Opinie o Maem Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Maem Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Maem Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maem Sp. z o.o. w Kraków

Czy pracownicy Maem Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Srik

Zaraz, zaraz, to oceniamy pracowników czy pracodawcę? Co to pytanie ma na celu?

Jerzy
@Srik

Przede wszystkim oceniamy tu pracodawcę i warunki zatrudnienia. Jednak to jak pracownicy czują się w pracy jest bardzo istotne i stąd pewnie to pytanie. Jak Ty oceniasz firmę i czy jesteś zadowolony z wynagrodzenia? Napisz proszę kilka słów.

Magda

Cześć, jak tam atmosfera w firmie? warto starać się o prace?

Pracownik21
@Magda

Ci mądrzejsi już dawno zwolnili się, reszta dalej się męczy. Nie polecam.

HaEr
@Magda

Pewnie, polecam, umiesz napisać instrukcje i procedurę wyrzucania papierka do kosza - masz robotę z pocałowaniem ręki. Masz wiedzę, doświadczenie, umiejętności i chcesz się rozwijać - szkoda Twojego czasu, zrobisz 2 kroki w tył.

Ktoś

w firmie jest coraz to większa rotacja porównywalna z sąsiadującym zakładem Euro wafel, wystarczy zobaczyć zdjęcie załogi ze strony przed dwóch lat to połowa ludzi z tego zdjęcia odeszła Kiedyś dało się tam pracować teraz już NIE

Grażyna
@Ktoś

A czym - według Ciebie - jest ta rotacja spowodowana? Może masz jakieś pomysły i zechciałbyś podzielić się nimi na forum. Pracujesz jeszcze obecnie w Separator Spares Int. Poland, tak? Jakie możesz wymienić plusy i minusy pracy w tym miejscu? Takie zestawienia są bardzo przydatne dla osób szukających informacji o firmie.

Szczęśliwy
@Grażyna

Nie pracuje już w Separator Spares Int. Poland i z perspektywy czasu i w porównaniu z moją obecną pracą to mogę powiedzieć ze teraz czuję ze żyje :-) i w cale nie chce oczernia firmy tylko pisze szczerze jak jest. Duża odpowiedzialność , wymagania nie adekwatne do wynagrodzenia. Firma się rozwija dobrze prosperuje ale niestety nie docenia pracowników!!! Nie ważne jakim jesteś fachowcem i co umiesz, ważne jest to z kim trzymasz... ! I to nie są tylko moje spostrzeżenia ale również innych pracowników którzy tam pracowali. Mógłbym jeszcze bardzo dużo powiedzieć o firmie ale nie widzę najmniejszego sensu...

Jacek

Jeśli jesteś sam/ sama nie masz rodziny i perspektyw to firma idealna dla Ciebie. Pieniądze bardzo słabe. Klimat ok (usunięte przez administratora)

Czy kandydat na stanowisko Prawnik w firmie Maem Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Pracownik biurowo - fizyczny

Firma dobra tylko że względu na ludzi z inspekcji bo wszystko inne do bani. (usunięte przez administratora)

Pracowalem - niepolecam s(usunięte przez administratora) Firma bez perspektyw dla pracownikow - tak jak napisano wyzej "wg zasady najlepsi za jak najmniej" praca na wlasicieli - ich domki i autka :)

Idealna firma na start dla inżyniera. Płacą psie pieniądze, ale można się sporo nauczyć. Klimat świetny,(usunięte przez administratora). Polecam przyjść, popracować rok dla doświadczenia i szukać czegoś innego. Firma w fazie dynamicznego rozwoju, choć bez jasnych perspektyw dla samych pracowników - praca wg zasady najlepsi za jak najmniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Maem Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Maem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Maem Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 11 ocen.

Maem Sp. z o.o.