Opinie o eMediator.pl Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy eMediator.pl Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w eMediator.pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eMediator.pl Sp. z o.o. w Gliwice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w eMediator.pl Sp. z o.o.?

prawdasamasieobroni Nowy wpis

pracowałem tam rok, (usunięte przez administratora) ludzi że im pomogą, Nie Poleca, radzę uważać

Wiktor Nowy wpis

Jak często macie tam zwolnienia?

Martyna Nowy wpis

Bardzo dobry pracodawca i bardzo dobre opinie w internecie zbiera firma, polecam!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w eMediator.pl Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Docielkliwy

I cyrk z wpisywaniem samemu sobie pozytywnych opinii rozpoczęty na nowo... Panno Zuzanno proszę o sprawdzenie numerów IP

Zuzanna

@Ka74, @Tb1949 To co napisałyście o eMediator.pl Sp. z o.o. pokazuje, że w profesjonalny sposób firma podchodzi do swoich klientów, miło słyszeć, że jesteście zadowolone. Jednak celem tego forum jest umieszczanie wyłącznie merytorycznych opinii na temat wybranych firm jako pracodawców.

Ka74

Usłyszałam reklamę w lokalnym radiu i musiałam ich sprawdzić. Poszłam na spotkanie i zostałam bardzo miło przyjęta, opowiedziałam o moim problemie i miła Pani zaproponowała mi kilka rozwiązań. Jestem pod ogromnym wrażeniem i ich na profesjonalnemu podejściu. Polecam dalej

Tb1949

Jetem bardzo zadowolona z przeprowadzonej rozmowy i podejścia do sprawy Pani która ze mną rozmawiała była bardzo miła i naprawdę rzetelnie podeszła do mojego problemu. polecam tą firmę TeresaB

Zuzanna

@Cyber_ból nie jestem związana z eMediator.pl. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na opoznaniu tego jak wygląda praca w firmie oraz na tym by osoby, które trafiają na wątek szukając informacji na temat firmy jako pracodawcy, mogły znaleźć odpowiedź na swoje pytania. Chętnie dowiemy się również więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie. Jak oceniasz ją jako pracodawcę?

Cyber_ból

Ostatnie komentarze sa pisane przez jedna osobe...wykupuje sie czlowieka ktory zajmuje sie cyber kultura i robi kilka sylwetek by forum nie bylo puste...wiem cos o tym bo sama sie tym zajmuje :) takie chwyty by przyciagnac ludzi do dyskusji

Zuzanna

@BiBi to dobrze, że firma oferuje możliwości rozwoju. A na jakie szkolenia mogą liczyć pracownicy?

@Zuzanna

Jeździmy m.in. na konferencje sprzedażowe, takie jak Diamenty Sprzedaży oraz na szkolenia Kamili Rowińskiej. Organizowane są również te wewnętrzne, dostosowane do każdego z działów w firmie. Osobiście bardzo je sobie cenię :)

Informator

Ale kicz :). Widać po godzinach, że pozytywne opinie wpisuję jedne i te same osoby. Paweł, Patrycja - 2 minuty różnicy. Paula, efka - 23 minuty różnicy. Ile ten "wywiad" kosztował?

Zuzanna

@BiBirozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w firmie. Chętnie dowiemy się co najbardziej lubisz w swojej pracy.

@Zuzanna

Przede wszystkim pracę zespołową. Świetnie się dogadujemy, wszyscy mają dużo pomysłów i dzięki temu pracuje nam się świetnie. Dodam, że fajną opcją są szkolenia. Zawsze to plus i mogę ciekawie rozbudować swoje portfolio o nowe doświadczenia. :)

BiBi

Bardzo polecam tego pracodawcę. Świetna atmosfera, cudowni ludzie :)

Zuzanna

Osoby zainteresowane pracą w firmie zachęcam do zapoznania się z treścią wywiadu, którego specjalnie dla nas udzieliła przedstawicielka firmy. Znajdziecie w nim odpowiedz na pytania takie jak: Jak przedstawia się profil idealnego pracownika eMediator.pl? Jaka jest polityka stażowa Państwa firmy? Czy eMediator.pl to dobre miejsce na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej? Inwestują Państwo w rozwój swoich pracowników? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,899398,wywiad-gabriela-sienkiewicz

Dlaczego rzucacie takim jadem? Pracowałam w tej firmie dwa lata i wydaje mi się, że niektórzy co tu się wypowiadają nie mają w ogóle pojęcia o czym piszą. Jedno jest pewne - to świetna firma dla szukających doświadczenia i zdobycia praktyki w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole. Aktualnie nie słyszałam od moich znajomych, którzy tam pracują, że im źle, więc nie rozumiem waszych zarzutów. Trzeba tylko chcieć współpracować i dążyć do rozwoju, a źle nikomu nie będzie. Współpraca i porozumienie - słowa kluczowe! Ja oceniam eMediator.pl bardzo pozytywnie i pracę tam zawsze będę miło wspominać i polecać innym.

Am

A ja tam uważam, że jeśli eMediator.pl Sp. z o.o zatrudnia w tym momencie, to trzeba powiadomić jak najwięcej znajomych, ogólnie praca tutaj jest całkiem w porządku, moim zdaniem naprawdę warto próbować

p

program nakręcili?

xxx

Czytając te opinie uważam, że pisza je tylko ci, którym zwyczajnie nie chciało się pracować, albo oczekiwali nie wiadomo czego nie mając jeszcze pojęcia o pracy zawodowej i tym jak jest w innych firmach. W tej firmie jest WSZYSTKO, bardzo dobra atmosfera, wzajemny szacunek, wspólne imprezy, wyjazdy integracyjne, nagrody i premie za zaangażowanie, więc oddawanie serca tej pracy NA PEWNO przynosi odpowiednin rezultat, wszystko zalezy tylko od ciebie, czy chcesz. Nie brakuje pomysłów na twój udział w rozwoju firmy jak też pomysłów na wspólne imprezy, wyjazdy. Zero mobbingu i dbanie o pracownika!

lalala

a może po prostu się nie sprawdziłeś ... i taka twoja reakcja ... wiele osób pracuje tu długo i baaardzo długo ... i nie odchodzą, dalej pracują, sa zadowloleni i się angażują :-)

Zostaw merytoryczną opinię o eMediator.pl Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w eMediator.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy eMediator.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

eMediator.pl Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 213 ocen.

eMediator.pl Sp. z o.o.