global msi

Kraków

Opinie o global msi

robo 2009-12-22 09:54:49
Firma bardzo dużo wymagają a pieniądze żadne
Misiek 2016-10-26 22:53:26
Firma wporzadku lecz zarzadzajacy nie tak zwany rudy jest totalnie nie odpowiedzialny i nie ma pojecia nic o zarzadzaniu grupa ludzi ( robi mobing na calego - poganiacz), ekipa mieszana, raczej maja swoich ludzi, wyzysk jest bo nie ma placonych 100 i 200 % za soboty i niedziele, w dodatku za dzien wolny ktory nie jest z powodu pracownikow tylko pogodowych trzeba odrabiac w weekend zamiast miec zapisane 8h postojowych, oceniam marnie przez to co przezylem na kilku projektach z rudym aż sie sam zwolnilem.
Kris 2016-10-26 22:57:35
Popieram przedmówce, kto byl z rudym chociaz na jeden budowie to wie o czym sie mowi, dno, rudy robi przekrety na wszystkim. Dużo tutaj nie zarobisz i orka. Po polsce zapierniczasz po tydzien max 2 bo terminy maja a placa ze po zal sie.
Heniek 2016-10-26 23:02:47
jest to moj jedyny pracodawca i chociaz jest bardzo zle to trzymam sie jej, bo boje sie dnia utraty pracy, zawsze jakis grosz zarobie, nie jest to wiele ale zawsze na czas. ubrania robocze tanim kosztem kupowane i z wielka laska. duzo godzin trzeba na tyrac aby wyjsc na swoje.
Zostaw swoją opinię o global msi - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie global msi