Opinie o Euroclear Bank w Olkusz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Euroclear Bank. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Euroclear Bank o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroclear Bank w Olkusz

Darek

Może ktoś podpowie jaką macie atmosferę w pracy i w ogóle czy warto aplikować. Rzadko piszecie i nic nie można się dowiedzieć.

ylz

powiem opinię o pracodawce. Niestety szkoda czasu, gdy mówią przez tydzień skontaktujemy się z Panią z wynikiem (czy przyjęli czy nie), a sami nie dzwonią już ok. 2 tygodni. Charakteryzuje to firmę jako niepoważną i tylko głupa trata czasu.

Kto
@ylz

Moja córka ostatnio przeszła wszystkie etapy.odbywaly się w wyznaczonym czasie i terminie .z rozmów była bardzo zadowolona. Ostateczna odpowiedź dostała już za dwa dni po spotkaniu w formie .martwię się o dalsza pracę bo mamy już zle doświadczenie z korpo.trzeba być dobrej myśli pozdrawiam wszystkich młodych starających się o pracę .nie pozdrawiam Pana z pewnej korpo który chciał wykończyć moje dziecko

Magda

Słaba firma, słabe zarobki, brak szkoleń, atmosfera beznadziejna każdy donosi na siebie,przeszkadza belgowie jak się rozmawia nie mówiąc o tym że wypominaja że za długo na herbacie się było...

Hanna

@ylz, rozumiem, że poczułeś się zlekceważony postawą Euroclear Bank względem Ciebie. Nie mniej wziąłeś udział w rekrutacji na wybrane przez Ciebie stanowisko. Czy w związku z tym mógłbyś krótko opisać z ilu etapów się składała? Co powiesz o poziomie merytorycznym rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie pytania zostały Ci zadane?

Kel

w uzgodnionym terminie rozmowy telefonicznej nikt do mnie nie zadzwonił!!!

anonym

jakie są zarobki na stanowisku client services?

Zdezorientowana

Kpina z osób aplikujących. Zadzwoniono do mnie z HR celem umówienia się na rozmowę telefoniczną po angielsku (pierwszy etap rozmowy rekrutacyjnej). Uzgodniliśmy dogodny dla obydwu stron termin telefonu, została mi przedstawiona tematyka rozmowy. Jednak nikt do mnie nie zadzwonił w uzgodnionym terminie. Długo czekałam na telefon, a gdy próbowałam zadzwonić pod numer, z którego wcześniej się ze mną kontaktowano, nikt nie odbierał. Jest to bardzo nieprofesjonalne ze strony Euroclear, myślałam, że mają więcej szacunku do kandydatów. Stosują rozbudowany proces rekrutacji, którego sami nie przestrzegają. Nie miałabym pretensji, gdyby w ogóle nie odpowiedzieli na moją aplikację, ale skoro już to zrobili, to wypadałoby przestrzegać ustaleń, albo chociaż zadzwonić z przeprosinami, bo rozumiem, że mogło się coś ważnego i nieoczekiwanego stać.

Olga
@Zdezorientowana

Miałam dokładnie taką samą sytuacje. Czy ktoś wie dlaczego tak robią?

karol

Cześć, czy ktoś z Was wie może jakie są stawki na wejściowych stanowiskach ? Jest szansa na 3000 netto na początku ? Dzięki za pomoc.

czy trudno jest się dostać do euroclear bank?

Jak wygląda assesment center w euroclear? Karolina

Ktoś coś opowie o AC w euroclear? i rozmowach z Belgami?

mirek

Hej ile można zarobić na stanowisku Accountant z językiem angielskim? Jakie są wymagania i ogólnie jaka atmosfera w pracy panuje?

Jolanta

Jak wygląda dokładniej AC w Euroclear? Dlaczego wszystko jest w języku angielskim? Czy to znaczy, że nie można żadnego słowa po polsku powiedzieć?

A.

Przeszłam rekrutację w Euroclear i powiem tylko tyle, że Euroclear powinno zmienić formę procesu rekrutacji, zwłaszcza na najniższe stanowiska, jeżeli nie chcą tracić dobrych kandydatów. Czas trwania rekrutacji, jej forma, ilość zadań i ogólny wygląd bardziej przypomina rozmowę na Senior Managera z zarobkami +10K zł, niż na najniższe stanowisko korpo klepacza. W swojej karierze przeszłam rozmowy w 4 innych krakowskich korporacjach i nigdzie indziej nie zostałam tak przemaglowana jak w Euroclerze. Przemaglowana w sposób negatywny. Zdaje sobie sprawę, iż każda firma stara się pozyskać jak najlepszych kandydatów a sam proces rekrutacji ma za zadanie ich wyłowić, ale o ile 1 i 2 etap (rozmowa telefoniczna + testy na mejla) są standardowym rozwiązaniem o tyle 3 etap (rozmowa na miejscu + zadania) są czymś co mnie wprawiło w osłupienie i szczerze mówiąc zniechęciło do pracy tam. Rozmowa z Belgami nie należała do najmilszych rozmów w moim życiu, czułam się jak papierek, który próbują zdeptać i pokazać swoją wyższość; o sprawdzaniu tego czy potrafię zredagować mejla po angielsku czy wymyślaniu sztucznych scenek nie wspominając. Trochę to wszystko oderwane od rzeczywistości i profesjonalizmu na jaki się kreują.

abc

Hej, Czy ktoś z Was był może na Assessment Centre w Euroclear? Jak to wygląda i jakich zadań należy się spodziewać?

ona

Czy assessment center jest przeprowadzany przy rekrutacji na wszystkie stanowiska?

Hanna

@bright flower - najlepiej będzie jak porozmawiasz na temat zarobków z pracodawcą podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej :) Będzie to na pewno najbardziej precyzyjna odpowiedź.

bright flower

Heyka! A ktoś może zna ile się zarabia na stanowisku Client Service Specialist? Dziękuję z góry!

aoiok

Podobne odczucia - praca bardzo wymagająca ale nudna. Zarobki bez szału - dobre dla osoby w trakcie studiów lub absolwenta. Osoba z doświadczeniem niewiele się może nauczyć a i to też zależy od działu. Za dobrych kilka lat pracy odwdzięczą się tylko pochwałą i uwielbieniem, ale nie można liczyć na podwyżkę, więc większość rotuje do innych firm.

pvyhuk

@ d - wątpię aby wszytskie polegały na tym samym. To wątpliwe

Zostaw merytoryczną opinię o Euroclear Bank - Olkusz

• Jak się pracuje w Euroclear Bank?

Zobacz opinie na temat firmy Euroclear Bank tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euroclear Bank?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euroclear Bank?

Kandydaci do pracy w Euroclear Bank napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euroclear Bank