Opinie o Maem Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Maem Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Maem Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maem Sp. z o.o. w Kraków

Byla

Śmiesznie niskie pensje. Ale jako „rekompensata” owocowe dni, krem z ritualsa w łazience i strefa relaksu, z której nie ma czasu korzystać. Dramat, mało gdzie już tak źle płacą. O atmosferze nie wspominając. Każdy jest czyjąś rodziną

@Byla

Ale, ze najniższa krajowa czy coś więcej? Co zapewnili w formie strefy relaksu? Po godzinach pracy nie można z tego korzystać? Można zrezygnować z tych owoców i w zamian dostać większą pensję?

Byla Nowy wpis

@Byla

Jaki jest okres rozliczeniowy w Maem Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Rysiek

Ile tu się płaci technikowi i czy pensja w całości składa się z pensji zasadniczej? Nie omieszkano tego wyjaśnić w tym jeszcze aktualnym anonsie dla technika IT. Wymieniono również, co wchodzi w skład pakietu socjalnego i że jest dostęp do strefy relaksu. A ile jest czasu na korzystanie z niej?

Lech Nowy wpis
@Rysiek

Witam. Można korzystać 15-20 min w przeciągu 8h.

Wiktor

Dobry pracownik nie ma powodu do narzekania bo firma to dobry choć wymagający pracodawca.

Ktoś 2
@Wiktor

Praca może być ciężka i jednocześnie satysfakcjonująca, jeżeli wiąże się z szacunkiem pracodawcy oraz jest adekwatna do wynagrodzenia, które otrzymujesz za wykonaną pracę. We wspomnianej firmie panuje niestety atmosfera (usunięte przez administratora)oraz ciągłego kontrolowania pracownika nawet z najdrobniejszych sprawach. Jak już ktoś napisał wcześniej nie ważne jak dobrym pracownikiem jesteś, ważne jest to z kim trzymasz. Jeżeli ktoś pracował wcześniej w innych miejscach to z pewnością nie wytrzyma tutaj długo. Wynagrodzenie delikatnie mówiąc odbiega od warunków oferowanych na podobnych stanowiskach w Oświęcimiu, Brzeszczach czy Skawinie.

Zniesmaczon
@Ktoś 2

Dokładnie tak jest, a tu ogłoszenie o prace i takie bzdury :-) Czego nie możemy Ci zaoferować? traktowania Cię przedmiotowo – nie szukamy robotów, mechanicznie wykonujących swoje obowiązki – Ty i Twoje zdanie zawsze będziecie brani pod uwagę w kluczowych dla Twojego Działu sprawach gonitwy za stanowiskami– są one dla nas drugorzędną sprawą - liczy się to, kim jesteś i co robisz, a nie jaka tabliczka zdobi Twoje drzwi haha ;-)

Gal anonim

Wiktor to Ty?

Aneta
@Gal anonim

No nie żeby coś ale jest podpisany, więc co to za pytanie? Ciekawa jestem czy też jako były pracownik byś zanegował jego opinię jak pozostali tutaj czy wręcz przeciwnie?

@Wiktor

Początek nowego roku to dobry moment na uściślenie Twojej myśli. Każdy koniec roku 2022 wymaga podsumowań i podejmowane są różne decyzje więc z pewnością jest też wiele nowych pomysłów w zakresie oczekiwań pracodawcy, jak i tego co tak naprawdę może zaoferować pracownikom w 2023. Jakie są cele oraz wartości biznesowe i kadrowe? Konkrety z pewnością pomogą w rekrutacji i nawiązaniu dłuższej współpracy z osobami, których praca i osobowość wpłyną pozytywnie na rozwój marki.

Czy kandydat na stanowisko Prawnik w firmie Maem Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Maem Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 11000 ?

Ola

Nawet 1/3 z tego nie można na tym stanowisku

Antoni
@Ola

a to orientujesz się, ile bym zarobił, jako specjalista ds. kluczowych klientów i jak weryfikują na rozmowie znajomość angielskiego, czy innych kompetencji?

Lolo

Czy jeżeli wymagany jest angielski w mowie i piśmie to czy jest sprawdzany na rekrutacji ? Jeżeli tak to jak to wygląda ?

@Lolo

Pewności nie mam ale wydaje mi się że głównie jest prowadzona rozmowa po angielsku. Jak umiesz się prozumiewać to chyba powinno być wystarczające. Zresztą w ogłoszeniu zwykle pisze na jakim poziomie trzeba znać język. A ty na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Czyli komunikatywny?

Aneta
@Kandydat

No to akurat minimum z pewnością?

Na jaką stawkę można liczyć w Zatorze jako operator i czy są jakieś dodatki?

