niego, bo Marcin to swietna osoba, ale jest jeszcze jredna pani ktorym utrudnia zycie...

Zostaw merytoryczną opinię o Kredyt Express Sp. z o.o. - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredyt Express Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kredyt Express Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredyt Express Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 257 ocen.
  • Wolska 11A lok. 12A
    20-411 Lublin

Kredyt Express Sp. z o.o.