Opinie o eMediator.pl Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy eMediator.pl Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w eMediator.pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eMediator.pl Sp. z o.o. w Gliwice

martaW

i stąd to ogłoszenie na coacha, które się wyświetla:)

tytus

Kadra zarządzająca do wymiany !

Mrówa
@tytus

co dokładnie masz na myśli? zastanawiałem się nad złożeniem CV własnie do call center, a jak wiadomo osoba w kadrze zarządzającej musza być odpowiednie osoby.

tytus
@Mrówa

Poczytaj Opinie wszędzie gdzie to możliwe ... Zero pojęcia o zarzadzaniu, prowadzeniu firmy

seba

Zgadzam sie z przedmówcą Pracowałem kilka dni i naprawde jeśli chcesz miec spokojną przyszłość zastanów sie kilka razy zanim złozysz tam CV

OlaKola

A gdzie? W jakim Call Center?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w eMediator.pl Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
martaW

(usunięte przez administratora)NIE POLECAM - nie wiem z jakiego jesteś czy byłeś działu, ale samo stwierdzenie nie polecam jest mega ogólne i nic nie wnosi. Pracuję w tej firmie i bardzo mi się podoba. Jestem po 5 letniej pracy w kopro i w stosunku do tego co się tam dzieje, jest bosko. I owszem spotkałam się z 1 niekompetentnym przełożonym, ale cała reszta jest ok. Naprawdę nie mogę narzekać

nie polecam

Nie polecam. Dziwne formy zatrudniania pracowników, niekompetentni przełożeni.

lalala

Żenadą jet na pewno to co Dar napisała! Pracuję tu już długo i jestem bardzo zadowolona a jak ktoś nie umie pracowac i nie chcę, wymaga nie wiadomo czego a sam nie umie się zaklimatyzować wśród normalnych, wesołych ludzi to już niestey jego (jej) problem ...

Krucha

A kto Ci kazał pracować po 11h? i zgadzam się z "na oriencie" podawanie nazwisk na forum nie jest dobrym pomysłem.

Cisza

Omijać z daleka. Po rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko PHP Developer i zadaniu zadzwonili do mnie z informacją że przeszedłem pomyślnie proces rekrutacyjny i mogę zaczynać pracę od 1 Lutego. Poszedłem do HRu firmy w której obecnie pracuje poinformować o tym że odchodzę i po niecałym tygodniu dostałem informacje że oferta pracy jest już nieaktualna. Może nawet lepiej wyszło, bo skoro takie cyrki robią jeszcze zanim człowiek zacznie pracować to nie chcę wiedzieć jak tam się faktycznie pracuje. Niepoważna firma, nie polecam.

Korzystanie z tzw. firm oddłużających to najgorsze co może zrobić osoba zadłużona. Najczęściej zostają z dodatkowym długiem. Jest to żerowanie na ludzkiej tragedii.Obiecuje się takim ludziom cuda. Po podpisaniu umowy klient musi płacić, bez względu na rezultaty. Ofiarami najczęściej padają osoby najuboższe, najsłabiej wykształcone.

SylwiaW

Dużo możesz zyskać, bardzo dużo...są możliwości, wystarczy tylko z nich korzystać, mieć czas i ochotę...

mmm

Powiem tak. na początku szału ni ma, ale jeśli jest się zaangażowanym w to co się robi i posiada wiedzę przydatną firmie można szybko awansować bo zespół jest młody i nie ma "betonu" :)

Informator

Inna sprawa, to bardzo mnie interesuje w jaki sposób zdobyli 2,1 tys polubień na FB.

efka

Kamil - jako Konsultant telefoniczny i jest możliwość ustalania grafiku

efka

Świetna atmosfera, zgrany zespół, zmiany na plus, fajna kasa

Paula

Miła atmosfera pracy, super ludzie, dużo szkoleń. Świetny pracodawca!

Patrycja

Bardzo polecam tego pracodawcę. Wspaniali ludzie, świetna atmosfera, aż chce się pracować :)

Patrycja

Ja pracuje na stanowisku konsultant telefoniczny. Jeżeli chodzi o godziny pracy to nie ma z tym problemu, można się dogadać. Sama jeszcze studiuję dziennie. Więc spokojnie możesz aplikować.

Bardzo polecam tego pracodawce , wynagrodzenie zawsze na czas , super atmosfera . Kazdy odnosi sie z szacunkiem do drugiej osoby

Zostaw merytoryczną opinię o eMediator.pl Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w eMediator.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy eMediator.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

eMediator.pl Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 213 ocen.

eMediator.pl Sp. z o.o.