Opinie o FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Opole

Wintor

Nie polecam zaczynać pracy w tej firmie! Brak poszanowania dla człowieka a warunki fatalne. Byłem zmuszony zrezygnować po 2 miesiącach z tej firmy bo nie dostawałam wypłaty na czas a jak przychodziła to mniejsza niż umówiona. Skandal!!!

Margaritka

Witam serdecznie, Czy ktoś był już w pracy przy pakowaniu małych przekąsek w firmie One Bite Snack w Harderwijk. Jeśli tak, to proszę mi napisać jak się jaka atmosfera w pracy i czy ciężko? Pozdrawiam :-)

nowy

Witam serdecznie, piszę w odpowiedzi do pytania tu zadanego odnośnie jaki czas oczekiwania na kontakt z biura ja po wysłaniu swojego zgłoszenia w godzinach porannych około 9- 10 godzina otrzymałem telefon i od razu ofertę pracy po południu tego samego dnia. Jestem pozytywnie nastawiony do tego biura i bardzo chętnie skorzystam z oferty pracy którą mi zaproponowali. Pozdrawiam

nie - Oszukana

co ty za pierdoły piszesz. Dziwne, że ja mam zawsze 40 godzin i nadgodziny też. Pewnie myślałaś, że na wakacje jedziesz, a nie do pracy , normy są wszędzie do wyrobienia, normalna sprawa ale trzeba dać coś z siebie. Za dojazdy ja mam potrącane za te dni kiedy dojeżdżałam, jak coś się nie zgadzało to zwracali. Kontakt z polskim biurem jest bardzo dobry , nie tak jak z holenderskimi agencjami. Wiem coś o tym bo nie raz pracowałam już w Holandii. Gdyby nie to, że sama musiałam zjechać to pracowałabym tam długo. Pieniądze super były miesiące że dostawałam 9 tys zł jak wypłacili wakacyjne, ale i bez tego było super, wypłata zawsze na czas, praca na cały rok. zapachy są to nie jest praca w perfumerii tylko w pralni - normalne ale da się przyzwyczaić wcale nie jest tak że wytrzymać nie można - bardzie czuć chlor niż smrody jakieś . piszesz o jakiś strasznych widokach - dziwne bo kobiety nie pracują przy sortowaniu tylko przy czystym, panowie faktycznie mają tam ciężej , nie chciałabym tak pracować ale są tam chłopaki co pracują i rok i dwa przez iflex więc da się - nie siedzieliby tak długo gdyby była taka katastrofa jak piszesz takie opinie to piszą poprostu nieroby jak dla mnie albo wcale tam nie byłaś

Popieram
@nie - Oszukana

Fajnie jakby to napisał pracownik a nie ktoś z biura. Popieram oszukaną, dojazdy 4.5 e dziennie to kpina!

Firma FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Order picker dla sieci sklepów spożywczych - bez znajomości języka. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Oszukana

Nie polecam agencji a zwłaszcza pralni w eidhoven. Praca w Brudach wszystko obsrane, z krwi brudne, pampersy brudne, igły z krwi, kroplówki( smród straszny!! Nie dają żadnej odzieży ochronnej masek nic. W każdej chwili można się czymś zarazić naprawdę). Bardzo duże normy których nie idzie wyrobić. 30 godz tygodniowo praca po 6 godz dziennie nie więcej!!! umowa podpisywania w Holandii inne warunki niż uważane w Polsce. Codziennie za dojazd zabierają 4.30 od osoby nawet jak się nie jeździ! zarobków nie ma praktycznie żadnych przy takich warunkach robi się tylko na dojazd i mieszkanie. Nie warto z nimi współpracować.

Margaritka

Witam, mam zamiar jechać do pralni przemysłowej w Holandii. Proszę mi napisać jaka to praca i czy ciężka. Mój pierwszy wyjazd będzie więc nie wiem czy podołam. Pozdrawiam serdecznie :-)

karola

Może ktoś napisać kilka zdań na temat pracy w pralni w Eindhoven? Jakie zarobki? iIe godzin? Atmosfera? Zakwaterowanie?Z góry dziękuję. Karolina

Wuja

Witam mam okazję wyjechać z tej firmy do pakowania mięsa na taśmie prosił bym o opinie czy warto

xx

Witam . Co napiszcie na temat warunków w hotelu dla pracowników ? Praca w Laiden z magazynie z elektroniką ..Podobno w każdym pokoju łazienka i mała lodówka ,prawda ?

xx

Ola...

Pracowalam rok w Eindhoven w pralni wynagrodzenie na czas atmosfera w pracy super. koordynatorka(usunięte przez administratora) sympatyczna i bardzo pomocna.Polecam Iflex i prace w pralni.

kante

hej .. a na czym polega tam praca w tej pralni ?: ) Pozdrawiam

Ona
@kante

Mieszkałam z ludźmi pracującymi na pralni w Eindhoven i praca jest ciężka w gorącu, ma się kontakt z brudami szpitalnymi. Nie każdy to wytrzyma. Dużo godzin i dobry zarobek. Normy są. Dojazd był rowerem. Każdy musi spróbować własnych sił a może się sprawdzi.