Młody
@Nowy

15-17 na łape

JJ

Szczerze nie polecam nikomu. Nie ważne gdzie, czy w biurze w Krakowie, czy w Zatorze. Firma jest przerośnięta kolesiostwem, nepotyzmem i cwaniactwem. Firmą rządzi rodzinka młodych sprytnych i przebiegłych ludzi z właścicielem na czele, którzy z pewnością nie dadzą wam zarobić, a sami tylko samochody zmieniają. Chwalą się jak to u nich dobrze się pracuje - to nie prawda ! Kadra kierownicza to rodzina lub "przyjaciele" powiązani w mniejszym czy większym stopniu. Zatrudniają młodych "świeżych" w szczególności zaraz po szkołach ludzi, którzy mają umiejętności i mają ciężko pracować na ich wynik ale zaraz uciekają czy w biurze czy na produkcji. Płacą marnie na poziomie 3k i jeszcze w dodatku ta atmosfera ciągłego sprawdzania i nieustannej presji ze strony przełożonego. Aż żal było patrzeć na to wszystko, a w dodatku masz pracować z uśmiechem na twarzy. Gigantyczne, przerośnięte obowiązki. Brak podwyżek czy nawet premii, a warto nadmienić, że firma w 2020r. osiągnęła rekordowy wynik sprzedaży prawie na poziomie 60 melonów. Ciągła rotacja w roku na kilkunastoprocentowym poziomie. Jak na firmę z tak prestiżowej branży to słabo MARINE = MARNIE. Tak się nie dało pracować Pa pa pa.

Patryk

Niestety miałem styczność pracować w firmie Maem i to był największy błąd. (usunięte przez administratora)Zero kontaktu z szefostwem. Totalne olewanie i praca za śmieszne pieniądze. Kierownicy nie znają się kompletnie na pracy swoich podwładnych. Ostrzegam wszystkich którzy chcieliby pracować w firmie maem

Gabriela
@Patryk

Zastanawiam się co rozumiesz poprzez stwierdzenie: zero kontaktu z szefostwem :P Czy nie było ich w firmie, nie można było się z nimi skontaktować czy po prostu zgłaszanie jakichś problemów czy zastrzeżeń nie przynosiło skutku?

Jak wygląda praca na stanowisku "magazyniera"?

Na pewno dużą zaletą firmy Maem są warunki pracy, mam tutaj na myśli wyposażenie stanowisk czy zaopatrzenie kuchni. Kolejnym plusem są z pewnością współpracownicy, bo są naprawdę świetni. Na tym niestety wymienianie plusów się zakończy. Pisze juz jako były pracownik, który został potraktowany całkowicie bez szacunku i wbrew temu co firma pisze w swoich ofertach pracy. Umowa roczna dobiegała końca, nie dostałem żadnej informacji co do tego czy zostanie ona przedłużona. Wysłałem więc zapytanie do przełożonej co z umową i dostałem odpowiedz ze przyjdzie do mnie i porozmawia o niej, lecz spotkanie zostało przełożone na na kolejny dzień, a kolejnego dnia juz cisza. Umowa kończyła się w poniedziałek, a spotkanie miało odbyć sie w czwartek, a nastepnie po przełozeniu w piątek, lecz do niego nie doszło. W sobotę poszedłem dodatkowo do pracy i gdyby nie ta sytuacja to w ogóle nie dowiedziałbym się że takowa oferta została mi WYSŁANA NA FIRMOWEGO MAILA, warunki umowy to były 3 linijki i odbiegały od tego co usłyszałem przy pierwszym przedłużeniu umowu. Jak widać szanowna Pani dyrektor chciała podstawić mnie pod ścianą abym nie miał wyjścia, szczególnie w tych czasach pandemii(wiadomo ze rynek pracy sie zmienił przez pandemie). Podwyżki rocznie nie objęły mnie, ponieważ miałem negocjować warunki wynagrodzenia na nowej umowie. Tak jak pisali poprzednicy, pracodawca wyznaje zasadę jak najlepsi za jak najmniej(i tu nie pisze o swojej osobie, bo moja praca nie była zbyt wymagająca, ale o sposobie w jaki zostałem potraktowany, inne obietnice i ustalenia a inna rzeczywistość), a jak ci nie pasuje to na twoje miejsce są inni za jeszcze mniej. Pozdrawiam i SUBIEKTYWNIE NIE POLECAM!

Ah64

Witam:) Jestem kandydatem do pracy w maem. Duzo czytam ze przelozeni krzycza i (usunięte przez administratora) na pracownikow ale moje pytanie dlaczego??