Beba
@Ona

powiedz mi jaki to dla Ciebie jest "dobry zarobek" ile tam zarabiają że mówisz "dobry zarobek"

Beatrycze
@Ola...

Witaj, Ja dostałam propozycję pracy właśnie w pralni, napisz jak z mieszkaniem i dojazdem do pracy czy każdy korzysta z samochodu służbowego czy i jak jest to organizowane . Dzięki z góry za informację. Beata.

Nowyy
@Ola...

Mogła byś powiedzieć coś więcej powiedzieć o tej pracy ?

Maniek

Siema wszystkim mam teraz opcje pracy w Leiden no i mam mieszkać w jakimś hotelu Leiderdrop.Mieszkał ktoś???

bibi

Cygan8347 piszesz, że pracujesz na umowę zlecenie. Pewnie przychodzisz do pracy wtedy, kiedy jest praca do wykonania. Na pewno w Agencji przedstawili Ci warunki zlecenia, więc teraz nie płacz. Ja pracuje przez tą agencje juz pare miesiecy i nie narzekam. Co prawda stawki w pl nie są za wysokie, ale da się przeżyć.

cygan8347

Witam nie polecam tej agencji pracy pracuje w Częstochowie w chucie szkła niby dają umowę zlecenie na miesiąc a pracuje się tam około 6 dni w miesiącu i za co tu żyć.

Kkk

@James nie narzekam - sporo godzin mamy to i wypłaty fajne

a Henri (z mięsa) jest ok, trochę zakręcony, ale ludzki

Kkk

pracuje tu cały czas, żyje i mam się dobrze Wypłaty co miesiąc, ale dają zaliczki po opłatach zostaje mi jakieś 5 tys złotych jestem na mięsie w Scherpenzeel, nie jest ciężko, no ale to kwestia sporna - widziałem takich co im skrzynki ciężko myć, albo na tacki układać i oni własnie by chcieli 3 tysiące euro za to że wstaną z łóżka

ppp

Pracowałem na magazynie, praca lekka, ale niestety nie było tygodnia by pracować 40 godzin, średnio 34 godziny. Warunki mieszkalne w porządku, jeśli trafisz na dom, a nie na jakieś hotele. A teraz druga strona ta gorsza, więc zostajesz oddelegowany do agencji worksupport i pobierają Ci za dojazdy autem służbowym 20 euro, za mieszkanie 87, ubezp 19 na tydzień, czyli te dwie ostatnie opłaty standard. Ale do pracy trzeba było jeździć 80km, w umowie jest napisane, że lokują jak najbliżej miejsca pracy, do tego na umowie był punkt, że w ciągu pierwszego miesiąc można się zwolnić w trybie natychmiastowym, bez żadnych kar itp. A oni bezczelnie sobie zablokowali moje dwa salarisy, przy kwocie która powinna być mi wypłacona, jest opis, że pieniądze zostały przeznaczone na ogłoszenie o wynajem mieszkania... sprawa zostaje zgłoszona do odpowiednich organów, ja nie będę się bawił w kotka i myszkę z takim syfem.

Mikau

Ja pracuję na magazynie w Waddinxveen na polskiej umowie. Praca bajka, może nie jest lekka, ale nie ma tutaj rotacji (chyba, że ktoś sam rezygnuje), jeżdżę wózkiem i robię, co do mnie należy. Super jest z godzinami i wypłaty na czas. Jak koledzy wyżej też brałem dwie zaliczki, żeby jakoś wystartować, przy drugiej zaliczce trochę pomarudzili, pan, który mnie rekrutował nie tyle nie chciał dać zaliczki, ale prosił, żebym to przemyślał, bo wtedy wpłata będzie pomniejszona o kolejną kwotę. To fakt, facet miał rację, ale zaliczkę dostałem. Nie wiem, jak to wygląda na innych projektach. Na pewno jeśli ktoś chce pracować, to będzie pracował. Jeśli ktoś nie dzwoni z byle pierdołą do biura, to biuro jest przychylne. Jeśli chodzi o opiekę agencji będąc tam na miejscu- można na to liczyć. Znajoma z zakładów mięsnych ostatnio trafiła do szpitala, miała udar i żyje dzięki szybkiej reakcji brygadzistów i koordynatora, biuro w Polsce załatwiło szybko potrzebne dokumenty i zapłacili z własnej kieszeni za jej powrót do Polski. Generalnie mogę polecić. Wiadomo, że zdarzają się jakieś zgrzyty, ale wszystko da się załatwić

kante
@Mikau

hej, pracujesz tam jeszcze? bo mam tą ofertę i myślę by jechać.

Bbdouse

Kolego @niepolecam Tak sie sklada ze mialem podobna sytuacje ale kto inny przeprowadzil ze mna rozmowe rekrutacyjna. Pani Kornelia jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Pracuje juz miesiac na batorym i praca nie nalezy do trudnych ale niestety jest dla ludzi myślących. :) Praca ogolnie spoko . Zobaczymy jak sie to rozwinie w przyszłości .

Zostaw merytoryczną opinię o FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Opole

• Jak się pracuje w FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