@Ah64

Na jakie stanowisko aplikowałeś i jak oceniasz poziom rekrutacji w Maem Sp. z o.o.? Liczę że powiesz coś więcej na ten temat, takie wpisy są na pewno pomocne dla innych osób.

Od czego jest 5 przerwy :P

Czy pracodawca Maem Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Słabo

Może na niektórych stanowiskach, ale ogólnie to jest z tym naprawdę słabo.

bylypracownik

Pisze już jako były pracownik, bo z firmą już na szczęscie nic mnie nie wiąże. Poznałem firmę bardzo dokładnie i to oba oddziały (Kraków i Zator) i naprawdę im wiecej czasu mija od zakończenia pracy tym bardziej się przekonuję, że to był błąd być tam z tymi ludźmi. (usunięte przez administratora)To jest po prostu nieprofesjonalne a tam to się dzieje bardzo często, a pozostali praocwnicy zamiast reagować to podwijają ogony się chowają. A w Krakowie to juz jakiś matrix panuje od niedawna, przychodza ludzie, są na wysokich stanowiskach, a nagle znikają z dnia na dzień i nie ma jakiegoś dyrektora ale jest już na jego miejsce nowy dyrektor który ma zero lat doświadczenia ale (usunięte przez administratora)go lubi..........Nowe (usunięte przez administratora)to bardzo młodzi ludzie,którzy dostali stanowiska i kompletnie się na nie nie nadają, panują ciągłe narady za zamkniętymi drzwiami i nagaduje się na pracowników (co słychać na korytarz) a później z uśmiechem się z nimi rozmawia...(usunięte przez administratora)

Zainteresowana
@bylypracownik

Mógłbyś rozwinąć temat szefostwa?

Klaudia

Jak firma funkcjonuje w czasie koronawirusa? Czy trwają lub planowane są jakieś zatrudnienia?

Kamil

Znowu zwolnił się kolejny doświadczony pracownik z kontroli jakości. Jak widać kadra zarządzająca ułatwia takie decyzje, nawet nie próbując zatrzymać dobrego pracownika. Poszedł to znajdziemy kogoś za mniejsze pieniądze.

@Kamil

Odejścia z pracy są spowodowane różnymi czynnikami, więc nie należy generalizować. Jak Ty postrzegasz zatrudnienie i warunki pracy? Ważnym aspektem jest wysokość wynagrodzenia, więc napisz, czy jego poziom jest satysfakcjonujący.

taki_jeden
@Wojciech

Tego pracownika wynagrodzenie było bardzo małe w stosunku do posiadanej wiedzy. To był jeden z kilku pracowników kontroli jakości a nie kontroli ilości. Niestety to jest najsłabszy dział w tej firmie, finansowy jak i najsłabszy z poparciem szefostwa. Ale kiedyś zapewne się to odbije czkawką.

Kamil
@taki_jeden

Kontrola ilości. Trafiłeś w sedno. A nawet chyba tu się mylisz bo tam nie ma nawet czasu dokładnie przeliczyć czy nawet ilość się zgadza. Tyle jest pracy.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Maem Sp. z o.o.?

Gulgulgul

Samochody do celów prywatnych hehe

Nika

Pracowałam w tej firmie prawie rok. (usunięte przez administratora) Jedni nadają na drugich przy pracownikach- zero profesjonalizmu. O najmniejsze bzdety(usunięte przez administratora) na pracowników. Nie wytłumaczą procedur, a później wymagają ich przestrzegania. Potrafią zganić za nie wykonanie polecenia, ktorego nawet nie wydali- pracownik ma się domyślić. Ogólnie najważniejsze jest z kim się trzymasz. Naprawdę nie polecam. Sami pracownicy świetni i tylko dzięki nim wytrzymałam tak długo. Za to kadra zarządzająca... szkoda słów...

Gulgulgul
@Nika

Czyżby Titanic tonał? Na taki pokład to już chyba zaproszenie w złotej kopercie nie pomoże ????

Dawny pracownik.

Zwolniłem się już ładnych parę lat temu, i widzę, że to była dobra decyzja. (usunięte przez administratora) a zapowiadało się świetnie przez pierwsze lata firmy. Skwituję to klasykiem: pieniądze zmieniają ludzi albo pokazują kim są naprawdę.

Julia

A mnie właśnie ciekawi, jak wygląda rozmowa o pracę w Maem. Widzę, że Ci się nie podobało. Szkoda, że nie napisałaś, czemu. Jakie pytania Ci zadawali?

Zostaw merytoryczną opinię o Maem Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Maem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Maem Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 11 ocen.

Maem Sp. z o.o.